abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90825106
Ja en nu kunnen we nog relaxed aan doen.. straks op werkdagen wil ik haar om half 8 op de opvang hebben, dan ben ik 8 uur op werk en kan ik 16:30 weg, ze is toch vroeg wakker meestal.

Inmiddels in slaap aan de borst en zie nu dat ik pas rond 8.45 weg hoef, dus gooi haar nog maar even op bed ;)
pi_90825158
Leia nog ff op bed dus en mama nog een kop koffie!
29/10/'10 - 25/03/'13
  dinsdag 4 januari 2011 @ 08:05:18 #203
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_90825181
Is jullie opvang al om half 8 open? Dat is fijn zeg. Die van ons pas om 8 uur. Ik kan haar dus nooit wegbrengen, want dan ben ik echt achterlijk laat op mijn werk.
Heb besloten dat ik sowieso maar eens ga praten over mijn tijden. Als ik namelijk om half 6 wegga zie ik
Neve alleen maar slapend. :{ Ik kan ook vroeger weggaan en dan 's avonds nog even de laptop open doen.
Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_90825259
half 8 is inderdaad wel vroeg! Maar wel fijn! Hopelijk gaat het kdv er bij mijn werk van komen, scheelt een hoop gesjouw. 's morgens om 6.45u brengen en om 15.30u weer ophalen! En ze willen tzt ook 'Savonds en 's nachts open zijn.

Hik, het zou fijn zijn als je thuis wat kunt werken, het is wel fijn om neve ook wakker te zien en nog wat leuks met der kan doen!
29/10/'10 - 25/03/'13
pi_90825285
Ja, de opvang hier is open van 7.30 tot 18.30 :) ik werk op 10 minuten afstand met de bus (die elke 7 minuten rijdt, dus ik ben er echt zo, moet alleen een paar minuten lopen van de opvang naar de halte). Had zelf zoiets als ik haar dan al wegbreng, kan ik haar weer lekker vroeg ophalen.

Mijn man kan haar op zich ook hier en daar wel een keer ophalen, maar die zit veel bij klanten en op de weg, dus die is, zoals vanmorgen, vaak al om 6.30 de deur uit. Wel is hij geregeld vroeg thuis, soms al om 16.00, dus dat ik wel lekker! En voor die 2 dagen vind ik het niet erg om het op me te nemen!

Dus ik snap je helemaal Hik! Zou fijn zijn als je dan gewoon wat eerder naar huis kan en dan thuis nog e.e.a zou kunnen doen. Hoeveel dagen werk je?

Barba, dat zou fijn zijn!! :Y vooral met de tijden die jij maakt...
pi_90825409
Euh, klaar voor de opvang?? :D :')

  dinsdag 4 januari 2011 @ 08:49:46 #207
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_90825713
Haha! Neve doet dat ook steeds, met haar handje zo! Wij roepen dan steeds " to infinityyy and beyond!" :)

Ik ga 4 dagen werken.
Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_90826829
Anne doet dat ook ja! :D

Wel grappig dat heel veel van ons nu zo'n beetje weer beginnen met werken :)

Anne was gisteren een beetje van slag... heeft vanaf 11.00 helemaal niet meer geslapen tot 20.00 en was dus enorm chagrijnig. De nacht ging wel weer super, al was ze vanmorgen wel vroeg (6.45, normaal rond 7.20). Maar ze heeft vanmorgen ook maar weer drie kwartier geslapen en is alweer een tijdje wakker, ik hoor haar een beetje jammeren door de babyfoon maar probeer het te negeren in de hoop dat ze nog even gaat slapen ;) Misschien toch maar eens proberen om een speentje te geven...
pi_90828259
Leia is op de opvang! Ik heb niet gehuild... Heb haar nog zelf in bed kunnen leggen... Even kort geshopt in het dorp. En dat doe ik wel vaker even alleen als ze bij papa is. Maar wat ik nu raar vind: alleen thuis zijn! :? dat is echt mega raar, zo zonder Leia!

Gelukkig hebben ze op de opvang een vriezer *O* dus ik zal straks of morgen even wat voorraad daar in de vriezer mikken voor nood! Heel fijn idee :Y

En weet je, het is goed zo. Zo leert ze met andere kindjes omgaan, dat ze niet bij ieder kickje direct als DE koningin behandeld wordt, want er zijn meer kindjes.. :P dus soms moet je even wachten. En wat weten wij nou nog van toen we 5 maanden waren ;) 't zal niet zo zijn dat ze later roept: ik voelde me toen vreselijk in de steek gelaten :') :D

Maar toch vind ik het niet leuk, zo alleen thuis.. Heb haar dan liever bij me!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 10:45:46 #210
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_90828261
Ik wil ook het IKEA-speelkleed gaan halen O+ voor op de grond. Ik heb de box en ook een kleed op de grond liggen.

Orea maak je een kopie'tje van die gebruiksaanwijzing? O-) voor je het weet ben je 'm weer kwijt ;)
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_90828303
hahaha ja, door het hier neer te zetten vraag ik erom dat ze het ineens weer om gaat gooien hè? :D
Nou ja, denk dat ze vanmiddag wel af is, van alle indrukken.. En morgen helemaal! Dan gaat ze van 8 tot 17:00 zoiets denk ik...

Ik ga trouwens niet bellen! :D althans, vandaag niet. Misschien morgen wel als ze echt de hele dag gaat ;)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 10:48:26 #212
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_90828325
Bellen mag he, ook al gaat ze maar een uurtje :*
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_90828351
Ik weet het! Maar ik ga het proberen niet te doen ;) ga maar vertrouwen dat ze echt bellen als er iets is!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 10:49:52 #214
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_90828378
Komt goed :Y Echt waar :*
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_90828590
Zo hier ben ik dan weer in de hoop dat ik nu wel meer mee kan gaan schrijven. Lezen heb ik wel gedaan maar reageren op mijn telefoon vind ik niet zo makkelijk. We hebben het hier erg druk gehad mijn ouders hadden plotseling de zaak verkocht waar zij boven wonen en die moest 30 december leeg zijn. Daarnaast moesten ze ook nog verhuizen. Mijn vader is al een hele periode erg ziek en is 1e kerstdag opgehaald met de ambulance al met al dus rottige feestdagen maar hij is vanmorgen weer thuis gekomen!

Verder zie ik dat mrien de trotse moeder is geworden van Jelle, gefeliciteerd!

En Orea je kleine meisje naar de opvang lijkt mij ook erg moeilijk. Lotte gaat niet naar de opvang ik werk 2 ochtenden per week en deze ochtenden is mijn man thuis.
pi_90828982
hoe laat ga je dr weer ophalen orea?

en ik zat net te bedenken dat t over een week 11januari is...dan is ie gewoon een half jaar. net waarschijnlijk de laatste nummer 1 voeding opengemaakt. *snik* mn kleine baby
pi_90829232
Jeetje wat gaat dat snel he Sonnetje. Hier lijkt het soms net een week geleden dat ze geboren is en donderdag is ze al 15 weken. Zo hulpeloos als ze in het begin was zo lekker levendig is ze nu en lekker brabbelen natuurlijk!
pi_90829280
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 11:08 schreef Sonnetje85 het volgende:
hoe laat ga je dr weer ophalen orea?

en ik zat net te bedenken dat t over een week 11januari is...dan is ie gewoon een half jaar. net waarschijnlijk de laatste nummer 1 voeding opengemaakt. *snik* mn kleine baby
Jouw baby was al best lang geen kleine baby meer, dat was hij in oktober al niet meer, ik vond het toen al zo'n grote knul!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90829573
Orea, je kleine meiske naar de opvang! Fijn dat je er een goed gevoel bij hebt! Hehe, die foto, herkenbaar :D
29/10/'10 - 25/03/'13
  dinsdag 4 januari 2011 @ 11:30:48 #220
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_90829722
Mijn baby wordt noooooit groot

* pessie-steekt-kop-in-het-zand-met-zoon-van-6325-gram
pi_90829811
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 11:30 schreef pessie het volgende:
Mijn baby wordt noooooit groot

* pessie-steekt-kop-in-het-zand-met-zoon-van-6325-gram
6 kilo!!! Damn! Dikke!

Ik noem Leyla ook vaak bolle of dikke...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90830070
Nou, 145 cc gekolfd, terwijl ik 150 wilde :D Kreeg die 5 cc er echt niet meer uit :{w
Nu nog even een voeding bij elkaar sprokkelen vandaag, dan zijn we klaar ook voor morgen!

Om half 1 (misschien nét iets eerder O-)) ga ik mijn meisje weer halen O+

Rixtje, wat fijn dat je vader weer naar huis mag. Zullen inderdaad wel heftige dagen zijn geweest zo! En wat fijn dat je de opvang zo hebt kunnen regelen met papa :) hier heeft papa ook een dag O+

En Son, jij hebt inderdaad al wat langer geen baby meer :D

Zo Nathan, ben je een inhaalslag aan het maken?

Leia zal zeker boven de 7 kilo wegen, maar hoeveel meer, geen idee. Maar ik vind haar af en toe ook al een peuter lijken hoor :o vooral als ze staat! Ze staat ook echt stevig gewoon :o Ik wil een nieuwe baby! ;(
pi_90830131
quote:
Op dinsdag 4 januari 2011 11:17 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Jouw baby was al best lang geen kleine baby meer, dat was hij in oktober al niet meer, ik vond het toen al zo'n grote knul!
en toen was ie pas 3maanden :) hij gaat zo hard ;( maar hij wordt ook zo leuk O+
hij heeft nu een shirtje 74 aan (wat klein valt maar goed :))

en pessie, mini nathan vergeleken met floris :D
pi_90830149
7 kilo!!

Vrijdag gaan wij wegen, nu word ik ook benieuwd hoor. Leyla staat trouwens nog helemaal niet. Zitten vind ik zelfs nog niet echt lekker, zelfs met ondersteuning laat ze haar hoofdje naar beneden zakken (zwaar hoofd), ze kan m wel optillen, maar dan al snel weer naar beneden.

Ze moet wt vaker op dr buikje liggen denk ik, beetje trainen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90830176
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 11:44 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

en toen was ie pas 3maanden :) hij gaat zo hard ;( maar hij wordt ook zo leuk O+
hij heeft nu een shirtje 74 aan (wat klein valt maar goed :))

en pessie, mini nathan vergeleken met floris :D
Dat telt niet, Leyla heeft ook al een pakje maat 74 die ze past :') Maatgeving in kinderkleding :')
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90830220
Ja en die 7 kilo was begin december hè :D maargoed, daarvoor was ze ook 'maar' 250 gram in 1 maand aangekomen.. gelukkig gaat het nu iets rustiger dan de 800 gram in 2 weken van het begin :P

Ik heb net even therapeutisch geshopt, natuurlijk weer voor mijn baby O+

pi_90830570
Leuk shirtje orea!

Nathan, die franse lucht heeft je goed gedaan ;)

Kledingmaten in kinderkleding klopt echt voor geen meter.. Hier vandaag een broekje mt 56 en een romper en shirtje mt 68 :o
29/10/'10 - 25/03/'13
pi_90830688
Dames, ik ga mijn meisje ophalen O+ O+
  dinsdag 4 januari 2011 @ 12:00:05 #229
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_90830714
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 11:59 schreef Orea het volgende:
Dames, ik ga mijn meisje ophalen O+ O+
O+ O+
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_90830803
floris had laatst ook een trui 74aan van noppies en een broekje 62 (dat doe k dan ook expres, gewoon omdat dat kan). verder zit ie precies in 68.
denk dat ie richting de 8kg gaat trouwens. begin december was ie 7200 gram. volgende week weet k meer :)
pi_90831223
Nog 5 dagen dan is Amy 5 maanden. Ze zit met shirtjes en jurkjes vaak al in maat 68, broeken zijn nog te groot. Alleen zijn bij maat 62 de pijpen te kort en dan heeft ze van die blote koude beentjes.

Leggen jullie vaak je baby op zijn/haar buik? Ik moest dat 3 keer per dag doen van het CB maar Amy gaat er dan zo van spugen en daarna met haar hoofd erin liggen. Voor de rest staat ze ook heel stevig, net als Leia en zitten kan ze ook goed. Gister zat ik op de grond en zat ze tussen mijn benen en dan hoef ik haar niet eens meer echt vast te houden, alleen opletten dat ze niet voorover kukelt :P Maar ik hoef trouwens niet te proberen om haar zo op de grond te laten zitten hoor, dan zakt ze zo als een plumpudding in elkaar.

Vanochtend hebben we een heel snotterig en hoesterig meisje afgeleverd op het kdv. Ze voelde niet warm aan, dus ik hoop ook niet gebeld te worden vandaag dat ze koorts heeft of zo.

Sonnetje, je baby is alweer bijna een grote baby! Een hele vent. Ik moet steeds denken aan die foto's dat hij zit en dan zo voorover zakt :D

Orea, hoe ging het op het kdv? Je hebt lekker geshopt zag ik, altijd een goede tijdsbesteding. ;)

Barba wat een bizarre kledingmaten ja! Toevallig hemaspul die maat 56? ;)

Voor de rest lees ik allemaal goedgegroeide baby's! Ik ben benieuwd hoe zwaar Amy is. Wij moeten met 5,5 maand weer.
pi_90832197
Ze wilden haar houden O+ :D ze lag alweer lekker te tukken toen ik aankwam.. en zat ik daar te vertellen dat ze maar 1 keer per week poept... nou precies in de tijd dat ze er was dus _O- :')

Maar ze deed het dus super! Mijn moppie *; morgen een hele dag...
pi_90832389
Nee, niet van de hema. Het broekje was van noppies en de romper en het shirtje zijn van lief. Over het algemeen zit ze gewoon netjes in 62 ook in de dingen van de hema.

Ik leg ze eigenlijk na elke verschoning even op der buik omdat ze een afplatting heeft en de fysio dit ons aanraad. Ze spuugt dan heel af en toe een klein beetje terug.

Hopelijk wordt Amy niet ziek en kan je straks weer een vrolijk meisje mee naar huis nemen!

Wij moeten donderdag ff gaan wegen, ben benieuwd nu we over zijn op flesvoeding!

Ahh Leia is weer thuis! En ze heeft meteen ff een statement gemaakt daar ^O^

Zo, ik ga ook even shoppen met dochterlief! Lekker met de kinderwagen want ik heb me toch spierpijn gisteren voor de eerste keer in lange tijd weer wezen hardlopen
29/10/'10 - 25/03/'13
pi_90832390
Kijk dat scheelt jou weer een poepluier :7 Was het zo'n leuke, tot achter in haar nek? Dat zou natuurlijk helemaal mooi zijn ;)
Fijn dat het zo goed ging! Weet je al wat je morgen allemaal gaat doen als ze naar het kdv is?
pi_90832448
Wat fijn dat Leia het zo goed gedaan heeft! O+

Sonnetje, Floris alweer bijna een half jaar, het gaat snel ja! :o

Rixtje, leuk dat je wat meer wil gaan meeposten, want onze mupkes zijn ongeveer even oud en er is hier bijna niemand van ongeveer dezelfde leeftijd als Anne :)

Sola, ik leg Anne altijd na het verschonen op haar buik en ook nog 1 a 2 keer per dag in de box. Maar ze vindt het nog steeds niet erg leuk en vlak na een voeding is het in ieder geval geen goed idee. Als haar arm nog onder haar lijfje ligt kan ze trouwens ook weer terugrollen ontdekte ik vandaag... Anne kan ook al best goed zitten vind ik, maar staan wil ze helemaal niet.

Ohja en kinderkledingmaten slaan vaak nergens op inderdaad. Anne heeft een broekje in maat 50 dat nog past, terwijl ze sommige shirtjes al in 68 draagt...
pi_90832521
Ohja, en Lief! valt qua shirtjes gewoon heel klein. Maat 62 past hier al niet meer, terwijl Hema spul in 62 nog gewoon goed zit.
pi_90833161
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 12:56 schreef Solagratia het volgende:
Kijk dat scheelt jou weer een poepluier :7 Was het zo'n leuke, tot achter in haar nek? Dat zou natuurlijk helemaal mooi zijn ;)
Fijn dat het zo goed ging! Weet je al wat je morgen allemaal gaat doen als ze naar het kdv is?
Ze zeiden dat ie tot op haar rug was :Y)

Morgen moet ik nog wat dingen kopen en dan ga ik eindelijk aan de Mei Tai beginnen ;) zin in!
pi_90833855
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 13:17 schreef Orea het volgende:

[..]

Ze zeiden dat ie tot op haar rug was :Y)

Morgen moet ik nog wat dingen kopen en dan ga ik eindelijk aan de Mei Tai beginnen ;) zin in!
Ik kreeg gister ook een mooie romper terug in een zakje.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90834396
mijn opvang wast rompers als ze vies zijn :P

oh en ik wil meer winkels in mijn dorp :P
tegen de tijd dat nummer 2 er is zal t winkel centrum wel klaar zijn ;)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 14:02:51 #240
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_90834910
Ik krijg de vieze kleding van Tobias niet mee naar huis, die wast mijn moeder dan even erbij, maar rompers wel, ik heb er nl niet zoveel :D

Ik heb net maar chamodent voor Ylana gekocht. Overal op kauwen, kwijlen, kapotte billen (heeft ze anders nooit) en nu 2 avonden ontroostbaar gillen/krijsen.... Ik gok op een tandje, kan best ook wat anders zijn natuurlijk, maar hier gokken we maar ff op.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  dinsdag 4 januari 2011 @ 14:09:05 #241
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_90835106
Saffier ik heb ook al dentinox in huis. Weet alleen niet waar ik het moet smeren omdat er nergens bulten zijn.

En de franse lucht heeft Nathan inderdaad goed gedaan :Y . En dat icm 2 keer per dag naar buiten de sneeuw in. Heb hele mooie foto's zal straks wel even spammen.
pi_90835409
Wij leggen Lotte overdag ook af en toe even op haar buik alleen op een gegeven moment wordt ze moe en gaat ze even lekker liggen krijsen :D

Fijn Orea dat je meisje het zo naar haar zin het op het KDV toch weer een hele geruststelling!

Hier qua maten ook heel verschillend maar toch beginnen veel dingen in maat 62 haar toch al te klein te worden en dan vooral in de lengte. Ze zit nu gewoon in een mix van 62/68.

Fannetje inderdaad erg leuk dat onze meiden ongeveer even oud zijn niet dat vergelijken moet maar je herkent toch meer dingen van ja dat kan die van mij ook 8-)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 14:19:33 #243
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_90835521
Pessie, de eerste tandjes zijn de 2 ondertandjes. 99 van de 100 keer dan ;) Daarna de 2 boventandjes en daarna ben ik het ff kwijt :') I
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  dinsdag 4 januari 2011 @ 14:27:24 #244
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_90835801
Trouwens waar moeten die bulten zitten? Ik dacht bovenop het tandvlees? Nathan heeft aan de voorkant wel 2 bultjes...
pi_90835924
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 13:49 schreef Sonnetje85 het volgende:
mijn opvang wast rompers als ze vies zijn :P

oh en ik wil meer winkels in mijn dorp :P
tegen de tijd dat nummer 2 er is zal t winkel centrum wel klaar zijn ;)
Das goud, ik zou mn kind 3 overhemden aan doen van M. op een poepdag, als ik ze dan gewassen en gestreken terugkrijg ;)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90835942
Klinkt als een geslaagde eerste dag Orea! En ik vind het knap dat je niet gehuild hebt!

Wat een goed idee om na het verschonen even op de buik te leggen op de commode. Waarom kom ik daar zelf nou niet op. Ik heb er ook een spiegeltje hangen, dus dat zou best wel eens kunnen werken.
Op bed en in de box kan Mex het namelijk niet, hij wrijft zowat z'n neusje open dan en nu die verkouden is zitten er overal pulken,hihi
Zo half op het voedingskussen kan hij het wel heel goed.
Morgen eerste dagje werken en we krijgen een nieuwe keuken morgen, dus andere oma gaat nu oppassen.
pi_90836421
Dat op de buik op het aankleedkussen leggen was een tip van de cursusleidster van de babymassage, en sindsdien tilt Anne haar hoofd veel beter op.

Ze is vandaag echt overal naar aan het happen (?), vanmorgen naar mijn kussen toen ze bij mij in bed lag en nu naar het boxkleed. En omdat het niet lukt die dingen in haar mond te krijgen is ze nu op haar vuist aan het sabbelen en kauwen, je hoort echt van die smakgeluiden :')

pi_90836924
Jee Troeta, morgen ook weer aan het werk... zin in?

Haha Anne ook in de orale fase beland :P als ik hier Leia's knuffel konijn aangeef dan valt ze die aan :') armen en voeten eromheen en HAP :Y) (met lichtelijk gegrom, moet ik me zorgen maken?) Meneer zei gisteren al: we gaan haar maar nooit een echt konijn geven :') die eet ze op met huid en haar >:)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 15:43:21 #249
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_90838561
Neve zat vanmorgen in de drager de hele tijd aan mijn jas te likken! Is dat ook orale fase?! :P

Nou, herkenbaar hoor Orea... Ik ben ook voor het eerst in maanden alleen thuis. Raar hoor. Vroeger vond ik dat heerlijk en nu... Tja. Wat zal ik eens gaan doen? (in mijn oude studentenhuis, waar ik met 18 man woonde en waar je dus nooit alleen was, zeiden we altijd dat ALS je ooit alleen thuis zou zijn, dat je dan naakt door het huis moest gaan rennen.... :+ )

Ik heb net het moment van thuiskomen een poosje uitgesteld en ben kroketten gaan eten bij de Bijenkorf. En ik heb het kdv gebeld. Ja, ik ben de eerste... So sue me! ;)
Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
  dinsdag 4 januari 2011 @ 15:45:47 #250
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_90838655


Op het strand in Normandië.



Sleetje rijden bij opa en oma over de heuvels.



Weer thuis in de kinderstoel! (We hebben het plankje nu een stand naar boven gezet en het kussentje zit er nu ook goed in. Oh ja, mn moeder heeft die trui gebreid!).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')