abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90885816
Heftig topic dit, mijn ma die komt uit Roemenië, dus wij gingen met onze auto naar Roemenië toe om de familie van mijn moeder te zien, dus mijn moeder kwam op het idee om 's-nachts te gaan, wat wij normaal nooit doen. Dus wij halen 's-nachts een auto in, komt er in een keer een vrachtwagen ons tegemoet, mijn pa geeft ineens gas, ik werd gewoon de stoel in gedrukt, en als het nog een seconde langer had geduurd had ik dit niet na kunnen vertellen, wij haalden net voor een heuvel in (wat we eerst niet hadden gezien), ik zat gewoon te trillen van de angst. :{
pi_90886931
Tanden moeten oprapen omdat iemand ladderzat van zijn fiets lazert.
Ik loop sindsdien dus als ik maar iets te veel op heb, nevernooit zal ik meer fietsen. :{w

Op de snelweg met 120 een auto die een salto voor me maakt en in de berm belandt en gelukkig net een enorme paal mist. Ben maar soort van eerste hulp gaan verlenen. Viel mee gelukkig.

Een deur-verder-buurman die zich ophangt in het trapgat. En dat compleet missen. Ook alle hulpverlening heb ik nooit meegekregen. We waren thuis. Nóg ben ik beduusd. Meer van het feit dat we niets mee kregen dus, dan van zijn dood. (Kende 'm niet.)

Verder wat verkeersongelukken en mensen die er dan ongelukkig bijliggen. Vaak ernstig, maar gelukkig nooit de klap zelf hoeven zien.

En toch de paniek van 'live' 9/11 zien op tv. Ik dacht echt dat WW3 begonnen was.

De vakantie in India had ook wat heftige momenten. India is not for the squeamish! :')
pi_90887029
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:42 schreef jack4ya het volgende:
Tanden moeten oprapen omdat iemand ladderzat van zijn fiets lazert.
Ik loop sindsdien dus als ik maar iets te veel op heb, nevernooit zal ik meer fietsen. :{w
Even om te checken dat ik het goed begrijp... Jij was zelf degene die van de fiets lazerde..?
pi_90887086
Uit mijn raam kijken en zien dat er een langs rijd en op iemand schiet, wat uiteindelijk resulteert in een schietpartij , waarbij 1 man zwaar gewond raakte, uiteindelijk politie gekomen en daarna zijn de mannen schietend weggereden.
Ne mutlu turkum diyene! <3
pi_90887410
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:42 schreef jack4ya het volgende:
En toch de paniek van 'live' 9/11 zien op tv. Ik dacht echt dat WW3 begonnen was.
9/11 deed jou ook echt iets? :')
Voor 14,99 kan hier jouw opmerking staan!
Of je kan het heel lief vragen.
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:55:27 #156
328838 Berlitz
Salonfascist
pi_90887666
Met een vriendje mee naar huis gaan is daar politie had zijn vader zich opgehangen.
pi_90887956
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:44 schreef Sosha het volgende:

[..]

Even om te checken dat ik het goed begrijp... Jij was zelf degene die van de fiets lazerde..?
Nee, ik mocht de tanden van een vriend gaan zoeken. De impact was er niet minder om.
pi_90888102
quote:
7s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:51 schreef internal het volgende:

[..]

9/11 deed jou ook echt iets? :')
De aanslagen? Jawel, kan er ook niets aan doen. De 2 vliegtuigen vlogen nog, wisten niet waar ze waren. Kon niemand van mijn omgeving bereiken en zat aan tv gekluisterd. Vond het he-le-maal niet tof, die middag. Ben een sucker wb weltschmerz. Sosumi.
pi_90888145
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:00 schreef jack4ya het volgende:

[..]

Nee, ik mocht de tanden van een vriend gaan zoeken. De impact was er niet minder om.
Ah, ok. Ik begrijp het.
Ik mis ook twee voortanden, maar da's omdat ik als tiener met de fiets over de kop ging door een plotseling overstekende zwarte kat :').
  † In Memoriam † woensdag 5 januari 2011 @ 17:05:17 #160
21636 Feestkabouter
pi_90888250
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 15:51 schreef kanovinnie het volgende:

En iemand die zich ophing met een hijskabel in een hijskraan, in een stagebedrijf. Niet gezien, maar ik kende hem wel goed.
ongeluk, of keuze?
pi_90888288
Toen ik net mijn rijbewijs had kocht ik nogal slechte auto's, ook zonder apk en zo. Als het maar goedkoop was en reed. En scheuren met die dingen natuurlijk. Op een gegeven moment had ik een oude roestige Talbot Horizon (merk bestaat al jaren niet meer) met een groot open schuifdak. Die dag stond dat dak open en reed ik langs een riviertje. Ik moest ergens voor remmen en toen brak de linkervoorwielophanging af. Ik donderde zo met een noodvaart ondersteboven het talud af het water in. Door het open schuifdak stond de auto in 1 klap vol met water, begon gelijk te zinken en ik was volkomen gedesorienteerd doordat ik ondersteboven in de gordels hing. Ook kreeg ik de gordel niet los.

Bijna verdronken, bijna...net niet. Het laat mij nog steeds niet los en is toch al een flinke tijd geleden.
Newton is dood, Einstein is overleden en ik voel me ook niet lekker..
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:09:24 #162
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_90888488
Op een kruising in Eindhoven een auto van een wegverhoging zien gaan met 130 km/u of zo. De auto landde nog bijna op een groep fietsers, de auto helemaal aan diggelen. Hij kwam zo dicht langs me af dat mijn auto flink door de veringen ging (ik stond stil bij een stoplicht).

Één van de inzittende daar ter plekke zien overlijden en de andere met hevige verwondingen gereanimeerd zien worden door de ambulance die ik door een vriend van me in de auto had laten bellen. Ik was de eerste die er aangerend kwam maar na een tijdje stonden er veel mensen op een veldje te kijken, nadat het al even aan de gang was begonnen er opeens veel mensen tegelijk te huilen.

Erg weird allemaal.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_90888557
de beste vriendin van mn vriendin doodgereden op de fiets tijdens een oversteek zonder stoplichten, man reed ongeveer 40km te hard.
Ik belde toevallig 1 minuut daarna mn vriendin en iemand anders nam op die zei dat er een meisje dood lag, maar toen hoorde ik mn vriendin op de achtergrond te keer gaan, toch die 5 seconden twijfel.. een hel.
Daarna snel er naar toegereden en een uur in de politieauto gezeten met mn vriendin terwijl dat meisje gewoon in het zicht gereanimeerd werd.. de politiewagen mocht niet opzij :') lekker professioneel was dat. Uiteindelijk ging het laken erover heen en op het politiebureau vind je het vriendje van dat meisje die nog niet was ingelicht. Probeer dan maar eens de stabiele factor te blijven. (wel gelukt)
Op donderdag 9 mei 2013 16:42 schreef tong80 het volgende:
Je bent de grootste kut-user van FOK! realiseer je je dat ?
pi_90903422
qua gezien, 2 verkeersongevallen waarbij de inzittenden al door hulpverlening uit de auto waren gesleept en in een flinke plas bloed op de vluchtstrook gereanimeerd werden.

qua meegemaakt..keer of 3 aangerand (al maak ik me daar niet zo druk om, vlak nadat t gebeurd was voornamelijk geschrokken/verontwaardigd), en aangereden worden op de fiets waardoor ik over die auto zeilde en toen ik eenmaal de grond raakte de (gelukkig bijna lege) aanhangwagen over m'n knieën heenreed.
To obtain a bird's eye is to turn a blizzard to a breeze
Everything's temporary, given enough time.
pi_90903509
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 21:07 schreef Fabeldiertje het volgende:
qua gezien, 2 verkeersongevallen waarbij de inzittenden al door hulpverlening uit de auto waren gesleept en in een flinke plas bloed op de vluchtstrook gereanimeerd werden.

qua meegemaakt..keer of 3 aangerand (al maak ik me daar niet zo druk om, vlak nadat t gebeurd was voornamelijk geschrokken/verontwaardigd), en aangereden worden op de fiets waardoor ik over die auto zeilde en toen ik eenmaal de grond raakte de (gelukkig bijna lege) aanhangwagen over m'n knieën heenreed.
Auw! Gelukkig goed afgelopen met je.
En 3 keer aangerand? wtf?? Tijd voor kickbox lessen meid!!
pi_90904019
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 21:09 schreef Ernemmertje het volgende:

[..]

Auw! Gelukkig goed afgelopen met je.
En 3 keer aangerand? wtf?? Tijd voor kickbox lessen meid!!
'

Tja.. sommige mannen :{w Hebben uiteindelijk ook allemaal rake klappen gekregen hoor, zowel van mij als omstaande mannen ;)
To obtain a bird's eye is to turn a blizzard to a breeze
Everything's temporary, given enough time.
pi_90904953
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 21:18 schreef Fabeldiertje het volgende:

[..]

'

Tja.. sommige mannen :{w Hebben uiteindelijk ook allemaal rake klappen gekregen hoor, zowel van mij als omstaande mannen ;)
Dan is het goed idd! Tja sommige mannen. :{w idd mee eens _O-
  FOK!fotograaf woensdag 5 januari 2011 @ 22:15:33 #168
145146 Andyy
pi_90907907
Een zusje van me werd dood geboren, alleen het heeft niet zoveel impact op mij gemaakt, maar wel op mijn ouders.
Kwam ook omdat ik 3 was volgens mij. Misschien dat als ik ouder was ik er nog wel wat van wist
pi_90907947
Een bedrijf aangestoken wat resulteerde in een enorme ramp.

Ja dat was even schrikken..
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-
pi_90908420
Niet zo heftig zoals de verhalen die hier worden verteld, maar toch...

Ik was elf jaar en fietste met een klasgenoot naar huis. We kwamen bij een rotonde aan. Ineens rijdt een vrouw supersnel recht door de rotonde heen en wordt door een auto aangereden. Wij schrokken heel erg en zijn uit angst door gefietst. Ik weet niet hoe het met haar is afgelopen..
  woensdag 5 januari 2011 @ 22:28:08 #171
151344 Queen_Minny
Life sucks, but I suck harder.
pi_90908703
Toen ik 7 was ging ik na schooltijd bij een vriendje spelen. Ze woonden langs een spoorweg. We gingen buiten voetballen en de bal kwam op het spoor terecht. Hij rende achter de bal aan, en zag de trein niet (of dacht dat ie t nog wel ging redden). Hij was op slag dood. Ik stond er niet ver vandaan en zag het allemaal gebeuren.

En een keer bijna verdronken in Spanje. Ik dook de zee in, en er stond een heel sterke stroming. Toen ik weer het strand op wilde trokken de golven me steeds weer terug, en verder van het strand vandaan. Na een tijdje werd ik moe en ging ik kopje onder. Gelukkig greep een strandwacht me en trok me op een soort van surfboard. Hij heeft me weer naar de kant gebracht. Sindsdien durf ik niet meer in de zee te zwemmen. :{
pi_90910786
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 22:28 schreef Queen_Minny het volgende:
En een keer bijna verdronken in Spanje. Ik dook de zee in, en er stond een heel sterke stroming. Toen ik weer het strand op wilde trokken de golven me steeds weer terug, en verder van het strand vandaan. Na een tijdje werd ik moe en ging ik kopje onder. Gelukkig greep een strandwacht me en trok me op een soort van surfboard. Hij heeft me weer naar de kant gebracht. Sindsdien durf ik niet meer in de zee te zwemmen. :{
Zo is een familielid van mij een paar jaar geleden omgekomen. Durf daarna nog wel in zee te zwemmen, maar wel met het plan in het achterhoofd mocht ik in een sterke stroming terechtkomen dan laat ik me gewoon meegaan met de stroming ipv. er tegenin zwemmen.
  woensdag 5 januari 2011 @ 23:08:59 #173
206937 Rubber_Johnny
Groter is altijd beter!!
pi_90911343
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 22:59 schreef Palomar het volgende:

[..]

Zo is een familielid van mij een paar jaar geleden omgekomen. Durf daarna nog wel in zee te zwemmen, maar wel met het plan in het achterhoofd mocht ik in een sterke stroming terechtkomen dan laat ik me gewoon meegaan met de stroming ipv. er tegenin zwemmen.
Volgens mij moet je er dwars op zwemmen, dan heb je nog een kans..
pi_90912426
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 22:28 schreef Queen_Minny het volgende:
En een keer bijna verdronken in Spanje. Ik dook de zee in, en er stond een heel sterke stroming. Toen ik weer het strand op wilde trokken de golven me steeds weer terug, en verder van het strand vandaan. Na een tijdje werd ik moe en ging ik kopje onder. Gelukkig greep een strandwacht me en trok me op een soort van surfboard. Hij heeft me weer naar de kant gebracht. Sindsdien durf ik niet meer in de zee te zwemmen. :{
Ook gehad in Mallorca, echt erg was dat, ik was wel in paniek, maar haalde gelukkig wel het strand, damn... :{
pi_90912857
Als jochie heeft iemand ooit een strijker in mijn capuchon gedaan. Godzijdank was het doorheen gebrand, anders had ik niet na kunnen vertellen...
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')