je weet wat voor grove fout je nu maakt hequote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ts noch de Marokkanen zijn geen buitenlanders.
No thanks. Ik ga al met mijn hollandse vriendje kopen en dan koop ik m'n eigen Astonquote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:51 schreef 2NutZ het volgende:
met een beetje mazzel word je uitgehuwelijkt aan je oom, TS.
Heb je als nog die Aston Martin en omkijkende hoofden van voorbijgangers... die voeden dan jou glamourzucht
Inform me.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:57 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
je weet wat voor grove fout je nu maakt he
Hij zegt het precies goedquote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:57 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
je weet wat voor grove fout je nu maakt he
Dan zal je pappie iets meer geld moeten ophoesten dan in het geval van je golfje.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:58 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
No thanks. Ik ga al met mijn hollandse vriendje kopen en dan koop ik m'n eigen Aston
Mag hopen dat ik dan zelf een baan heb om m'n auto te betalenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:00 schreef OEM het volgende:
[..]
Dan zal je pappie iets meer geld moeten ophoesten dan in het geval van je golfje.
"TS noch de marokkaan"quote:
Eigen falen afschuiven. Heel jammer.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:04 schreef Triggershot het volgende:
Op een onjuist zinsconstructie letten, terwijl overduidelijk het boodschap is beschreven zegt toch wel het één en ander.
een onjuiste zinsconstructie maakt niet uit, maar deze fout zorgt ervoor dat de betekenis van de zin wezenlijk verandert, wat dus wel belangrijk is.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:04 schreef Triggershot het volgende:
Op een onjuist zinsconstructie letten, terwijl overduidelijk het boodschap is beschreven zegt toch wel het één en ander.
Wellicht is het ook een handig advies voor jouw persoon, wanneer je wenst gebruik te maken van zekere termen.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:02 schreef OEM het volgende:
[..]
Zoek in het woordenboek 'noch' eens op. Wel handig als je je talen een beetje beheerst.
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 00:03 schreef Stokstaart het volgende:
De versie van hoe het eigenlijk gegaan is:
Uh nee.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:07 schreef OEM het volgende:
[..]
Eigen falen afschuiven. Heel jammer.
Maar TS heeft al aangegeven dat ze buitenlander is, Marokkanen zijn per definitie inwoners van Marokko. Dat zijn dan in jouw taal geen buitenlanders? Waar kom jij eigenlijk vandaan? Belgie?
Het voordeel van correct taalgebruik is dat je een ander duidelijk kan maken wat je bedoelt. En wat jij nu bedoelt... ik weet het niet.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Wellicht is het ook een handig advies voor jouw persoon, wanneer je wenst gebruik te maken van zekere termen.
Boeit me in deze vrij weinig eerlijk gezegd, als een persoon het wel juist hebt begrepen, zoals jij.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:08 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
een onjuiste zinsconstructie maakt niet uit, maar deze fout zorgt ervoor dat de betekenis van de zin wezenlijk verandert, wat dus wel belangrijk is.
Sorry, maar mensen die 'haten op' gebruiken om vervolgens te spreken over correct taalgebruik, zijn wel de laatsten die ik in deze serieus kan nemen.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:12 schreef OEM het volgende:
[..]
Het voordeel van correct taalgebruik is dat je een ander duidelijk kan maken wat je bedoelt. En wat jij nu bedoelt... ik weet het niet.
Je gebruikt de juridische definitie. Zoek eens in het woordenboek 'buitenlander' op. Er zijn meer definities.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:11 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Uh nee.
TS mag zoveel aangeven als zij wil, wanneer zij in het bezit is van een paspoort, een Nederlandse welteverstaan is zij geen buitenlander volgens Nederlandse definities. Dat iemand er een ander nationaliteit / ook inwoner van een ander land is, veranderd daar weinig aan.
dat klopt, maar ik heb dan ook een iq en een eq van 150quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:12 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Boeit me in deze vrij weinig eerlijk gezegd, als een persoon het wel juist hebt begrepen, zoals jij.
Het in feite (niet) zijn van een buitenlander, wordt door de juridische definitie vastgesteld.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:14 schreef OEM het volgende:
[..]
Je gebruikt de juridische definitie. Zoek eens in het woordenboek 'buitenlander' op. Er zijn meer definities.
True, maar 'haten op' is een doodnormale uitdrukking hier op Fok! Wat jij presteert aan taalfouten, zowel qua spelling als grammaticaal, is uitzonderlijk. Normaal gesproken is dat niet zo'n probleem, alleen is het bij jou zo erg dat we zelf moeten ontcijferen wat je bedoelt.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:13 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Sorry, maar mensen die 'haten op' gebruiken om vervolgens te spreken over correct taalgebruik, zijn wel de laatsten die ik in deze serieus kan nemen.
En dan ook nog idiote constructies kunnen vatten, knap!quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:16 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
dat klopt, maar ik heb dan ook een iq en een eq van 150
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het in feite (niet) zijn van een buitenlander, in juridische zin, wordt door de juridische definitie vastgesteld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |