ik moet er zelf toch ook nog 6 manquote:Op donderdag 16 december 2010 21:30 schreef Trevland het volgende:
[..]
jij pest mij over mijn teveel aantal werkdagen dit jaar
Verbazingwekkend hequote:Op donderdag 16 december 2010 21:30 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Vrouwen en begrijpend lezen en luisteren?![]()
*duikt maar alvast weg*
Ik houd van mijn parelmoer witte tomtomquote:Op donderdag 16 december 2010 21:31 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Daar heb ik goede ervaringen mee
echt waarquote:
Ach nou ja, Thijs heet ook TPGquote:Op donderdag 16 december 2010 21:31 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik had ooit een klant met de voorletters IJS en zijn achternaam was LiefhebberOuders met humor
Oke, dan moet ik het ook nog wel kunnenquote:Op donderdag 16 december 2010 21:31 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Meerkeuze vragen, begrijpend lezen was steeds niet meer dan 5 regels tekst met de vraag er onder. Begrijpend luisteren was steeds een verhaaltje van mx 30seconden, met de vraag er onder en je kon 100 keer terugluisteren... was niet heel moeilijk
Ik dus meer en jij doet er ook nog eentje vrijwilligquote:Op donderdag 16 december 2010 21:31 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
ik moet er zelf toch ook nog 6 man
Shockerend bijna. Mijn hele wereldbeeld in één klap weggeslagen.quote:
Ik wilde reageren op het langzamer gaanquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
echt waar. En ook nog inparkeren
achteruit?quote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
echt waar. En ook nog inparkeren
Arme jijquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Shockerend bijna. Mijn hele wereldbeeld in één klap weggeslagen.
Dat kan ik wel heel goedquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
echt waar. En ook nog inparkeren
Kloptquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ach nou ja, Thijs heet ook TPG
beidequote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
achteruit?
of file?
of allebei?
Vrouwen kunnen niet rijden he WWquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Shockerend bijna. Mijn hele wereldbeeld in één klap weggeslagen.
Gelukkig heeft ie niet Post als achternaamquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ach nou ja, Thijs heet ook TPG
Zeg dat wel. Nu de wereld niet zo voorspelbaar is dat ik dacht ben ik mijn complete zekerheid kwijt, mijn veilige basis waarop ik de wereld verkende.quote:
Ja, maar als jij thuis bent hoef je niets meer te doenquote:Op donderdag 16 december 2010 21:32 schreef Trevland het volgende:
Ik dus meer en jij doet er ook nog eentje vrijwillig
*aai*quote:Op donderdag 16 december 2010 21:33 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Zeg dat wel. Nu de wereld niet zo voorspelbaar is dat ik dacht ben ik mijn complete zekerheid kwijt, mijn veilige basis waarop ik de wereld verkende.
Ja en des te harder je piept trev des te harder wij plagenquote:Op donderdag 16 december 2010 21:33 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja, maar als jij thuis bent hoef je niets meer te doen![]()
Ik heb dan ook enorm leuk werk, en ik help er een collega mee die dan lekker de hele week vrij kan zijn
Hoe weet jij dat nou weer?quote:
Was het maar zo'n feest dat ik hier niks hoef te doenquote:Op donderdag 16 december 2010 21:33 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja, maar als jij thuis bent hoef je niets meer te doen![]()
Ik heb dan ook enorm leuk werk, en ik help er een collega mee die dan lekker de hele week vrij kan zijn
Jij moet echt minder gaan drinkenquote:
Dat mag ik niet meer zeggen, want dan moet ik teruglopen vanaf Aalten naar huis.quote:Op donderdag 16 december 2010 21:33 schreef Trevland het vo lgende:
[..]
Vrouwen kunnen niet rijden he WW
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |