dan is 1.) sr voorbij en 2.) mijn allenigheid verbroken en zijn mijn ouders terug... Wellicht over 2 weken in de vrijdagnachtbagger (van vrijdag op zaterdag), maar daarvoor zal ik echt niet laat online komen...quote:Op vrijdag 24 december 2010 06:21 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Sorry maat. Maar ik voel hem opeens hangen. Morgen weer op kuikenjacht?
Zonde.. Dan scheiden onze wegen hierquote:Op vrijdag 24 december 2010 06:23 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
dan is 1.) sr voorbij en 2.) mijn allenigheid verbroken en zijn mijn ouders terug... Wellicht over 2 weken in de vrijdagnachtbagger (van vrijdag op zaterdag), maar daarvoor zal ik echt niet laat online komen...
het was mij een genoegen, tot volgend jaar dan maar?quote:Op vrijdag 24 december 2010 06:26 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Zonde.. Dan scheiden onze wegen hier
En in de diverse andere topics op dit grootse forumquote:Op vrijdag 24 december 2010 06:26 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
het was mij een genoegen, tot volgend jaar dan maar?
Te snelquote:Op vrijdag 24 december 2010 06:56 schreef MadMaster het volgende:
Goedemorgen...
Laatste dagje alweer, is snel gegaan.
Nee niet echt, en ja.quote:Op vrijdag 24 december 2010 07:05 schreef Cee het volgende:
GoedeMIDDAG! Ben om 12 uur gaan slapen. Nog wat gemist? Ik zie dat Paskal er nog steeds als een zak hooi bij zit op de achtergrond?
quote:
En die drukte joh.quote:Op vrijdag 24 december 2010 07:12 schreef Cee het volgende:
Het is nog maar de vraag of het wel zo handig is om vanmiddag naar Eindhoven te rijden met die sneeuw. Het sneeuwt er nog steeds zie ik.
Als ik in het Eindje woonde zou ik gaan, maar heb geen zin in al dat gehannes.quote:Op vrijdag 24 december 2010 07:12 schreef Cee het volgende:
Het is nog maar de vraag of het wel zo handig is om vanmiddag naar Eindhoven te rijden met die sneeuw. Het sneeuwt er nog steeds zie ik.
Bellaaaaa
Ik denk dat we alleen gaan als het een beetje te doen is op de weg.quote:Op vrijdag 24 december 2010 07:14 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Als ik in het Eindje woonde zou ik gaan, maar heb geen zin in al dat gehannes.
Als het hier was zou ik alleen thuis zijn om te slapen.quote:Op vrijdag 24 december 2010 07:14 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Als ik in het Eindje woonde zou ik gaan, maar heb geen zin in al dat gehannes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |