SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yep!quote:
quote:69:26
Iets later werd, na een geweldige combinatie door het midden, de voorsprong van Bifröst door Carsten Opdam uitgebreid tot 3-0.
4-4quote:Op zondag 16 januari 2011 21:27 schreef vanpers het volgende:
Gefeliciteerd Gijs, Niels inmiddels op 4-4 en hier is de 2de helft nog niks gebeurd.
4-4quote:Op zondag 16 januari 2011 21:15 schreef vanpers het volgende:
Bij Niels vallen echt veel goals, 4-3 voor hem. Ik heb mijn wedstrijd nog steeds niet binnen.
BrandX op voorsprongquote:Bennie van Groningen was erg dicht bij de voorsprong voor Dynamo. Een ingestudeerde vrije trap in de 30e minuut schampte echter de lat.
quote:Jamess brak in de 28e minuut aan de linkerkant door en Duman Mengi wist met een fraai schot zijn team op voorsprong te brengen: 1-0.
ik sta gewoon op 3-0quote:Op zondag 16 januari 2011 21:31 schreef MrMoon het volgende:
Wederom een vrije trap gemist.
[..]
BrandX op voorsprong
[..]
mja.. ben benieuwd hoe hij dit keer zal reageren..quote:Op zondag 16 januari 2011 21:35 schreef Drassss het volgende:
Bij Possie zit het weer eens tegen... 2 blessures.
goede keus uiteindelijkquote:Op zondag 16 januari 2011 21:37 schreef BrandX het volgende:
mijn enige verdediger met matige vorm (de rest is goed) had ik bijna niet opgesteld! Maar vanwege zijn hoge ervaring en goede conditie toch gedaan, mikt hij gewoon de eerste 2 er in
![]()
edit: hoop stiekem nu dat hij niet verkocht wordt
BAM!quote:Na een paar prachtige passeerbewegingen op de linkerflank wist KKA-speler Florina Drcea zijn team in de 37e minuut op een voorsprong van 1-0 te zetten.
quote:
BAM!quote:Dynamo-speler Radboud van Groningen gaf na 38 minuten het thuisteam een 1-0 voorsprong na een aanval over de rechterkant.
Tweewerf BAMquote:In de 39e minuut kwam de bal na een aanval over rechts terecht bij KKA-speler Zion Va'aknin. Hij schoot de bal door de benen van de uitlopende keeper en scoorde zo 2-0. Het doelpunt werd uitbundig gevierd.
vind dat zo iets onzinnigs...quote:Bij deze voorsprong meende Jamess zich wel wat meer te kunnen terugtrekken in een verdedigende stelling.
Feli'squote:Op zondag 16 januari 2011 21:45 schreef vanpers het volgende:
Winst, 3-2 toch eens nadenken over een nieuwe keeper of goeie trainees.
quote:45:00: Dynamo domineerde de wedstrijd en mocht 65 procent balbezit laten aantekenen.
Netjes..quote:Op zondag 16 januari 2011 21:46 schreef Gijs_ het volgende:
Met 3-0 winst naar plek 2![]()
En 228 hatstats is best aardig voor mijn jonge teampje!
die hatsstats is dat op alltid oid?quote:Op zondag 16 januari 2011 21:46 schreef Gijs_ het volgende:
Met 3-0 winst naar plek 2![]()
En 228 hatstats is best aardig voor mijn jonge teampje!
Dit gaat ook goed komenquote:
Met foxtrick kun je het ook zienquote:Op zondag 16 januari 2011 21:47 schreef BrandX het volgende:
[..]
die hatsstats is dat op alltid oid?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |