SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door house_is_a_feeling op 17-12-2010 20:18:13 ]Rui Pereira: "You're an artist, you don't give a fuck!"
quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:04 schreef Purdey het volgende:
[..]
Ja toch! En ik moet ook echt een nieuwe tasOf schoenen, of iets
![]()
En in de categorie domme vragen, een vraag. Het is mij nooit geleerd, ik heb nooit naast iemand gezeten van wie ik heb kunnen afkijken, dus ik ga 'm toch stellen: Hoe werkt een parkeergarage?Dinsdag werk ik van 7 tot 12 maar. Nu dacht ik, dat ik dan zelf wel kon rijden, en dan m'n auto in de garage gooi. Maar dan rij je naar binnen, en dan? Je trekt een kaartje uit een kastje bij zo'n paal. Dan parkeer je, moet je dan je kaartje in de auto leggen, of niet? En als ik dan wegga? Kaartje in de betaalautomaat betalen, en dan in die gleuf stoppen bij het wegrijden? Hoe betaal je in zo'n automaat? Pinpas, los geld?! Ik voel me überdom, maar het is me gewoon nooit geleerd
![]()
quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:09 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Vrouwen en hun tassen en schoenen.... Nouja, wij hebben onze auto's dus who cares
Parkeergarage is easy. Kaartje pakken, plaatsje zoeken, kaartje MEENEMEN. Vaak is dat namelijk ook de enige manier om de schuifdeur van buitenaf te openen. Betaalautomaten lusten contant geld en vaak ook briefgeld t/m 20 eurie, en chipknip. Soms ook creditcards, maar je pinpas kun je maar zelden gebruiken. Als je betaald hebt heb je over het algemeen 10 minuten of een kwartier om weg te komen, dus je hoeft je niet te haasten. Als je weg wil gewoon het bordje 'uit' volgen, bij de slagboom het kaartje erin, en klaarrrrrr
quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:09 schreef von_Preussen het volgende:
Zo, ik ben dan ook net (19 uur) thuis gearriveerd......wél het telefoonnummer van een dame rijker, waarmee ik morgen dan ook de stad in ga.![]()
Maar, daar waar anderen falen, overwint xDrive elke situatie.
[..]
Profetische woorden sprak monsterd.![]()
Kort verslag van mijn dag, het begon al kut meteen vanochtend. Dacht ik eventjes de sneeuw van mijn ruiten te mikken, blijkt ie helemaal te zijn vastgevroren. En dan staat zo'n klein ventje over zo'n grote ruit gebogen.......
De snelweg op ging eigenlijk zonder problemen, in de ochtend geen sneeuw gezien. Wel stond er op de A28 bij Amersfoort een redelijke file, maar die staat er vaker en omzeil ik dan door de volgende afslag te pakken en een grote uitvalsweg door de stad te nemen (ik voeg dan weer bij Leusden ofzo in).
En hoe meer ik richting Utrecht kwam, hoe grijzer het werd. En na Utrecht kwam dan, zoals L0we als vertelde, de sneeuw uit de lucht zetten. Op zich was het niet eens zo heel erg, want het verkeer bleef gewoon doorrijden.
Alleen mijn eerste afspraak had vertraging, dus moest ik mijn dagplanning eventjes door elkaar hosselen. Mijn wagen eerst op Kralingse Zoom neergezet (toen had het al opgehouden met sneeuwen), en dan naar de uni gelopen. Daarna richting het centrum gegaan met de metro en mijn afspraak waargenomen. Uiteindelijk nog gelunched (bij de LaPlace) met een goede vriend en rond half 4 zat ik weer in de wagen. Op de navi zag ik al dat er veel file stond, en ben uiteindelijk binnendoor naar Krimpen / Schoonhoven / Nieuwegein redelijk goed richting Utrecht gereden, weliswaar langzamer dan normaal maar zonder veel vertraging. Nabij Utrecht lekker op de A27 in de file kunnen aansluiten, en daarom er snel weer af gegaan om binnendoor richting Zeist te rijden er er bij Amersfoort de A28 weer op te gaan.
Vanaf Hoevelaken richting het oosten liep het dan weer redelijk, en hier ben ik.
Maar op de binnenwegen wel enorm veel aan xDrive gehad, lekker door de sneeuw / drab ploegen met zomerbandjes zonder vast komen te zitten.
Ja, ieder zijn dingquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:09 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Vrouwen en hun tassen en schoenen.... Nouja, wij hebben onze auto's dus who cares
Parkeergarage is easy. Kaartje pakken, plaatsje zoeken, kaartje MEENEMEN. Vaak is dat namelijk ook de enige manier om de schuifdeur van buitenaf te openen. Betaalautomaten lusten contant geld en vaak ook briefgeld t/m 20 eurie, en chipknip. Soms ook creditcards, maar je pinpas kun je maar zelden gebruiken. Als je betaald hebt heb je over het algemeen 10 minuten of een kwartier om weg te komen, dus je hoeft je niet te haasten. Als je weg wil gewoon het bordje 'uit' volgen, bij de slagboom het kaartje erin, en klaarrrrrr
Goede, was 'm al vergeten. Donequote:Op vrijdag 17 december 2010 20:13 schreef von_Preussen het volgende:
Dank house, vergeet je ook niet de spoiler? Top!
Een-en-twin-tig paarquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:16 schreef Purdey het volgende:
De TT![]()
Ik wilde 'm net dichtgooien, met een quote op Bart, en een topic openen met 'Waar we ingesneeuwd zijn'. Maar deze is ook tof House
[..]
Ja, ieder zijn dingIk heb al schandalig veel tassen, en schoenen. Van de week nog opgeruimd, en nog 21 paar schoenen over
![]()
Hmm, dat klinkt best makkelijk dan, en een beetje zoals ik me had voorgesteld. Ik ben altijd wat bang voor het onbekende. Ik krijg nu al horrorscenario's waarin ik een halfuur te laat op m'n werk kom omdat ik loop te kloten in die garage. En nu maar hopen dat ik een beetje 'n plekje zoek waarin ik dichtbij een uitgang voor m'n werk zit. Dat ik niet eerst een hele garage door moet, om er weer uit te kunnen.
Ja, ik weet het lief. Dus ik weet niet hoe we dat dadelijk gaan doen? Heb jij een wat minder kleding/schoenen, zodat ik weer wat kwijt kan?quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:24 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Een-en-twin-tig paar
In een beeeeeeeeeetje grote garage staat wel aangegeven welke winkels er in de buurt zitten, dus dat moet wel goedkomen
Beeeeeeeeetje in jezelf geloven schat
En daarom moet je vrienden blijven met je GPS.quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:27 schreef Purdey het volgende:
Ik zou de hele tijd bang zijn de verkeerde kant op te rijden en in Frankrijk uit te komen ofzo.
Gewoon altijd de autos met Poolse kentekens blijven volgen, kom je vanzelf goed terecht.quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:27 schreef Purdey het volgende:
[..]
Ik moest van de week aan Monsterd. denken, die is gewoon helemaal naar Polen gereden. Ik zou dat niet kunnen, of in elk geval zou ik denken dat ik het niet zou kunnen. Ik zou de hele tijd bang zijn de verkeerde kant op te rijden en in Frankrijk uit te komen ofzo.
Ik ga een vriendschapsband beginnen met de TomTom van mijn vaderquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:29 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
En daarom moet je vrienden blijven met je GPS.
Dan blijf ik waarschijnlijk rondjes rijden in Rotterdamquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Gewoon altijd de autos met Poolse kentekens blijven volgen, kom je vanzelf goed terecht.
Zoek de Poolse vrachtwagens anders op met Mercedessen en BMW's op de oplegger.quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:32 schreef Purdey het volgende:
[..]
Dan blijf ik waarschijnlijk rondjes rijden in Rotterdam
quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:33 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Zoek de Poolse vrachtwagens anders op met Mercedessen en BMW's op de oplegger.
Heel simpel, nog meer opruimenquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:27 schreef Purdey het volgende:
[..]
Ja, ik weet het lief. Dus ik weet niet hoe we dat dadelijk gaan doen? Heb jij een wat minder kleding/schoenen, zodat ik weer wat kwijt kan?
Jaja, ik heb een chronisch tekort aan zelfvertrouwen. Dat geef ik dan ook maar weer eerlijk toe. Ik moest van de week aan Monsterd. denken, die is gewoon helemaal naar Polen gereden. Ik zou dat niet kunnen, of in elk geval zou ik denken dat ik het niet zou kunnen. Ik zou de hele tijd bang zijn de verkeerde kant op te rijden en in Frankrijk uit te komen ofzo.
Hoo, ondanks mijn achtergrond heb ik daar niets mee te maken he!quote:
Haha, die is scherpquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:33 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Zoek de Poolse vrachtwagens anders op met Mercedessen en BMW's op de oplegger.
quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:29 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
En daarom moet je vrienden blijven met je GPS.
Als beloning krijg je dan één paar nieuwequote:Op vrijdag 17 december 2010 20:39 schreef Purdey het volgende:
@Bart: Nog meer opruimen? Ja maar, ja maar, dat kan niet hoorDat is echt misdadig. Ik ben gehecht aan mijn schoenen en tassen
Wauw Dubish, koele foto's!! Wat een pak sneeuw hé! Ik heb er ook nog gemaakt morgen, ga 'm even uploaden, gooi ik 'm er zo op
Idd, zoveel sneeuw heb ik nog nooit gezien hier in NL..quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:37 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Dat noem ik nou sneeuw Dubish!
Bedankt!quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:39 schreef Purdey het volgende:
Wauw Dubish, koele foto's!! Wat een pak sneeuw hé! Ik heb er ook nog gemaakt morgen, ga 'm even uploaden, gooi ik 'm er zo op
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |