Vast wel.quote:Op vrijdag 31 december 2010 20:15 schreef ethiraseth het volgende:
Zal dit het laatste SC-topic van 2010 zijn?
[pol #1593] Met Ballin naar het einde der tijden. was de eerste van 2010, dus 1686 - 1593 = 93 delen.quote:
Ik weet het. Eigenlijk zou je ook factoren als de huidige bevolkingsdichtheid moeten meenemen, maar ik wil ermee laten zien hoe dom die opmerking van Wilders was.quote:Op vrijdag 31 december 2010 20:45 schreef Montov het volgende:
Leuke sig TomLievense. Alleen gaat het sommetje niet op, maar hij is leuk.
Ouch.quote:Een 15-jarige Friese jongen is vanmiddag ernstig gewond geraakt bij het carbidschieten. De jongen uit Donkerbroek stak met een aansteker een melkbus aan die op de kop stond. De hele bus kwam in zijn gezicht terecht. Het slachtoffer heeft ernstige verwondingen aan zijn gezicht en ligt in een ziekenhuis in Groningen.
De jongen was samen met een leeftijdgenoot en twee jongens van zestien jaar met twee melkbussen in de weer. Ze gooiden vuurwerk naar een van de bussen om hem aan te steken, maar dat wilde niet echt lukken. De 15-jarige besloot de bus toen maar van dichtbij aan te steken en kreeg het ding in zijn gezicht.
Op de radio ook! Hey Judequote:
boeren.quote:
Vieren de arabieren, die het islamitische geloof aanhangen, eigenlijk ook nieuwjaar?quote:Op vrijdag 31 december 2010 21:32 schreef sigme het volgende:
Laiverds, pas op uw vingers.
Tot ergens in 2011, Insh'Allah!
Wat ik zo snel kan vinden was 7 december hun nieuwjaar.quote:Op vrijdag 31 december 2010 21:36 schreef Morendo het volgende:
[..]
Vieren de arabieren, die het islamitische geloof aanhangen, eigenlijk ook nieuwjaar?
Ja, hij was leuk idd. Moest erg lachen om sketch Eurlings en wat erna kwam, opbouwwerk in Irak door onze jongens. En het eind was wel goed, geeft in feite de tirannie van Wilders goed aan...quote:Op vrijdag 31 december 2010 23:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Erik van Muiswinkel was best grappig
Bron?quote:Op zaterdag 1 januari 2011 01:24 schreef Ryan3 het volgende:
En het eind was wel goed, geeft in feite de tirannie van Wilders goed aan...
2 keer per jaar zelfs. Oh, en het zijn niet alleen de Arabieren die het Islamitische geloof aanhangen, hoogstens 1 op de 5 moslims is een Arabier.quote:Op vrijdag 31 december 2010 21:36 schreef Morendo het volgende:
[..]
Vieren de arabieren, die het islamitische geloof aanhangen, eigenlijk ook nieuwjaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |