riepen ze niet, leer lezen.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 23:13 schreef fs180 het volgende:
Volgende week weer een topic dat je leven geen doel heeft zonder proletatische figuren die 'hoer' naar je roepen..
Waarom riepen die bouwvakkers trouwens "Ga dood idioten"?
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 23:14 schreef fs180 het volgende:
[..]
Wel op fok zitten maar niet met fokkers om kunnen gaan
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:03 schreef Raqualad het volgende:
Wat een fucking kutklacht.
'Ik krijg te weinig aandacht'
'Ik krijg teveel aandacht'
'Ik geef mensen aandacht, maar ze willen het niet'
'Ik geef niemand aandacht en ze haten me'
'Mijn vriend wil mij niet in mijn poeperd nemen'
'Ik wil mijn vriend in zijn poeperd nemen maar hij wil het niet'
Jullie vrouwen zeiken constant. Zeik niet zo en ga verdomme eens het huis schoonmaken.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:03 schreef Raqualad het volgende:
Wat een fucking kutklacht.
'Ik krijg te weinig aandacht'
'Ik krijg teveel aandacht'
'Ik geef mensen aandacht, maar ze willen het niet'
'Ik geef niemand aandacht en ze haten me'
'Mijn vriend wil mij niet in mijn poeperd nemen'
'Ik wil mijn vriend in zijn poeperd nemen maar hij wil het niet'
Jullie vrouwen zeiken constant. Zeik niet zo en ga verdomme eens het huis schoonmaken.
goos, ik spreek voor allen frauwen. leer scrollen en lezen of ga TVOH kijkenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:47 schreef TigerXtrm het volgende:
Dit soort attention whore topics
Ja TS, alle mannen kijken nu gretig in je fobo om te kijken of je inderdaad zo lekker bent om na te roepen en ja alle mannen hebben gezien dat je er inderdaad best mag wezen.
TS heeft nu haar portie aandacht weer gehad, dus we kunnen allemaal verder met ons leven.
maar meid, besteed er nou maar geen aandacht meer aanquote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:48 schreef linpunt het volgende:
[..]
goos, ik spreek voor allen frauwen. leer scrollen en lezen of ga TVOH kijken
Chinezenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:47 schreef TigerXtrm het volgende:
Dit soort attention whore topics
Ja TS, alle mannen kijken nu gretig in je fobo om te kijken of je inderdaad zo lekker bent om na te roepen en ja alle mannen hebben gezien dat je er inderdaad best mag wezen.
TS heeft nu haar portie aandacht weer gehad, dus we kunnen allemaal verder met ons leven.
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 00:10 schreef Dimens het volgende:
Alsof je al die aandacht niet fijn vindt
Inderdaad zeg...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat ben jij nou voor een ondankbare teef TS?
denken dat alle asians chinees zijnquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:56 schreef linpunt het volgende:
[..]
denken dat alle asians chinees zijnIk haal wel degelijk loempia's bij een Chinees.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Echt.
somige mense zijn belangerijk (L) andere niet
ja want een topic openen in klaagbaak staat gelijk aan hysterisch dramaqueen zijn..quote:
Plus supermarkt-dude was ook gewoon eng hoor, ik dacht dat hij me ging klappen toen ik het woord 'nee' zei.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:57 schreef Koenholio het volgende:
TS klaagt eigenlijk gewoon dat ze de verkeerde mensen aantrekt. en dat stiekem wel leuk eng vindt
Ik bedoelde al die negatieve dingen...quote:Op zaterdag 22 januari 2011 00:59 schreef linpunt het volgende:
[..]
ja want een topic openen in klaagbaak staat gelijk aan hysterisch dramaqueen zijn..
schat, wees specifieker. Maar okayquote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:00 schreef Theelepel69 het volgende:
[..]
Ik bedoelde al die negatieve dingen...
Miauw... Volgens mij is er iemand iets te snel op haar teentjes getrapt...quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:01 schreef linpunt het volgende:
[..]
schat, wees specifieker. Maar okay
oh nee, ik kom net uit bad joh, ben helemaal mellow en relaxed. Ik ben helemaal niet uit op fittie ofzo, dus dat moet je niet als sarcastisch zienquote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:02 schreef Theelepel69 het volgende:
[..]
Miauw... Volgens mij is er iemand iets te snel op haar teentjes getrapt...
Okequote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:03 schreef linpunt het volgende:
[..]
oh nee, ik kom net uit bad joh, ben helemaal mellow en relaxed. Ik ben helemaal niet uit op fittie ofzo, dus dat moet je niet als sarcastisch zien
Maar ik heb je aandacht..quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:10 schreef linpunt het volgende:
[..]
wehehe, kijk jou stoer doen vanachter je compjoeter.
vieze aandachtshoer dat je bent!quote:
Zo voelt het nou..quote:
Jaaaahoor, want ik (en vele andere vrouwen met mij) riep eerst "HEE, IK WIL EEN DATE" naar een guido zodat hij achter mij aan ging rennen om mij uit te vragen. Lijkt precies op wat jij net probeerde.quote:
Vind je? Ik moest eerst me agressie kwijt vanwege jou klacht en als de agressie weg is reageer ik anders.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:14 schreef linpunt het volgende:
[..]
Jaaaahoor, want ik (en vele andere vrouwen met mij) riep eerst "HEE, IK WIL EEN DATE" naar een guido zodat hij achter mij aan ging rennen om mij uit te vragen. Lijkt precies op wat jij net probeerde.
/appels-peren
zielig voor je dat je agressie voelt achter je pc.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Vind je? Ik moest eerst me agressie kwijt vanwege jou klacht en als de agressie weg is reageer ik anders.
vind je dat normaal dan? om zoiets te zeggen? ik ga toch ook niet jouw moeder beledigen omdat ze zo'n gezwel zoals jij heeft uitgepoept? laat mensen gewoon in hun waardequote:
zielig voor je dat je aandacht nodig hebt achter je pc, terwijl je die blijkbaar volgens jezelf genoeg krijgt in het dagelijks leven van... ahum turken, bouwvakkers..quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:17 schreef linpunt het volgende:
[..]
zielig voor je dat je agressie voelt achter je pc.
Ok.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:17 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
vind je dat normaal dan? om zoiets te zeggen? ik ga toch ook niet jouw moeder beledigen omdat ze zo'n gezwel zoals jij heeft uitgepoept? laat mensen gewoon in hun waarde
nee hoor, maar ik denk dat jij het hele idee van klaagbaak niet snapt.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
zielig voor je dat je aandacht nodig hebt achter je pc, terwijl je die blijkbaar volgens jezelf genoeg krijgt in het dagelijks leven van... ahum turken, bouwvakkers..
waarom kom je dan hier klagen terwijl je ook gewoon in hun gezicht kunt zeggen dat ze kankerlelijk zijn en alleen van jou blauwe lenzen ogen kunnen dromen?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:28 schreef linpunt het volgende:
[..]
nee hoor, maar ik denk dat jij het hele idee van klaagbaak niet snapt.![]()
maakt niet uit joh.
hahaha, jij bent niet die dude uit de winkel, wel er VOL tegenin gaan maar niet luisteren wat er gezegd wordt.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:30 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
waarom kom je dan hier klagen terwijl je ook gewoon in hun gezicht kunt zeggen dat ze kankerlelijk zijn en alleen van jou blauwe lenzen ogen kunnen dromen?
waarom dan nog zo'n groot onzin verhaal maken dat jij zo lekker bent dan?
waarom hou je blauw niet dan is toch mooier, ik leef met je mee.. moest m'n bril op doen omdat die hoeredingen droog werden.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:33 schreef linpunt het volgende:
[..]
hahaha, jij bent niet die dude uit de winkel, wel er VOL tegenin gaan maar niet luisteren wat er gezegd wordt.
Ik heb er zeker iets van gezegd maar het ging erom dat die lui denken dat ze zo een vrouw kunnen pooieren terwijl ze vrouwen minderwaardig laten voelen.
Verder moet je niet zeiken over mijn kleurlenzen die ik 2 maanden had, ik draag nu nog steeds lenzen hoor, anders ben ik blind. Net zoals jij, en dan kan ik ook niet meer goed lezen wat mensen posten.
omdat die dingen harder zijn dan zachte lenzen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
waarom hou je blauw niet dan is toch mooier, ik leef met je mee.. moest m'n bril op doen omdat die hoeredingen droog werden.
nee hoor, was een student economie die op games en gadgets geiltquote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:39 schreef brood_met_aarbeien het volgende:
En oh, was zeker een jongen met lang haar en een zwart tshirt die je mee uit vroeg?
cker made in china?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:37 schreef linpunt het volgende:
[..]
omdat die dingen harder zijn dan zachte lenzen.
jaaaaa, de pearl haalt zijn lenzen uit china.quote:
Ah een vermomde autist dusquote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:41 schreef linpunt het volgende:
[..]
nee hoor, was een student economie die op games en gadgets geilt
ps. nieuwe grappen verzinnen, we vinden je nog steeds niet hillarisch
www.pearl.chquote:Op zaterdag 22 januari 2011 01:47 schreef linpunt het volgende:
[..]
jaaaaa, de pearl haalt zijn lenzen uit china.
maarre, ik ga nu niet meer in op dingen die geen enkel, niet eens een beetje, raakvlak hebben met mijn klacht.
zo nerdy ben ik niet.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 02:06 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Leuk geprobeerd maar .ch is Zwitserland
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |