Mazzelaarquote:Op zondag 26 december 2010 20:34 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ja tis rustig.. Ik heb gelukkig Kloottzzzz vandaag niet nodig.
Ik ging voor de winst maar ik sta 1-0 achter.quote:Op zondag 26 december 2010 18:20 schreef Drassss het volgende:
[..]
Vanavond winnen of gaan we een bierviltje pakken met alle tegendoelpunten?
Hier gaan we 100% voor de winst! Ik wil 3 doelpunten verschil zien
Idd niet te laat maar veul te vroeg.quote:Op zondag 26 december 2010 21:09 schreef klootzzz het volgende:
Goedenavond!
Ben een beetje te laat!
Edit: Althans als ik me eerder post zo lees ben ik dus 23uur en 50 minuten te vroeg.
![]()
Hahah inderdaadquote:Op zondag 26 december 2010 21:12 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Idd niet te laat maar veul te vroeg.
Zou ik niet doen, want dan krijg je straks 4 blessuresquote:Op zondag 26 december 2010 21:11 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik ging voor de winst maar ik sta 1-0 achter.Misschien MrMoon mn opstelling maar weer laten maken.
quote:Toen PRT-speler Stephan Prent vol doorhaalde op zijn tegenstander ontving hij voor deze nare overtreding terecht een gele kaart van de leidsman.
quote:In de 62e minuut maakte het thuisteam een fout aan de rechterkant van het veld, die door Jari Prent van PRT werd afgestraft. Hij breidde hiermee de voorsprong uit tot 0-3.
Vorige week gewonnen tegen een sterke tegenstander met de opstelling van MrMoon en zonder blessures.quote:Op zondag 26 december 2010 21:14 schreef Drassss het volgende:
[..]
Zou ik niet doen, want dan krijg je straks 4 blessures
[..]
Het gaat toppie, je kan je magie bewaren voor volgende weekquote:Op zondag 26 december 2010 21:19 schreef klootzzz het volgende:
[..]
Zie dat je mijn hulp niet nodig hebt deze week
Mooi zoquote:Op zondag 26 december 2010 21:21 schreef Drassss het volgende:
[..]
Het gaat toppie, je kan je magie bewaren voor volgende week
Yes !!quote:Om eerlijk te zijn, ik denk dat ik een toekomstige ster heb ontdekt. Hij zegt dat hij Jarno van der Sluis heet en 15 jaar oud is.
Zonder verdere training denk ik dat hij matig zal blijven in Scoren. Als hij zich goed ontwikkelt, dan kan deze jongen goed in Verdedigen worden voordat hij bij het eerste komt.
Geven we hem een contract, baas?
Voor t eerst met een volledige van den Bosch opstelling en nou lekt t ineens uit.quote:Na talloze officiële documenten lekte nu ook de tactiek van Kluitje uit naar de media. Op de Hattrick Wiki stond te lezen dat het team zich opstelde in een 5-3-2-formatie. De volgende spelers verdienden volgens de trainer een basisplaats voor deze wedstrijd: Van den Bosch - van den Bosch, Van Den Bosch, Van den Bosch, Van Den Bosch, van den Bosch - Van Den Bosch, van den Bosch, Van Den Bosch - van den Bosch, Van den Bosch.
Altijd lekker!quote:26-12-2010 (4/44) Ontvangen voor een verkochte speler die voorheen bij jouw team speelde: 62 320 ¤
26-12-2010 (4/44) Je ontvangt voor deze speler: 31 160 ¤. Dit is een voormalige jeugdspeler van je die is doorverkocht.
quote:Op zondag 26 december 2010 22:19 schreef Outpost76 het volgende:
What the fok is dit nou weer?
[..]
Voor t eerst met een volledige van den Bosch opstelling en nou lekt t ineens uit.
quote:Op zondag 26 december 2010 22:19 schreef Outpost76 het volgende:
What the fok is dit nou weer?
[..]
Voor t eerst met een volledige van den Bosch opstelling en nou lekt t ineens uit.
toch staat dat leuk, als enig team lekker aan het scoren geweestquote:s4r4js - FC James's 0 - 3
sv Wilp - AS De Rossi 0 - 0
F.C. Delfzijl - Wet Willies 1 - 0
linda1980 - FC Novio Nijmege 1 - 0
prutserquote:Op zondag 26 december 2010 21:19 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Vorige week gewonnen tegen een sterke tegenstander met de opstelling van MrMoon en zonder blessures.Nu sta ik tegen 1 van de mindere teams achter.....
Wat een lullo's, niet ff afbellen ofzo, Helemaal voor nix naar dat kutgroningen gereden!quote:Felle opklaringen verwelkomden de 14995 liefhebbers die zich in Lullo's Stadion hadden verzameld. De coach van Lullo's had voor een 0-1-2-formatie gekozen. De volgende spelers kwamen het veld op: van der Vlag - - Pestrin - Santoro, Krysik.
Na talloze officiële documenten lekte nu ook de tactiek van Elsloo uit naar de media. Op de Hattrick Wiki stond te lezen dat het team zich opstelde in een 3-5-2-formatie. Alle spelers probeerden zich tijdens de training in de basis te spelen, maar dit elftal kreeg van de trainer de voorkeur: Badiola - Bouwer, Tii, Ansarian - van de Kraats, Vilím, Kessels, Paquin, Contreras - Rychnovský, Jennings.
Het thuisteam bleef met een reglementaire nederlaag zitten, omdat het niet minimaal 9 namen op het wedstrijdformulier had gezet. De fans konden hier niet vrolijk van worden. De wedstrijd eindigde in 0-5.
15j94d, redelijk allround, potentie redelijk Passen en huidig zwak Scoren. Komende week maar eens zien of die ook nog wat Verdedigen of Positiespel in huis heeftquote:Okee, de kandidaat fan dizze wike is 15 jier âld en syn namme is Albert-Jan Briët.
Dizze spiler hat swak Skoaren op dit punt yn syn karriêre. As hy himsels goed ûntwikkelt, soe ik sizze dat dizze jonge groeie kin nei aardich Oerspyljen foardat der by it earste team foege wurd. Syn overall feardigens lizze neffens my op dit stuit op aardich.
Wat fynst do, sille we him in kâns jaan?
Nah zeg dat.quote:Op zondag 26 december 2010 23:45 schreef MrMoon het volgende:
[..]
prutser
zelf een WO vandaag.. geen blessures dus..
quote:Bel Wouter-Jan van Gilpen
Hallo baas, goed je weer te spreken.
Ik heb iemand ontdekt die wel eens een écht talentje zou kunnen zijn. Hij is 17 jaar en heet Maurice Abels.
Zonder verdere training denk ik dat hij slecht zal blijven in Vleugelspel. Train dit jongetje goed en hij is in 'no time' matig op het gebied van Verdedigen!
Geven we hem een contract, baas?
Goffer waarom is hij nou al 17.....quote:Hallo baas, goed je weer te spreken.
Volgens mij heb ik een talentje voor je ontdekt! Zijn naam is Dicky van Woerkom en hij is 17 jaar.
Ik zou zeggen dat het een redelijk allrounder is. Als hij zich goed ontwikkelt, dan kan deze jongen redelijk in Scoren worden voordat hij bij het eerste komt. Deze speler is matig in Passen op dit moment in zijn loopbaan.
Wat vind je ervan, geven we hem een kans?
Vleugelspel levert als hoofdstat weinig/niets op, als bijstat kan het wel interessant zijn. In eerste instantie zou ik dan inderdaad primair Verdedigen doen en dat in combinatie met secundair Openingen Maken om zo het Passen van je Verdedigen-talentjes te achterhalen (wel zonde trouwens dat die 'uitstekend' al 18 is..)quote:Op maandag 27 december 2010 10:05 schreef DutchieBre het volgende:
Ik heb een speler die al 18j17d die uitstekend kan worden op verdedigen (nu op redelijk). Een speler van 16j14d die goed kan worden in verdedigen (nu redelijk) en nu dus die 15j53d die goed kan worden maar nu nog onbekend is.
Voor vleugelspel heb ik de volgende spelers: 15j39d, 15j88d (max matig) 16j65d nu zwak en max. goed, en een 17j7d die onbekend is en max redelijk ..
Zo te zien kan ik het beste op verdedigen trainen en secundair op vleugelspel ?
ach het kwam gisteren wel goed uitquote:Op maandag 27 december 2010 10:27 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Nah zeg dat.Ik een 5e A trainie erbij gehaald dus dacht 5-3-2 te spelen met counter. Mn mid was slechter en mn verdediging was beter mja mijn aanval is zo slecht dat ik geen potten kan breken....
Altijd prettig zo een overwinning. Al is t leuker om een hele wedstrijd te volgen.
Ja, die kwam pas op zijn 17dequote:Op maandag 27 december 2010 12:49 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Vleugelspel levert als hoofdstat weinig/niets op, als bijstat kan het wel interessant zijn. In eerste instantie zou ik dan inderdaad primair Verdedigen doen en dat in combinatie met secundair Openingen Maken om zo het Passen van je Verdedigen-talentjes te achterhalen (wel zonde trouwens dat die 'uitstekend' al 18 is..)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |