Nice, mooi verdeeld ook over de linies!quote:
Daar zie je het morgen pas. In Foxtrick (addon voor firefox en chrome) kun je t direct zienquote:Op zondag 16 januari 2011 21:47 schreef BrandX het volgende:
[..]
die hatsstats is dat op alltid oid?
heeft chrome die ook?quote:Op zondag 16 januari 2011 21:48 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Daar zie je het morgen pas. In Foxtrick (addon voor firefox en chrome) kun je t direct zien
Volgens mij wel ja!quote:Op zondag 16 januari 2011 21:49 schreef BrandX het volgende:
[..]
heeft chrome die ook?
heet die dan ook foxtrick? ff zoeken!
(gebruik geen FF meer)
Ik gebruik m zelf in Chromequote:Op zondag 16 januari 2011 21:49 schreef BrandX het volgende:
[..]
heeft chrome die ook?
heet die dan ook foxtrick? ff zoeken!
(gebruik geen FF meer)
Ik ookquote:Op zondag 16 januari 2011 21:50 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik op dit moment virtueel gezien ook
En dat was echt mn doelstelling niet, das nog het mooiste. Dankzij PIC kan ditquote:
quote:
quote:Op zondag 16 januari 2011 21:50 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik op dit moment virtueel gezien ook
quote:
na mn eerste 3 wedstrijden was dit mijn doelstelling ook niet meer.. blij dat ik nu weer mee kan doen om het kampioenschap..quote:Op zondag 16 januari 2011 21:51 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En dat was echt mn doelstelling niet, das nog het mooiste. Dankzij PIC kan dit
felli's!quote:Op zondag 16 januari 2011 21:52 schreef vanpers het volgende:
Met een 3-2 overwinning naar de 2de plek. Het was 233 hatstats tegen 227 hatstats dus vandaar de spanning. Geen nieuw Hatstats record maar wel een nieuw sterrenrecord met 65 sterren.
Verder ook een mooie -3 voor GL.
dat kan je beter aan anderen vragen dan mij iigquote:Iemand zin en tijd om een keer te kijken waarin ik het best in eerste instantie mijn team kan versterken?
Snel gekeken zie ik wat puntjes voor uitleg of mijn analyse klopt.quote:Op zondag 16 januari 2011 21:52 schreef vanpers het volgende:
Met een 3-2 overwinning naar de 2de plek. Het was 233 hatstats tegen 227 hatstats dus vandaar de spanning. Geen nieuw Hatstats record maar wel een nieuw sterrenrecord met 65 sterren.
Verder ook een mooie -3 voor GL.
Iemand zin en tijd om een keer te kijken waarin ik het best in eerste instantie mijn team kan versterken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SpitsenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helge AndersenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
1-0 gewonnen... nog steeds 2e.. dat is denk ik ook het hoogst haalbare dit seizoen maar goed... geld verdienen en doortrainen is ook fijn
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
217 in totaalquote:Op zondag 16 januari 2011 22:03 schreef FrituurVetPet het volgende:
Kan iemand mijn hatstats opzoeken?
HT: FC Dinamo Assen (504765)![]()
Driewerf BAM!quote:49:29
Een vlotte aanval over de linkerflank werd vanuit een moeilijke hoek afgerond door Florina Drcea, waarmee KKA de voorsprong uitbreidde: 3-0.Ik ben van pindavlees![]()
quote:
gemist kans..quote:Jopie van Groningen scoorde vanaf rechts bijna nog een doelpunt voor Dynamo, maar zijn kopbal werd door de keeper corner getikt.HT: FC Dinamo Assen (504765)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |