USB gaat sowieso langzamer toch?quote:Op donderdag 6 januari 2011 23:46 schreef Tim86 het volgende:
Hmm net ontdekt dat opladen via de USB nu wel gewoon op normale snelheid gaat..sneller dus dan de oplader
Dat ligt aan het aantal Amper van je oplader (standaard 1A), vergeleken met usb (dacht 500 mA). Dus ja, usb is in principe langzamer.quote:Op donderdag 6 januari 2011 23:47 schreef Splutje het volgende:
[..]
USB gaat sowieso langzamer toch?
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 08:39 schreef makkie88 het volgende:
weet iemand of de rechter phone een android phone is?
[ afbeelding ]
en zo ja, welke
daar zou je wel eens gelijk in kunne hebbenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 09:01 schreef Cryothic het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ziet er uit als een zilveren Desire
inderdaad een desire. Kijk even wat het je allemaal gaat kosten, een nieuwe desire kost nog maar 350,-quote:Op vrijdag 7 januari 2011 09:10 schreef makkie88 het volgende:
[..]
daar zou je wel eens gelijk in kunne hebben
Tnx!!
k wil waarschijnlijk DIE telefoon kopen, met kapot schermwat zou k dr voor bieden (k kan zelf wel n beeldschermpj repareren
)
ebay = glazenscherm+ digitizer rond de 30 euro... daarmee moet t ongeveer klaar zijn..quote:Op vrijdag 7 januari 2011 10:44 schreef lekzzz het volgende:
[..]
inderdaad een desire. Kijk even wat het je allemaal gaat kosten, een nieuwe desire kost nog maar 350,-
Ja, maar vanwege mijn oplaad-issues is het nu dus juist sneller.quote:Op donderdag 6 januari 2011 23:47 schreef Splutje het volgende:
[..]
USB gaat sowieso langzamer toch?
Contacten (als ze tenminste als Google-contact staan) worden automatisch gebackupt in je Google-account.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:38 schreef Kn0x het volgende:
Ik wil mijn Desire gaan rooten en flashen, alleen wil ik vantevoren al mijn gegevens backuppen. Ik heb met Astro al mijn programma gebackupt en wil nu ook mijn sms en contacten opslaan. Iemand een app die hier het best geschikt voor is.
Die app heb ik ook alleen dat wordt echt een bende. Er staan losse smsjes en conversaties in mijn gmail sms map. Er klopt niets van.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 13:52 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
Contacten (als ze tenminste als Google-contact staan) worden automatisch gebackupt in je Google-account.
Voor SMS gebruik ik zelf SMSBackup, die kopiëert je SMS-jes naar een aparte map ("SMS") in GMail. Daarmee heb je ze niet terug op je telefoon na een reset, maar ze zijn in ieder geval in GMail te vinden. Eerste keer moet je het zelf laten overzetten, daarna doet hij het direct bij iedere ontvangen of gestuurde SMS.
Moederbord kapot. Op laten sturen voor boardswap. Bekend Desire probleem.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 21:54 schreef Oksel het volgende:
Vanavond trouwens weer.. spontane resets..En traaaaaaaaaaag. Terwijl ik niets heb veranderd aan de configuratie.
Heb een melding aangemaakt bij HTC.quote:Op zondag 9 januari 2011 11:46 schreef Loveless85 het volgende:
Een hard reset al geprobeerd Oksel? Anders idd opsturen naar HTC
quote:Op zondag 9 januari 2011 11:53 schreef Oksel het volgende:
[..]
Heb een melding aangemaakt bij HTC.
Bedoel je met hard-reset een reset terug naar fabrieksinstellingen?
Probeerde het laatst en toen ging hij wel sneller naar 100% ja.quote:Op donderdag 6 januari 2011 16:43 schreef Schanulleke het volgende:
Maakt het bij dat laden een substantieel verschil of de telefoon uit of aanstaat?
Wtfquote:Op donderdag 6 januari 2011 23:46 schreef Tim86 het volgende:
Hmm net ontdekt dat opladen via de USB nu wel gewoon op normale snelheid gaat..sneller dus dan de oplader
Boardswap.quote:Op zondag 9 januari 2011 11:58 schreef Oksel het volgende:
Dat is inderdaad het volgende wat ik ga proberen. Hij doet het nu weer, als het weer gebeurd reset ik hem.
Ik betaal nu iets van ¤19,- en heb een gratis Desire. Helaas wel bij T-Moshit maar verder gaat het primaquote:Op zondag 9 januari 2011 20:22 schreef Renesite het volgende:
Moeder wil ook een android ding. Ze wil niet teveel uitgeven... max. 20 euro abonnement.
LG Optimus One een ideetje?
Of een Samsung S51
Ja, maar keuze tussen HTC Wildfire of een LG Optimus? De optimus heeft sowieso al een beter scherm.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:53 schreef BluesRebel het volgende:
HTC Wildfire misschien? Weet niet hoeveel belminuten ze wil hebben. Zoek die abonnementen maar even op.
Maar het blijft een LG.quote:Op zondag 9 januari 2011 21:04 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ja, maar keuze tussen HTC Wildfire of een LG Optimus? De optimus heeft sowieso al een beter scherm.
En ik vraag me af of je een 'moeder' niet meer een plezier doet een simpel toestelletje als de Wildfire dan een high-end toestel. Maar dat weet jij beter aangezien 't jouw moeder isquote:
2 jaars vind ze prima. Ze doet het nu met een oud ding maar wil wel met de tijd mee. Bijvoorbeeld mobiel bankieren vindt ze erg praktisch. En wie weet: over 1 jaar is alles mobiel internet minded dan kan je niet achterblijven.quote:Op zondag 9 januari 2011 21:50 schreef Loveless85 het volgende:
't is zeker een gaaf apparaat, maar;
[..]
En ik vraag me af of je een 'moeder' niet meer een plezier doet een simpel toestelletje als de Wildfire dan een high-end toestel. Maar dat weet jij beter aangezien 't jouw moeder is
En vraag is natuurlijk of ze 2 jaar abo wil of 1
Ik vind dat soort ontwerpen zo ontzettend inefficient.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:18 schreef BluesRebel het volgende:
http://www.mobilecowboys.nl/nieuws/13620
Ik vind 'm wel mooi.
Wacht alleen nog voor de zekerheid de grootte af. De Desire HD vind ik ook echt te groot.
Kan ik m'n telefoon niet even een middagje bij jou inleveren en dat jij er dan ook zoiets moois van knutseltquote:
Ik volgde een topic bij XDA Developers.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:32 schreef Kn0x het volgende:
Hmmm ik wil mijn Desire gaan rooten. Iemand een goede guide die ik kan volgen? Ik kwam op AndroidWorld eentje tegen, maar daar heb ik een Ubuntu CD voor nodig die ik dus niet heb
Lockscreenquote:Op maandag 10 januari 2011 12:06 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Kan ik m'n telefoon niet even een middagje bij jou inleveren en dat jij er dan ook zoiets moois van knutselt
Handigquote:Op maandag 10 januari 2011 16:49 schreef Luco het volgende:
[..]
Lockscreen
Homescreen: basis
NeonGT theme
TypoClock
SwitchPro
Clarus Battery
En dat is dus Launcher Pro?quote:Op maandag 10 januari 2011 16:49 schreef Luco het volgende:
[..]
Lockscreen
Homescreen: basis
NeonGT theme
TypoClock
SwitchPro
Clarus Battery
Haha nou een simpelere homescreen kan haast nietquote:Op maandag 10 januari 2011 12:06 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Kan ik m'n telefoon niet even een middagje bij jou inleveren en dat jij er dan ook zoiets moois van knutselt
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1406714quote:Op maandag 10 januari 2011 16:32 schreef Kn0x het volgende:
Hmmm ik wil mijn Desire gaan rooten. Iemand een goede guide die ik kan volgen? Ik kwam op AndroidWorld eentje tegen, maar daar heb ik een Ubuntu CD voor nodig die ik dus niet heb
Ja, al heb ik de indeling nog geen uur daarna al weer veranderd. Ander thema. Blauw is nu de hoofdkleur.quote:
Lucooooo ik bedoel waaaaaarom kan ik dat niet. Ik bedoel, wil hem niet doodmakenquote:Op maandag 10 januari 2011 16:49 schreef Luco het volgende:
[..]
Lockscreen
Homescreen: basis
NeonGT theme
TypoClock
SwitchPro
Clarus Battery
Ik ben ooit simpelweg begonnen met het flashen van een lagfix waarbij m'n telefoon opeens ook geroot bleek te zijn. Vanaf daar is het een eitjequote:Op maandag 10 januari 2011 19:48 schreef Renesite het volgende:
[..]
Lucooooo ik bedoel waaaaaarom kan ik dat niet. Ik bedoel, wil hem niet doodmaken!
Morgen of zo maar eens doen.quote:Op maandag 10 januari 2011 22:52 schreef Luco het volgende:
[..]
Ik ben ooit simpelweg begonnen met het flashen van een lagfix waarbij m'n telefoon opeens ook geroot bleek te zijn. Vanaf daar is het een eitje. Ander thema erop zetten is 5 minuten werk, max. Andere ROM kost me 10 minuten max. Al met al ben ik met een complete reset van m'n telefoon een half uurtje bezig.
Dit is echt pure porno.quote:
Zal wel komen doordat hij branded is...quote:Op dinsdag 11 januari 2011 14:50 schreef Renesite het volgende:
Hij wil steeeeeds niet!!! Communication problems... #kak
Nadat hij de root wil inladen. Dus na de rebootquote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:56 schreef Ireyon het volgende:
Bij welke stap gaat het mis? Dat hij branded is zou niks uit moeten maken..
Ik word er boos vanquote:Op dinsdag 11 januari 2011 17:37 schreef Ireyon het volgende:
Hmm 't zegt me helaas niks en van Google wordt je ook niet veel wijzer.. Leen ander een keer een fatsoenlijke windows-pc van iemand
In de app in chat, druk op de menu toets (of hoe dat heet, op mijn desire is het gewoon de "menu" knop) en zet het offline.quote:Op woensdag 5 januari 2011 14:08 schreef Splutje het volgende:
Leuk die nieuwe Facebook voor android maar weet iemand hoe ik de chat offline zet? Ben nu 24 uur per dag online, ook als mijn mobiele netwerk uitstaat
Jup, altijd de Data en Cache wipen voordat je een nieuwe Rom flasht. Als je dezelfde Rom update wordt het vaak ook nog aanbevolen, misschien dat het daarom fijner is om een Rom met OTA ondersteuning (zoals Oxygen) te gebruiken.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 23:05 schreef Renesite het volgende:
Als ik een nieuwe rom wil,hoe pak ik dat dan aan? Moet ik naar bootmenu, alle persoonlijke instellingen wegmikken en dan gewoon een andere rom vanuit het zipfile wegtrekken? Vind het erg ruk dat bij villainrom er zo weinig widgets zijn om alles mooi te customizen! Al zou ik uiteraard nu skins kunnen downloaden.
Ach, ik wil het gewoon weten
Zo coolquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |