quote:"Dat is een kwestie van marktwerking", aldus Banda Vaczi, marketingmanager van Vredestein Apollo in Enschede, marktleider als het gaat om winterbanden.
Mwah het is meer een daily blik.. gebruik hem niet zoveel, voornamelijk in de winter idd. Of voor de korte rotstukjes.. da's namelijk slecht voor mijn andere autoquote:Op vrijdag 24 december 2010 11:57 schreef ikweethetnietmeervandaag het volgende:
[..]
oke een pekelmotor ken ik maar jij hebt serieus een pekelauto voor erbij gekocht
bestel ze dan rond juni bij atu.dequote:Op vrijdag 24 december 2010 16:53 schreef BertV het volgende:
[..]
Wellicht volgend jaar en ruim op tijd, dit jaar ga ik geen woekerprijzen betalen.
Ik zeg ook niet dat winterbanden niet veiliger zijn, ben alleen tegendraads.
'' Bij de bandenspecialisten is het nu aanschuiven in de rij. ''Banden die vorig jaar al gekocht zijn, moeten nog gemonteerd worden.''quote:Op zaterdag 25 december 2010 09:45 schreef ikweethetnietmeervandaag het volgende:
bestel ze dan rond juni bij atu.de
Gemiddeld ergens tussen de 1 op de 6 en 1 op de 3 dagen.quote:Op zaterdag 25 december 2010 04:10 schreef maniack28 het volgende:
De vraag is niet of de banden beter zijn, de vraag is hoeveel procent van de tijd het dermate slecht winterweer is dat winterbanden echt profijt hebben.
Wat heeft sneeuwdek met winterbanden te maken? Winterbanden zijn beter bij gladheid, koude, in de winter dus, niet alleen met sneeuwquote:Op zaterdag 25 december 2010 10:33 schreef Swetsenegger het volgende:
Nee nee DS4. Gemiddeld 13 dagen sneeuwdek in Nederland per jaar is maximaal 1 op de 28 dagen. Daarnaast mag je je afvragen hoeveel van die dagen dat sneeuwdek dusdanig slecht behandeld is dat de wegen slecht begaanbaar zijn en hoeveel dagen daarvan in vakanties en weekenden vallen.
De KNMI denkt dat het in NL ruim 25 dagen zijn. Maar jij weet het natuurlijk beter...quote:Op zaterdag 25 december 2010 10:33 schreef Swetsenegger het volgende:
Nee nee DS4. Gemiddeld 13 dagen sneeuwdek in Nederland per jaar is maximaal 1 op de 28 dagen.
Jij blijft met vakanties en weekenden thuis begrijp ik? De rest van NL niet en als jij braaf thuis blijft als het sneeuwt vind ik het prima, want ook dat is verantwoordelijkheid nemen. Maar dat doe je niet, zoals eerder deze week bleek.quote:Daarnaast mag je je afvragen hoeveel van die dagen dat sneeuwdek dusdanig slecht behandeld is dat de wegen slecht begaanbaar zijn en hoeveel dagen daarvan in vakanties en weekenden vallen.
Cool.... kun je met 4 wielen tegelijk spinnenquote:
Volgens mij las ik pas op fok dat er niet minder schade wordt gereden door mensen met winterbanden omdat ze overmoedig werden.quote:Op vrijdag 24 december 2010 10:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Regering wil daar niet aan omdat het niet te handhaven zou zijn. Onzin, gewoon verplicht stellen en bij een ongeval op gladde winterwegen kijken wat voor een banden er onder liggen. Bij zomerbanden een (deel)schuld toewijzen. Verzekeraars hebben er trouwens alle belang bij, winterbandenrijders rijden minder schade.
Verzekeraars denken daar anders overquote:Op zaterdag 25 december 2010 12:33 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Volgens mij las ik pas op fok dat er niet minder schade wordt gereden door mensen met winterbanden omdat ze overmoedig werden.
Op fok lees ik ook dat er heel veel Nederlanders zijn die zo goed kunnen rijden dat ze geen winterbanden nodig hebben.quote:Op zaterdag 25 december 2010 12:33 schreef Metro2005 het volgende:
Volgens mij las ik pas op fok dat er niet minder schade wordt gereden door mensen met winterbanden omdat ze overmoedig werden.
Of groepjes vriendenquote:Op zaterdag 25 december 2010 13:22 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik zie ook altijd dat het families weer bij elkaar brengt.
Als je heel hard op je rem moet gaan staan scheelt het een aantal meter, bij een sneeuw of ijsdek maakt het eigenlijk geen reet uit, want dan glij je ook met winterbanden.quote:Op zaterdag 25 december 2010 15:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Is het verschil echt merkbaar als je winterbanden neemt?²
In je dromen, iedere winterbanden test laat zien dat je met Winterbanden op sneeuw en ijs meer grip hebt.quote:Op zaterdag 25 december 2010 15:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je heel hard op je rem moet gaan staan scheelt het een aantal meter, bij een sneeuw of ijsdek maakt het eigenlijk geen reet uit, want dan glij je ook met winterbanden.
Wat zegt de Koran er over?quote:Op zaterdag 25 december 2010 15:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Is het verschil echt merkbaar als je winterbanden neemt?²
Zeker nog nooit op winterbanden geredenquote:Op zaterdag 25 december 2010 15:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je heel hard op je rem moet gaan staan scheelt het een aantal meter, bij een sneeuw of ijsdek maakt het eigenlijk geen reet uit, want dan glij je ook met winterbanden.
Nee, dat klopt. Ik rij dan ook vrij netjes en zie de toegevoegde waarde er niet van. Commerciele rommel.quote:Op zaterdag 25 december 2010 15:32 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Zeker nog nooit op winterbanden gereden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |