Die is er niet meer, dat volgt pas later! Voorlopig is enkel het beantwoorden van de vragen voldoende!quote:Op donderdag 30 december 2010 00:23 schreef Cerbie het volgende:
Vorig jaar overgeslagen maar dit jaar probeer ik weer mee te doen. Alleen kan ik het knopje om je adresgegevens te wijzigen niet meer vinden, ben ik zo scheel of issie weg
Mijn oude studentenhuis staat er nog in, ze zullen vast blij zijn met kerstcadeaus van Fok! maar ik heb ze liever zelf![]()
en die bonuscodes zijn er elke dag ofzo overal op fok?quote:Op woensdag 29 december 2010 20:16 schreef koei het volgende:
De bonuscode van vandaag heeft overigens een afwijkende datum erbij staan. Kom je de code tegen in een bericht van vóór 25 december dan kun je er vanuit gaan dat je de juiste code hebt gevonden!
edit: voor de duidelijkheid, je hoeft geen archieven door te spitten om de code te kunnen vinden. Gewoon heel FOK! rond surfen en je ogen open houden is voldoende!
Volgens mij heb ik hem goed, maar het antwoord was niet kant en klaar gegeven.quote:Op donderdag 30 december 2010 12:24 schreef zombieater het volgende:
Die Fontaine-vraag is echt onmogelijk te vinden :p
paar minuten googlen en je bent erquote:Op donderdag 30 december 2010 12:24 schreef zombieater het volgende:
Die Fontaine-vraag is echt onmogelijk te vinden :p
Alle vragen zouden toch ook via Fok!Games te beantwoorden moeten zijn?quote:Op donderdag 30 december 2010 12:28 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
paar minuten googlen en je bent er
Soms vind je niet eens het antwoord als je op het antwoord zoekt via de FOK! searchquote:Op donderdag 30 december 2010 14:24 schreef Orbis het volgende:
[..]
Alle vragen zouden toch ook via Fok!Games te beantwoorden moeten zijn?
ja googlen kan ook alleen binnen FOK!gamesquote:Op donderdag 30 december 2010 14:24 schreef Orbis het volgende:
[..]
Alle vragen zouden toch ook via Fok!Games te beantwoorden moeten zijn?
Hé, interessant. Staat er ook in voor hoeveel punten de prijzen weggingen? Ik ben namelijk wel benieuwd hoeveel je ongeveer voor, pak 'm beet, 150 punten kunt binnenslepen.quote:Op donderdag 30 december 2010 21:50 schreef Simsfan88 het volgende:
Heb de veilingslijsten van 2005/2006 en 2006/2007 even online gezet, ook toen waren er al honderden prijzen:
http://www.megaupload.com/?d=VDEE1G0F
edit: hij wordt nog verwerkt
Er stond volgens mij ergens dat de veilingen niet (allemaal) tegelijkertijd lopen. Zo hoop ik dat de 3DS niet als laatste komt. Heb je braaf al je punten gespaard, overbiedt iemand je en ga je naar huis met nietsquote:Op donderdag 30 december 2010 22:04 schreef Maisnon het volgende:
Ik denk wel dat het te vergaren punten elk jaar anders ismaar er staan bij een boel dingen wel de punten bij.
Wat ik me afvraag:
Is het zo dat alle veilingen tegelijk sluiten? Of moet je echt wachten tot het ding wat je graag zou willen ineens voorbij komt en hopen dat je binnen de tijd het weet te winnen?
Want stel nou dat je blijft wachten, tot het eind, en dan het niet haalt met je punten, dan zit je met zo veel en heb je niks
Bestand staat er inmiddels op.quote:Op donderdag 30 december 2010 22:02 schreef Orbis het volgende:
[..]
Hé, interessant. Staat er ook in voor hoeveel punten de prijzen weggingen? Ik ben namelijk wel benieuwd hoeveel je ongeveer voor, pak 'm beet, 150 punten kunt binnenslepen.
claimen kan je sowieso niksquote:Op donderdag 30 december 2010 23:05 schreef Andyy het volgende:
Stel, ik heb een typo gemaakt bij een naam. Kan ik dan nog punten claimen?
Meh, als jullie dit soort dingen nou van tevoren posten blijf ik wel lekker wakkerquote:Op vrijdag 31 december 2010 02:55 schreef koei het volgende:
Speciaal voor de nachtbrakers:
Reageer tussen 3:00 en 6:00 op het kerstprijsvraagbericht op games (hier dus) en je krijgt een bonuspunt! Mensen die tussen 4:00 en 5:00 posten ontvangen zelfs twee bonuspunten!
Bonuscodes zijn maar 1 dag geldig, dus dat klopt! je kan hem ook niet meer invullen.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 13:16 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
De bonuscode uit de FAQ is weer weg gehaald?
Morgen 23:59 zoals overal wel staatquote:Op zaterdag 1 januari 2011 14:20 schreef Syd het volgende:
tot wanneer kunnen we alle vragen nog invullen ? vanavond 0:00 ?
1 dag is wat anders dan een paar uur neem ik aan?quote:Op zaterdag 1 januari 2011 14:14 schreef koei het volgende:
[..]
Bonuscodes zijn maar 1 dag geldig, dus dat klopt! je kan hem ook niet meer invullen.
De zelfde dag als dat het gepost is. Dus die van gisteren was 3 uur geldig.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 14:54 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
1 dag is wat anders dan een paar uur neem ik aan?
okquote:Op zaterdag 1 januari 2011 14:58 schreef Thormodo het volgende:
[..]
De zelfde dag als dat het gepost is. Dus die van gisteren was 3 uur geldig.
Ze gaan er nog keer handmatig overheenquote:Op zaterdag 1 januari 2011 17:02 schreef lordteddybeer het volgende:
Eindelijk 2 antwoorden gevonden, komen ze niet door autocheck
1 waarschijnlijk door dat ik i met 2 puntjes had en de andere omdat ik een lidwoord ervoor had.
Wel nog maar 5 vragen in te vullen
Iemaaaand?quote:Op zaterdag 1 januari 2011 03:56 schreef Maisnon het volgende:
Moet je bij die Duke Nukem voice actor de beste man zelf als medewerker meerekenen?
Wat een domme opdrachtquote:Op zaterdag 1 januari 2011 19:31 schreef Nebo het volgende:
Ik ben op zoek naar nieuwe oren. Mensen die hier voor middernacht een foto plaatsen van hun oor met daarbij een briefje met username, krijgen van mij twee bonuspunten.
3 minpunten voor jou. Ik heb mijn oor eraf geknald met rotjes dit jaar, dus ik heb een nieuw modelletje nodig.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |