Ja, dat ben ik ook van plan...quote:Op maandag 17 januari 2011 21:29 schreef Swietje het volgende:
Misschien kun je er over praten met je psych en op die manier achter komen waarom het voor jou zo'n drempel is om te gaan? Ik hoop echt dat je er uit komt want dit lijkt me heel vervelend! Zeker als het grotere vormen gaat aannemen.
quote:Op maandag 17 januari 2011 13:56 schreef Tegan het volgende:
[..]
. Als je iets kwijt wil, wij zijn hier om te luisteren.
zoals ik dit lees kan het te maken heb met bijv. onzekerheid, maar voor alles zijn er zoveel oorzaken en oplossingen mogelijk.quote:Op maandag 17 januari 2011 23:02 schreef Klonterpot het volgende:
Pff.. newbie hier. Ik krijg steeds meer last van het feit dat ik een grafhekel aan- en doodsbang voor verrassingen ben. Voornamelijk verrassingen van een ander. Als iemand zegt: 'Dat hoor je nog wel, kan ik nu niet vertellen' of 'Je krijgt zo'n leuk cadeau, naja.. voor ons dan.. of jij het leuk vind moeten we nog maar afmaken' ben ik doodzenuwachtig 'tot het moment daar is'. Gelukkig weten m'n naaste vrienden dit wel maar nog al te vaak denkt iemand me blij te maken door me te gaan verrassen![]()
Ik ben ondernemer, gestopt met mijn opleiding en heb veel uiteenlopende hobbies. Nogmaals, als ik zelf in een avontuur duik deert alle onzekerheid me helemaal niets. Volgens mij ben ik altijd bang om voor lul gezet te worden terwijl dit nooit het geval is
Mja.. misschien onzeker tegenover 'de groep'. Ik vind het echter geen probleem om tegen een volle congreszaal te spreken, te zingen etc. dus het is niet zo dat ik sowieso problemen heb met groepsdruk oid. Ik ben in het verleden wel eens gruwelijk op m'n bek gegaan ja, na dit soort geintjes oa. met een 'ongepland' optredenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 12:05 schreef cafpow het volgende:
[..]
zoals ik dit lees kan het te maken heb met bijv. onzekerheid, maar voor alles zijn er zoveel oorzaken en oplossingen mogelijk.
Mischien ben je in het verleden wel heel erg op je bek gegaan voor een grote groep ofzo en zorgt dat ervoor dat controle over de situatie wilt.
Ik hoop dat je hier in ieder geval wat steun kan vinden
nee, hoor als ik donderdag niks gehoord heb bel ik zelf op.quote:
tja, dit is dus o zo herkenbaar. Vooral op dit moment, ik heb geen studie en werk, en ja ik ben derepssief maar niet meer zo als eerst. En ik voel me dus wel redelijk (meestal), maar daardoor ga ik me dus weer slecht voelen, mede doordat ik op dit moment gewoon stilsta, ik weet dat er over een paar maanden beweging in gaat komen, maar dat lijkt toch o zo ver...quote:Op dinsdag 18 januari 2011 19:12 schreef Tegan het volgende:
Ik voel me eigenlijk erg goed. Zeg maar geestelijk. En ik kan daar niet goed tegen. Mijn leven is namelijk niet echt heel boeiend. Ik werk heel weinig, heb geen opleiding, maw ik zit bijna iedere dag thuis, niets te doen. Ik weet dat zodra ik iets actiever ga worden het allemaal weer mis gaat. Maar hoe kan ik tevreden zijn met zo'n leventje. Ik heb niet echt een leven, dus ik heb niet echt iets om blij over te zijn. Het was veel logischer als ik me slecht zou voelen, want ja, ik heb niet echt iets going for me. Hebben jullie ook zo'n last van dit dubbelgevoel?
Wel redelijk, heb slaapmedicatie meegekregen. Om in ieder geval a mijn ritme weer wat normaler te krijgen en dat ik me overdag wat fitter ga voelen hopelijk.quote:Op woensdag 19 januari 2011 17:48 schreef Sylvana het volgende:
Bos81, hoe was het vandaag bij de psych?
Ik hoop dat de slaapmedicatie helpt om weer een beetje ritme op te doenquote:Op woensdag 19 januari 2011 19:55 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Wel redelijk, heb slaapmedicatie meegekregen. Om in ieder geval a mijn ritme weer wat normaler te krijgen en dat ik me overdag wat fitter ga voelen hopelijk.
Voor de rest was het toch wel een moeilijk gesprek, over 2 weken moet ik terug komen en dan kijken we hoe het dan gaat..
Ja, dat wordt even afwachten. weet eigenlijk niet meer wat we er over gezegd hebben..quote:Op woensdag 19 januari 2011 19:57 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik hoop dat de slaapmedicatie helpt om weer een beetje ritme op te doenHeb je het nog over je boodschappenangst gehad?
Dat zal idd wel even wennen worden, weer een nieuwe persoon moeten vertrouwen en persoonlijke dingen mee bespreken, maar dat komt vast wel goedquote:Op woensdag 19 januari 2011 20:41 schreef Bos81 het volgende:
Ja, wel jammer dat ik binnenkort een andere psychiater krijg. Mijn huidige gaat aan de andere kant van het land (A'dam) werken. Dus moet ik weer gaan wennen een aan nieuwe. Maar misschien aan de andere kant wel prettig, daar er toch plannen waren om eenmalig met een andere te praten..
nou ik heb dus gebeld en ze is nog ziek, is dus wel balen. Maar ik heb bij de persoon die de telefoon aannam aangegeven dat ik binnenkort een maandje wegben om te kijken of het nog voor mijn vertrek ingepland kan worden.quote:Op donderdag 20 januari 2011 06:41 schreef Sylvana het volgende:
Goeiemorgen
Goed dat je zelf gaat bellen cafpow!
Ik ben maar meteen uit bed gegaan toen vriendlief naar zn werk ging, ben veel te bang da tik me anders weer verslaap. Als ik dan vanmiddag nog moe ben ga ik dan nog wel even naar bed toe
Goed van je, dat al een van de klusjes heb weten te klaren.quote:Op donderdag 20 januari 2011 12:50 schreef Sylvana het volgende:
Jammer dat ze nog steeds ziek is en dat jij je ook niet zo lekker voelt. Ik hoop dat je voor je weggaat nog terecht kunt en dat je je snel weer wat beter voelt
Therapie vanochtend was erg fijnBij cognitieve therapie uitgebreid aan bod gekomen en bij activiteitentherapie, dus heb alles even goed kunnen analyseren is bespreken
Half februari gaat de vrouw die cognitieve therapie geeft en tevens mijn zorgcoördinator is stoppen met de groep, dus dat is wel erg balen. We krijgen wel een vervanger, maar dan is het toch weer afwachten hoe het met diegene klikt. Wbt individuele therapie, dat is aangevraagd, ik sta nog steeds op de wachtlijst, maar ze heeft wel gezegd dat het iig in februari opgestart moet worden, zodat het nog wel wat overloop heeft met de groep.
Ondanks dat ik weinig geslapen heb voel ik me nog wel goed, het zonnetje schijnt lekker en ga zo maar even wat klusjes doen die al een tijdje liggen, maar waar het steeds niet kwam. Dat was ook het doel voor activiteitentherapie voor de komende 2 weken, om 3 van die klusjes te doen. Volgende week ben ik de hele week vrij, dus dat moet wel lukken om te redden
Edit: Het eerste klusje heb ik net al gedaan, nieuwe foto's in mijn fotolijst-voor-12-foto's stoppenWaren nogal oude foto's, vrienden die ik nou nooit meer zie, foto's van familie die al paar jaar oud waren enzo. Nu weer een up-to-date fotolijst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |