iddquote:Op maandag 10 januari 2011 12:03 schreef MamaPurk het volgende:
Nou ik heb even terug gekeken en volgens mij heb ik het wel goed gedaan
bij de afgesloten topics staat Z&G 726 en dan klopt het volgens mij dat deze 727 is
Ik had alleen mijn eigen uitgerekende datum er bij het begin wel tussen kunnen zetten maar goed dat komt nog wel
Ja dat ik het rapportje meteen moest afleveren bij mijn eigen verloskundige.quote:Op maandag 10 januari 2011 12:01 schreef twentemeisje het volgende:
Tally, hebben ze er tijdens de echo zelf ook iets over gezegd?
Kan ik me voorstellen. Blegh, had gehoopt dat je niet meer van dit soort onzekerheden zou krijgen, jij hebt je portie wel gehad lijkt me zo!quote:Op maandag 10 januari 2011 12:12 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja dat ik het rapportje meteen moest afleveren bij mijn eigen verloskundige.
En daarmee overleggen hoe nu verder. Vandaar ook dat ik nu wacht op een telefoontje van de verloskundige.
Ik maak me ook niet echt zorgen ofzo. Ik wil alleen graag weten hoe nu verder
Tuurlijk. Ze kunnen dr allemaal niets van!quote:Op maandag 10 januari 2011 12:18 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Kan ik me voorstellen. Blegh, had gehoopt dat je niet meer van dit soort onzekerheden zou krijgen, jij hebt je portie wel gehad lijkt me zo!Hopelijk gewoon een meetfoutje of iets anders onschuldigs.
quote:Op maandag 10 januari 2011 12:43 schreef Susie het volgende:
* Susie sluipt zachtjes binnen, nadat ze Mevr_Mus en Boembaa hier ook gezien heeft
Ik vind het allemaal nog erg eng enzo, maar afgelopen weekend alleen maar streepjes geplast en ben dus echt zwanger! Kan er niet omheen. Morgen even langs de huisarts, die belde ik op, krijg ik de superleuke assistente. Ik: "ik geloof dat ik zwanger ben" Zij: "Nou meid, van harte!" Ik: "En nu?"
quote:Op maandag 10 januari 2011 13:07 schreef Take_A_Picture het volgende:
Helleuw, ook ik kom me hier weer melden. Heb net weer een streepje geplast, deze nog duidelijker dan de eerste, dus het is echt werkelijkheid!
Ben nog helemaal beduusd maar ben er dolgelukkig mee! En nu maar gaan voor de volledige 9 maanden
Ohja, zelf even gerekend, vooralsnog is mijn uitgerekende datum 19 september 2011.
Je staat erbij!quote:Op maandag 10 januari 2011 13:19 schreef boembaa het volgende:
Mag ik in het lijstje?
Voorlopige datum 14 september
Welkom!!quote:Op maandag 10 januari 2011 13:07 schreef Take_A_Picture het volgende:
Helleuw, ook ik kom me hier weer melden. Heb net weer een streepje geplast, deze nog duidelijker dan de eerste, dus het is echt werkelijkheid!
Ben nog helemaal beduusd maar ben er dolgelukkig mee! En nu maar gaan voor de volledige 9 maanden
Ohja, zelf even gerekend, vooralsnog is mijn uitgerekende datum 19 september 2011.
Ik hoef me ook niet te wegen hoor, ze geloven me op mijn blauwe ogen.quote:Op maandag 10 januari 2011 13:29 schreef Brighteyes het volgende:
Ik had idd ook een bed in de woonkamer staan hoor, dat was geen probleem.
Het is ook wel zo dat je een iets groter risico hebt op zwangerschapssuiker en dat ze daarom graag het gewicht goed in de gaten houden, maar ze kunnen dat ook in de gaten houden met een keertje prikken rond de 20 weken.
Er zijn praktijken waar je helemaal niet hoeft te wegen, en in theorie zou je dat ook mogen weigeren bij de controles als je het echt zo naar vindt.
Ik zou iig wel aangeven, als je dat kan, dat je het heel vervelend vindt en dat het je vnml stress oplevert.
Het gaat hard! Ik blijf daar nog eventjes buiten, er zijn dit weekend wat dames voorgekropenquote:
een vriendin irl beweert dat ik half feb al ga bevallen .. ben ik blij dat ze 't al vaker mis heeft gehad deze zwangerschap (ze beweerde ook dat het een meisje wasquote:Op maandag 10 januari 2011 13:58 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Het gaat hard! Ik blijf daar nog eventjes buiten, er zijn dit weekend wat dames voorgekropen. Maar inmiddels wel drie-en-dertig meiden achter me!
![]()
Bedankt! Lekker om te beginnen met alweer 3 mensen onder me en leuk dat we zo dicht op elkaar zittenquote:
Ja ieder uur echt een plashoeveelheid alsof je het de hele dag opgehouden hebt. Om gek van te worden. En 's nachts zwéten. Mijn hemel...quote:Op maandag 10 januari 2011 14:29 schreef Beessie-Jen het volgende:
o ja Huup dat kan ik me nog wel herinneren... maar jij had ook echt enorm veel vocht aan boord zeg! ongelofelijk. de eerste dagen na de bevalling zat jij toch ook bijna de hele dag op het toilet om vocht te lozen?
![]()
quote:Op maandag 10 januari 2011 14:36 schreef Claudia_x het volgende:
Hier wordt nooit naar gewicht gevraagd. Nou ja, de verloskundige vroeg laatst in verband met bepaalde medicatie aan me of ik zwaarder was dan 75kg. You think?![]()
Tof zeg, ik merk dat ik nu af en toe denk, dat zachte schopjes en draaien/bewegen is leuk, maar ik wil toch ook wel graag meer gaan zien en voelen...maar tis nog een prulleke he..quote:Op maandag 10 januari 2011 14:45 schreef twentemeisje het volgende:
Hihi, mijn buikmeisje bokst met/tegen de hand die op mijn buik had gelegd. Zag mijn buik net ook helemaal golven door een van haar schoppen.
Ik heb hier net weer een grote schoonmaak achter de rug. Ik ben zelf helemaal 'op orde' (nagels gedaan, wenkbrauwen bijgewerkt, benen onthaard, allemaal volstrekt zinloze dingen die héél belangrijk aanvoelen), het huis is schoon en de was ligt in de kast. Ik ga ervoor, hoor, morgen bevallen. Ik weiger om de hoop op een spontane bevalling te laten varen.quote:Op maandag 10 januari 2011 14:42 schreef Juud79 het volgende:
@ Claudia, hoe is t met jou? Vermaak je je nog met de hopelijk laatste rommeldingen in huis, heb je alles klaar en op orde voor je gevoel? Ben je nerveus voor morgen of heb je zoiets van, ik zie t allemaal wel hoe het loopt? Heb je een idee wat je zelf zou willen dat ze gaan doen?
Ik heb het ook tijdens de rustige momenten, als ik druk ben laat zij zich niet voelen. En het is inderdaad zo tof, vind deze fase van de zwangerschap zoveel leuker als de eerste maanden. Het voelen geeft zo'n extra dimensie aan mijn beleving ervan. Om nog maar te zwijgen over de extra geruststelling die haar bewegingen met gevenquote:Op maandag 10 januari 2011 14:49 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Tof zeg, ik merk dat ik nu af en toe denk, dat zachte schopjes en draaien/bewegen is leuk, maar ik wil toch ook wel graag meer gaan zien en voelen...maar tis nog een prulleke he..
Ik merk wel dat als ik duwtjes geef en mijn warme handen op mijn buik leg, ze daar op reageerd.
Vooral 's avonds krijg ik 'contact' als ik rustig op de bank zit of in bed lig.
Oh, dat strippen komt wel goed, hoor! In mijn ziekenhuis doen ze daar niet moeilijk over bij 40 weken. Bij de 40 weken bevallingsduur van Ivan is het me aangeboden en heb ik het zelf afgeslagen. We hebben het er vrijdag nog over gehad, dus daar maak ik me niet druk om. Ik voel me wel wat bezwaard om om een inleiding te vragen. Ik ben niet zo van het eisen, maar ik zal wel goed uitleggen hoe ik me voel. Dat heb ik de vorige keer ook gedaan.quote:Op maandag 10 januari 2011 14:58 schreef huuphuup het volgende:
Niet hopen Claudia, aangeven en vragen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |