Oh leuk, een stuntelende presentator, beter dan dat geliktequote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:29 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Hij heeft meegedaan aan Popstars, en is nu V Reporter bij Voice of Holland... En als reporter doet-ie het echt slecht
alles beter dan Ruud de wild of Beau van Erven D.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:44 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh leuk, een stuntelende presentator, beter dan dat gelikte
Ja dat denk ik ook.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:44 schreef Toverheks het volgende:
Ik denk toch echt dat ze Secret Story wel een andere naam geven, want iedereen gaat het afkorten op SS, we gaan de SS bekijken, we gaan de SS eens beschrijven, vind het wel stom staan, dat daar niet over nagedacht is of zoek ik nu iets te ver.
ja als ik mijn post zo terug lees, is te ver gezocht.
ja, want steeds dat hele woord tikken, nee wordt gewoon de SSquote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik denk dat vooral de internetters zullen gaan afkorten.
quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:58 schreef Disana het volgende:
Gratis streams, is het echt mogelijk in deze tijd. Ik vind het best, maar ik had er ook graag voor willen betalen.
he huub, ja leuk toch en mag wel weer eens tijd worden.quote:
Ja echt, heb er zin in.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:41 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hahaha Noelle dat wordt weer genieten
Zou het gratis zijn ? Ach zo niet, ook ik zou er voor betalenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:58 schreef Disana het volgende:
Gratis streams, is het echt mogelijk in deze tijd. Ik vind het best, maar ik had er ook graag voor willen betalen.
Nadat er voor DGK betaald moest worden, was er een stuk minder buffering.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:58 schreef Disana het volgende:
Gratis streams, is het echt mogelijk in deze tijd. Ik vind het best, maar ik had er ook graag voor willen betalen.
Nou ja, het heeft er wel alle schijn van. Maar nogmaals, ik denk dat we er allemaal maar wat graag voor willen dokken.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:01 schreef Noelle06 het volgende:
Zou het gratis zijn ? Ach zo niet, ook ik zou er voor betalen
COS: commentaar op streams.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:46 schreef PatriQue89 het volgende:
Eindelijk weer een rlsga het volgen
En wat is cos??
ja hoor heb er best wat voor over, geen probleem, en er zal heus wel een dodo zitten die het op 1 of andere manier wel ergens gratis door linkt, maar betalen geen probleem.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:02 schreef spapaars het volgende:
[..]
Nadat er voor de DGK betaald moest worden, was er een stuk minder buffering.
Dus een klein bedrag zal ook nu de kwaliteit bevorderen.
mag zeker wel eens tijd worden, ben heel benieuwd! ik weet niet geloof dat streams DGK eerst lange tijd gratis waren en toen vanaf mei 2007 3,95 geloof ik? maar ik heb het nooit betaald en toen ik eruit ging waren de streams ook afgelopenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:01 schreef Toverheks het volgende:
[..]
[..]
he huub, ja leuk toch en mag wel weer eens tijd worden.
Disana ik wil er ook best voor betalen hoor, wat koste DGK ook alweer per maand, dacht uit me hoofd 4.95 of zoiets.
ik kocht elke maand iets, weet niet eens meer hoe dat heten, moest je code intikken etc.etc. en kreeg je weer een maand erbij, maar dacht ook zoiets liesje, 4.95.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:05 schreef liesje1979 het volgende:
Ik zou echt niet meer weten wat we betaalden voor de streams, ik deed het altijd met mijn telefoon. Iets van 5 euro per maand ofzo?
Oh ik dacht ook dat het bijna 5 euro per maand was. In elk geval was het beslist niet teveel in ruil voor wat we kregen.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:06 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
mag zeker wel eens tijd worden, ben heel benieuwd! ik weet niet geloof dat streams DGK eerst lange tijd gratis waren en toen vanaf mei 2007 3,95 geloof ik? maar ik heb het nooit betaald en toen ik eruit ging waren de streams ook afgelopen
Yep, de eerste 7 maanden waren gratis. Daarna 4,95 per maand.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:06 schreef ditisHuub het volgende:
mag zeker wel eens tijd worden, ben heel benieuwd! ik weet niet geloof dat streams DGK eerst lange tijd gratis waren en toen vanaf mei 2007 3,95 geloof ik? maar ik heb het nooit betaald en toen ik eruit ging waren de streams ook afgelopen
Nou, nu ga je echt merken hoe zo een RLS elke dag door heel veel mensen wordt gevolgd, hoe internet er bol van gaat staan, voor jou leek het me toch anders, jij las veel achteraf en dat is toch anders, dan zul je merken Huub dat het echt **leeft**quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:06 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
mag zeker wel eens tijd worden, ben heel benieuwd! ik weet niet geloof dat streams DGK eerst lange tijd gratis waren en toen vanaf mei 2007 3,95 geloof ik? maar ik heb het nooit betaald en toen ik eruit ging waren de streams ook afgelopen
Ik betaal ook graag hoor, indien nodig.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:05 schreef beequeen het volgende:
Eindelijk, streams.![]()
![]()
Ik betaal ook gewoon als het nodig is.
Bedankt voor je PM, Lavenderr.
denk ook dat het net als DGK is Disana, die volgde ik al helemaal niet op televisie, vond het ook anders op tv, wij wisten toch al wat er allemaal voor gevallen was, ze zonden het een avond later uit omdat er mooi geplakt en geknipt moest worden. Laatste maanden het nooit meer op tv gevolgd en zal dat denk ik ook nu niet doen, alles achteraf is toch minder leuk.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:13 schreef Disana het volgende:
Toch vind ik dat hele uur televisie per dag wel erg veel van het goede. Je mist er beide journaals door, ik weet niet of ik dat vol ga houden. Met een beetje geluk is het net als met DGK en kun je prima (zelfs liever) zonder als je streams kijkt.
5 euro is niets voor een hele maand vertier.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:15 schreef Bastard het volgende:
Nee betalen zou ik er zeker niet voor doen, maar ieder zn meug
Alles sappige dingen komen toch wel op filmpjes terecht en hier op FOK weer te bekijken.
inderdaadquote:Op dinsdag 18 januari 2011 14:16 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
5 euro is niets voor een hele maand vertier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |