abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_91464080
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 14:52 schreef U4E het volgende:

[..]

Is het allang, je houd jezelf echt finaal voor de gek als je een vrouw gaat waarderen op hoe moeilijk ze haar lichaam weggeeft.

Zelfrespecterende vrouwen spelen de spelletjes van kneuzen niet, die zoeken een man waarmee ze los kunnen gaan, en het liefst met zo min mogelijk gedoe zodat ze nog heel veel tijd voor andere dingen over heeft.

Pas wanneer die eierstokken gaan rammelen gaan ze aan jou ideaalbeeld voldoen, maar dat is natuurlijk een houdingsverandering die zon 13 jaar te laat is puur alleen maar om jou in je waan te laten en voor haar te laten zorgen terweil zij de buurman pompt wanneer jij loopt te werke haha :D
:') en nog een keer :') elke zelfrespecterende vrouw denkt natuurlijk zo, dat moet jij wel weten.

Je moet niet praten alsof iedereen zo is, ''de buurman pompt'' spreek voor jezelf alsjeblieft.
pi_91464227
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 14:59 schreef Sofia90 het volgende:

[..]

:') en nog een keer :') elke zelfrespecterende vrouw denkt natuurlijk zo, dat moet jij wel weten.

Je moet niet praten alsof iedereen zo is, ''de buurman pompt'' spreek voor jezelf alsjeblieft.
Haha ik ben toch geen vrouw. Gelijk heb je, ik generaliseerde. Ik lul hier niet over lelijke wijven, hoeren die thuis langskomen zijn over het algemeen "mooier" dan gemiddeld. Van die godsindoctrineerde of met angst opgevoede meiden zijn natuurlijk ook niet zo, net zoals je een hond kan africhten. Lelijke en normale meiden moeten de spelletjes van dit soort sukkels wel spelen, alleen zijn is ook niet leuk he...

Beeetje vrouw doet echt wel waar ze zelf zin in heeft!!!!!! En daar praat ik over.

Zie je zon ubergeile kleine godin al denken : Mischien moet ik deze trio met deze 2 grote zwarte kerels (of haar lichaam verkopen om haar studie te betalen of whatever ze wil doen) niet doen want mijn toekomstige man komt daar mischien wel achter en dan heeft hij complexen en denkt ie dat ik me lichaam te makkelijk "weggeef" en dan wil die me niet meer........................ NEXT! NEXT NEXT! tot ze iemand vind die zich zo ontwikkelt heeft dat die niet in sprookjes meer gelooft :D

Deze hele disussie is kansloos en vet grappig.

rofl

[ Bericht 0% gewijzigd door U4E op 17-01-2011 15:17:10 ]
pi_91464944
Ik vind het een beetje jammer wat voor een slecht beeld er van vrouwen zijn :{ Het zijn allemaal maar sletten ofso die ook maar doen waar zij zin in hebben. Tuurlijk doen we waar we zin in hebben, zowel ''lelijke'' meiden als ''knappe'' meiden maar niet iedereen heeft er behoefte aan om met jan alleman het bed in te duiken. En dat zijn heus niet alleen godsdienstige vrouwen of vrouwen die met angst zijn opgevoed.
pi_91465110
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 15:16 schreef Sofia90 het volgende:
Ik vind het een beetje jammer wat voor een slecht beeld er van vrouwen zijn :{ Het zijn allemaal maar sletten ofso die ook maar doen waar zij zin in hebben. Tuurlijk doen we waar we zin in hebben, zowel ''lelijke'' meiden als ''knappe'' meiden maar niet iedereen heeft er behoefte aan om met jan alleman het bed in te duiken. En dat zijn heus niet alleen godsdienstige vrouwen of vrouwen die met angst zijn opgevoed.
Zeg ik ook niet.

Wou alleen me punt maken dat TS vervangen word voordat hij het weet en dat dit probleem alleen mar een probleem is voor hem en niet voor haar. Als hij er een punt van gaat maken schiet hij zichzelf in de poten, het zijn niet zijn zaken. En het is zeker niet goedkoop, als je een vrouw waardeerd op het hoeveelheid dick dat erin is geweest, zijn alle vrouwen de titel slet/hoer waard, dan kan je net zo goed single blijven, mits niet afgericht door religie,ouders etc.

Nie zo in een sprookjeswereld leven, er zijn mensen die anders dan jou zijn en denken. Dat maakt ze nie t minder waard, in meeste gevallen zelfs MEER waard, ga je er kleinzerig over doen eindig je in problemen met de wereld.

Oh mensen....

Als deze vrouw geen hoer was geweest, had ze haar diplomas ook niet gehad. Dan had iedereen gezegt: dom wijf, tokkie, kassiere, lui is of whatever.

:D

[ Bericht 7% gewijzigd door U4E op 17-01-2011 15:25:00 ]
pi_91465232
ach, je moet het maar zo bekijken, welke vrouw is geen hoer? :X
pi_91465293
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 15:22 schreef Byte_Me het volgende:
ach, je moet het maar zo bekijken, welke vrouw is geen hoer? :X
Dat ''klik hier om mij te slaan'' heeft niet de functie die ik had gehoopt :D
  maandag 17 januari 2011 @ 16:39:04 #257
326617 Eclaire84
Ibi is beter dan Messi!
pi_91469192
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 15:22 schreef Byte_Me het volgende:
ach, je moet het maar zo bekijken, welke vrouw is geen hoer? :X
Financieel-onafhankelijke vrouwen.
Eclaire84: Wax je of je scheer je??
schouderklopje: waarom wil je dat weten??
Radicalist: zeg gewoon want ik hou van je. je heb zeker lekker glad kutje
Nektasje2: Hahah kijk deze gozer met moeite met 1 hand typen hahaahahah
pi_91469697
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 14:59 schreef Sofia90 het volgende:

[..]

:') en nog een keer :') elke zelfrespecterende vrouw denkt natuurlijk zo, dat moet jij wel weten.

Je moet niet praten alsof iedereen zo is, ''de buurman pompt'' spreek voor jezelf alsjeblieft.
U4E moet je al niet eens serieus nemen joh. Lees al zijn posts in dit topic voor de grap eens. Echt een hele rare is 't.
pi_91471222
Misschien kan TS een foto van zijn "aanstaande" plaatsen. Kunnen we kijken hoeveel fokkers haar herkennen. :)
pi_91473038
Heet ze geen emily(van de loverboyzaak), kom er net achter dat een oud-collega die daar bij betrokken is mij dit heeft verzwegen voor 3jr.
UITGESCHREVEN
  maandag 17 januari 2011 @ 19:05:14 #261
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_91476339
quote:
1s.gif Op zondag 16 januari 2011 22:58 schreef kijkmij het volgende:

[..]

Omdat ik haar erg leuk vind.

Bullshit. Je hoopt dat het niet waar is.

quote:
Ik heb de term hoer alleen maar gebruikt om aan te geven hoe erg het volgens mij over zou komen om zoiets te vragen.
Right. Punt is dat jij het niet kunt handelen als het wel waar is. Wees daar gewoon eerlijk over als je eerlijkheid toch zo hoog in je vaandeltje hebt.

quote:
Het was maar een woordkeuze. En ik snap niet helemaal waarom je mij enge creep noemt. Ik post hier alleen maar omdat ik er met iemand over wilde praten en dacht ik post het bij fok. Dat is anoniem. Dit is niet iets waar ik met familie, vrienden of kennissen over praat. Dus ik dacht dan schrijf ik het van me af. En krijg wel reacties. Ik heb veel treurige reacties gezien hier. Maar geen een was echt persoonlijk en de mensen die ze geschreven hebben zullen het zelf wel grappig bedoeld hebben. Dat is ook iets wat je kunt verwachten als je hier zoiets post. Ik trok me er niks van aan omdat ze niet persoonlijk werden. Jij valt me echter persoonlijk aan en dat neem ik je kwalijk. Ook al ken ik je niet.
Ik val je niet persoonlijk aan jij neemt het persoonlijk op. Waar ben je mee bezig?

Hier even je quote uit de OP:

quote:
1s.gif Op zondag 9 januari 2011 13:01 schreef kijkmij het volgende:
En ander punt is: ze heeft mij ook helemaal niks laten merken. Als ze echt iet met me zou willen dan vind ik dat ze eerlijk moet zijn en zoiets uit haar verleden wel moet vertellen.

Ik weet niet precies wat ik wil.
Dit was voordat je überhaupt met haar uit bent geweest. Zij moet direct haar hele hebben en houden op tafel gooien. Eerlijkheid voor alles. Intussen date jij haar en hou je zelf iets achter.

Jij moet gewoon voor jezelf dealen met het idee dat het wel eens waar kan zijn. Wat wil jij dan? Niemand kan dit voor jou invullen, dat is jouw beslissing en de uitkomst daar ligt hier echt helemaal niemand wakker van hoor. Maak voor jezelf eerst eens dit staatje op en praat dan met haar. Zodra jij voor je zelf weet waar je mee kunt dealen dan is de opening tot een eerlijk gesprek er ook meteen. Het hangt van jou af.
Je kunt wel doorsukkelen onder het lamme excuus dat je haar leuk vindt maar bij de eerste beste ruzie die je met haar zal krijgen zul je haar voor hoer uitmaken. En dan bij het goedmaken zeker zeggen dat het een woordkeuze van je was. :').

Je houdt toch zo van eerlijkheid? Wees dat zelf dan ook meteen. Naar jezelf toe en naar dat meisje.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_91484397
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 14:41 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Ja. Ik hoef geen vriendin die een hoer is geweest. Men kan allemaal wel o zo 'open minded' roepen dat het niet uitmaakt, maar daar ben ik toch niet van. Ik ben bezitterig en ik wil dat iets van mij is.
Wat eng om zo over andere mensen te denken.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_91485911
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 20:51 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Wat eng om zo over andere mensen te denken.
Dat moet je ook niet echt te letterlijk nemen. 't Is niet alsof ik mijn (toekomstige) vriendin zie als keihard bezit, maar 't is wel de tendens van m'n denken. Je wilt toch iets dat speciaal voor je is? Als iedereen er al eens overheen is geweest laat maar lekker zitten dan.
  maandag 17 januari 2011 @ 21:26:55 #264
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_91486802
Alleen maar prille maagdekes voor opa Friekske_ jah.

Toch is hij wel zo eerlijk om dit te posten en dat is TS nu juist niet.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_91487817
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:13 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Dat moet je ook niet echt te letterlijk nemen. 't Is niet alsof ik mijn (toekomstige) vriendin zie als keihard bezit, maar 't is wel de tendens van m'n denken. Je wilt toch iets dat speciaal voor je is? Als iedereen er al eens overheen is geweest laat maar lekker zitten dan.
Ik zie niet in wat dat allemaal met elkaar te maken zou moeten hebben. Volgens mij hang je dat er zelf aan op.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_91488127
quote:
6s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:26 schreef Staal het volgende:
Alleen maar prille maagdekes voor opa Friekske_ jah.

Toch is hij wel zo eerlijk om dit te posten en dat is TS nu juist niet.
Dat hoef ik ook weer niet. Gaarne iets tussen een afgelikte boterham en maagd in bitte. :')
pi_91489239
quote:
6s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:26 schreef Staal het volgende:
Alleen maar prille maagdekes voor opa Friekske_ jah.

Toch is hij wel zo eerlijk om dit te posten en dat is TS nu juist niet.
Als dat niet persoonlijk is.
  maandag 17 januari 2011 @ 22:06:24 #268
326617 Eclaire84
Ibi is beter dan Messi!
pi_91489435
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:13 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Dat moet je ook niet echt te letterlijk nemen. 't Is niet alsof ik mijn (toekomstige) vriendin zie als keihard bezit, maar 't is wel de tendens van m'n denken. Je wilt toch iets dat speciaal voor je is? Als iedereen er al eens overheen is geweest laat maar lekker zitten dan.
Eens.
Eclaire84: Wax je of je scheer je??
schouderklopje: waarom wil je dat weten??
Radicalist: zeg gewoon want ik hou van je. je heb zeker lekker glad kutje
Nektasje2: Hahah kijk deze gozer met moeite met 1 hand typen hahaahahah
  maandag 17 januari 2011 @ 22:09:46 #269
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_91489681
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 22:03 schreef kijkmij het volgende:

[..]

Als dat niet persoonlijk is.
Ga je ook nog even op mijn inhoudelijke post in of ben je daar wat te emotioneel voor? :) .
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_91489712
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:13 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Dat moet je ook niet echt te letterlijk nemen. 't Is niet alsof ik mijn (toekomstige) vriendin zie als keihard bezit, maar 't is wel de tendens van m'n denken. Je wilt toch iets dat speciaal voor je is? Als iedereen er al eens overheen is geweest laat maar lekker zitten dan.
Eens
  maandag 17 januari 2011 @ 22:12:24 #271
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_91489862
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:48 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Dat hoef ik ook weer niet. Gaarne iets tussen een afgelikte boterham en maagd in bitte. :')
Ik zou ook niet zo zitten te wachten op een ex gigolo. Waarschijnlijk omdat ik dan het idee zou hebben dat iemand wel heel makkelijk zijn emoties uit kan schakelen. Zo zeker ben ik niet van mezelf.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_91490060
quote:
6s.gif Op maandag 17 januari 2011 22:09 schreef Staal het volgende:

[..]

Ga je ook nog even op mijn inhoudelijke post in of ben je daar wat te emotioneel voor? :) .
Stond er iets inhoudelijks in dan? Ik zag alleen maar bevooroordeeld gelul. Je denkt dat je me kent. Maar je slaat de plank volledig mis.
  maandag 17 januari 2011 @ 22:25:23 #273
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_91490767
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 22:15 schreef kijkmij het volgende:

[..]

Stond er iets inhoudelijks in dan? Ik zag alleen maar bevooroordeeld gelul. Je denkt dat je me kent. Maar je slaat de plank volledig mis.
Oh, ik ben bevooroordeeld. Nou ja, ik noem mijn toekomstige vriendin in gedachten tenminste geen hoer.

Veel geluk met jouw probleempje.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_91491314
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 22:15 schreef kijkmij het volgende:

[..]

Stond er iets inhoudelijks in dan? Ik zag alleen maar bevooroordeeld gelul. Je denkt dat je me kent. Maar je slaat de plank volledig mis.
quote:
10s.gif Op maandag 17 januari 2011 22:25 schreef Staal het volgende:

[..]

Oh, ik ben bevooroordeeld. Nou ja, ik noem mijn toekomstige vriendin in gedachten tenminste geen hoer.

Veel geluk met jouw probleempje.
Ik heb het gevoel dat jullie elkaar leuk vinden O-) o|O
pi_91491446
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 21:48 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Gaarne iets tussen een afgelikte boterham en maagd in bitte. :')
Hehe, dat schijnt erg moeilijk te begrijpen te zijn in dit topic.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')