Jaloezie.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 19:35 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Volgend jaar win je de billenliker award
quote:Op zaterdag 1 januari 2011 17:20 schreef donroyco het volgende:
[..]
Er was geen FOK!chick categorie.
Kan wel, doen we niet.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 20:12 schreef EchtGaaf het volgende:
Kun je nog ergens terugzien wie op wie heeft gestemd?
Omdat hij dat dan voor 617 mensen kan gaan doen en daar ongetwijfeld geen zin in heeftquote:
Nee.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 20:52 schreef 08gnoT. het volgende:
Kun je nog ergens zien waar je zelf op gestemd hebt? Ik ben het alweer vergeten voor de meeste categorieën
Privacyquote:
Helemaal niks, maar er zullen ongetwijfeld mensen zijn die daar om gaan huilen.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 20:22 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wat heb je te verbergen allemaal?
Achteraf kijk je ieder wezen in zijn of haar achterkant. Ik wist niet eens dat de reeks liep. Ik had wel vooraf geïnformeerd willen worden. Ik ben immers immens bekend.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 21:05 schreef BrandX het volgende:
[..]
Omdat hij dat dan voor 617 mensen kan gaan doen en daar ongetwijfeld geen zin in heeft
Had je maar het scriptje wat de tool elke automatisch maakte moeten bewaren in je notepad ofzo.
Ik ook.quote:
Dan heb je inderdaad in iemand zijn achterkant rondgekeken ipv op FOK!quote:Op zaterdag 1 januari 2011 21:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Achteraf kijk je ieder wezen in zijn of haar achterkant. Ik wist niet eens dat de reeks liep. Ik had wel vooraf geïnformeerd willen worden. Ik ben immers immens bekend.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |