abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:27:56 #51
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_90855496
Het wordt wel verwarrend. Ga je nu je vriend, je sleeve of je laptop inruilen? :P
pi_90855826
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:26 schreef Soempie het volgende:

*O*

Bijou, 480 6-kantjes :o Ik moet er niet aan denken om die allemaal aan elkaar te moeten zetten en af te hechten.
Er zit al iets van 60 uur werk in :o
Dat aan elkaar zetten heb ik me heeeeel erg op verkeken, dacht ik even in een dag te doen. Ik ben nu een maand verder :')

quote:
Nou, het hoeft al niet meer, want ik heb zojuist een nieuwe en veel grotere laptop gekregen van m'n vriend. Net een dag nadat die sleeve af is. Volgens mij deed ie het er gewoon om. De laptop gaat naar een vriendin, dus misschien dat zij die sleeve er wel bij wil hebben. :')
-O-
Maar aan de andere kant: kun je een nieuwe maken *O*
pi_90856027
Yay, we zijn verhuisd! (duurde even voor ik het door had...)

Foto's:

Col: (kan 3 keer omgeslagen om echt warm te zijn. Daarom heb ik 'm niet zo veel rijen hoog gemaakt, dan zou ik mijn hoofd denk ik niet meer kunnen bewegen... :P)



GS deken (al een tijdje mee bezig. Ik weet nog steeds niet hoe groot ik 'm ga maken en of ik 'm zelf hou. Nu heb ik de haaknaald weer opgepakt en probeer ik tussendoor soms wat gs-jes te haken. Ik maak 'm denk ik 100x100cm of 100x80cm, misschien leuk als babycadeautje ofzo)



Zweeds hartje in de kersenbloesem (ik wil de sterren en hartjes die ik bij wijze van kerstversiering had gehaakt nog niet wegdoen, maar heb wel al kersenbloesem, hyacinten en narcissen in de hoop dat dat de komst van de lente wat versnelt! ;) )



Drukke week qua werk, dus ik ga nu lekker naar bed.
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:07:01 #54
292014 appelfan
Pleegmama <3
pi_90857984
Gevonden!!!!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:14:02 #55
30252 Soempie
Procreating
pi_90858441
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:27 schreef caroline88 het volgende:
Het wordt wel verwarrend. Ga je nu je vriend, je sleeve of je laptop inruilen? :P
Ik twijfel nog. ;)

Knitwit, ook lekker druk bezig. Dat hartje. O+ Kan inderdaad prima voor de lente en staat goed tussen die takken.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_90859528
Leuk die meerdere projecten knitwit, hartje is inderdaad erg cute, mooi!
pi_90862857
*O* *O* CRE is open! *O* *O*
helemaal leuk!

quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 20:30 schreef Whoopdidoo het volgende:

[..]

Ja pip was de pinguin, had m kleiner verwacht.

De studie is wel leuk, ja deadlines/tentamens en dan ook nog thuisstress, gaat niet lekker. En ja als t wel goed gaat meld ik t niet. Dus stel mn tentamen gaat goed vrijdag, zal ik het dan even melden?

Ow en hoelang staan we al hier? Want ik was ons al een uur kwijt enzo *en ik voel me nou heel dom nu ik zie dat we al die tijd al hier staan*

Ik wil een deken maken maar ik durf niet, en als ie af is heb ik m niet meer nodig want dan is het zomer...
:) pip is O+ maar ik heb hem zelf nog niet gemaakt, dus ik weet niet hoe groot hij in het echt gaat worden bij mij... :)
en ja, vertel het even als het goed ging! :* is ook fijn om te horen! ;)

ik heb de bal bijna af! *O* ik ben met de laatste naadjes bezig, en dan kan ik de bovenkant, onderkant en zijnaad sluiten met het kussen binnenin. :) ik zal morgenochtend even een WIPfotootje doen, en morgenmiddag denk ik wel het eindresultaat... ;)
pi_90862965
Leuke sjaal, knitwit. En vooral van dat hartje ben ik fan O+

Vanavond een toer of 10 aan de deken gehaakt en ik ben bijna met alle kleuren rond, dan begin ik weer met lila. :D
  woensdag 5 januari 2011 @ 08:47:42 #59
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_90869376
Ah, we zijn verhuisd :D
Hopelijk gaat het nu ook wat meer over haken...

De afgelopen tijd is er bar weinig van haken gekomen, op mijn kerststal na dan. Dit komt doordat we midden in een verhuizing zitten en er een hoop moet gebeuren in het nieuwe huis. Wel heb ik een paar sloffen gehaakt, omdat zo'n leeg huis 's avonds aardig koud kan zijn :X
Als alles staat wil ik graag een deken haken voor over mijn stoel, omdat de stof niet meer zo mooi is, maar ik twijfel tussen GS'jes en ripples....
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_90869464
He, CRE *O*

Ik ben een granny muts met flappen aan het maken zoals trui ze ook maakt, maar in het patroon staat dat je 15 rijen moet tot de flappen beginnen, maar ik zit nu bij rij 9 en hij is al best redelijk lang... denk dat ik nog 1 rij doe en dan de flappen :)

Ik heb dubbele draad Zeeman wol met naald 6 gebruikt, maar dat is dus volgens mij wat te groot uitgepakt. Het patroon moest beginnen met 6, dan 6.5 en dan 8, maar ik zit nog steeds bij 6 omdat ik hem anders alleen bij een reus op kan doen :D
  woensdag 5 januari 2011 @ 10:45:02 #61
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_90872432
wohoo CRE! :D *straks als ik thuis ben even op onderzoek uit gaan*

Mooie shawl, deken in wording en hartje Knitwit!! :D:D
pi_90872988
Pff ik zoeken! Gelukkig terug gevonden :)
Het hartje van Knitwit is echt leuk! Ik zou nog graag zoiets willen maken van een engeltje.
  woensdag 5 januari 2011 @ 11:02:25 #63
99606 kruimel_20
Doe wat je wilt!
pi_90873100
Ah ik was het al kwijt, maar hier zijn jullie.
Ik blijf jullie wel volgen ook al post ik niet zoveel, ben ontzettend druk aan het werk (nog 2 maanden) maar ik heb gelukkig nog wel tijd om wat te haken.
Heb onlangs een speldenkussen gemaakt voor de sinterklaas dobbelavond, een sjaal voor mezelf, wat sneeuwvlokken, handschoenen, granny tissuebox cover, ben begonnen aan een GS baby dekentje, ben t-shirts aan het verknippen en ben nog steeds bezig met mijn grote deken (zucht)

op mijn to-hook lijstje staan nog een kindervestje : http://www.ravelry.com/patterns/library/baby-hoodie-6
en een badmat van t-yarn (als mijn man het toelaat)
the journey is more important than the end or the start
and what it meant to me will eventually be
a memory of the time when i tried so hard
pi_90873957
Muck, ik zou een ripple doen, ik heb zo'n hekel aan in elkaar zetten. Ik was begonnen met een grannystripesjaal, maar dat ging zo soepeltjes dat ik er nu een deken van maak. Heb vanaf de kerst 14 dubbele stripes gehaakt, het vordert gestaag.
pi_90874784
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 11:26 schreef Doedezemaar het volgende:
Muck, ik zou een ripple doen, ik heb zo'n hekel aan in elkaar zetten. Ik was begonnen met een grannystripesjaal, maar dat ging zo soepeltjes dat ik er nu een deken van maak. Heb vanaf de kerst 14 dubbele stripes gehaakt, het vordert gestaag.
Dat had ik dus ook! :)
Ik vond die sjaal zo leuk om te doen dat ik nu begonnen ben aan een deken. Heb er allerlei soorten acryl in zitten. Dat nieuwe garen van de Wibra, maar ook hun dikkere garen en Bravo :) Omdat Wibra niet alle kleurtjes had die ik erin wilde.
Ik ben sinds 31 december bezig en heb nu een stripe of 14.
  woensdag 5 januari 2011 @ 12:49:32 #66
85632 NijntjesUk
Nijntje is 'n uk..
pi_90877015
Wooooohooo! We zijn verhuisd! *O*
Ik ben nog steeds bezig met de zebra.. inmiddels zijn kop en lijf af (incl manen, oren en ogen). Heb nu 1 achterpoot af en ben met de 2e bezig. Ik schiet zowaar n beetje op!
pi_90877094
dit is waar ik de laatste dagen mee bezig was:


nu nog het binnenkussen erin en dan de laatste naden sluiten... :)
Bijna klaar Davinia! *O*
  woensdag 5 januari 2011 @ 12:55:29 #68
85632 NijntjesUk
Nijntje is 'n uk..
pi_90877232
Zo snel! :o Wel heel gaaf!
pi_90877475
Hij is gaaf! :)
pi_90879659
Oeh CRE, wat leuk! O+ En zoveel meer haaksters erbij!
Ik haak echt veeeeeeeeeeeel te weinig! :@ Ben vorige week eindelijk eens met een zpagetti tas begonnen maar het schiet nog helemaal niet op. Het is trouwens, zoals ik al eerder van sommigen hier hoorde, inderdaad best zwaar haken met zpagetti, na een tijdje kreeg ik al best wel last van m'n arm :P Mijn laatste afgemaakte haaksel is een muts voor een vriendin waar ik geen foto van heb helaas, maar hij is heel leuk geworden en ze was er heel blij mee!
Maarja.. verder komt er dus niet heel veel van haken omdat ik de laatste tijd ook weer veel met gamen bezig ben en... sinds kort een heel lief vriendje heb O+ O+ O+
Maar van haken komt dus niet zoveel :@ Ik ga gewoon weer wat meer meelezen en -kletsen hier, misschien dat ik dan ook weer meer zin krijg om te haken :D
  woensdag 5 januari 2011 @ 15:22:26 #71
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_90883181
Ik ben dus niet de enige die het topic kwijt was!

Ik heb advies nodig over mutsen. Wol is gekocht, en een dikke haaknaald (maat 6, wel plastic helaas, ga nog een metalen zoeken). Ik wilde deze gaan maken: maar aarzel nu. Wat vind je van het model trui, want jij hebt 'm al eens gemaakt?
En wie heeft een andere muts gemaakt waar 'ie wel of juist niet tevreden over was?
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_90883382
Mijsje :o wat een toffe bal weer! Daar gaan Eli en Aviva heel blij van worden lijkt me... *O*
pi_90884062
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:26 schreef Soempie het volgende:
Nou, het hoeft al niet meer, want ik heb zojuist een nieuwe en veel grotere laptop gekregen van m'n vriend. Net een dag nadat die sleeve af is. Volgens mij deed ie het er gewoon om. De laptop gaat naar een vriendin, dus misschien dat zij die sleeve er wel bij wil hebben. :')
Whehe, ik denk ook dat Sven het expres deed, want je sleeve is echt hartstikke leuk (mét bloemetjes). Wat een geluk voor die vriendin die je laptop met sleeve krijgt!

Ik haak overigens nu al ruim een jaar, maar heel weinig. Nu weer bezig met simpele babymutsjes (voor een collega en voor het babymutsjesproject).
Nog gefeliciteerd trouwens ^)

En ik vind CRE echt een superidee. Helaas zal het huishouden eronder lijden. :')
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:32:59 #74
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_90886365
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:00 schreef Bijou het volgende:
lurkt even mee voor alle mooie haaksels :s)
Ben zelf met een deken van +/- 480 6-kantjes bezig in verschillende kleuren rood, roze en wit. Ging wel stuk meer tijd in zitten dan ik dacht, vooral ook het aan elkaar zetten van al die kantjes...
oooh tussendoorfoto's graag!!! :9~

en ik haak m'n zeskantjes gelukkig meteen aan elkaar, tijdens 't haken van de buitenste ronde. 8-)
in de haak.
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:36:04 #75
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_90886559
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 08:53 schreef Inu het volgende:
Ik ben een granny muts met flappen aan het maken zoals trui ze ook maakt, maar in het patroon staat dat je 15 rijen moet tot de flappen beginnen, maar ik zit nu bij rij 9 en hij is al best redelijk lang... denk dat ik nog 1 rij doe en dan de flappen :)

Ik heb dubbele draad Zeeman wol met naald 6 gebruikt, maar dat is dus volgens mij wat te groot uitgepakt. Het patroon moest beginnen met 6, dan 6.5 en dan 8, maar ik zit nog steeds bij 6 omdat ik hem anders alleen bij een reus op kan doen :D
ik ben juist toch nog een keer opnieuw begonnen met de muts voor sandous omdat hij niet hoog/diep genoeg bleek te zijn (nadat 't me eindelijk was gelukt een voering erin te naaien -O- ).. pas dus op met te vroeg stoppen! een hoofd is hoger dan je denkt. :) ik gebruik eskimo van drops, met naald 9, en voor een kindermaat (50 cm hoofdomtrek dus echt klein) heb ik al 10 toeren gehaakt voor ik aan de flapjes begon. ik heb dit keer trouwens opgeschreven wat ik deed, dus ik zal 't een dezer dagen even uitwerken en hier neerzetten.
in de haak.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')