Scherp, opzich niet, alleen dat hierdoor wel op een grotere schaal ingezameld kan worden. Als je de manuren van deze actie gelijkstelt met deze van een collectant en de opbrengsten bekijkt zal dit hoger liggen.quote:Op dinsdag 21 december 2010 00:49 schreef P8 het volgende:
[..]
Wil je hiermee zeggen dat deur aan deur collectanten meer klaagwaardig zijn?
Ochja ik vind het ook erg leuk, ik zou het denk ik even veel en lang kijken als het geen onderliggend doel had. Maarja, het is op zich al leuk om naar te kijken en een heel ander weekje radio dan je normaal meemaakt. En de onderliggende reden en het resultaat maakt het natuurlijk wel extra leuk. Tenminste, voor mij wel.quote:Op dinsdag 21 december 2010 00:53 schreef P8 het volgende:
"Het is gewoon vet" is toch geen reden. Zeg dan gewoon dat je graag meedoet met ongefundeerd kuddegedrag.
Maar dan vergeet je de achterliggende moraal erachter. Iets goed willen doen zonder commercieel oogpunt. Dit gaat uiteraard ook in mindere mate op voor "grote" goede doelen.quote:Op dinsdag 21 december 2010 00:57 schreef cygnusx het volgende:
[..]
Scherp, opzich niet, alleen dat hierdoor wel op een grotere schaal ingezameld kan worden. Als je de manuren van deze actie gelijkstelt met deze van een collectant en de opbrengsten bekijkt zal dit hoger liggen.
Gewoon slowchat over SR. Tijdens de nationale IQ test en weet ik wat voor tv dingen gaat het ongeveer in net zo'n snel tempo hoor.quote:Op dinsdag 21 december 2010 01:25 schreef Eenskijken het volgende:
tering, al die spammers ook in dat topic. Topic nummer 2500+ al? Wtf... zitten die 24/7 hier te posten hoe gaaf ze SR wel niet vinden? Jezus wat kansloos imo (sorry, gewoon echt niet mijn ding).
Daar doe ik graag aan mee jaquote:Op dinsdag 21 december 2010 00:53 schreef P8 het volgende:
"Het is gewoon vet" is toch geen reden. Zeg dan gewoon dat je graag meedoet met ongefundeerd kuddegedrag.
En die 2500 topics zijn in 5 jaar gevuldquote:Op dinsdag 21 december 2010 01:25 schreef Eenskijken het volgende:
tering, al die spammers ook in dat topic. Topic nummer 2500+ al? Wtf... zitten die 24/7 hier te posten hoe gaaf ze SR wel niet vinden? Jezus wat kansloos imo (sorry, gewoon echt niet mijn ding).
ze krijgen al geld om er te staan van de gemeentequote:Op dinsdag 21 december 2010 00:36 schreef arucard het volgende:
[..]
Houden ze zelf om de kosten te dekken?
ik heb van de week ongetwijfeld weer ruzie want ik heb mijn halve kennissenkring op Hyves uitgemaakt voor bosjosties omdat ze hier intrappenquote:Op dinsdag 21 december 2010 01:10 schreef Dagoduck het volgende:
Je haalt het FOK! Imago van Den Helder omlaag MM!
quote:Op dinsdag 21 december 2010 07:09 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
ik heb van de week ongetwijfeld weer ruzie want ik heb mijn halve kennissenkring op Hyves uitgemaakt voor bosjosties omdat ze hier intrappen
yupquote:Op dinsdag 21 december 2010 09:04 schreef Dagoduck het volgende:
[..]Dat ze in SR trappen bedoel je?
Ik volg het ook hoorquote:Op dinsdag 21 december 2010 09:05 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
yup
Sommigen gaan er zelfs heen vandaag las ik net. Wat een kanslozen
Nu krijgt MikeyMo pikstraf?quote:Op dinsdag 21 december 2010 09:38 schreef Qwea het volgende:
Gelukkig ben ik een egoïstische kutsnol omdat ik SR kut vind
Hmzls, zo had ik het nog niet bekeken. Je hebt eigenlijk wel gelijk.quote:Op dinsdag 21 december 2010 09:39 schreef MikeyMo het volgende:
Mjah ik verwacht wel dat wanneer je je inzet voor een goed doel je dat dan belangeloos doet. Voor mij is het ook heel makkelijk om lekker goed te doen als mijn baas mijn salaris ondertussen maar wel doorbetaalt.
Maar ja, zo werkt het natuurlijk niet helemaal.
O.a. de Verenigde Staten. Maar die staan wel redelijk op zichzelf dacht ik zoquote:Op dinsdag 21 december 2010 10:53 schreef marcodej het volgende:
Hans Jansen"Van wie heeft de westerse wereld geld gekregen om zich te ontwikkelen?" Ja lul, ten koste van wie heeft de westerse wereld zich kunnen ontwikkelen...?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |