thnxquote:
Gangs of New York?quote:Op zaterdag 25 december 2010 00:25 schreef Mark94 het volgende:
Hallo,
Ik zoek een film die over een burgeroorlog gaat. Ik heb deze film jaren geleden gezien. In de het begin van de film zie je in een dorp of stadje twee groeperen zich op elkaar inhakken of schieten (weet ik niet meer). Het zijn van die gasjes met van die hoge hoeden. Dus het speelt waarschijnlijk in de achtiende of negentiende eeuw af. Ik dacht eerst dat het Gods and Generals was, maar nee. Weet iemand de titel van deze film?
nee dat zijn ze niet, is echt een jeugdfilm met kinderen erin.quote:Op vrijdag 24 december 2010 22:11 schreef Muzzie het volgende:
[..]
Bedoel je misschien Spetters
of Andy, Bloed en Blond Haar?
5x2quote:Op zaterdag 25 december 2010 13:18 schreef Cylvia het volgende:
Ik ben op zoek naar een franse film die vorige week vrijdag of zaterdag werd uitgezonden op ned 2 of 3, ging over een man en vrouw die getrouwd waren, met 1 kind, en de film gaat steeds terug in de tijd, tot het moment waar ze elkaar ontmoeten terwijl hij op vakantie is met zijn toenmalige vriendin..
Volgens mij speelt ze ook in de Plus reclame, maar dat weet ik niet zeker...quote:Op donderdag 23 december 2010 12:32 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Nope, Anna Drijver had ik wel geweten.
Het is een dikke blonde vrouw. Volgens mij speelt ze in meerdere VPRO-producties.
Kleine rol hooguit 10 minuten.
dit is de reclamequote:Op maandag 27 december 2010 10:08 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Volgens mij speelt ze ook in de Plus reclame, maar dat weet ik niet zeker...
Welke film is dit?quote:De eerste film van POPCORN! staat in het teken staan van de popmuziek. Een bescheiden, breekbare en sterke film laat het leven zien van een bijzondere man die ten onder gaat aan het succes en een sober leven.
Volgens mij is dat een foto van Pete Postlethwaite uit de vrij matige SF-actie-film Ultraviolet.quote:
To Catch a Predatorquote:Op dinsdag 28 december 2010 23:36 schreef Tammymara het volgende:
Oké, Ik heb iets dat je gezien moet hebben om te weten wat het is denk ik, Ik heb gegoogled maar ik kan echt helemaal niks vinden. Misschien zoek ik op de verkeerde dingen,maar ik heb het zelf niet gezien.
Iemand had het over een programma of film, met een huis, met verborgen camera's waarschijnlijk, waar ze mensen uitnodigden, mannen, die sex zouden gaan hebben met meisjes van 13 (Amerika?) en als die mensen dan aankwamen lieten ze die begroeten door zo'n meisje, dan ging zij weg en kwam er iemand die dan vroeg "hoezo sprak je af" blabla en kwam er een heel verhaal over "ja het was dom, en ja ik heb er spijt van" en daarna , als ze dachten er makkelijk vanaf te komen, dan stond buiten de politie te wachten. Ik weet niet of het een film is , een tv programma, welke zender, dit is echt alles wat ik weet.Maar wil graag weten wat het is (Dan kan ik terugzoeken om te kijken)
Alvast bedankt!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |