Ik hoop dat je er wat van opsteekt en je eventuele toekomstige kids zelf wel iets meegeeft.quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:42 schreef Confession het volgende:
Hé Stokstaart,
bedankt voor de tip , ben kijken.
Adios,
x
Zeiden ze dat echt?quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:44 schreef cinnamongirl het volgende:
Naja, de ouders schrikken van de statistieken van het kind, want 'ze hebben zich er nooit zo in verdiept wat een kind van die leeftijd zou moeten wegen'.
Het feit dat hij een heupoperatie moest ondergaan omdat zijn gewrichten zijn gewicht niet trekken, gaf ook verder geen signaal af ofzo
Wij hebben geen ene dikzak in de familie zit er niet in stokstaart.quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:42 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ik hoop dat je er wat van opsteekt en je eventuele toekomstige kids zelf wel iets meegeeft.
quote:
Het gaat natuurlijk niet om de obesitas an sif maar wat je je kinds wil meegeven. Verwennen tot op het bot al gaat het ten koste van gezondheid is wel ziekelijk.quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:45 schreef Confession het volgende:
[..]
Wij hebben geen ene dikzak in de familie zit er niet in stokstaart.
Geen aanleg voor sorrrrry. ik zal even goed toekijken naar al deze dikkertjesz.![]()
lief hé
zo'n dikkertjes zijn echt niet te genieten met een woedeaanval.....quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:47 schreef Mozy het volgende:
Ouders die bang zijn dat hun dik kind een woede aanval krijgt. Wat wil dat kind doen dan? Tegen je aan rollen?
Heeft hij ook nog eens de teringquote:Op donderdag 6 januari 2011 20:47 schreef Jackson5 het volgende:
Lach me echt dood om dit programma wat een tering vetklep.
Varken.quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:49 schreef Klaploper het volgende:
Ik ga mijn kind ook vetmesten, kom ik op tv!
Wie? ik ben gewoon op gewicht hoor, leef jij in een droomwereld?quote:
Oh oké, sorry.quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:51 schreef JostiFrosti het volgende:
[..]
Wie? ik ben gewoon op gewicht hoor, leef jij in een droomwereld?
Ik ook. Vooral omdat de mensen die zich wel in kunnen houden de operaties van die vetkleppen lekker mogen bekostigen.quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:52 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Ik heb een hekel aan dikke mensen.
Nicolette van Dam (*hmmm)quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:55 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
Dat is trouwens een goed geil wijf die dat presenteert.
Nu weer tijd voorInter
quote:
Blijkbaar geen idee wat haar kind van 11 per dag aan voedsel en drinken naar binnen zit te werkenquote:Op donderdag 6 januari 2011 20:56 schreef cinnamongirl het volgende:
Zó raar dat ze hem 20 glazen frisdrank geven per dag, wat op 790 suikerklontjes per week neerkomt.
En weer die 'dat had ik niet verwacht' verbaasde moeder.
Das toch geen probleem, hebben wij ook. Zolang je gewoon normaal ermee om kan gaan is er niks aan de handquote:
Ja maar het probleem is hier juist dat ze er niet mee om kunnen gaan. En die moeder WEET hoe het moet, maar ze doet gewoon niets en blijft maar snoep kopen.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:01 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Das toch geen probleem, hebben wij ook. Zolang je gewoon normaal ermee om kan gaan is er niks aan de hand
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |