Ja daar zit wat in inderdaad, die mogen er wel een paar bij.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:01 schreef Kingside het volgende:
[..]
Nouja ik ben er met die spelers nog niet helemaal gerust op. Zijn allemaal goede spelers voor in de Jupiler League maar ze hebben nu amper spelers met ervaring in de Eredivisie dus ik hoop dat van Hintum daar ook naar gaat kijken.
Ja dat is ook wel, en je bent natuurlijk ook niet de enige degradatiekandidaat. Je hebt gelukkig ook nog Zwolle, VVV, RKC, ADO en ook NAC zal met die financiele problemen er niet op vooruit gaan dus genoeg mogelijkheden komend seizoen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:20 schreef Robbiedd het volgende:
[..]
Ja daar zit wat in inderdaad, die mogen er wel een paar bij.
Maarja, dat wordt lastig denk ik, enerzijds om ze te halen (welke spelers komen hiervoor in aanmerking) en ook zeker om ze in te passen in het team aangezien er qua voetbal (even niet naar ervaring kijkend) gewoon overal best aardige spelers staan die er niet 'uit kunnen'. Met name Ippel / Mulder kan hier belangrijk in zijn denk ik, Ippel natuurlijk jong, maar destijds eredivisie al meegemaakt en niet bang om er op te klappen en Mulder weet wel hoe het werkt natuurlijk
.
Ja precies, met vorig seizoen als dieptepunt met Jelic, Pressel en Strihavka.quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:33 schreef Herr_Munk het volgende:
Inderdaad. Wat buitenlanders betreft ben ik helemaal eens met wat met bij VI zegt. Een buitenlander moet een talent of verrijkende waarde zijn. Bijvoorbeeld: Manolev, zijn echt wel betere Nederlandse backs dan deze man.
Hyypia, Kolkka, Ramzi, Sektioui, De Vlieger, Galasek, Jatto Ceesay, hadden allemaal hun waardes. Jammer dat er meer spelers tegenover stonden die dat niet hebben, maar wel meer geld hebben gekost dat deze lieden bij elkaar.
Klopt er waren een aantal al iets te vroeg met vieren. Desalniettemin denk ik dat het affluiten meer te maken heeft met het gegeven dat de vrije trap op 93.46 werd ingetrapt en er slechts 3 minuten bij geteld werden. Die mensen waren gewoon te vroeg daar, alleen die vreugde houd je gewoon niet meer tegen.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 20:29 schreef SOG het volgende:
wat me trouwens opviel bij W2-FCDB dat tijdensde goal van db er al in eerste instantie 2 en seconden later 3 mensen op het veld liepen bij het doel van begois. 1 van hen liep gewoon met de cornervlag te zwaaien die die hand gepakt
De scheidsrechter fluitte na de goal, maar nog voor de aftrap van w2 toen maar op z'n fluit voor het einde van de wedstrijd! Vond ik wel mooi om te zien en heb ik ook niet terug gezien in de samenvattingen op tv... Maar was wel een lachwekkend tafereel.
Als we dan toch mislukkelingen gaan noemen:quote:Op vrijdag 25 mei 2012 21:42 schreef Kingside het volgende:
[..]
Ja precies, met vorig seizoen als dieptepunt met Jelic, Pressel en Strihavka.
Mwa daarvan vond ik toch Messoudie, Grégoire, Valencia, Imschoot en Assou-Ekotto geen slechte voetballers. Jammer dat dit soort jongens dan weer niet echt de goede mentaliteit hebben.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 08:16 schreef Herr_Munk het volgende:
[..]
Als we dan toch mislukkelingen gaan noemen:
Mourad (2x), Veloso, Messoudi, Manco, Mäenpää, Grégoire, Valencia, Imschoot, Wilmet, Assou-ekotto (Nee, niet die van Tottenham), Peersman, Keenan, Muslin, Kolsi, Mariana, van den Eede.
Twijfel geval: Kargbo, Baelum, Cristiano, Sengier, Akgün,
Prachtige wedstrijd inderdaad, maar vond de wedstrijd tegen Den Bosch toch wel de overtreffende trap!quote:Op zaterdag 26 mei 2012 14:45 schreef SOG het volgende:
akgun heeft ons nog in de eredivisie gehouden met die goal(s?) tegen GA Eagles in de playoffsna verlenging.. vette wedstrijd
Nou FC Zwolle, RKC, VVV, ADO en NAC (financieel) doen ook mee.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 18:01 schreef Halcon het volgende:
De nummer 18 van volgend seizoen is al bekend.
Die zijn allemaal wel in staat om een sterker team dan Willem II op de been te brengen. Als Willem II iemand kan pakken, dan zal het RKC zijn.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 18:11 schreef Kingside het volgende:
[..]
Nou FC Zwolle, VVV, ADO en NAC (financieel) doen ook mee.
Mwa daar is nu nog niks over te zeggen. Daar kun je pas iets over zeggen als de transfermarkt dicht is.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 18:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die zijn allemaal wel in staat om een sterker team dan Willem II op de been te brengen. Als Willem II iemand kan pakken, dan zal het RKC zijn.
quote:Op zaterdag 26 mei 2012 19:01 schreef Kingside het volgende:
[..]
Mwa daar is nu nog niks over te zeggen. Daar kun je pas iets over zeggen als de transfermarkt dicht is.
Inderdaad: VVV. Hebben zojuist Maenpää als eerste keep gehaaldquote:Op zaterdag 26 mei 2012 18:01 schreef Halcon het volgende:
De nummer 18 van volgend seizoen is al bekend.
Bron: http://eredivisielive.nl/(...)g-bij-willem-ii.htmlquote:Feskens weg bij Willem II
John Feskens lijkt het eerste slachtoffer van de degradatie van zijn werkgever en geliefde club Willem II. De assistent-trainer en de 'Tricolores' gaan per 30 juni uit elkaar. De club heeft komend seizoen te weinig geld om hem te betalen. Dat meldde Willem II dinsdag op de website.
Ook zou er een verschil tussen beide partijen zijn qua inzicht op voetbaltechnisch gebied. Daarom is besloten het aflopende contract van 'Mister Willem II' niet te verlengen. Feskens speelde in zijn actieve loopbaan 483 duels voor Willem II, een clubrecord.
quote:TILBURG - Over een paar weken, als het seizoen 2013-2014 voor hen helemaal is afgesloten, gaan spelers en stafleden van Willem II het maandag behaalde kampioenschap samen vieren in het buitenland.
We gaan met z'n allen een paar dagen weg. Dat hebben we wel verdiend, dacht ik.
Bekijk ook...
Shirtsponsor Willem II gezocht: wie moet de nieuwe John Beerens worden?
Kampioenschap Willem II in foto's en video
Willem II viert groots kampioensfeest
"We gaan met z'n allen een paar dagen weg. Dat hebben we wel verdiend, dacht ik", stelt trainer Jurgen Streppel, die vertelt dat het initiatief voor het tripje vanuit de spelersgroep kwam.
Voordat de Willem II'ers naar een vermoedelijk warm oord vertrekken, wacht vrijdag eerst nog de laatste competitiewedstijd, uit bij Almere City. Meer dan 400 fans gaan de kampioen daar steunen.
Vervolgens gaat Willem II nog een paar oefenwedstrijden afwerken tegen amateurclubs in de nabije omgeving. "Dat is goed voor de binding met de regio", aldus Streppel, die tot nu toe één duel heeft vastgelegd: op 15 mei in Goirle tegen VOAB. Een dag later begint de zomervakantie voor de Willem II'ers, die op 23 juni weer op de club worden verwacht voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Koningsdag van Willem II, de open dag van de club, vindt dit jaar plaats op zaterdag 2 augustus.
Bron: bd.nl
Boymans lijkt me wel wat voor Heracles.quote:Op woensdag 23 april 2014 15:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Heymans en Boymans gaan in principe weer terug naar AZ.
http://pcstreams.com/quote:Op donderdag 1 mei 2014 21:23 schreef reem het volgende:
Ik volg Willem II ook nog steeds, zij het wel op afstand. Woon in Buenos Aires, en buiten een paar Eredivisieflitsen bij ESPN krijg je hier weinig NL voetbal te zien
Reem: Als je wilt weet ik ook de nodige streaming site's. ( volgens mij mogen die hier niet gedumpt worden) dus als je wilt, wil ik je die best PM-enquote:Op donderdag 1 mei 2014 21:23 schreef reem het volgende:
Ik volg Willem II ook nog steeds, zij het wel op afstand. Woon in Buenos Aires, en buiten een paar Eredivisieflitsen bij ESPN krijg je hier weinig NL voetbal te zien
Klopt, alleen de stoeltjes blijven nog wel. Wellicht dat deze het jaar erop verdwijnenquote:Op vrijdag 2 mei 2014 20:11 schreef Herr_Munk het volgende:
Trouwens heb begrepen dat de Kingside volgend seizoen een staan tribune wordt en dat volgens jaar ook op natuurgras gespeeld wordt!
Over ambitie mag je pas weer spreken als je een aantal jaar terug bent op het hoogste niveau. Niet net na 2 degradaties. Althans, dat is mijn bescheiden meningquote:Op dinsdag 6 mei 2014 22:20 schreef Herr_Munk het volgende:
Je hebt daarin volkomen gelijk, maar ik denk dat je zijn woorden nèt iets anders begrijpt dan hij (volgens mij) bedoelt. Hij spreekt over het hebben van ambitie en daarnaar willen gedragen/uiten. Dus hij wil het liefste groeien naar een club van die statuur en wil zich niet neerleggen bij een ambitie voor een niveau rol als die "met alle respect" van PEC, GAE, Cambuur ( al zou hij tekenen voor een seizoen als die van PEC momenteel.) Een journalist vroeg ook wat zijn droom was met Willem II en hij zei: "Als nummer 6 van de eredivisie je eerste trainen moeten ontslaan. Lijkt me zo lekker." Vrij vertaald: Dat een nummer 6 notering ooit te min wordt voor Willem II en iedereen in Tilburg weet ook wel dat belachelijk veel werk zal worden. Jurgen Streppel was overigens niet gelukkig met de uitspraken van de voorzitter.
Die ambitie zal in de loop der jaren moeten blijken, en ik denk dat hij vooral terug wil naar het systeem waar Willem II ooit heel goed in was: Goed inkopen/opleiden en goed verkopen. Dan kan ik natuurlijk wijzen op een rijtje spelers die in dit straatje passen: Overmars, Stam, Hyypia, Kolkka, Konterman, van Gastel, Galasek etc.quote:Op woensdag 7 mei 2014 07:03 schreef Halcon het volgende:
Ik ben benieuwd of hij die ambitie ook laat zien als er aankopen worden gedaan. Meestal stopt het dan een beetje.
Ik kan je gedachten gang snappen, maar geheel mee eens ben ik natuurlijk niet. Je mag best zeggen dat je over een termijn wilt uitgroeien naar stabiele suptop, als je gaat roepen dat de komende 10 jaar de 15de plaats je doelstelling is, wordt niemand vrolijk van. Alhoewel, bij het kampioenschap heb ik een supporter gesproken die het wel allemaal prima vond; elk jaar promoveren, en degraderen, dan was er om de 2 jaar een feestje. Niet mijn kop thee maar valt ook weer iets voor te zeggen. Immers wanneer heeft NAC voor het laatst iets kunnen vieren? Aangezien seizoen 2007/2008 met een anti-climax afliep, gok ik seizoen 1999/2000?quote:Op woensdag 7 mei 2014 11:41 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Over ambitie mag je pas weer spreken als je een aantal jaar terug bent op het hoogste niveau. Niet net na 2 degradaties. Althans, dat is mijn bescheiden mening.
Helaas hebben wij bij NAC de woorden ambitie ook gedag moeten zeggen. het gaat weer een zwaar en teleurstellend seizoen worden ben ik bang. Maar, de zekere 6 punten uit Tilburg zijn in ieder geval weer meer dan welkom.
Succes komend jaar.
In 2009 inderdaad nog Europa in gegaan en in de laatste voorronde afgestraft door Villareal met 6-1. Maar toch was dat iets moois, met een paar duizend man naar Spanje gaan, wetende dat je er toch niet door heen gaat komen, t was er erg gezellig :-P. We zijn immers maar NAC.quote:Immers wanneer heeft NAC voor het laatst iets kunnen vieren? Aangezien seizoen 2007/2008 met een anti-climax afliep, gok ik seizoen 1999/2000?
Misschien ben ik niet geheel op de hoogte van de zaken bij NAC, maar daar is het toch al jaren een puinzooi? Tenminste, ik kan het me een paar jaar geleden herinneren dat ik het vreemd vond dat NAC spelers bleef aantrekken, terwijl er een schuld stond en de gemeente telkens diende bij te springen.
En over die zes punten. Hoe zongen jullie dat een aantal jaar terug ook alweer? "Niemand wint in Breda." Nu we het over ambitie hebben vind ik dat persoonlijk een hele mooie! Alleen bevalt de plaatsnaam me voor geen meter.
J'aime excuse!quote:
Zo was het tripje naar Monaco in 2005 ook door ons druk bezocht, we verloren er "slechts" met 1-0. Niet slecht, immers speelde ze een paar jaar eerder nog de Champions League finale!quote:inderdaad nog Europa in gegaan en in de laatste voorronde afgestraft door Villareal met 6-1. Maar toch was dat iets moois, met een paar duizend man naar Spanje gaan, wetende dat je er toch niet door heen gaat komen, t was er erg gezellig :-P. We zijn immers maar NAC.
Nou ik zie net wat berichten dat NAC bezig is met een of andere verdwaalde Kameroener en een halve gare Montenegrijn. Ze zijn nog maar aan het "mee trainen". Maar dat soort kaliber spelers haalden we ook vlak voor de "collapse" (periode van het naderende faillissement). Aantal berichten hierboven had ik ze nog gepost.quote:Het is inderdaad al jaren een puinzooi bij NAC, ik zie dat ook niet zo 1,2,3 verbeteren de komende jaren. Gelukkig is het besef er eindelijk gekomen dat de jeugd de toekomst moet hebben en is men al veel beter aan het investeren in de eigen jeugdopleiding. Helaas zie je op zijn vroegst pas over een jaar of 5 hier iets van terug, als het dan al niet te laat is. Jammer, want een club als NAC en een stad als Breda hoort gewoon thuis in de Eredivisie.
Tja het is lastig inderdaad, maar we leven in een tijdperk dat directeuren ook maar kwakzalvers zijn en dat de Nederlandse top ook al hun talenten kwijt raken aan Engelse clubs, en dan de andere talenten bij clubs als die van ons weg komen halen, en dan zitten wij weer met het incapabel overschot.quote:Wat ik me afvraag is waarom het zo moeilijk is iemand te vinden met een echte visie en de capaciteiten om dit ook uit te dragen. Ik begrijp dat er financieel weinig tot niets haalbaar is en je daarom moet vissen in een vijver waar zo veel clubs in moeten vissen, maar onmogelijk is het toch niet?
Niemand wint er in Breda? Inderdaad, wij helaas ook niet meer zo veel
Ik weet niet goed wat ik hiervan moet vinden. Ik denk zeker dat hij bijgedragen heeft aan het kampioenschap, maar of dit een eredivisie keeper is... ik weet het niet. Maar ik stel me gelijk een andere vraag: Is er een andere eredivisie waardige keeper voor het oprapen?quote:Willem II gaat op zoek naar een nieuwe doelman. De Tilburgers hebben donderdag aan Ruud Swinkels laten weten dat hij niet in aanmerking komt voor een nieuw contract, meldt Omroep Brabant.
De 27-jarige Swinkels baalt van het besluit van de kampioen van de Jupiler League. "Een langer verblijf zou mooi zijn geweest", aldus de sluitpost, die nog niet weet waar zijn toekomst ligt. "We zien het wel. Het zou mooi zijn geweest als ik weer 34 wedstrijden zou kunnen spelen."
Swinkels begon dit seizoen bij SC Cambuur, maar vertrok daar al snel nadat hij de concurrentiestrijd met Leonard Nienhuis verloor. Vervolgens ging de oud-speler van FC Eindhoven en PSV op amateurbasis aan de slag bij Willem II, waar hij David Meul uit de basis speelde. Hoewel Swinkels werd gezien als steunpilaar van de kampioensploeg van Willem II, moet hij nu dus op zoek naar een nieuwe werkgever.
bron:voetbalprimeur.nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |