Durf nergens meer op te hopenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:48 schreef Susie het volgende:
Oh Kuukske, wat naar! Het is dus niet zelf op gang gekomen.... Sterkte!![]()
@C_A; vaag, maar misschien toch niet vaag? Wellicht innesteling?
Normaal zou ik vrijdag ongesteld moeten worden, en dan meestal 's ochtends en dan ook gelijk flink goedquote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:58 schreef Susie het volgende:
Neuh, dat snap ik C_A, maar dit is toch wel vaag? Hoe is je menstruatie normaal gesproken? Niet zo toch? misschien toch een testje doen?
Als ik wakker word en geen bloed zie, 7 uur dusquote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:11 schreef Susie het volgende:
Hoe laat, hoe laat, hoe laat, hoe laat.... * Susie is helemaal niet ongeduldig en nieuwsgierig hoor! En gaat tevens in duimstand nu...
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:35 schreef Susie het volgende:
Hihihi... ik zwengel de laptop wel even aan hoor... oehhh, vind het spannend hoor... volgens mij bijna nog spannenderderder dan jou! haha!
hahaha gekkiesquote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:39 schreef GirlGoneBad het volgende:
* GirlGoneBad moet om 7.00uur eerstnog even naar z'n werk brengen (jaja hij is wel bij het gesprek, maar dat is later in de ochtend), daarna zwengelen we hier ook de laptop aan voor een update van charmed_angel!
aaw jammer dat het niet vanzelf op gang is gekomen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:16 schreef Kuukske het volgende:
Zo.. heftig dagje achter de rug in het ziekenhuis met bloedprikken, afspraken maken en noem het maar op. As vrijdag curettage. En dan een stukje verder afsluiten en eens kijken wat m'n lijf doet qua time of teh month.
Dan zit ik net in de trein dus dan kan ik mooi even op mijn phone checkenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:25 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Als ik wakker word en geen bloed zie, 7 uur dus
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:54 schreef winka het volgende:
[..]
Dan zit ik net in de trein dus dan kan ik mooi even op mijn phone checkenWas iedereen maar zo duidelijk met testmomenten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |