Mooi moment om lekker te gaan malen over het afgelopen jaarquote:Op maandag 27 december 2010 14:15 schreef Male23 het volgende:
Verveel me de tering, wou dat ik was gaan werken vandaag hehe.
Ik wou dat ik werk had.quote:Op maandag 27 december 2010 14:15 schreef Male23 het volgende:
Verveel me de tering, wou dat ik was gaan werken vandaag hehe.
Op het werk is het ook niet allemaal rozengeur en maneschijn hoor. Mijn eerste werkdag in meer als een week, en de gedachten dwalen héél gemakkelijk af naar de ex en de dingen die er tussen ons gebeurd zijn. Het nadeel van een IT-jobquote:Op maandag 27 december 2010 14:15 schreef Male23 het volgende:
Verveel me de tering, wou dat ik was gaan werken vandaag hehe.
....en natuurlijk ook FOK! te volgen...quote:Op maandag 27 december 2010 14:28 schreef ex het volgende:
Ik heb ook een IT job maar zit de hele dag kernels te compilenik denk hier totaal niet aan me ex.
Ik ook, al was het alleen maar om m'n gedachten ergens anders op te krijgen. Vandaag even een rotdag. De boosheid is weer verdwenen (ik kan niet boos zijn, hoe graag ik dat nu ook zou willen), en heeft plaatsgemaakt voor teleurstelling. Geen zelfmedelijden, maar wel de vraag waarom ze het weer zo achterlijk heeft aangepakt, heeft ze niet door dat ze me hier weer hoop door heeft gegeven, beseft ze niet hoe moeilijk ik het er mee heb (ondanks dat ik dat heb aangegeven)?quote:
Niet alleen hopen dat gaat gebeuren, maar het er zelf ook naar maken!quote:Op maandag 27 december 2010 15:08 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Hopelijk wordt 2011 een beter jaar, veel slechter dan 2010 kan het ook niet (en dan doel ik echt niet alleen op mijn relatie). 2011 moet de start worden van de rest van mijn leven, dat wil ik graag. Nu maar hopen dat dat gaat gebeuren.
Ik doe met je mee. Als het niet slechter kan worden kan het echt alleen maar beter worden!quote:Op maandag 27 december 2010 15:08 schreef Mr.Myst het volgende:
Eerst vandaag maar eens door zien te komen. Hopelijk wordt 2011 een beter jaar, veel slechter dan 2010 kan het ook niet (en dan doel ik echt niet alleen op mijn relatie). 2011 moet de start worden van de rest van mijn leven, dat wil ik graag. Nu maar hopen dat dat gaat gebeuren.
Ik ga het proberen, echt waar. Ik besef me dat het 'geluk' me niet aan zal komen waaien, daar moet ik echt wat voor doen. En, hoe symbolisch het ook is, de start van een nieuw jaar, moet de start zijn van een nieuw begin. De feestdagen zijn dan gelukkig voorbij, het enige wat nog even kut is, is 9 januari. Dan zouden we twee jaar samen zijn geweest. (En kijk, met dat soort gedachten ga ik de mist weer in, ik moet proberen om dat soort dingen uit m'n hoofd te krijgen)quote:Op maandag 27 december 2010 15:16 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Niet alleen hopen dat gaat gebeuren, maar het er zelf ook naar maken!Komt wel goed
Precies!quote:Op maandag 27 december 2010 15:40 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Ik doe met je mee. Als het niet slechter kan worden kan het echt alleen maar beter worden!
Ik kan mezelf wel voor m'n kop slaan, maar ik zat er vannacht/vanmorgen nog over te denken om deze week een sms'je te sturen om ook lekker samen uit eten te gaan. Op het moment dat ik dit nu weer zal gaan denken, ga ik mijn vorige post nog een keer lezen.quote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Oooh lastig he. Verleidelijk ook. Vooral 's avonds en 's nachts en dagen als deze, "feest"dagen, wanneer alles sowieso erger lijkt. Bij de behoefte gewoon hier posten, praten wij het wel uit je hoofd.quote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Is het ook, hoor! Wat mij heeft geholpen en nog steeds helpt is verandering van spijs. In alles. In mijn omgeving, huishoudelijke gewoontes (ander merk wasmiddel, pleepapier en pindakaas, niet meer zijn hagelslag maar gewoon het huismerk want dat is verdorie zoals ik altijd al zei net zo lekker, zulke kleine dingen), nieuwe mensen leren kennen, nieuwe plekken om uit te gaan, kortom, alles anders. Alleen zo kan ik persoonlijk in ieder geval, vooruit.quote:Op maandag 27 december 2010 16:29 schreef Mr.Myst het volgende:
[..]
Ik ga het proberen, echt waar. Ik besef me dat het 'geluk' me niet aan zal komen waaien, daar moet ik echt wat voor doen. En, hoe symbolisch het ook is, de start van een nieuw jaar, moet de start zijn van een nieuw begin. De feestdagen zijn dan gelukkig voorbij, het enige wat nog even kut is, is 9 januari. Dan zouden we twee jaar samen zijn geweest. (En kijk, met dat soort gedachten ga ik de mist weer in, ik moet proberen om dat soort dingen uit m'n hoofd te krijgen)
[..]
Precies!Dat is dé instelling! Probeer om zo min mogelijk terug te denken aan het verleden en kijk vooruit! (En dat is wederom zo makkelijk gezegd!
)
Ik wil graag weer aan het werk, daarnaast een cursus/korte studie gaan volgen en zorgen dat ik weer veel meer sociale contacten krijg. Ik heb gisteren zelfs al brochures van de Open Universiteit aangevraagd. Die ga ik binnenkort doorlezen, en kijken of er een geschikte studie voor me tussen zit.
Hier hetzelfde dus. Soms is het met 2 stappen vooruit, 3 achteruit. Vallen en opstaan. Cliches, maar zo waar. Het wordt steeds makkelijker gelukkig, dat wel, echt.quote:Op maandag 27 december 2010 16:34 schreef ex het volgende:
Tja, ik heb haar al los gelaten hoor, alleen door het contact van gister (denk ik?) waait het vuurtje weer een beetje op. Het ging echt al dagen, nee weken prima.. Jammer!
Je moet inderdaad niet in het verleden leven, daar heb je geen reet aan. Zelfs gister is al weer voorbij.
waarom niet? ik ben gister met mn ex naar het casino geweest en toen bleef ze slapen.quote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Doen! Je zit al meerdere posts lang jezelf te overtuigen. Dat is ook niet goed. De lakmoesproef heb je pas als je met haar eens gaat bijkletsen. Je lijkt me er genoeg afstand voor genomen te hebbenquote:Op maandag 27 december 2010 15:48 schreef ex het volgende:
Ik zit me echt in te houden om me ex niet uit te nodigen voor een etentje/avondje bios noem maar op.
Ik weet dat het niks oplevert dus ik doe het niet, maar ik moet eerlijk toegeven dat er een gedeelte van me het wilt.. Jammer! Ik dacht dat ik er wel klaar mee was.
Ik vind het in deze situatie vrij lastig om niet meer in het verleden te leven. Ik heb het niet aan zien komen, en dan is zoiets moeilijk te accepteren. Niet dat ik haar daarmee lastig ga vallen, dat zou voor beide partijen niet goed zijn. In de tijd dat we bij elkaar kwamen, hebben we genoeg problemen met haar ex gehad. Hij heeft zelfs gedreigd me neer te steken als ze een relatie met me zou beginnen. Dat deed mij vrij weinig om eerlijk te zijn, maar was voor haar heel erg moeilijk. Hij heeft mij zelf ook nooit bedreigd, alleen via haar. Als hij naar mij toegekomen was met zo'n bedreiging had ik gezegd dat ik hem aan zou geven bij de politie. Klaar.quote:Op maandag 27 december 2010 16:34 schreef ex het volgende:
Tja, ik heb haar al los gelaten hoor, alleen door het contact van gister (denk ik?) waait het vuurtje weer een beetje op. Het ging echt al dagen, nee weken prima.. Jammer!
Je moet inderdaad niet in het verleden leven, daar heb je geen reet aan. Zelfs gister is al weer voorbij.
Het lijkt me ontzettend irritant, dat er nog iets is wat geregeld moet worden, waardoor je op de een of andere manier nog met hem 'verbonden' bent. Ik hoop voor je dat dat zo snel mogelijk geregeld is.quote:Op maandag 27 december 2010 16:37 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Oooh lastig he. Verleidelijk ook. Vooral 's avonds en 's nachts en dagen als deze, "feest"dagen, wanneer alles sowieso erger lijkt. Bij de behoefte gewoon hier posten, praten wij het wel uit je hoofd.![]()
Net een fijne email gekregen van ex. Heel fijn. De hoi en "gr" laat hij nu maar helemaal achterwege, slechts 1 zin. Over dat lopende dingetje dus, status ervan.
Lopende dingetje moet maar heel snel doorlopen, hier word ik gek van, toch steeds weer even slik, email van... Zou hem het liefst terugmailen en vragen hoe zijn kerst is geweest, of hij al een huisje heeft gevonden of nog bij zijn ouders woont, vast niet, of hij gelukkig is, etc. Nou ja. Zo eens wat afleiding zoeken her en der.
[..]
Is het ook, hoor! Wat mij heeft geholpen en nog steeds helpt is verandering van spijs. In alles. In mijn omgeving, huishoudelijke gewoontes (ander merk wasmiddel, pleepapier en pindakaas, niet meer zijn hagelslag maar gewoon het huismerk want dat is verdorie zoals ik altijd al zei net zo lekker, zulke kleine dingen), nieuwe mensen leren kennen, nieuwe plekken om uit te gaan, kortom, alles anders. Alleen zo kan ik persoonlijk in ieder geval, vooruit.
En goed dat je bezig bent om nieuwe sociale contacten te vinden. Als je gemotiveerd bent kun je alles. If you can dream it, you can do it is een mooie quote van Walt Disney.
Vallen en opstaan inderdaad. En af en toe je hoofd nog eens flink stoten. Dat heb ik de afgelopen weken genoeg gedaan, en daar ben ik klaar mee. Het zal echt niet ineens beter gaan, maar stapje voor stapje krijg ik mijn leven weer op de rails. En jullie ook.quote:Op maandag 27 december 2010 16:40 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Hier hetzelfde dus. Soms is het met 2 stappen vooruit, 3 achteruit. Vallen en opstaan. Cliches, maar zo waar. Het wordt steeds makkelijker gelukkig, dat wel, echt.
De diepgang is ook iets wat ik heel erg mis. We hadden een hele goede klik, voelden elkaar perfect aan. Dan is het lastig dat dat er niet meer is. Ik begrijp je 'veilige gevoel' ook helemaal. Je voelt je compleet, je hebt een fijne relatie, een goede partner, waarmee je samen de toekomst in gaat. Dat is een goed gevoel. Nu dat er niet meer is, voelt dat als een enorme leegte. Daar moet je aan wennen, het accepteren, en verder gaan. Ooit komt er iemand in je leven waarmee je dat gevoel weer hebt, en misschien zelfs nog wel beter. Al kan ik mij dat op dit moment ook niet voorstellen hoor.quote:Op maandag 27 december 2010 16:47 schreef Faerie het volgende:
Vanmorgen even weer een enorme down gehad toen ik wakker werd. Niet het alleen liggen, maar dat het je weer helemaal duidelijk wordt hoe de situatie is. Het alleen zijn vind ik helemaal niet erg, ik red me wel, maar alle mooie herinneringen komen in me naar boven en dat is klote.
Gister wel lekker uitgegaan, zelfs heel leuk met een jongen gepraat en gedanst en iedereen vond me er geweldig uitzien, dat deed me echt goed. Nu vergelijk ik nog wel iedereen met mijn ex. Ik heb nu vooral oppervlakkige contacten met jongens en daar hou ik helemaal niet van, die diepgang met mijn ex mis ik dan heel erg. En het gevoel dat ik altijd op hem terug kon vallen, en dat ik al 'voorzien' was, en me niet druk hoefde te maken of ik wel een leuke vriend zou vinden (belachelijk eigenlijk).
Vandaag wezen lunchen en shoppen met een vriendin, vanavond lekker cocktails drinken met een andere vriendin, morgenavond weer lekker afspreken met een andere vriendin, en woensdagavond ook weer. Ik hou van mijn vriendinnen!Ik haat wel mijn gevoel op dit moment, vind het zo moeilijk om vanuit mijn verstand te denken, maar dat is wel het beste..
Je gevoel kun je niet uitschakelen, gevoelens blijven overheersen. Dat is irritant, maar het maakt je tot wie je bent. Probeer dat te accepteren, en praat erover wanneer je een zwak moment hebt. Of dat nou bij vriendinnen, familie of hier op Fok! is, maakt niet uit.quote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Ervaringsdeskundigen raadplegenquote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Ruilen? Hier is het net andersomquote:Op maandag 27 december 2010 16:57 schreef Faerie het volgende:
Iemand tips hoe je meer vanuit je verstand kunt denken en niet vanuit je gevoel? Met mijn verstand vind ik het echt prima zo. Mijn gevoel zit enorm in de weg, as usual.
Als ze boos zou zijn o.i.d. en je betekent nog iets voor haar dan hoor je vanzelf wel wat van d'r. Hoor je niets, dan kun je wel je conclusies trekken en weet je meteen waar je precies staat.quote:Op maandag 27 december 2010 15:08 schreef Mr.Myst het volgende:
Ze is jarig, maar ik heb niks van me laten horen. De bos rozen die ik wilde sturen, stuur ik natuurlijk niet. Ik had haar om 0:00 uur willen sms'en ('Gefeliciteerd, ik hoop dat ik de eerste ben die je een berichtje doet, zoals jij voor mij ook de eerste was'), maar ook dat heb ik niet gedaan. Daar heb ik geen spijt van. Ik twijfel wel of ik nu iets van me moet laten horen. Gevoelsmatig wil ik een berichtje sturen, maar wat schiet ik ermee op? Ze verwacht ongetwijfeld iets van me te horen, misschien moet ik daarom juist niks van me laten horen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |