Was dat dat Phoenix ding?quote:Op dinsdag 18 januari 2011 16:56 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Heb nog wel een strat staan... 5 tientjes.
Jaquote:
Zwart. Heb er nog nooit een plaatje van kunnen vinden, de nieuwe serie heeft andere kleuren geloof ik. Zal binnenkort eens een plaatje maken.quote:
Al een prijsindicatie?quote:Op dinsdag 18 januari 2011 17:24 schreef Cynic het volgende:
[..]
Zwart. Heb er nog nooit een plaatje van kunnen vinden, de nieuwe serie heeft andere kleuren geloof ik. Zal binnenkort eens een plaatje maken.
Geen idee, ik had hem toen ook al met een soort ruildeal van Menno gehad. Ik zal er eens over nadenken, eens opzoeken wat die dingen berhaupt doen tweedehands.quote:
500!??! dat is veel te veel. Mijn DD-7 verbruikt maar 60mA! En een delay lijkt me een zwaarder effect qua stroomverbruik tov een drivequote:
Ja sorry, nulletje teveel getypedquote:Op dinsdag 18 januari 2011 18:25 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
500!??! dat is veel te veel. Mijn DD-7 verbruikt maar 60mA! En een delay lijkt me een zwaarder effect qua stroomverbruik tov een drive
nee hoor, kan primaquote:Op dinsdag 18 januari 2011 18:59 schreef wimjongil het volgende:
Mag je een buizenversterker na verhuizing meteen gebruiken? Of moet 'ie even stilstaan (net als koelkasten etc.)?
Ik mis hemquote:Op dinsdag 18 januari 2011 08:58 schreef Cynic het volgende:
Ik denk er toch over na de washburn x50 pro weg te doen.
Ok dan ga ik over een half uur m'n moeder van de versterker af trappen en meteen inpluggenquote:
Dat scheelt, hij staat nu in C.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 19:05 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Ik mis hem![]()
Wat wil je er voor hebben misschien koop hem wel terug () voor lagere stemmingen (drop c en b)
Ik heb hem toen samen met die Randall gekocht voor rond de 600-650 euro volgens mij. 300 of 350 voor de Washburn en 300 of 350 voor de Randall. Ik kan thuis zoeken of ik het bonnetje kan vinden, maar ik denk het niet.... (hoewel moeders echt obsessed is met bonnetjes bewaren dus weet maar nooitquote:Op dinsdag 18 januari 2011 19:08 schreef Cynic het volgende:
[..]
Dat scheelt, hij staat nu in C.
Net even gespeeld en man wat speelt dat ding fijn... Ik ben echt heel slecht in dingen wegdoen. Maar ik moet eigenlijk echt wat ruimte maken, ik wil heel iets anders op gitaargebied gaan aanschaffen.
Weet je eigenlijk nog voor hoeveel je die gitaar destijds hebt gekocht? Ik heb deze gitaar nog geen enkele keer kunnen vinden, elke keer in een net wat andere uitvoering.
Iets persoonlijks, maar ik vind dat het ook een voordeel heeft. Je hebt 1 vinger over, dus raad maar wat je daar allemaal voor leuks mee kan doen.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:49 schreef Ace-of-Spades het volgende:
Mnner, inmiddels beheers ik de barr-akkoorden behoorlijk. Ik maak altijd n bar met mn wijsvinger, maar ik zie veel mensen ook met de duim de E en soms de A snaar barren en met de wijsvingers bijv. de B en e. Kwestie van voorkeur en stijl of heeft t een voordeel?
Hmm, ik heb een vaag vermoeden:quote:Op dinsdag 18 januari 2011 22:15 schreef wimjongil het volgende:
[ afbeelding ]
Wat is dat nou weer? Waarom staat die ene gitaarstand leeg en zit er geen kabel meer in die Roland cube?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |