Nee hoor, is geen probleemquote:
We hebben geheelonthouders in de house!quote:
Join the clubquote:
Met carnaval durf ik het wel aan om wat te drinken maar normaal.. kans dat ik letterlijk in elkaar gerost wordt zit er goed in danquote:Op woensdag 22 december 2010 00:20 schreef Feivel1 het volgende:
Houdt trouwens niet in dat ik mensen die zichzelf intoom kunnen houden terwijl ze wél wat nemen afkeur, hoor. Ik denk, voor dat ik virtueel in elkaar gerost word..
De helft van 't album waar dit nummer vanaf komt, is zo, de andere helft is lieviger, minder clubbyquote:Op woensdag 22 december 2010 00:21 schreef iBenny het volgende:
Dit is een typisch Nelly F. nummer, maar eigenlijk toch ook weer niet
Het zijn dan ook drie alcoholische kutstudenten he.quote:Op woensdag 22 december 2010 00:21 schreef djkoelkast het volgende:
Saaie slaapgast tot nu toe en flauwe grapjes met die hamburgers van zijn vriendjes
Idem, dronken meisjes daarin tegenquote:Op woensdag 22 december 2010 00:22 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik heb trouwens echt een TERINGhekel aan 99% van de dronken jongens.
eey, gerard, gerard, gerardquote:Op woensdag 22 december 2010 00:22 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik heb trouwens echt een TERINGhekel aan 99% van de dronken jongens.
Koel Kast.quote:Op woensdag 22 december 2010 00:21 schreef djkoelkast het volgende:
Saaie slaapgast tot nu toe en flauwe grapjes met die hamburgers van zijn vriendjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |