Da's abnormaal!quote:Op woensdag 22 december 2010 15:07 schreef PietjePuk007 het volgende:
De users zijn verdwenen uit de OP.
Das al een tijdje Pietquote:Op woensdag 22 december 2010 15:07 schreef PietjePuk007 het volgende:
De users zijn verdwenen uit de OP.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Prima!quote:Op woensdag 22 december 2010 15:16 schreef Meesterchef het volgende:
Oh trouwens DK zal ik van de week even je gepimpte fiets terugbrengen, als je tijd hebt? Bedankt vast voor het lenen!
Alleen televisie dus?quote:Op woensdag 22 december 2010 16:59 schreef morgane het volgende:
Vandaag had ik fragmenten uit Chapelle, Californication en The Real World. Vorige week bij een ander bedrijf Oprah Winfrey. Vanalles dus.
Check, maar dan Palm Dobbelquote:Op woensdag 22 december 2010 19:56 schreef Cocktailprikker het volgende:
heb elke dag het gevoel dat het zaterdag isVerwenmomentje voor mezelf, herfstbock en chocola
Je gaat naar Samson om eindelijk eens geen goedkoop bier naar binnen te laten glijdenquote:Op donderdag 23 december 2010 00:52 schreef AMDB het volgende:
Lekker wat goedkoop bier bij Samson naar binnen laten glijden, geweldig![]()
Zuipen, drugs en andere dingen die god verboden heeftquote:Op donderdag 23 december 2010 09:08 schreef IrishBastard het volgende:
En wat zijn de ouderwetse zonden voor kerst?
Xdoos bevalt dus wel?Heb je nog andere spellen dan Blur & Fable?
Jup, kan ik weer vooruit in de avondurenquote:Op donderdag 23 december 2010 09:15 schreef IrishBastard het volgende:
RDR & GTA4 zijn beide erg vetBij RDR moest ik even wat langer in het verhaal komen, maar de setting is wel erg tof
GTA4 is het begin gewoon heel traag, omdat je toch al weet waar het op neer gaat komen :'0
Wat een onzin he? Verkoop je een 'next-gen' HD console kun je het niet eens degelijk aansluitenquote:Op donderdag 23 december 2010 09:27 schreef IrishBastard het volgende:
RDR, Ratchet & Clank Quest for Booty(zat bij de PS3), GTA4 van de broer van Yashi. Verder zijn er wel hele toffe shooters, maar daar ben ik toch nog een beetje huiverig voor
Ik had ook de 'beste' versie van de PS3, met een 360Gb hdd. Wel een extra controller, maar geen HDMI kabel
Expres er niet bijgekocht omdat onze buren dan gaan klagenquote:Op donderdag 23 december 2010 09:45 schreef IrishBastard het volgende:
Ja, toch maar eens proberen denk ik
Maar een goede buttonbasher staat ook nog wel op de verlanglijstEn misschien ooit een keer Guitar Hero ofzo, alhoewel ik dan bang ben dat ik het veel te veel ga spelen
quote:Op donderdag 23 december 2010 14:58 schreef HostiMeister het volgende:
Even een vraag-van-de-dag vraag:
Waarom is het als je zelf aan het poepen bent er helemaal niets echt vies ruikt het echt helemaal geniaal geweldig ruikt![]()
![]()
, maar als je het toilet oploopt waar net iemand anders heeft gepoept het zo smerig en vies ruikt?
Ik verwacht dat dit geen fysiologische oorzaak heeft. (alhoewel alles wat psychologisch is ook fysiologisch te verklaren valt, tot een bepaalde hoogte dacht ik zo)
Nee dat is het niet, als ik gezopen heb en de dag erna een windje laat word ik daar niet echt vrolijk van. En zoals AMDB zegt, als ik op het toilet zit stoort de geur me totaal niet.quote:Op donderdag 23 december 2010 15:02 schreef Sander het volgende:
Zelfde reden als dat je eigen scheten niet stinken; het lucht op te scheten / zitten kakken en daarom neem je de geur voor lief.
Er iets tegen hebben is dan ook een brug te ver voor mij, eerder een soort ongepaste trots met een ondertoon van schaamte dat ik zoiets heb kunnen produceren.quote:Op donderdag 23 december 2010 15:30 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb eigenlijk nooit iets tegen mijn eigen scheten
nu ben ik benieuwd naar de reactie van yasquote:Op donderdag 23 december 2010 15:30 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb eigenlijk nooit iets tegen mijn eigen scheten
Dat omschrijft het eigenlijk best goed. Alhoewel de trots niet altijd ongepast is. Soms is hij terechtquote:Op donderdag 23 december 2010 15:32 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Er iets tegen hebben is dan ook een brug te ver voor mij, eerder een soort ongepaste trots met een ondertoon van schaamte dat ik zoiets heb kunnen produceren.
Soms, maar je raakt er aan gewendquote:Op donderdag 23 december 2010 15:34 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
nu ben ik benieuwd naar de reactie van yas
En zo werd het kindeke Swarmahoer geboren!quote:Op donderdag 23 december 2010 16:24 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Soms, maar je raakt er aan gewend
Ik heb laatst zo'n enorme stinkscheet gelaten dat IB vond dat ie een naam verdiende
Het was één vinkje en een if statement. Die vijf minuutjes kon ik wel missen voor een flauwe optiequote:Op donderdag 23 december 2010 16:16 schreef IrishBastard het volgende:
En hoe werkt dat dan? Ik zie het nut niet
Oh, hij doet niet echt ietsquote:Op donderdag 23 december 2010 16:30 schreef Sander het volgende:
[..]
Het was één vinkje en een if statement. Die vijf minuutjes kon ik wel missen voor een flauwe optie
Oh hij doet het wel hoorquote:Op donderdag 23 december 2010 16:30 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Oh, hij doet niet echt ietsIk denk al
1 2 3 4 5 6 7 8 9 | <?php if($wikileaks) { $ip = '127.0.0.1'; $uid = 0; } else { $ip = thalia_ip(); $uid = $user->uid; } ?> |
ach het was vermakelijk ondanks de schrale opkomst , dat gorillapak trouwensquote:
Dat topicquote:Op donderdag 23 december 2010 20:51 schreef Cocktailprikker het volgende:
Photoshop Honda FR-V vraagje ?!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |