Wel even de reden benadrukken dan!quote:Op woensdag 12 januari 2011 16:31 schreef Bayswater het volgende:
Niet alleen het einde van het bericht plaatsen Xeno
De Duitsers produceren tenminste nog de nodige fysieke producten die ze vooral exporteren naar Azie. Ik heb begrepen dat de MB's niet zijn aan te slepen en dan BMW ook zijn productie op gaat schalen.... allemaal vanwege de export naar Azie.quote:Duitse economie groeide vorig jaar met 3,6 procent
woensdag 12 januari 2011 11:13
De Duitse economie kende het afgelopen jaar met 3,6 procent haar sterkste groei sinds de hereniging van Oost- en West-Duitsland in 1989. Dat heeft het Duitse bureau voor de statistiek woensdag bekend gemaakt.
De economische groei is voor een groot deel te danken aan toegenomen export
In het crisisjaar 2009 kromp de Duitse economie nog met 4,7 procent. Een dergelijke teruggang had het land sinds de Tweede Wereldoorlog niet meegemaakt.
Export
De groeispurt voltrok zich vooral door toegenomen export, met name naar Azië. De exportsector groeide met 12,4 procent, investeringen van ondernemers met 9,4 procent en bouwuitgaven met 2,8 procent.
Een toename van een half procent in consumentenuitgaven laat zien dat ook Duitse burgers de crisis voorzichtig achter zich laten.
1341 dat is inderdaad schrikbarend!!!quote:Op woensdag 12 januari 2011 15:45 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ja....![]()
Dus heb ik even gekeken naar de juiste specificaties op deze website
En geheimtaal voor acda.quote:Op woensdag 12 januari 2011 16:47 schreef HansvD het volgende:
[..]
1341 dat is inderdaad schrikbarend!!!
Pfffff
xeno 3:16quote:
Lekker voorbeeld weer. Binnen 4 jaar een huis verkopen en dan verbaasd zijn als je (mede dankzij de overdrachtsbelasting) niet quitte kunt spelen.....quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:01 schreef huizenmarkt-zeepbel.nl het volgende:
Failliet door eigen huis
Een eigen huis wordt vaak gezien als een appeltje voor de dorst. De overwaarde is het huis kunt u in de toekomst gebruiken ter aanvulling op uw pensioen. Uw huis kan echter ook in waarde zakken en in de toekomst onverkoopbaar worden.
Idd, wat een droeftoeters weer, enkelzijdige informatie geven. dat voorbeeld ookquote:Op woensdag 12 januari 2011 18:06 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Lekker voorbeeld weer. Binnen 4 jaar een huis verkopen en dan verbaasd zijn als je (mede dankzij de overdrachtsbelasting) niet quitte kunt spelen.....
Voel je je beter als je dit soort extremen aanhaalt? Kun je dan wellicht beter je eigen situatie verkroppen?
Hij beseft het zelf waarschijnlijk niet eens, maar hij is het schoolvoorbeeld van de door hem zo verfoeide 'cognitieve dissonantie'.quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Idd, wat een droeftoeters weer, enkelzijdige informatie geven. dat voorbeeld ookte triest gewoon
Ik betaal per maand minder aan netto hypotheeklasten dan aan een gelijkwaardige huurwoning. Dus wat betreft zit ik veel safer.quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:25 schreef Bumbu het volgende:
Even zo maar een vraagje hoor maar zijn jullie niet bang voor ontslag en jullie huis kwijt te raken als jullie hier een dagtaak hebben aan de boel hier vol te zetten?
En waarom zou dat bedrag bekend MOETEN zijn?quote:Ik las hierboven dat iemand vroeg hoeveel mensen nou echt aflossingsvrij lenen. Dat getal heb ik nergens nog zien staan, wat ik wel heb zien staan is dat 50% van het totale bedrag aflossingsvrij is dus van die 600 of 700 miljard of wat is het? Ik kan die bron niet vinden stom stom stom.
Het zou iig zo moeten zijn dat het publiek bekend wordt gemaakt hoe de getallen liggen maar linkse of rechtse partijen hoor ik daar niet over.
Wat Is Dwangneurose?quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:25 schreef Bumbu het volgende:
Even zo maar een vraagje hoor maar zijn jullie niet bang voor ontslag en jullie huis kwijt te raken als jullie hier een dagtaak hebben aan de boel hier vol te zetten?
Ik las hierboven dat iemand vroeg hoeveel mensen nou echt aflossingsvrij lenen. Dat getal heb ik nergens nog zien staan, wat ik wel heb zien staan is dat 50% van het totale bedrag aflossingsvrij is dus van die 600 of 700 miljard of wat is het? Ik kan die bron niet vinden stom stom stom.
Het zou iig zo moeten zijn dat het publiek bekend wordt gemaakt hoe de getallen liggen maar linkse of rechtse partijen hoor ik daar niet over.
Nog iemand verwijzingen naar echte getallen of feiten?
quote:Aandeel en omvang aflossingsvrije hypotheek nemen toe
Ruim 3,5 miljoen huishoudens financieren hun woning met een hypotheek. Dit komt neer op zes van de zeven eigenaars-bewoners. In 2009 bestaat 69 procent van alle hypotheken uit één hypotheekvorm. Hiervan is de helft een aflossingvrije hypotheek van gemiddeld 120 duizend euro en bijna een kwart een spaarhypotheek van gemiddeld 145 duizend euro. Het geleende bedrag is voor beide vormen met 32 procent gestegen ten opzichte van 2006. Het gemiddelde geleende bedrag voor deze hypotheken is sinds 2006 met
28 duizend euro toegenomen naar gemiddeld 130 duizend euro.
De overige 31 procent van alle hypotheken bestaat uit zogenaamde combinatiehypotheken, opgebouwd uit meer dan één hypotheekvorm. De gemiddelde hoogte van combinatiehypotheken is 185 duizend euro, een stijging van 12 procent ten opzichte van 2006. Een aflossingvrije hypotheek is in 78 procent van de combinatiehypotheken opgenomen, een spaarhypotheek in 58 procent.
Van de woningeigenaren heeft 15 procent een negatieve overwaarde, dat wil zeggen dat de hypotheekschuld hoger is dan de WOZ waarde.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)2010/2010-020-pb.htm
Ooh ok. Maar moet je dan niet naar een psychiater? Die kan je wellicht helpen met je spamneurose? Maar het is goed dat je het onderkent hoor, da's de eerste stap!quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:42 schreef huizenmarkt-zeepbel.nl het volgende:
[..]
Wat Is Dwangneurose?
Wat is dwangneurose?
Een dwangneurose is een stoornis die zich uit in dwanggedachten (obsessies) en dwanghandelingen (compulsies). Deze stoornis wordt ook wel obsessieve compulsieve stoornis genoemd.
Om deze dwanggedachten minder sterk te maken ga je dwanghandelingen verrichten. Een dwanghandeling kan omschreven worden als een vast ritueel dat je constant van jezelf moet doen.
Door de dwanghandeling wordt de angst en onrust die je voelt minder.
Op een gegeven moment kan het zo zijn dat je niet meer weet waarom je die dwanghandeling doet.
Het moet gewoon.
Ik ben een avondmens, het meeste werk verricht ik in de avond. Thuiswerk wtfquote:Op woensdag 12 januari 2011 18:25 schreef Bumbu het volgende:
Even zo maar een vraagje hoor maar zijn jullie niet bang voor ontslag en jullie huis kwijt te raken als jullie hier een dagtaak hebben aan de boel hier vol te zetten?
Ik zeg altijd maar zo: werken is gezond.quote:Op woensdag 12 januari 2011 19:35 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik ben een avondmens, het meeste werk verricht ik in de avond. Thuiswerk wtf
Ik lever meestal maar half werk afquote:Op woensdag 12 januari 2011 19:46 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Ik zeg altijd maar zo: werken is gezond.
Dus dat laat ik aan de zieken over...![]()
I know....quote:Op woensdag 12 januari 2011 19:53 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik lever meestal maar half werk af
Over een open deur intrappen gesproken....quote:
Je meent het....quote:Op woensdag 12 januari 2011 19:53 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik lever meestal maar half werk af
En je bekijkt markten ook maar voor de helft (vanuit je huurdersperspectief in het geval van de huizenmarkt) en bent een halve socialist (wil de overheid aanklagen omdat wonen niet goed geregeld zou zijn en het een basisbehoefte zou zijn - terwijl je overigens tegelijkertijd roept dat de overheid zich niet met de markt mag bemoeien).quote:Ik lever meestal maar half werk af
Wat ben je weer in mineurstemming.... (Toevallig huurverhoging gehad ofzo?)quote:Op woensdag 12 januari 2011 22:35 schreef xenobinol het volgende:
Wat zijn jullie toch allemaal eensgezind![]()
Vooruit in canon:
"And we would all go down together; Wed said we would all go down together; Yes, we would all go down together."
ipv 32000 hypoteken dus 130000, dus niet 42 mnl erbij, maar eenslordige 170 mln erbij in de pot, 32 mln eruit.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:40 schreef xenobinol het volgende:
[..]
0,5% premie toch... dus 42 miljoen in de pot erbij, 32 miljoen schade en toch wil de directeur meer vlees op de botten
quote:Op woensdag 12 januari 2011 15:08 schreef Bayswater het volgende:
[..]
16.000 in het segment onder NHG boven 265.000. totaal zijn er 130.000 hypotheken onder NHG afgesloten in 2010.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |