Pffff. Goeie vraag.quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:50 schreef oh-oh het volgende:
Welke thee had jij nog gestuurd Qut, ouwe theeleut?
Oh die had ik ook al van je gehad.quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:51 schreef Qwea het volgende:
[..]
Pffff. Goeie vraag.
T kick, witte thee, herfststorm.. en nog wat. Maar ik weet niet meer wat
quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:51 schreef oh-oh het volgende:
Nou, als mensen het nu nog weten te missen
Nope, nog niet. Zat me net te bedenken dat ik zo Baloe ga uitlaten en dan die kamille honing ga proevenquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:52 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh die had ik ook al van je gehad.
Heb je mijnes al geproefd?
1) Hoiquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:52 schreef ElisaB het volgende:
1) goedemorgen
2) waar
3) wattisut eigenlijk
Vergeet je sleutel nietquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:53 schreef Qwea het volgende:
Nope, nog niet. Zat me net te bedenken dat ik zo Baloe ga uitlaten en dan die kamille honing ga proevenDie ruikt vet lekker.
Als je Inecto wilt zul je naar het Kruidvat moeten, troelaquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:52 schreef Qwea het volgende:
3x raden waar ik vanaaf heen ga
Action
3x raden waarvan ik een hele fucking grote doos van vol ga proppen als die sjit daar is
Kanniequote:
Ja, dat ookquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:53 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Als je Inecto wilt zul je naar het Kruidvat moeten, troela
Trek je weleens een andere broek aan?quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:54 schreef Qwea het volgende:
KannieDie zit aan mijn broek!
Ik was ze ook voor het eerst sinds jaren niet kwijt toen ik me aan had gekleed, want ze zaten gewoon nog steeds aan mijn broek
Ja ! Maar dan is het nog geen probleemquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:55 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Trek je weleens een andere broek aan?
Want dan
Die kamille-honing van Pickwick is echt tha bomb, niet te vergelijken met gewone.quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:57 schreef Rewimo het volgende:
Venkelthee vind ik lekker maar kamille, brrrrr
Echt!quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:56 schreef oh-oh het volgende:
De allerfijnste shampoo die er is Elies![]()
Heul niet, zie bovenquote:Qut, nu moet je wel de rest van je leven dezelfde broek aan doen hea![]()
In je broekje ja!quote:En meer feestmutsen![]()
![]()
Zo proberenquote:Die kamille - honing thee is zooooooo lekker![]()
dawistik. diehebikalesgehadquote:Die venkel ook, die smaakt naar drop
Ik vind kamille gewoon ook vet goor... maar hij rook echt vet lekkerquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:58 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Die kamille-honing van Pickwick is echt tha bomb, niet te vergelijken met gewone.
Mss vind ik dat wel omdat het een van de weinige dingen met honingsmaak is waar ik tegen kan
Proef m nou maar gewoon, hij is echt echt lekkerquote:Op donderdag 20 januari 2011 10:58 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik vind kamille gewoon ook vet goor... maar hij rook echt vet lekker
Gaan ik doen sletje.quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:00 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Proef m nou maar gewoon, hij is echt echt lekker
En je sleutelkoordquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:01 schreef Qwea het volgende:
[..]
Gaan ik doen sletje.
Ff de beer auslassen!
Yep, nog wel wat snotterend maar verder gaat het goed.quote:
quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:03 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Yep, nog wel wat snotterend maar verder gaat het goed.
Jezus fuck, sadist!quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:04 schreef Rewimo het volgende:
Baaf
Toch ben ik stiekem benieuwd wanneer Q voor het eerst weer zonder sleutels buiten staatKan me niet voorstellen dat het echt niet meer gebeurt
quote:
Ik laat mijn toegangspasje voor mijn werk heel vaak in mijn andere broekzak/jaszak zitten. net als mijn ov-kaart. Dus ik hoop dan maar dat je altijd dezelfde broek aanhebt.quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
KannieDie zit aan mijn broek!
Ik was ze ook voor het eerst sinds jaren niet kwijt toen ik me aan had gekleed, want ze zaten gewoon nog steeds aan mijn broek
Mede-realistquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:08 schreef nokwanda het volgende:
Ik laat mijn toegangspasje voor mijn werk heel vaak in mijn andere broekzak/jaszak zitten. net als mijn ov-kaart. Dus ik hoop dan maar dat je altijd dezelfde broek aanhebt.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:55 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Trek je weleens een andere broek aan?
Want dan
quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:10 schreef Rewimo het volgende:
Marsmellowthee is officieel goedgekeurd
Ik heb een aantal handtassenquote:
Ik ookquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:04 schreef Rewimo het volgende:
Baaf
Toch ben ik stiekem benieuwd wanneer Q voor het eerst weer zonder sleutels buiten staatKan me niet voorstellen dat het echt niet meer gebeurt
Sleuteljostiquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:21 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ook
Ik denk niet
Maar ja, he... ik post vanzelf wel weer
Ik doe 's ochtends altijd schone broek aantrekken... na het douchen. Dus ik heb eerst mijn oude broek uitgedaan.... ga douchen, pak het zooitje uit de keuken en smijt het in de wasmand. Op dat moment hoor je de sleutelsquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:08 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik laat mijn toegangspasje voor mijn werk heel vaak in mijn andere broekzak/jaszak zitten. net als mijn ov-kaart. Dus ik hoop dan maar dat je altijd dezelfde broek aanhebt.
Ik vergeet immers ook NOOIT om mijn usbstick van mijn oude broek vast te maken aan mijn nieuwequote:Op donderdag 20 januari 2011 11:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik doe 's ochtends altijd schone broek aantrekken... na het douchen. Dus ik heb eerst mijn oude broek uitgedaan.... ga douchen, pak het zooitje uit de keuken en smijt het in de wasmand. Op dat moment hoor je de sleutels-> aan nieuwe broek
Whahahahaha, want zonder USB stick functioneer je niet?quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:25 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik vergeet immers ook NOOIT om mijn usbstick van mijn oude broek vast te maken aan mijn nieuwe
Daar staan bestanden op die ik meermaals nodig heb gehad en die ik dus niet bij me had, jaquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:25 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Whahahahaha, want zonder USB stick functioneer je niet?
Nerd
quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:27 schreef Qwea het volgende:
[..]
Daar staan bestanden op die ik meermaals nodig heb gehad en die ik dus niet bij me had, jaIk bedoel. het is nooit weg om iso's van w7 e.d bij je te hebben
De vorige x ging ik Baloe uitlaten en toen belde een vriendin. Waar ik was want haar windows was gecrashtquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:36 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Als je de hond uit gaat laten en als je naar de Action gaat?
quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:38 schreef Qwea het volgende:
[..]
De vorige x ging ik Baloe uitlaten en toen belde een vriendin. Waar ik was want haar windows was gecrasht
Ik was 1 straat verderop met usbstick \o/
Zo'n verjaardagskaarsje was het, weet niet precies wat ie allemaal op heeft. Het was niet allemaal zo definieerbaar meerquote:
quote:Op donderdag 20 januari 2011 12:06 schreef Rewimo het volgende:
oh-oh, hoe lang had je die verf al staan?
Ik heb net een half uur staan prutten om het spul uit het blik te krijgen, bovenin zat een beetje vloeistof en onderin een soort klei
Maar het is er nu allemaal uit en na heel lang roeren lijkt het op verf. En nu kan ik niet verder omdat we geen afplakband hebben. Dat blijken we allemaal naar Asfalt te hebben gestuurd
Geen idee, heb het nog nooit ergens op gesmeerd. Maar het komt wel goed - hoop ik. Moet alleen qltel de deur uitschoppen naar de bouwmarkt. Daar moet ie toch al heen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 12:11 schreef oh-oh het volgende:
4 jaar of zo, daarom mocht jij m hebben
![]()
Maar schijnbaar moet je altijd heel erg prutten bij die verf
Mooi zoquote:Op donderdag 20 januari 2011 12:10 schreef asfalthooligan het volgende:
afplakband werkt super rewimo![]()
![]()
Uiteraard, alleen het beste is goed genoeg voor jouquote:Op donderdag 20 januari 2011 12:24 schreef asfalthooligan het volgende:
Goeie kwaliteit ook nog rewimo
De eerste Herr Flick vond ik trouwens veel leuker:quote:Op donderdag 20 januari 2011 13:10 schreef Muis006 het volgende:
Flick is niet compleet zonder Engelbert von Smallhausen
Ja, leuk maar als we haar niet kunnen betrappen valt er weinig op te voeden.quote:
Ja ik ook, ik vond het laatste seizoen sowieso maar matigquote:Op donderdag 20 januari 2011 13:35 schreef Rewimo het volgende:
[..]
De eerste Herr Flick vond ik trouwens veel leuker:
[ afbeelding ]
Hooguit een halve portie saté. 't Is maar een klein beestje.quote:Op donderdag 20 januari 2011 13:36 schreef asfalthooligan het volgende:
Dan maar naar de chinees er mee rewimo
Misschien een idee om te zorgen dat ze niet bij de stoelen kan als jullie er niet zijn. Dat ze niet sociaal is lijkt me niet iets dat je kan 'oplossen', dat is ook een beetje de aard van het beestje.quote:Op donderdag 20 januari 2011 13:35 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ja, leuk maar als we haar niet kunnen betrappen valt er weinig op te voeden.
Waar kun je dat kopen? Is misschien wel een idee.quote:Op donderdag 20 januari 2011 13:37 schreef ferrari_rood het volgende:
@rewimo op de stoelen kun je keepoff spray spuiten
Ze zit niet lekker in haar vel lijkt het. Heb je al feliway of bach geprobeerd?
Ik weet ook wel dat dat niet altijd helpt maar je kunt het wellicht proberen.
Ik zou het wel proberen met ergens anders zetten als je weg gaat (of de stoelen ergens andersquote:Op donderdag 20 januari 2011 13:34 schreef Rewimo het volgende:
Ik heb een vraag aan de poezenkenners hier. Beauty sloopt onze eetkamerstoelenDat zijn van die stoelen met rieten zittingen en die gaan helemaal aan flarden. Uiteraard doet madam dat alleen als we er niet bij zijn, dus betrappen en dan meteen straffen is niet mogelijk
Achteraf straffen heeft uiteraard geen enkele zin.
Maar ondertussen zijn we dus wel zo ver dat we denken aan een ander tehuis voor haar![]()
Als ik heel eerlijk ben: het is ook totaal geen sociale kat. 't Is een plaatje om te zien, maar ze zal nooit op schoot komen, aanhalen is er ook nauwelijks bij, al is dat wel iets beter geworden.
Dus wat moet je nou met zo'n beestje? Ergens opsluiten (die mogelijkheid hebben we eventueel wel) vinden we ook geen optie. Ze is nu een jaar of 10 en nog nooit ziek geweest of zoiets, kan nog jaren mee. Maar zoals het nu gaat is het geen doen. Ze is ook stiekem, gaat bijvoorbeeld weleens ergens zitten poepen boven als ze geen zin heeft om naar de bak te lopen. Alles bij elkaar weten we niet goed wat we er nou mee aan moeten.
Iemand nog een idee?
Tja, dat is het punt natuurlijk. Ze is eigenlijk niet goed te herplaatsenquote:Op donderdag 20 januari 2011 13:51 schreef tombolafan het volgende:
Ik zou het wel proberen met ergens anders zetten als je weg gaat (of de stoelen ergens anders)
Want ook al is ze nu 10 en heeft ze nooit iets, dan nog kan ze juist in de laatste jaren van alles krijgen, en ik weet niet of je daar nou een ander "blij mee moet maken"
Nee, ze is niet gewend om buiten te zijn. En we zijn al een kat kwijt geraakt door een auto hier. En stro hebben we ook al nietquote:Op donderdag 20 januari 2011 13:59 schreef asfalthooligan het volgende:
Kan ze gewoon niet buiten daar en dan lekker in het stro slapen van de stal?
Faaljunkquote:
Geen idee, ging vanaafquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:11 schreef oh-oh het volgende:
Zeg had je nou hoedjes bij de Action of wat?
quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:10 schreef ferrari_rood het volgende:
Hang die spuiten ook maar aan het keycord Q
Ze leeft nog dus het zal wel loslopenquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:17 schreef ferrari_rood het volgende:
Zet het de volgende keer als reminder in je tel.
Maakt het veel uit dat je een dag later spuit?
Ik vind het ook een beetje sneu een kat weg te doen omdat t niet zo goed met de meubels gaat of ze niet zo sociaal isquote:Op donderdag 20 januari 2011 13:51 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ik zou het wel proberen met ergens anders zetten als je weg gaat (of de stoelen ergens anders)
Want ook al is ze nu 10 en heeft ze nooit iets, dan nog kan ze juist in de laatste jaren van alles krijgen, en ik weet niet of je daar nou een ander "blij mee moet maken"
Geloof het of niet, ik ben het helemaal met hem eensquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik vind het ook een beetje sneu een kat weg te doen omdat t niet zo goed met de meubels gaat of ze niet zo sociaal isDat was de vorige 10 jaar toch ook al niet? En ik vind rieten stoeltjes ook wel écht iets waar een kat volgens mij meteen aan gaat krabben en doen. Het lijkt natuurlijk heel erg op dat krabpaal achtige spul
Je woont toch in een huge boederij? Kat in een deel, stoeltjes in een ander deel als je weggaat. En als je terug bent ze in een ruimte, en als ze dan wat doet de plantenspuit erop
Ze hebben een krabpaal van 1,50m. Die staat ernaastquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:25 schreef Loveless85 het volgende:
Ik vind het ook een beetje sneu een kat weg te doen omdat t niet zo goed met de meubels gaat of ze niet zo sociaal isDat was ze de vorige 10 jaar toch ook al niet? En ik vind rieten stoeltjes ook wel écht iets waar een kat volgens mij meteen aan gaat krabben en doen. Het lijkt natuurlijk heel erg op dat krabpaal achtige spul
Je woont toch in een huge boederij? Kat in een deel, stoeltjes in een ander deel als je weggaat. En als je terug bent ze in een ruimte, en als ze dan wat doet de plantenspuit erop
Huid is toch gewoon huid? Bij mannen is het denk ik wat dunner, omdat de balzak maar gewoon een zak is, en bij vrouwen is het wat dikker en kan het ook opzwellen met bloed enzo, dat kan een balzak niet... die kan alleen krimpenquote:
Ja, een blauw-crème Scottish Fold.quote:
Tjah maar rieten stoeltjes en katten, ik vind het de goden verzoekenquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:35 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ze hebben een krabpaal van 1,50m. Die staat ernaast![]()
En de kat verplaatsen, ik geef het je te doen. Je kunt haar niet oppakken zonder een maliënkolder en stalen handschoenen
De huid is rimpeliger en minder glad dan bij de buitenste schaamlippen. Er zit meer "ruimte" in het vel. Het zit veel losser.quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:36 schreef Loveless85 het volgende:
Huid is toch gewoon huid? Bij mannen is het denk ik wat dunner, omdat de balzak maar gewoon een zak is, en bij vrouwen is het wat dikker en kan het ook opzwellen met bloed enzo, dat kan een balzak niet... die kan alleen krimpenDus het is hele dunne flexibele huid bij mannen.
Tenminste; ik neem aan dat je de balzak bedoelt, of ben je zo ver heen dat je de ballen zelf ook als 'huid' ziet
Ai , zo een diertje ga je toch echt niet na 10 jaar nog wegdoen?quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:35 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ze hebben een krabpaal van 1,50m. Die staat ernaast![]()
En de kat verplaatsen, ik geef het je te doen. Je kunt haar niet oppakken zonder een maliënkolder en stalen handschoenen
Wordt het niet van dezelfde huid gemaakt als je gemaakt wordt in de baarmoeder?quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:32 schreef ElisaB het volgende:
Dames met verstand van intieme delen van beide geslachten: ballen zijn kwa huid toch veel anders dan (buitenste) schaamlippen, of ben ik gek
Nee ja, sorry; ik bedoelde de balzakquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:36 schreef Loveless85 het volgende:
Huid is toch gewoon huid? Bij mannen is het denk ik wat dunner, omdat de balzak maar gewoon een zak is, en bij vrouwen is het wat dikker en kan het ook opzwellen met bloed enzo, dat kan een balzak niet... die kan alleen krimpenDus het is hele dunne flexibele huid bij mannen.
Tenminste; ik neem aan dat je de balzak bedoelt, of ben je zo ver heen dat je de ballen zelf ook als 'huid' ziet
Nou nee , de ene huid is wat beter gevuld dan de andere denk ik. Dus die van een schaamlip staat wat strakker dan die van een zakquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:41 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee ja, sorry; ik bedoelde de balzak
In mijn herinnering (oma vertelt) is het een heel dun, rimpelig zakje. Een schaamlip heeft meer weg van een oorlel. De (huid van de) balzak lijkt me daardoor kwetsbaarder. Zoiets; do you agree?
Ja schaamlip - oorlel, ik kan de vergelijking wel snappenquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:41 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee ja, sorry; ik bedoelde de balzak
In mijn herinnering (oma vertelt) is het een heel dun, rimpelig zakje. Een schaamlip heeft meer weg van een oorlel. De (huid van de) balzak lijkt me daardoor kwetsbaarder. Zoiets; do you agree?
Dat is het lastige ook. Je kunt er iemand anders niet mee opzadelen. Voorheen krabde ze niet aan andere dingen. Nooit gedaan.quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:37 schreef Loveless85 het volgende:
Tjah maar rieten stoeltjes en katten, ik vind het de goden verzoeken
En alles wat je opnoemt zijn natuurlijk alleen maar meer redenen het beestje NIET weg te (kunnen) doen...
Gewoon die stoelen dr uit en houten stoelen nemenquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:42 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Dat is het lastige ook. Je kunt er iemand anders niet mee opzadelen. Voorheen krabde ze niet aan andere dingen. Nooit gedaan.
Wil ik ook niet. Ik probeer een oplossing te vinden die kat- en stoelvriendelijk is.quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:38 schreef oh-oh het volgende:
Ai , zo een diertje ga je toch echt niet na 10 jaar nog wegdoen?
Of het alleen al overwegen?
Die ga je niet vinden. Het is volgens mij gewoon materiaal wat ze heel fijn vinden om hun nageltjes aan te scherpen of wat een bepaalde uitwerking op ze heeft. Dus het is óf kat, óf stoel denk ikquote:Op donderdag 20 januari 2011 14:44 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Wil ik ook niet. Ik probeer een oplossing te vinden die kat- en stoelvriendelijk is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |