Op het werk is het ook niet allemaal rozengeur en maneschijn hoor. Mijn eerste werkdag in meer als een week, en de gedachten dwalen héél gemakkelijk af naar de ex en de dingen die er tussen ons gebeurd zijn. Het nadeel van een IT-jobquote:Op maandag 27 december 2010 14:15 schreef Male23 het volgende:
Verveel me de tering, wou dat ik was gaan werken vandaag hehe.
....en natuurlijk ook FOK! te volgen...quote:Op maandag 27 december 2010 14:28 schreef ex het volgende:
Ik heb ook een IT job maar zit de hele dag kernels te compilenik denk hier totaal niet aan me ex.
Ik ook, al was het alleen maar om m'n gedachten ergens anders op te krijgen. Vandaag even een rotdag. De boosheid is weer verdwenen (ik kan niet boos zijn, hoe graag ik dat nu ook zou willen), en heeft plaatsgemaakt voor teleurstelling. Geen zelfmedelijden, maar wel de vraag waarom ze het weer zo achterlijk heeft aangepakt, heeft ze niet door dat ze me hier weer hoop door heeft gegeven, beseft ze niet hoe moeilijk ik het er mee heb (ondanks dat ik dat heb aangegeven)?quote:
Niet alleen hopen dat gaat gebeuren, maar het er zelf ook naar maken!quote:Op maandag 27 december 2010 15:08 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Hopelijk wordt 2011 een beter jaar, veel slechter dan 2010 kan het ook niet (en dan doel ik echt niet alleen op mijn relatie). 2011 moet de start worden van de rest van mijn leven, dat wil ik graag. Nu maar hopen dat dat gaat gebeuren.
Ik doe met je mee. Als het niet slechter kan worden kan het echt alleen maar beter worden!quote:Op maandag 27 december 2010 15:08 schreef Mr.Myst het volgende:
Eerst vandaag maar eens door zien te komen. Hopelijk wordt 2011 een beter jaar, veel slechter dan 2010 kan het ook niet (en dan doel ik echt niet alleen op mijn relatie). 2011 moet de start worden van de rest van mijn leven, dat wil ik graag. Nu maar hopen dat dat gaat gebeuren.
Ik ga het proberen, echt waar. Ik besef me dat het 'geluk' me niet aan zal komen waaien, daar moet ik echt wat voor doen. En, hoe symbolisch het ook is, de start van een nieuw jaar, moet de start zijn van een nieuw begin. De feestdagen zijn dan gelukkig voorbij, het enige wat nog even kut is, is 9 januari. Dan zouden we twee jaar samen zijn geweest. (En kijk, met dat soort gedachten ga ik de mist weer in, ik moet proberen om dat soort dingen uit m'n hoofd te krijgen)quote:Op maandag 27 december 2010 15:16 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Niet alleen hopen dat gaat gebeuren, maar het er zelf ook naar maken!Komt wel goed
Precies!quote:Op maandag 27 december 2010 15:40 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Ik doe met je mee. Als het niet slechter kan worden kan het echt alleen maar beter worden!
Ik kan mezelf wel voor m'n kop slaan, maar ik zat er vannacht/vanmorgen nog over te denken om deze week een sms'je te sturen om ook lekker samen uit eten te gaan. Op het moment dat ik dit nu weer zal gaan denken, ga ik mijn vorige post nog een keer lezen.quote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Oooh lastig he. Verleidelijk ook. Vooral 's avonds en 's nachts en dagen als deze, "feest"dagen, wanneer alles sowieso erger lijkt. Bij de behoefte gewoon hier posten, praten wij het wel uit je hoofd.quote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Is het ook, hoor! Wat mij heeft geholpen en nog steeds helpt is verandering van spijs. In alles. In mijn omgeving, huishoudelijke gewoontes (ander merk wasmiddel, pleepapier en pindakaas, niet meer zijn hagelslag maar gewoon het huismerk want dat is verdorie zoals ik altijd al zei net zo lekker, zulke kleine dingen), nieuwe mensen leren kennen, nieuwe plekken om uit te gaan, kortom, alles anders. Alleen zo kan ik persoonlijk in ieder geval, vooruit.quote:Op maandag 27 december 2010 16:29 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Ik ga het proberen, echt waar. Ik besef me dat het 'geluk' me niet aan zal komen waaien, daar moet ik echt wat voor doen. En, hoe symbolisch het ook is, de start van een nieuw jaar, moet de start zijn van een nieuw begin. De feestdagen zijn dan gelukkig voorbij, het enige wat nog even kut is, is 9 januari. Dan zouden we twee jaar samen zijn geweest. (En kijk, met dat soort gedachten ga ik de mist weer in, ik moet proberen om dat soort dingen uit m'n hoofd te krijgen)
[..]
Precies!Dat is dé instelling! Probeer om zo min mogelijk terug te denken aan het verleden en kijk vooruit! (En dat is wederom zo makkelijk gezegd!
)
Ik wil graag weer aan het werk, daarnaast een cursus/korte studie gaan volgen en zorgen dat ik weer veel meer sociale contacten krijg. Ik heb gisteren zelfs al brochures van de Open Universiteit aangevraagd. Die ga ik binnenkort doorlezen, en kijken of er een geschikte studie voor me tussen zit.
Hier hetzelfde dus. Soms is het met 2 stappen vooruit, 3 achteruit. Vallen en opstaan. Cliches, maar zo waar. Het wordt steeds makkelijker gelukkig, dat wel, echt.quote:Op maandag 27 december 2010 16:34 schreef ex het volgende:
Tja, ik heb haar al los gelaten hoor, alleen door het contact van gister (denk ik?) waait het vuurtje weer een beetje op. Het ging echt al dagen, nee weken prima.. Jammer!
Je moet inderdaad niet in het verleden leven, daar heb je geen reet aan. Zelfs gister is al weer voorbij.
waarom niet? ik ben gister met mn ex naar het casino geweest en toen bleef ze slapen.quote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Doen! Je zit al meerdere posts lang jezelf te overtuigen. Dat is ook niet goed. De lakmoesproef heb je pas als je met haar eens gaat bijkletsen. Je lijkt me er genoeg afstand voor genomen te hebbenquote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Ik vind het in deze situatie vrij lastig om niet meer in het verleden te leven. Ik heb het niet aan zien komen, en dan is zoiets moeilijk te accepteren. Niet dat ik haar daarmee lastig ga vallen, dat zou voor beide partijen niet goed zijn. In de tijd dat we bij elkaar kwamen, hebben we genoeg problemen met haar ex gehad. Hij heeft zelfs gedreigd me neer te steken als ze een relatie met me zou beginnen. Dat deed mij vrij weinig om eerlijk te zijn, maar was voor haar heel erg moeilijk. Hij heeft mij zelf ook nooit bedreigd, alleen via haar. Als hij naar mij toegekomen was met zo'n bedreiging had ik gezegd dat ik hem aan zou geven bij de politie. Klaar.quote:Op maandag 27 december 2010 16:34 schreef ex het volgende:
Tja, ik heb haar al los gelaten hoor, alleen door het contact van gister (denk ik?) waait het vuurtje weer een beetje op. Het ging echt al dagen, nee weken prima.. Jammer!
Je moet inderdaad niet in het verleden leven, daar heb je geen reet aan. Zelfs gister is al weer voorbij.
Het lijkt me ontzettend irritant, dat er nog iets is wat geregeld moet worden, waardoor je op de een of andere manier nog met hem 'verbonden' bent. Ik hoop voor je dat dat zo snel mogelijk geregeld is.quote:Op maandag 27 december 2010 16:37 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Oooh lastig he. Verleidelijk ook. Vooral 's avonds en 's nachts en dagen als deze, "feest"dagen, wanneer alles sowieso erger lijkt. Bij de behoefte gewoon hier posten, praten wij het wel uit je hoofd.![]()
Net een fijne email gekregen van ex. Heel fijn. De hoi en "gr" laat hij nu maar helemaal achterwege, slechts 1 zin. Over dat lopende dingetje dus, status ervan.
Lopende dingetje moet maar heel snel doorlopen, hier word ik gek van, toch steeds weer even slik, email van... Zou hem het liefst terugmailen en vragen hoe zijn kerst is geweest, of hij al een huisje heeft gevonden of nog bij zijn ouders woont, vast niet, of hij gelukkig is, etc. Nou ja. Zo eens wat afleiding zoeken her en der.
[..]
Is het ook, hoor! Wat mij heeft geholpen en nog steeds helpt is verandering van spijs. In alles. In mijn omgeving, huishoudelijke gewoontes (ander merk wasmiddel, pleepapier en pindakaas, niet meer zijn hagelslag maar gewoon het huismerk want dat is verdorie zoals ik altijd al zei net zo lekker, zulke kleine dingen), nieuwe mensen leren kennen, nieuwe plekken om uit te gaan, kortom, alles anders. Alleen zo kan ik persoonlijk in ieder geval, vooruit.
En goed dat je bezig bent om nieuwe sociale contacten te vinden. Als je gemotiveerd bent kun je alles. If you can dream it, you can do it is een mooie quote van Walt Disney.
Vallen en opstaan inderdaad. En af en toe je hoofd nog eens flink stoten. Dat heb ik de afgelopen weken genoeg gedaan, en daar ben ik klaar mee. Het zal echt niet ineens beter gaan, maar stapje voor stapje krijg ik mijn leven weer op de rails. En jullie ook.quote:Op maandag 27 december 2010 16:40 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Hier hetzelfde dus. Soms is het met 2 stappen vooruit, 3 achteruit. Vallen en opstaan. Cliches, maar zo waar. Het wordt steeds makkelijker gelukkig, dat wel, echt.
De diepgang is ook iets wat ik heel erg mis. We hadden een hele goede klik, voelden elkaar perfect aan. Dan is het lastig dat dat er niet meer is. Ik begrijp je 'veilige gevoel' ook helemaal. Je voelt je compleet, je hebt een fijne relatie, een goede partner, waarmee je samen de toekomst in gaat. Dat is een goed gevoel. Nu dat er niet meer is, voelt dat als een enorme leegte. Daar moet je aan wennen, het accepteren, en verder gaan. Ooit komt er iemand in je leven waarmee je dat gevoel weer hebt, en misschien zelfs nog wel beter. Al kan ik mij dat op dit moment ook niet voorstellen hoor.quote:Op maandag 27 december 2010 16:47 schreef Faerie het volgende:
Vanmorgen even weer een enorme down gehad toen ik wakker werd. Niet het alleen liggen, maar dat het je weer helemaal duidelijk wordt hoe de situatie is. Het alleen zijn vind ik helemaal niet erg, ik red me wel, maar alle mooie herinneringen komen in me naar boven en dat is klote.
Gister wel lekker uitgegaan, zelfs heel leuk met een jongen gepraat en gedanst en iedereen vond me er geweldig uitzien, dat deed me echt goed. Nu vergelijk ik nog wel iedereen met mijn ex. Ik heb nu vooral oppervlakkige contacten met jongens en daar hou ik helemaal niet van, die diepgang met mijn ex mis ik dan heel erg. En het gevoel dat ik altijd op hem terug kon vallen, en dat ik al 'voorzien' was, en me niet druk hoefde te maken of ik wel een leuke vriend zou vinden (belachelijk eigenlijk).
Vandaag wezen lunchen en shoppen met een vriendin, vanavond lekker cocktails drinken met een andere vriendin, morgenavond weer lekker afspreken met een andere vriendin, en woensdagavond ook weer. Ik hou van mijn vriendinnen!Ik haat wel mijn gevoel op dit moment, vind het zo moeilijk om vanuit mijn verstand te denken, maar dat is wel het beste..
Je gevoel kun je niet uitschakelen, gevoelens blijven overheersen. Dat is irritant, maar het maakt je tot wie je bent. Probeer dat te accepteren, en praat erover wanneer je een zwak moment hebt. Of dat nou bij vriendinnen, familie of hier op Fok! is, maakt niet uit.quote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Ervaringsdeskundigen raadplegenquote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Ruilen? Hier is het net andersomquote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Als ze boos zou zijn o.i.d. en je betekent nog iets voor haar dan hoor je vanzelf wel wat van d'r. Hoor je niets, dan kun je wel je conclusies trekken en weet je meteen waar je precies staat.quote:Op maandag 27 december 2010 15:08 schreef Mr.Myst het volgende:
Ze is jarig, maar ik heb niks van me laten horen. De bos rozen die ik wilde sturen, stuur ik natuurlijk niet. Ik had haar om 0:00 uur willen sms'en ('Gefeliciteerd, ik hoop dat ik de eerste ben die je een berichtje doet, zoals jij voor mij ook de eerste was'), maar ook dat heb ik niet gedaan. Daar heb ik geen spijt van. Ik twijfel wel of ik nu iets van me moet laten horen. Gevoelsmatig wil ik een berichtje sturen, maar wat schiet ik ermee op? Ze verwacht ongetwijfeld iets van me te horen, misschien moet ik daarom juist niks van me laten horen.
quote:Op maandag 27 december 2010 17:33 schreef J0ycie88 het volgende:
Waarom ben ik zo'n verdomd zorgzaam type.. Vriendinnetje van mijn ex smste vanmiddag dat ze denkt dat ie is vreemdgegaan en of ik de uitslag van mijn soatest al had :s frustrerend!
Waarom heb jij het nummer van de vriendin van je ex?quote:Op maandag 27 december 2010 17:33 schreef J0ycie88 het volgende:
Waarom ben ik zo'n verdomd zorgzaam type.. Vriendinnetje van mijn ex smste vanmiddag dat ze denkt dat ie is vreemdgegaan en of ik de uitslag van mijn soatest al had :s frustrerend!
Dat is helemaal waar. Om eerlijk te zijn verwacht ik het laatste (het lijkt me duidelijk waar ik aan toe ben). Al denk ik wel dat ze het niet leuk vindt om niks te horen. Ik besefte me later pas dat ze me aan de telefoon gisteren nog een fijne (kerst)avond en een fijn oud&nieuw wenste, en dat ik haar helemaal geen fijne verjaardag/andere feestdagen heb gewenst. Maar dat boeit me eerlijk gezegd niet zoveel, ik hoop dat ze een rottijd heeft, dat zou betekenen dat ze toch nog wat voor me voelt.quote:Op maandag 27 december 2010 17:18 schreef goofy_goober het volgende:
Ik zag vandaag per ongeluk een nieuwe profielfoto van mn vorige liefde op Hyves.
'Die ziet er goed uit. Afgeslankt, leuk kapsel... Leuk!', dacht ik.
Toen ging ik Gremlins 2 kijken en heb er verder niet meer aan gedacht.
[..]
Als ze boos zou zijn o.i.d. en je betekent nog iets voor haar dan hoor je vanzelf wel wat van d'r. Hoor je niets, dan kun je wel je conclusies trekken en weet je meteen waar je precies staat.
Mwah, het doet me niks meer. Voorheen sloeg m'n hart altijd over als ik haar foto voorbij zag komen, maar het enige wat ik nu dacht is dat ze er leuk en gezond uitzag op die foto. Ze staat bij een paar van mijn chatbuddies in de friendslist, dus ik zie d'r sowieso wel eens in de zoveel tijd voorbij komen. Maar ze had al eeuwen dezelfde foto, dus het viel me op. En toen wij 'iets' hadden had ik zelf nog geen Hyves. Die heb ik pas aangemaakt nadat wij klaar waren.quote:Op maandag 27 december 2010 17:48 schreef Mr.Myst het volgende:
Het lijkt me ook balen om een nieuwe foto van je ex te zien, waarop ze er dan natuurlijk ook nog eens leuk uitziet. Om die reden heb ik ook een goede vriendin van haar verwijderd van m'n Hyves, zo weet ik nauwelijks wat ze gaat doen, wat haar bezig houdt, enzovoorts.
...maar ook hoe lang je jullie wat haddenquote:Op maandag 27 december 2010 18:27 schreef goofy_goober het volgende:
We zijn natuurlijk wel nieuwsgierig naar de reden waarom het uit is.
Mijn ex zei "verstand, emotie... wat volg je, wat volg je niet"... ik begrijp dat ook niet hoor. Voor mij is relatie = emotie, en emotie kan je niet wegredeneren... zij kon het welquote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Fijn dat jij je zo voelt zeg! Dat zou ik ook wel willen, mijn ex weer als een vreemde zien. Is dat gewoon met de tijd zo geworden? Hoe lang is het nu eigenlijk geleden bij jou, je hebt weer een nieuwe vriendin begrijp ik? Succesverhalen zijn hier ook erg fijn!quote:Op maandag 27 december 2010 17:58 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Mwah, het doet me niks meer. Voorheen sloeg m'n hart altijd over als ik haar foto voorbij zag komen, maar het enige wat ik nu dacht is dat ze er leuk en gezond uitzag op die foto. Ze staat bij een paar van mijn chatbuddies in de friendslist, dus ik zie d'r sowieso wel eens in de zoveel tijd voorbij komen. Maar ze had al eeuwen dezelfde foto, dus het viel me op. En toen wij 'iets' hadden had ik zelf nog geen Hyves. Die heb ik pas aangemaakt nadat wij klaar waren.
Ik ben niet kwaad meer over wat er is gebeurd tussen ons, ze doet me gewoon niks meer. Ze is weer als een vreemde voor me. En ik zou het ook niet anders willen. De laatste woordenwisseling tussen ons dateert alweer van zo'n 4 maanden geleden en het is goed zo. Er is een hoop gebeurd in de tussentijd. Maar ik hoop dat zij, net zoals ik, ook weer een leuk iemand vindt (of misschien heeft ze die al).
Ja, dat dacht ik dus ook. Ik denk dat we er maar een andere mening over moeten krijgen om dit soort verdriet te voorkomen. Het gaat bij een relatie ook om de emotie, maar houden van is echt niet het belangrijkste. Dat zie ik nu wel in. Je kan nog zoveel van elkaar houden, maar het kan gewoon zijn dat je gewoon niet bij elkaar past. En het is altijd makkelijker voor degene die het zelf heeft uitgemaakt om zo met verstand te redeneren, diegene is namelijk niet afgewezen..quote:Op maandag 27 december 2010 18:35 schreef Octagon het volgende:
[..]
Mijn ex zei "verstand, emotie... wat volg je, wat volg je niet"... ik begrijp dat ook niet hoor. Voor mij is relatie = emotie, en emotie kan je niet wegredeneren... zij kon het wel
Reden... tja, redenen te over. De druppel was dat gedurende periode ze op verschillende relatie sites stond ingeschreven (met concrete teksten en verzoek naar mannen om te reageren) en het prachtig vond als ze reacties kreeg.. Tevens gebeurde er onverklaarbare dingen rond afspreken, vreemde fratsen waarom ik ergens om een bepaalde tijd niet zou mogen zijn, etc etc.. met andere woorden: Aan mijn kant vermoeden (minstens) dat ze zat te flirten met overspel, als dat niet al gebeurd is.. Aan haar kant onbegrip dat ik zo jaloers ben.quote:Op maandag 27 december 2010 18:34 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
...maar ook hoe lang je jullie wat hadden
Vind je overigens een nuchtere houding aannemen. Om maar met de eerste tip te beginnen; probeer dat vast te houden. Daar ga je een hoop aan hebben.
Hoe lang het ook duurt, het is altijd klote op die manier. En ik heb ergens gelezen dat de meeste relaties stukgaan even voor kerst en in maart. Dan had ik liever in maart gewild.quote:Op maandag 27 december 2010 18:43 schreef Toefjes het volgende:
[..]
De duur van relatie viel wel mee, 4 maanden (wel intensieve maanden, zowel positief als negatief) , maar komt ook even klote uit zo met die feestdagen he?
Als ik zou je tekst lees ben je geen dag te vroeg gestopt. Dit is meer dan vermoedens hebben immers, wat heb je in hemelsnaam te zoeken op relatiesites als je een relatie hebt? Een verhaal over onschuldig flirten zou er bij mij dan ook echt niet ingaan. Uiteraard mede gesterkt door de onverklaarbare dingen zoals je dat noemde. Je bent toch zeker gekke Henkie niet?quote:Op maandag 27 december 2010 18:43 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Reden... tja, redenen te over. De druppel was dat gedurende periode ze op verschillende relatie sites stond ingeschreven (met concrete teksten en verzoek naar mannen om te reageren) en het prachtig vond als ze reacties kreeg.. Tevens gebeurde er onverklaarbare dingen rond afspreken, vreemde fratsen waarom ik ergens om een bepaalde tijd niet zou mogen zijn, etc etc.. met andere woorden: Aan mijn kant vermoeden (minstens) dat ze zat te flirten met overspel, als dat niet al gebeurd is.. Aan haar kant onbegrip dat ik zo jaloers ben.
En,ja wellicht kom ik nuchter over, dat is mijn karakter. Neemt niet weg dat we het altijd wel fantastisch hadden als we bij elkaar waren, en dat ik dat ook erg ga missen.
De duur van relatie viel wel mee, 4 maanden (wel intensieve maanden, zowel positief als negatief) , maar komt ook even klote uit zo met die feestdagen he?
quote:Op maandag 27 december 2010 16:49 schreef undissputed het volgende:
[..]
waarom niet? ik ben gister met mn ex naar het casino geweest en toen bleef ze slapen.
het was wel gezellig en we zien wel waar het eindigt
Ja dat is lekkah, kom je op Fok! als je thuis komt en hoop je allemaal reacties als Gast, niet doen.. Nee man! Staan er alleen maar positieve wel doen berichtjesquote:Op maandag 27 december 2010 16:59 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Doen! Je zit al meerdere posts lang jezelf te overtuigen. Dat is ook niet goed. De lakmoesproef heb je pas als je met haar eens gaat bijkletsen. Je lijkt me er genoeg afstand voor genomen te hebben
In Maart joh?? Zou dat uit brabant en Limburg komen, als de aap uit de mouw komt wat er tijdens carnaval gebeurd is? Op zich geen slechte timing, even wonden likken en in de zomer er weer tegen aan ;-)quote:Op maandag 27 december 2010 18:46 schreef Faerie het volgende:
[..]
Hoe lang het ook duurt, het is altijd klote op die manier. En ik heb ergens gelezen dat de meeste relaties stukgaan even voor kerst en in maart. Dan had ik liever in maart gewild.
Eind mei 2010 was het uit met de pret tussen ons. Dus dat is nu bijna 7 maanden geleden. Door totaal geen contact te hebben met haar en me niet in haar leventje proberen te forceren (iets wat ik, stom stom, de eerste twee maanden wel heb geprobeerd) is het zo gekomen dat ik haar weer als een vreemde ben gaan zien. Ik weet tenslotte niks meer van haar. Ik heb sinds twee maanden een nieuwe vriendin en dankzij haar besefte ik me pas wat ik allemaal heb gemist bij mijn vorige liefde. Wederzijds respect, gelijkwaardige interesses, jezelf kunnen zijn...quote:Op maandag 27 december 2010 18:37 schreef Faerie het volgende:
[..]
Fijn dat jij je zo voelt zeg! Dat zou ik ook wel willen, mijn ex weer als een vreemde zien. Is dat gewoon met de tijd zo geworden? Hoe lang is het nu eigenlijk geleden bij jou, je hebt weer een nieuwe vriendin begrijp ik? Succesverhalen zijn hier ook erg fijn!
Waarom zou je het zelf willen?quote:Op maandag 27 december 2010 18:46 schreef ex het volgende:
[..]
[..]
Ja dat is lekkah, kom je op Fok! als je thuis komt en hoop je allemaal reacties als Gast, niet doen.. Nee man! Staan er alleen maar positieve wel doen berichtjes!
Waarom zou ik het moeten doen dan volgens jullie?
Wat doe jij hier dan nog ?quote:Op maandag 27 december 2010 18:48 schreef goofy_goober het volgende:
Ik heb sinds twee maanden een nieuwe vriendin en dankzij haar besefte ik me pas wat ik allemaal heb gemist bij mijn vorige liefde.
Omdat je er niet helemaal 100% klaar mee bent. Je overtuigt jezelf soms teveel hardop in je posts hier.. Niets mis mee, maar voorkom dat het aan je zou blijven knabbelen in de toekomst als je het niet doet. Met 'gewoon doen' geef je jezelf de zekerheid die je verdient. Ook je attitude is prima nu. Je holt er niet als een hondje achteraan en hebt je eigen leven weer prima in de hand. Dan is een afspraak geen 'spelen met vuur' maar precies die lakmoesproef zoals ik eerder zei. Ben beniewd wat je gaat doen.quote:Op maandag 27 december 2010 18:46 schreef ex het volgende:
[..]
[..]
Ja dat is lekkah, kom je op Fok! als je thuis komt en hoop je allemaal reacties als Gast, niet doen.. Nee man! Staan er alleen maar positieve wel doen berichtjes!
Waarom zou ik het moeten doen dan volgens jullie?
Inderdaad, onschuldig flirten, goed voor het ego, etc etc.. Maar ja, toen maar eens gaan graven op relatie planet, nou, mn maag draaide om. Einde oefening daarop, inderdaad, geen gekke Henkie en zo laat ik zeker niet met me omgaan :-) Wel fijn om bevestiging te krijgen, want zo ga je nog aan je zelf twijfelen ook he?quote:Op maandag 27 december 2010 18:46 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Als ik zou je tekst lees ben je geen dag te vroeg gestopt. Dit is meer dan vermoedens hebben immers, wat heb je in hemelsnaam te zoeken op relatiesites als je een relatie hebt? Een verhaal over onschuldig flirten zou er bij mij dan ook echt niet ingaan. Uiteraard mede gesterkt door de onverklaarbare dingen zoals je dat noemde. Je bent toch zeker gekke Henkie niet?
Hoe lang duurde het voordat jij weer 'toe' was aan een nieuwe relatie? Natuurlijk is dat voor iedereen verschillend.quote:Op maandag 27 december 2010 18:48 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Eind mei 2010 was het uit met de pret tussen ons. Dus dat is nu bijna 7 maanden geleden. Door totaal geen contact te hebben met me niet in haar leventje te forceren is het zo gekomen dat ik haar weer als een vreemde ben gaan zien. Ik weet tenslotte niks meer van haar. Ik heb sinds twee maanden een nieuwe vriendin en dankzij haar besefte ik me pas wat ik allemaal heb gemist bij mijn vorige liefde. Wederzijds respect, gelijkwaardige interesses, jezelf kunnen zijn...
4 maanden. Na 3 maanden debiel gedrag van voornamelijk mijn kant vond ik het wel welletjes en heb ik haar bewust niet meer opgezocht. Het hielp ook wel dat ze haar nummer en e-mail had veranderd, omdat één van haar andere vriendjes (voor mij) stalkersgedrag begon te vertonen. Vage sms'jes sturen en dreigmails en zo. Maar na 4 maanden treuren stond ik weer voor open om iets nieuws op te bouwen met iemand. En idd, ik ben niet op zoek gegaan (hoewel ik, toen ik de goeie signalen kreeg, er natuurlijk wel werk van heb gemaakt).quote:Op maandag 27 december 2010 18:52 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Hoe lang duurde het voordat jij weer 'toe' was aan een nieuwe relatie? Natuurlijk is dat voor iedereen verschillend.
Zelf wil ik op dit moment geen andere relatie, dan die met mijn ex. Dat is op dit moment echter onmogelijk omdat zij dat niet wil. Goed, het verhaal is bekend.
Ik snap ook dat je niet echt op zoek kunt gaan, verliefdheid overkomt je. Maar wanneer stond je er weer open voor?
huh?quote:Op maandag 27 december 2010 18:53 schreef goofy_goober het volgende:
Tja ex, sorry for saying, maar het duidt er niet echt op dat je eroverheen bent wanneer je een terugvalletje hebt bij het zien van haar foto.
Klinkt als manipulatie van haar kant. Kijken of er nog beweging in zit als ze dan eens links tikt, dan eens rechts.quote:Op maandag 27 december 2010 18:52 schreef ex het volgende:
Ik zou het zelf willen omdat ze lief tegen me doet al een aantal dagen, omdat ik bij wil kletsen, en omdat ik haar vast wil houden.
Maar ze heeft met haar laatste actie (paar topics terug) zo hard pijn gedaan, en zo in me figuurlijke ballen geschopt dat ik bang ben.
Goofy leeft op het drama van alles nieuwkomers hierquote:Op maandag 27 december 2010 18:54 schreef Male23 het volgende:
Goofy wat is jouw reden om hier nog rond te kijken?
Volgens mij ben ik helemaal genezen namelijk. Maar op de één of andere manier blijf ik hier toch kijken hoe het de rest afgaat.
Ja.. waarom doet ze dat? Dat vraag ik me ook af.. Maar ik ben er al eerder ingetrapt, dat ik weer lief tegen haar ging doen, we contact kregen. Ik heb los gelaten, in mijn hoofd. Nu mijn hart nogquote:Op maandag 27 december 2010 18:57 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Klinkt als manipulatie van haar kant. Kijken of er nog beweging in zit als ze dan eens links tikt, dan eens rechts.
Dat is wat zichtbaar is. Vraag is: Waarom doet ze dat? Dat weet je niet. Wat je wel weet is dat als jij haar volkomen koud zou laten er dan ook geen tikjes links of rechts gegeven zouden worden...
Een andere mening over krijgen... da's wel gemakkelijker gezegd als gedaan.quote:Op maandag 27 december 2010 18:43 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik dus ook. Ik denk dat we er maar een andere mening over moeten krijgen om dit soort verdriet te voorkomen. Het gaat bij een relatie ook om de emotie, maar houden van is echt niet het belangrijkste. Dat zie ik nu wel in. Je kan nog zoveel van elkaar houden, maar het kan gewoon zijn dat je gewoon niet bij elkaar past. En het is altijd makkelijker voor degene die het zelf heeft uitgemaakt om zo met verstand te redeneren, diegene is namelijk niet afgewezen..
Ik vind dit een interessant topic. En het is leuk om mensen te adviseren en bij te staan, want zelf heb ik natuurlijk ook al die fases doorlopen, dus er sowieso wel sprake van enige betrokkenheid. Het moet niet alleen maar kommer en kwel zijn hier he.quote:Op maandag 27 december 2010 18:54 schreef Male23 het volgende:
Goofy wat is jouw reden om hier nog rond te kijken?
Volgens mij ben ik helemaal genezen namelijk. Maar op de één of andere manier blijf ik hier toch kijken hoe het de rest afgaat.
Die tekst moet je maar vergeten, ik heb zelf ook paranoïde gedachten gehad over msn-namen of teksten op een profiel, dan dacht ik dat het over mij ging, dan dacht ik dat ze een ander had en het over hem ging, en uiteindelijk ging het dan over iemand die was overleden..quote:Op maandag 27 december 2010 18:59 schreef ennudan het volgende:
weer even moeilijk.... na die rare msn tekst van deze morgen weet ik even niet wat ik er mee aan moet... en ook niet met mezelf..
Juistem, goede redenquote:Op maandag 27 december 2010 19:02 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Ik vind dit een interessant topic. En het is leuk om mensen te adviseren en bij te staan, want zelf heb ik natuurlijk ook al die fases doorlopen. Het moet niet alleen maar kommer en kwel zijn hier he. En het is leuk om te zien wanneer mensen ook iets doen met je tips en zich daadwerkelijk beter voelen.
Ik kan mezelf echt in je situatie plaatsen (deels). Vanwege mijn ervaringen, de laatste weken. Alles wat ik haar heb gezegd, hoe ik m'n ziel heb blootgelegd richting haar.quote:Op maandag 27 december 2010 18:53 schreef goofy_goober het volgende:
Tja ex, sorry for saying, maar het duidt er niet echt op dat je eroverheen bent wanneer je steeds een terugval(letje) hebt bij het zien van haar foto.
[..]
4 maanden. Na 3 maanden debiel gedrag van voornamelijk mijn kant vond ik het wel welletjes en heb ik haar bewust niet meer opgezocht. Het hielp ook wel dat ze haar nummer en e-mail had veranderd, omdat één van haar andere vriendjes (voor mij) stalkersgedrag begon te vertonen. Vage sms'jes sturen en dreigmails en zo. Maar na 4 maanden treuren stond ik weer voor open om iets nieuws op te bouwen met iemand. En idd, ik ben niet op zoek gegaan (hoewel ik, toen ik de goeie signalen kreeg, er natuurlijk wel werk van heb gemaakt).
Ik vind het wel fijn dat hij z'n ervaringen deelt/adviezen geeft, ondanks dat ik niet al te vriendelijk begonnen ben door z'n eerste reactie op mijn post 'kortzichtig' te noemen.. Dat hij nu weer een vriendin heeft, wil niet zeggen dat hij het niet moeilijk heeft gehad met het loslaten van z'n ex destijds, lijkt me.quote:Op maandag 27 december 2010 18:54 schreef Male23 het volgende:
Goofy wat is jouw reden om hier nog rond te kijken?
Volgens mij ben ik helemaal genezen namelijk. Maar op de één of andere manier blijf ik hier toch kijken hoe het de rest afgaat.
Haha misschien is hij er ook wel zo'n één die iets te snel aan een nieuwe relatie is begonnenquote:Op maandag 27 december 2010 19:03 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Ik kan mezelf echt in je situatie plaatsen (deels). Vanwege mijn ervaringen, de laatste weken. Alles wat ik haar heb gezegd, hoe ik m'n ziel heb blootgelegd richting haar.
Dat stalkgedrag van exen ken ik ook (haar ex dan). Een aantal dagen nadat het uit was, heeft haar ex haar gewoon opgebeld (huistelefoon, ze heeft bewust een ander nummer voor hem genomen) om te vragen of het uit was en waarom...
[..]
Ik vind het wel fijn dat hij z'n ervaringen deelt/adviezen geeft, ondanks dat ik niet al te vriendelijk begonnen ben door z'n eerste reactie op mijn post 'kortzichtig' te noemen.. Dat hij nu weer een vriendin heeft, wil niet zeggen dat hij het niet moeilijk heeft gehad met het loslaten van z'n ex destijds, lijkt me.
Je hebt gelijk maar goed je kunt jezelf er behoorlijk gek mee maken helaas....quote:Op maandag 27 december 2010 19:03 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Die tekst moet je maar vergeten, ik heb zelf ook paranoïde gedachten gehad over msn-namen of teksten op een profiel, dan dacht ik dat het over mij ging, dan dacht ik dat ze een ander had en het over hem ging, en uiteindelijk ging het dan over iemand die was overleden..
Teksten zijn op talloze manieren te begrijpen, of beter gezegd niet te begrijpen, als je het degene die de tekst heeft neer gezet niet kan vragen
En misschien trouwt hij wel met haar en blijven ze hun hele leven samen... Dat is iets wat je nooit weet van tevoren. Ik vroeg ook aan hem wanneer dat omslagpunt bij hem kwam, ik weet ook dat dat bij iedereen verschillend is.quote:Op maandag 27 december 2010 19:04 schreef Male23 het volgende:
[..]
Haha misschien is hij er ook wel zo'n één die iets te snel aan een nieuwe relatie is begonnen.
quote:Op maandag 27 december 2010 19:10 schreef ex het volgende:
Okay, ik ben alweer over het mis gevoel heen geloof ik, godver haha.. ROLLERCOASTERRRRR
Daar heb je helemaal gelijk in. Ik heb een paar omslagpunten gehad.quote:Op maandag 27 december 2010 19:06 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
En misschien trouwt hij wel met haar en blijven ze hun hele leven samen... Dat is iets wat je nooit weet van tevoren. Ik vroeg ook aan hem wanneer dat omslagpunt bij hem kwam, ik weet ook dat dat bij iedereen verschillend is.
Goed van je. Die momenten zullen door dat sms'je misschien wel vaker komen. Wat je net al aangaf: Denk er goed over na.quote:Op maandag 27 december 2010 19:10 schreef ex het volgende:
Okay, ik ben alweer over het mis gevoel heen geloof ik, godver haha.. ROLLERCOASTERRRRR
quote:Op maandag 27 december 2010 19:12 schreef ex het volgende:
[..]
Is toch om helemaal gek van te worden?
Aha, jij bent er zo een die bakken met geld over heeft sinds je een ex hebt in plaats van een vriendinquote:Op maandag 27 december 2010 19:12 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik ben vanavond weer in het casino te vinden, moet men tientje verlies even goed maken![]()
/addict
Nee, dat gevoel heb ik niet. Het komt zoals het komt. En er zit een verschil in hoe ik nu over haar praat. Voorheen deed ik dat met emotie, nu voel ik er niets bij. En dat is lekker wanneer je dat kunt doen. Dan kun je pas echt dingen in perspectief plaatsen.quote:Op maandag 27 december 2010 19:04 schreef Male23 het volgende:
[..]
Haha misschien is hij er ook wel zo'n één die iets te snel aan een nieuwe relatie is begonnen.
Kijk, dat zijn de goede berichten. Na regen komt zonneschijn. Fijn dat je je omslagmomenten hebt beschreven.quote:Op maandag 27 december 2010 19:11 schreef Male23 het volgende:
[..]
Daar heb je helemaal gelijk in. Ik heb een paar omslagpunten gehad.
- Toen we het weer geprobeerd hebben en het weer niet werkte.
- Toen ik hoorde dat ze een nieuwe vriend had.
- Toen ik pas geleden met de meid gezoend heb waar ik al achteraan zat voor ik mijn ex uberhaubt kende.
Ben nu weer lekker aan het genieten van de vrijheid, geen vriendin meer om ruzie mee te maken. Geen vriendin meer om rekening mee te houden. Geen vriendin meer om je zorgen over te hoeven maken en ik heb nog geen idee met wie ik de toekomst in ga. Op de één of andere manier dacht ik dat de kerst nog wel zwaar zou worden maar heb me nog nooit zo goed gevoeld als de laatste twee weken. Lekker onbezorgd stappen en naar huis wanneer het mij uitkomt.
Je mag wel terug kijkenquote:Op maandag 27 december 2010 19:13 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Goed van je. Die momenten zullen door dat sms'je misschien wel vaker komen. Wat je net al aangaf: Denk er goed over na.
Ik heb die rollercoaster-momenten ook, maar net op een iets andere manier:
- Kop op, ga door met je leven, je mag niet terugkijken...
- Ik mis haar, wil haar terug, wil bij haar zijn, wil wat van me laten horen omdat ze jarig is...
Bah.
Was het maar zo'n feestquote:Op maandag 27 december 2010 19:13 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Aha, jij bent er zo een die bakken met geld over heeft sinds je een ex hebt in plaats van een vriendin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |