http://en.wikipedia.org/wiki/Ciudad_Ju%C3%A1rezquote:Deelstaat Chihuahua
Gemeente Juárez
Coördinaten 31°44'N 106°29'W
Inwoners 1.301.452 (2005)
Hoogte 1140 m
Tijdzone UTC -7
Website: www.juarez.gob.mx
Met het nummer 1 zijn in iets.quote:
Ik vind dat we dat moeten verbiedenquote:Op zondag 2 januari 2011 23:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Met het nummer 1 zijn in iets.
Ik denk dat het daarvoor nu veel te laat is.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:05 schreef BeSimple het volgende:
Ik denk dat legaliseren op het moment de enige optie is. Het is gewoon warzone in die streken met drugs bendes en maffia.
Dan legaliseer je het toch lekker, daalt de prijs van een grammetje coke naar 10 dollar en word crack weer het spul om te gebruiken in de VS.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:07 schreef kikoooooo het volgende:
Mensen die denken dat drugs verbieden helpt zijn zo achterlijk
Nummer 1 zijn?quote:
Die enorme aanslag wordt niet door het verbod tegengegaan.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:15 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dan legaliseer je het toch lekker, daalt de prijs van een grammetje coke naar 10 dollar en word crack weer het spul om te gebruiken in de VS.
De enorme aanslag die het heeft op de menselijke geest is allemaal niet erg want tja eigen verantwoordelijkheid he.
Maar het is wel makkelijk scoren voor de politie. Elke gearresteerde persoon met marihuana is weer een puntje.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:07 schreef kikoooooo het volgende:
Mensen die denken dat drugs verbieden helpt zijn zo achterlijk
Maar als je het legaliseer dan gaat het wel beter denk je?quote:Op zondag 2 januari 2011 23:18 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Die enorme aanslag wordt niet door het verbod tegengegaan.
Je ziet toch zelf dat het niet werkt.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:26 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Maar als je het legaliseer dan gaat het wel beter denk je?
Heb je enig idee wat coke kan doen met een persoon? Het is illegaal en dat is niet voor niets. De enige echte oplossing voor dit probleem is keihard straffen en de mensen een kans bieden op een beter leven.
Dat gaat zo ontzettend goed ja, keihard straffen. En hoe verbindt je "keihard straffen" in hemelsnaam met "mensen een kans bieden op een beter leven"?quote:Op zondag 2 januari 2011 23:26 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Maar als je het legaliseer dan gaat het wel beter denk je?
Heb je enig idee wat coke kan doen met een persoon? Het is illegaal en dat is niet voor niets. De enige echte oplossing voor dit probleem is keihard straffen en de mensen een kans bieden op een beter leven.
Het werkt niet omdat de politie in zulke steden gewoon niet functioneert. Legalisatie is het slechtste wat je kan doen.quote:
Maar legaliseren werkt ook niet. Ze kunnen het wel in Zuid Amerika legaliseren maar dan zit je nog met de verenigde staten. Legaliseren maakt de drugs goedkoper dan het nu is. Mensen die al verslaafd zijn aan de cocaine zullen alleen maar meer gaan gebruiken en de drempel word voor andere mensen die niet gebruiken ook lager om het wel te gebruiken.quote:
Drugshandel moet in ieder geval niet meer lonend zijn wil je het stoppen. Dan moet de overheid voor de randgevallen dus zelf drugs gaan leveren. Gratis of spotgoedkoop.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:30 schreef Merkie het volgende:
[..]
Het werkt niet omdat de politie in zulke steden gewoon niet functioneert. Legalisatie is het slechtste wat je kan doen.
Als het zo simpel was, was het nu wel opgelost...quote:Op zondag 2 januari 2011 23:42 schreef Merkie het volgende:
Gewoon het leger er op af sturen en iedereen met een wapen in z'n hand voor 20 jaar de cel in gooien.
Was alles maar zo simpel.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:42 schreef Merkie het volgende:
Gewoon het leger er op af sturen en iedereen met een wapen in z'n hand voor 20 jaar de cel in gooien.
Dit dus.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:06 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ik denk dat het daarvoor nu veel te laat is.
Je hebt gezien hoe portugal het heeft aangepakt?quote:Op zondag 2 januari 2011 23:33 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Maar legaliseren werkt ook niet. Ze kunnen het wel in Zuid Amerika legaliseren maar dan zit je nog met de verenigde staten. Legaliseren maakt de drugs goedkoper dan het nu is. Mensen die al verslaafd zijn aan de cocaine zullen alleen maar meer gaan gebruiken en de drempel word voor andere mensen die niet gebruiken ook lager om het wel te gebruiken.
Er zijn mensen die psychisch sterk genoeg zijn om het alleen recreatief te gebruiken maar een heleboel mensen kunnen dat psychisch niet aan en die worden nu nog tegengehouden door hoge prijzen en maatschappelijke druk.
Wanneer dat weg valt en het word ineens oke om coke te gaan gebruiken dan is er voor de mentaal zwakkeren onder ons totaal geen drempel meer om het niet te doen. Met alle gevolgen van dien.
Ik heb liever dat het blijft zoals het is en dat de Mexicaanse regering hier keihard tegen optreed en probeert om mensen die in dat soort steden leven een kans op een beter leven te geven.
Doormiddel van scholing en het creeëren van banen.
Dat hoeft helemaal niet. Na legalisatie ben je 50% van de criminaliteit kwijt. Je moet niet net doen alsof legalisatie de problemen van het verbod op moet lossen. Als het verbod een probleem is moet je het gewoon afschaffen.quote:Op zondag 2 januari 2011 23:26 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Maar als je het legaliseer dan gaat het wel beter denk je?
Die aanpak werkt overduidelijk niet. Terug naar af dus. En dat begon met drugs die niet verboden waren.quote:Heb je enig idee wat coke kan doen met een persoon? Het is illegaal en dat is niet voor niets. De enige echte oplossing voor dit probleem is keihard straffen en de mensen een kans bieden op een beter leven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |