Dat terras ("oude" filiaal dan, nieuwe heb ik nog niet gezien) is ook wel kansloos ja.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:42 schreef T.O.P het volgende:
[..]
Kan ook op een terrasje op de Neude of de Oudegracht, zit je tenminste nog in het zonnetje. Ipv overdekt op Utrecht CS
Ik vindt hem wel te genietenquote:Op woensdag 9 maart 2011 15:34 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Ja, maar de kaart wil ook nog weleens verschillen per land. Hier staat vanilla latte "standaard" op de kaart, maar in Londen bijvoorbeeld weer niet. Alhoewel ze het op verzoek dan nog wel steeds maken natuurlijk.
Americano is toch gewoon die grote, zwarte (filter)koffie? Die neem ik niet zo gauw, als ik voor zwart ga, neem ik meestal een double shot espresso.
Ja, daar kennen ze vrijwel geen "normale" filterkoffie toch?quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:05 schreef Olle. het volgende:
[..]
Ik vindt hem wel te genieten![]()
In Amerika is het helemaal een uitkomst!
in ieder geval geen sterke koffiequote:Op woensdag 9 maart 2011 16:18 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Ja, daar kennen ze vrijwel geen "normale" filterkoffie toch?
He bah.quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:20 schreef Olle. het volgende:
[..]
in ieder geval geen sterke koffie
Het lijkt meestal op thee
Sowieso een terras op Utrecht CS.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:42 schreef T.O.P het volgende:
[..]
Kan ook op een terrasje op de Neude of de Oudegracht, zit je tenminste nog in het zonnetje. Ipv overdekt op Utrecht CS
Maar goed er zitten dus ook veel metromannen met hun MacBooks en iPhone te twitteren, ingecheckt op 4square uiteraard!quote:Op donderdag 10 maart 2011 04:47 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Sowieso een terras op Utrecht CS.De meeste komen daar om met de trein te reizen en even snel een koffie te halen.
Maar nu kun je toch ook gewoon koffie drinken op een terrasje op de Neude of de Oudegracht? Genoeg tentjes daar.
Dus er zitten er straks 4 in Amsterdam terwijl in een hoop andere grote steden er nog helemaal geen zit. Randstaddebielen, tis ook altijd hetzelfde hequote:Op donderdag 27 januari 2011 07:54 schreef Felixa het volgende:
In de Metro en Sp!ts stond vanmorgen dat er naast de vestiging die al gepland staat voor opening deze lente in de binnenstad van Amsterdam, er van de zomer nog eentje komt.
die naast BK is toch een zit-starBucks en die andere is de afhaalbalie toch?quote:Op zondag 3 april 2011 12:36 schreef Aventura het volgende:
Er zit nu nog een vestiging op Utrecht CS zag ik, naast de BK. Was geen kip terwijl in de andere toko altijd lange rijen staan.
helemaal wazig want bij de oude is de in en uitgang echt RUKquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |