SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In het vervolg komt er een vrouw bij het team. Ik weet niet meer precies waar de moorden toen om draaidenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
quote:Op woensdag 29 december 2010 22:56 schreef Tanin het volgende:
Ik ben op zoek naar 3 (wat oudere films) 2 zijn vervolgen van elkaar, de 3e is iets compleet anders.
Het zijn een soort veredelde detectieve films.
De eerste (losstaande film) ging over een moordenaar die moorden uitvoerde aan de hand van een schaakbord. Het was een oude schaakpartij tussen 2 bekende spelers, en er was een schilderij waar die schaakpartij op stond afgespeeld, maar er was een kaartspel overheen geverfd (of andersom, maar volgens mij zeg ik het nu goed om).
Volgens mij werden er boven elke moord de zetten op de muur geschreven.
----
De andere twee films die ik zoek gaan over een politie team. In de eerste film worden er mensen vermoord in het thema van de 12 apostels.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In het vervolg komt er een vrouw bij het team. Ik weet niet meer precies waar de moorden toen om draaidenDie eerste is iig Knight MovesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.imdb.com/title/tt0104627/
2 en 3 zijn vermoedelijk films uit de Messiah serie
http://www.imdb.com/title/tt0249301/
[ Bericht 4% gewijzigd door Waaghals op 29-12-2010 23:03:40 ]Don't try to wake me in the morning, cause i will be gone
ziet er uit als een interessante film, maar volgens mij is dit een andere. Dat schilderij in de film die ik bedoel is namelijk heel belangrijk, en dat is hoe ze erachter komen dat het een schaakpartij is/wat de moordenaar wil doen. Ik zie nergens in "Knight Moves" een schilderij?quote:Op woensdag 29 december 2010 22:57 schreef Waaghals het volgende:
[..]
Die eerste is iig Knight Moves
http://www.imdb.com/title/tt0104627/
Cruel Intentions 1 of 2?quote:Op donderdag 30 december 2010 01:28 schreef synnath het volgende:
Een rijke gast heeft een weddenschap met meisje B omdat meisje B denkt dat hij verliefd is op meisje A, maar ide gast zegt van niet en sluiten ze een weddenschap en gaat hij meisje A pranken ofso ohja meisje B gebruikt drugs
Ik weet wie je bedoelt. (Vind ze persoonlijk heel slecht, maar dat geeft niet.)quote:Op zaterdag 1 januari 2011 16:58 schreef kenosis het volgende:
Gisteravond zag ik op tv tijdens het zappen, volgens mij bij Comedy Central, een geweldige sketch met een actrice waarvan ik de naam zou willen weten.
De sketch was tussen twee personen en er waren twee stoelen aanwezig. De actrice probeerde de tegenspeler onder hypnose te brengen. De actrice was superhyperactief, had enorme ticks - zowat tegen de-latourette aan - en had vrijwel continue haar tong buiten de mond en alle spieren strakgespannen.
Wie is dit?
Haar stem en manier van praten leek heel erg op die van het nichtje van juffrouw Jannie uit debiteuren-crediteuren die ik zag in de Jiskefet - heb je nog geneukt tour. Misschien is het wel dezelfde persoon.
Die bedoel ik ! Dank.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 17:03 schreef Imzadi het volgende:
Oh, even googlen op Cabaret Duo levert bij de tweede link meteen de juiste namen op.
Het waren Alex Klaasen en Martine Sandifort.
Volgens mij bedoelde jij dit fragmentje:
Graag gedaan!quote:
scene 2 zit in se7enquote:Op zaterdag 1 januari 2011 23:25 schreef kensei het volgende:
Hallo,
Ik zoek een film of 2 films misschien, van waarschijnlijk rond de 10 jaar geleden. Het was een soort thriller waarbij een politie duo/team langdurig achter een of andere psycho/seriemoordenaar aan zat.
Ik kan me 2 scenes herinneren, scene 1:
De seriemoordenaar kom op de een of andere manier aan een aantal bewusteloze agenten. Taped shotguns aan ze vast en blinddoekt ze. Vervolgens stuurt hij ze vervolgens in een mistig stuk op een binnen vallend politie team af waardoor de politie hun eigen mensen neer schiet.
Scene 2:
Politie team vind in een oud/verwaarloost appartement een lichaam wat in verre staat van ontbinding lijkt te zijn, maar als ze een tijdje in de kamer zijn begin het opeens te hoesten.
2 Mannen, dus dan zal het wel Pulp Fiction zijn. Hij zegt immers dat ze rond rijden.quote:Op zondag 2 januari 2011 10:34 schreef Da_Ripper het volgende:
Populaire regisseur + kofferbak = misschien iets van Tarantino?
[ afbeelding ]
Nice, bedankt!quote:
haha ja dat is hemquote:
Badlands?quote:Op zondag 2 januari 2011 13:58 schreef Dos37 het volgende:
Ik zoek een film die gaat over een duo man en vrouw. En die man vermoord allemaal mensen volgens mij de ouders van die vrouw ook. En de film eindigt met die kerel op de Elektrische stoel. En het is niet Natural Born Killers.
Wie kan me helpen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |