De discussie sluit aan op het antwoord en is dus zeker nuttigquote:Op vrijdag 22 april 2011 11:20 schreef Che_ het volgende:
Slotje op mijn topic goede vrijdag
Waarom? Omdat ik het antwoord al heb en bovendien die kut-ambtenaren niet wil zien in mijn topic met hun eeuwige discussies.
Neuh...quote:Op vrijdag 22 april 2011 11:20 schreef Che_ het volgende:
Slotje op mijn topic goede vrijdag
Waarom? Omdat ik het antwoord al heb en bovendien die kut-ambtenaren niet wil zien in mijn topic met hun eeuwige discussies.
http://forum.fok.nl/rde/faq/policyquote:Wat moet je NIET van ons verwachten ?
Je moet vooral niet verwachten dat wij scheidsrechtertje gaan spelen bij onderlinge conflicten. Daar hebben we de zin niet in, noch de tijd voor. Dop je eigen boontjes, gedraag je fatsoenlijk en negeer de mensen waar je niet goed mee op kan schieten. FOK! heeft een heleboel gebruikers en er zullen altijd mensen zijn waarmee je botst. Ga dat gewoon uit de weg.
Wat we ook niet doen is op verzoek posts verwijderen, usernames verwijderen of wijzigen (om welke reden dan ook !), topics sluiten of users bannen.
Zekerquote:Op woensdag 27 april 2011 17:55 schreef MCH het volgende:
Kan van dit topic een reeks gemaakt worden?
http://forum.fok.nl/topicchain/963quote:Op woensdag 27 april 2011 18:01 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Zekeralleen lukt mij dat niet vandaag, dus mocht mijn waarde collega niet voor morgen langsgeweest zijn, doe ik het morgen
Ja, ik had hem dinsdag al via een TR gemeld, maar vermoedelijk zijn er legitieme redenen om de OP niet terug te plaatsen. Over het algemeen wordt wel snel op een TR gereageerd hier.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:58 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
In Vaderschapstest afdwingen en moet buiten media blijven heeft TS bedacht dat we de OP niet interessant meer vinden?
Och, op zich is het best fijn hoor. Alleen is er niet heel veel rekening gehouden met modsquote:Op donderdag 28 april 2011 08:03 schreef JumpingJacky het volgende:
Ik krijg de indruk dat die mobiele layout geen succes is
Hmmm nou ja oke dan maarquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:29 schreef Five_Horizons het volgende:
De policy rond dit soort topics is recentelijk gewijzigd. Ik weet eigenlijk niet eens wat tegenwoordig wel en niet kan
tsja het word een beetje een schaduwgebied op deze manierquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:32 schreef Five_Horizons het volgende:
Ow, en inderdaad...nu doe ik niets aan dit topic, ondanks dat ik het niet echt hoogstaande journalistiek vind. Het criterium is tegenwoordig dat ze er geen geld mee mogen verdienen. Punt is dat dat nogal een lastig punt is...ze verdient hier immers d'r brood mee.
Ach nou ja, zo belangrijk is het ook weer niet.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:37 schreef Five_Horizons het volgende:
Klopt. Ik loop iets te lang mee om me er echt heel erg druk om te maken.
Oké, dan heb ik daar overheen gelezen. Thanks!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 23:38 schreef Five_Horizons het volgende:
Omdat de tags niet goed zijn![]()
Afbeeldingen moeten tussen [ [url= ]afbeelding[/url] ] tags. Da's met knippen/plakken niet goed gegaan, volgens mij. TS zal daar wat werk moeten verrichten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |