Annemarie is wel weer een eigen soort volgens mij, trouwens. Echt! Een net-ontdekte soort. Een missing link tussen het een of ander.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:52 schreef Jojoke het volgende:
Femke lijkt me iemand die wat stug is in eerste instantie, maar waar je wel wat aan hebt als het erop aankomt en als je ze goed leert kennen. Annemarie lijkt me ook iemand van dat 'soort'
Precies, dat is ook hetgeen waarover ik viel.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:53 schreef Duderella het volgende:
Dat is gewoon lekker oppervlakkig gezeik. Niks mis mee.
Maar jij impliceert een diepgaande sociaal-biologische analyse, als je het over 'het soort' hebt. Dat roept vragen op natuurlijk.
Je deelt mensen altijd in soorten in. Dus daarom.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:53 schreef Duderella het volgende:
Dat is gewoon lekker oppervlakkig gezeik. Niks mis mee.
Maar jij impliceert een diepgaande sociaal-biologische analyse, als je het over 'het soort' hebt. Dat roept vragen op natuurlijk.
Niet iedereen doet aan hokjes-denken, hoor. Beetje bekrompen gedachte. En in jouw geval ook nog eens nergens op gebaseerd.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:56 schreef Deckard het volgende:
[..]
Je deelt mensen altijd in soorten in. Dus daarom.
Het slaat gewoon nergens op. Klaar.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:56 schreef Deckard het volgende:
[..]
Je deelt mensen altijd in soorten in. Dus daarom.
Maar wat heeft jouw buurt er mee te maken dan? Want je zei: "Ze woont bij me in de buurt dus ik ken haar soort", of zoiets.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:56 schreef Deckard het volgende:
[..]
Je deelt mensen altijd in soorten in. Dus daarom.
Daar begint het mee, maar het eindigt met concentratiekampen.quote:Op zondag 16 januari 2011 18:04 schreef Viking84 het volgende:
Natuurlijk weten we wel dat de praktijk anders is, maar soms is het gewoon even leuk en makkelijk om zwart/wit te denken.
quote:Op zondag 16 januari 2011 18:06 schreef Morendo het volgende:
[..]
Daar begint het mee, maar het eindigt met concentratiekampen.
Dat vermoedde ik alquote:Op zondag 16 januari 2011 18:07 schreef Duderella het volgende:
[..]
![]()
Viking, het 'soort' was het intrigerende struikelblok.
Lijkt me als deelnemende boer juist vreselijk lastig omdat je dat ook mee moet nemen in je keuzeoverwegingen.quote:Op zondag 16 januari 2011 18:21 schreef Devz het volgende:
Ik hoop dat Sonja vanavond afvalt, ben benieuwd hoe Marcel reageert op zijn liefdesverklaring.
Moet ze eigenlijk doen direct na zijn keuze, veel leuker.quote:Op zondag 16 januari 2011 18:28 schreef Roguee het volgende:
Ik zit al klaar
Kan niet wachten op de liefdesveklaring van onze Sonnie-boy naar Marcel. En of Berber haar spullen gaat pakken of niet....Of dat ze net op het moment dat Frank zijn keuze bekend gaat maken zegt: 'Nou doe geen moeite, ik maak deze keuze wel voor je. Ik ga der vandeur!
Klopt. En dan vooral rond de heupen. Ze heeft al een pittig kapsel, een 'gezellig' figuur zou haar helemaal een stereotype maken.quote:Op zondag 16 januari 2011 18:21 schreef Devz het volgende:
Ik hoop dat Sonja vanavond afvalt, ben benieuwd hoe Marcel reageert op zijn liefdesverklaring.
Eén probleempje: ze wil Frank zijn worst niet hebben.quote:Op zondag 16 januari 2011 18:33 schreef Robby87 het volgende:
Ik bedoel, als je zo'n meid als Berber tussen twee van die andere drollen hebt dan ben je toch meteen verkocht!
Snobbig hé? Pretentieus. Bah.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:45 schreef Duderella het volgende:
Maar ik vind de bewering dat je 'het soort' kent toch wel wat vreemd. Hautain ook. Zeg dan gewoon: ze lijkt me een enorme snol.
Je moet wel behoorlijk hypocriet zijn om te beweren dat je zelf niet in hokjes denkt.quote:Op zondag 16 januari 2011 17:56 schreef Devz het volgende:
[..]
Niet iedereen doet aan hokjes-denken, hoor. Beetje bekrompen gedachte. En in jouw geval ook nog eens nergens op gebaseerd.
Op naar vanavond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |