Hoeveel discipline je ook hebt, er zitten maar zoveel uren in een dag. Ieder uur dat je op school zit train je niet. En dan ga je het afleggen tegen de mensen die die tijd wel trainen.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:40 schreef ikke043 het volgende:
Ik zie het hier ook weer terugkomen, topsport als reden voor vertraging. En nou ken ik een paar studenten/leerlingen die aan topsport doen, maar daar heft er geen een vertraging van. Sterker nog als er aan iemand een voorbeeld valt te nemen zijn zij het wel. Een voor een ijzersterke mentaliteit en een ton aan discipline.
Ik snap dan ook totaal niet hoe dat een argument kan zijn
Nee alle studenten zijn lullos die 10 jaar op de bank hangen. Vroeger had je ze nog, om 12 uur met kamerjas op het balkon een sigaretje roken, maar die zijn nu echt uitgestorven.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:43 schreef Scorpie het volgende:
Ja hoor, alle studenten zijn topsporters in wording die moeite hebben met het niveau van het onderwijs in NederlandLaat me niet lachen.
Dan nog,ik kan niet één voorbeeld noemen. Echter wel genoeg van het tegenovergestelde.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:43 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Hoeveel discipline je ook hebt, er zitten maar zoveel uren in een dag. Ieder uur dat je op school zit train je niet. En dan ga je het afleggen tegen de mensen die die tijd wel trainen.
Nee hoor ze zijn er nog altijd, en ik lach ze nog altijd graag uit want dat is geen zelfontplooiing. Al noemen ze het nog zo graag zo.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:45 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Nee alle studenten zijn lullos die 10 jaar op de bank hangen. Vroeger had je ze nog, om 12 uur met kamerjas op het balkon een sigaretje roken, maar die zijn nu echt uitgestorven.
Ohjanee, omdat het vroeger wel kon moeten we het nu ook maar toestaan.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:38 schreef Tijger_m het volgende:
Och, het is toch fantastisch dat een minister die zelf 11 jaar kon studeren op kosten van de belastingbetaler dan nu onmogelijk maakt?
Man lees dat stuk toch gewoon. Er staat duidelijk in dat TS wel heeft gestudeerd.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:50 schreef CaptainCookie het volgende:
TS heeft duidelijk nooit gestudeerd.
Het gaat niet om hoeveel % van de studenten nou topsporters zijn, het gaat erom dat het die topsporters moeilijk wordt gemaakt.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:46 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Dan nog,ik kan niet één voorbeeld noemen. Echter wel genoeg van het tegenovergestelde.
Dus geef nou eens wat getallen van die topsporters, want ik begin er heel sterk in te geloven dat ze als excuus worden gebruikt door de mensen waarvoor deze regels bedoeld zijn.
Nou ja als er geen bronnen voor zijn ga ik er maar gewoon vanuit dat mijn theorie idd klopt, dat topsport dus wel wordt misbruikt door luie studenten om de nieuwe wetgeving af te kraken.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:51 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Het gaat niet om hoeveel % van de studenten nou topsporters zijn, het gaat erom dat het die topsporters moeilijk wordt gemaakt.
Discipline of niet, dat ga je terug zien in de ranglijsten. Het is niet voor niks dat er zoveel faciliteiten voor topsporters zijn.. Waarom krijgen topsporters een toelage om van te leven? Jouw logica volgend zouden ze ook wel een full-time baan kunnen hebben.
Omdat er een beetje op de onderbuik gevoelens van mensen die niet hebben gestudeerd gespeeld wordt. 'zo, jullie studentjes hebben maar een mooi leventje'quote:Op donderdag 16 december 2010 13:53 schreef Picchia het volgende:
Waarom is het stuk eigenlijk gericht op Henk en Ingrid?
Ik betwijfel dat die onderbuikgevoelens echt leven. Volgens mij is dit juist een plan van mensen die enorm lang gestudeerd hebben.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:55 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Omdat er een beetje op de onderbuik gevoelens van mensen die niet hebben gestudeerd gespeeld wordt. 'zo, jullie studentjes hebben maar een mooi leventje'
Je leest niet goed. 80% is niet lui, maar heeft een andere goede reden om vertraging op te lopen.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:55 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Nou ja als er geen bronnen voor zijn ga ik er maar gewoon vanuit dat mijn theorie idd klopt, dat topsport dus wel wordt misbruikt door luie studenten om de nieuwe wetgeving af te kraken.
En super dom. Dan zou ik die 3000+ extra studieschuld maar slikken.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:48 schreef Picchia het volgende:
Als een student na zoveel jaar een studie te hebben gevolgd uit financiële overwegingen stopt dan is dat natuurlijk ook super zonde.
Dat is ook gewoon zo. Kijk alleen maar naar de TS en zijn kortzichtige redenatiemethodiek ten opzichte van de bezuinigingsplannen. Ongefundeerde uit de duim gezogen stellingen en halve waarheden om maar te verdoezelen dat er best een kern van waarheid in de bezuinigingen zit.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:55 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Nou ja als er geen bronnen voor zijn ga ik er maar gewoon vanuit dat mijn theorie idd klopt, dat topsport dus wel wordt misbruikt door luie studenten om de nieuwe wetgeving af te kraken.
Het enige dat wel eens voorkomt is het doen van het laatste jaar havo/vwo in 2 jaar. Maar verder ook niet.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:40 schreef ikke043 het volgende:
Ik zie het hier ook weer terugkomen, topsport als reden voor vertraging. En nou ken ik een paar studenten/leerlingen die aan topsport doen, maar daar heft er geen een vertraging van. Sterker nog als er aan iemand een voorbeeld valt te nemen zijn zij het wel. Een voor een ijzersterke mentaliteit en een ton aan discipline.
Ik snap dan ook totaal niet hoe dat een argument kan zijn
Welke dan? Wat is er zo belangrijk dat je het hoger onderwijs mag ver-Inhollandiseren? Zieken het recht op hoger onderwijs effectief mag ontzeggen? Mensen verhinderen later alsnog zichzelf op te werken?quote:Op donderdag 16 december 2010 14:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon zo. Kijk alleen maar naar de TS en zijn kortzichtige redenatiemethodiek ten opzichte van de bezuinigingsplannen. Ongefundeerde uit de duim gezogen stellingen en halve waarheden om maar te verdoezelen dat er best een kern van waarheid in de bezuinigingen zit.
Dank je.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:01 schreef Fuzzysham het volgende:
Typisch, 2 regeltjes over topsport zonder bron, en daar vallen we nu over.
Nee de strekking van deze column snijdt hartstikke hout! Mooi geschreven TS.
Dat is wel waar het hele stuk op gestoeld isquote:Op donderdag 16 december 2010 14:01 schreef Fuzzysham het volgende:
Typisch, 2 regeltjes over topsport zonder bron, en daar vallen we nu over.
Nee de strekking van deze column snijdt hartstikke hout! Mooi geschreven TS.
Sorryquote:Op donderdag 16 december 2010 13:51 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Man lees dat stuk toch gewoon. Er staat duidelijk in dat TS wel heeft gestudeerd.
Wat is het nou, is het nou dat de meeste studenten te ziek zijn om het in 4 jaar af te maken, of zijn het nou de beresterke topsporters die het niet in 4 jaar kunnen afmaken? Of is het gewoon zo dat over het algemeen genomen de meeste studenten geen goede reden hebben om vertraging op te lopen?quote:Op donderdag 16 december 2010 14:03 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Welke dan? Wat is er zo belangrijk dat je het hoger onderwijs mag ver-Inhollandiseren? Zieken het recht op hoger onderwijs effectief mag ontzeggen? Mensen verhinderen later alsnog zichzelf op te werken?
Drs. Henk en drs. Ingrid.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:53 schreef Picchia het volgende:
Waarom is het stuk eigenlijk gericht op Henk en Ingrid?
Dan gaan we het nog steeds hebben over wat wel of niet een goede reden is. Ik zie liever dat studenten genieten van hun jeugd en lekker staan te vlammen in de kroeg dan depressief thuis zitten te World of warcraften en daardoor hun vakken niet halen.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:06 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat is het nou, is het nou dat de meeste studenten te ziek zijn om het in 4 jaar af te maken, of zijn het nou de beresterke topsporters die het niet in 4 jaar kunnen afmaken? Of is het gewoon zo dat over het algemeen genomen de meeste studenten geen goede reden hebben om vertraging op te lopen?
Die ken ik in het echt. Beiden zijn artsen. Ze vonden de keuze van de PVV voor hun namen niet zo geweldigquote:
Waarom toch dat autisme steeds erbij halen?quote:Op donderdag 16 december 2010 14:10 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dan gaan we het nog steeds hebben over wat wel of niet een goede reden is. Ik zie liever dat studenten genieten van hun jeugd en lekker staan te vlammen in de kroeg dan depressief thuis zitten te World of warcraften en daardoor hun vakken niet halen.
Studeren is niet alleen college volgen, maar veel meer dan dat. Veel universiteiten snappen dat en geven daar ook de ruimte voor. Deze ruimte wordt nu een stuk ingeperkt, met als gevolg dat een kleinere groep studenten het maximale uit hun studententijd kunnen halen. En das natuurlijk jammer.
Nee dan heb je nog : Verkeerde keuzes, dyslexie, lastige studies, persoonlijke problemen, activisme, WO doen na HBO..quote:Op donderdag 16 december 2010 14:06 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat is het nou, is het nou dat de meeste studenten te ziek zijn om het in 4 jaar af te maken, of zijn het nou de beresterke topsporters die het niet in 4 jaar kunnen afmaken? Of is het gewoon zo dat over het algemeen genomen de meeste studenten geen goede reden hebben om vertraging op te lopen?
Dat was een copy paste fout die weinig meer met de quote te maken hadquote:Op donderdag 16 december 2010 14:11 schreef Zolcon het volgende:
[..]
Waarom toch dat autisme steeds erbij halen?
zag je ninja-edit wel
Er zit alleen geen kern van waarheid in. Universiteiten zelf hebben allang gezegd dat de reden voor de bezuinigingen onzinnig is, omdat langstudeerders de universiteit, en dus de samenleving, geen geld kosten. Het is puur studenten pesten omdat die groep makkelijk aan te pakken is. Sowieso is het natuurlijk belachelijk dat het met terugwerkende kracht wordt ingevoerd. Het is alsof de politie iedereen die vandaag 120 rijdt een boete gaat geven als volgende week de maximumsnelheid naar 110 wordt verlaagd.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon zo. Kijk alleen maar naar de TS en zijn kortzichtige redenatiemethodiek ten opzichte van de bezuinigingsplannen. Ongefundeerde uit de duim gezogen stellingen en halve waarheden om maar te verdoezelen dat er best een kern van waarheid in de bezuinigingen zit.
Ben gelijk gestopt met lezen na je tweede alinea.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:36 schreef Rubber_Johnny het volgende:
Beste Henk en Ingrid.
Het zal jullie niet ontgaan zijn, we leven in een tijd van bezuinigingen. Bejaarden, chronisch zieken, gezinnen, iedereen levert in. In deze tijden is het dan ook niet meer dan eerlijk om het eerst aan de extraatjes te komen, en daarna te bezuinigen op dingen die broodnodig zijn, een investering.
Studenten die jarenlang op kosten van de staat een luizenleventje leiden, dat kun je toch niet meer verkopen aan burgers die iedere maand krom liggen om de lasten te betalen? Nou dan! Aanpakken die hap.
misschien had je maar wel moeten doorlezen.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:17 schreef Sequencer het volgende:
[..]
Ben gelijk gestopt met lezen na je tweede alinea.
Natuurlijk kan je het niet verkopen. Wel kan je JSF project verkopen, Griekenland en banken bailout, omdat die een systeem risico zijn, maar tegelijkertijd geen straffen aan verbinden aan het continue uitgeven van hoge bonussen aan managers die alles verneukt hebben voor de mensheid voor de komende decennia.
SORRY HENK & INGRID. Ik bied mijn excuses aan als een luie student voor het geen invloed hebben in deze verneukte wereld om uw leven beter te maken.
Daardoor moet er nog meer bezuinigd worden op onderwijs, en begint iedereen na afloop van zjin studie met een schuld van een ton.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:34 schreef AMDB het volgende:
Goede OP, en dan is er nog niet eens stilgestaan bij het feit dat er straks minder hoogopgeleiden zijn=minder belastinginkomsten.
Hoezo?quote:Op donderdag 16 december 2010 14:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is wel waar het hele stuk op gestoeld isDe rest is wollig taalgebruik waar je weinig zinnigs mee kan
Henk en Ingrid ontvangen toch ook een uitkering?quote:Op donderdag 16 december 2010 14:50 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Hoezo?
Het is doodsimpel, langstudeerders kosten de samenleving niets extra's, dus waarom zouden ze dan extra moeten betalen?
Weet je, ik zal straks Henk en Ingrid uitlachen omdat ik lekker een uitkering ontvang en daardoor mijn studieschuld ook nog eens niet kan terugbetalen, terwijl hun meer belasting moeten betalen omdat de overheid niet rondkomt.
Hahahaha, stomme kaffers die Henk en Ingrid.
Nee, Henk en Ingrid wonen in een Vinex-wijk en hebben een Opel Astra station voor de deur staan. Henk en Ingrid zijn juist de modale burger waar de overheid (procentueel gezien) het meeste belasting uit weet te trekken.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:54 schreef waht het volgende:
[..]
Henk en Ingrid ontvangen toch ook een uitkering?
Je kan je wel doorontwikkelen, maar op eigen kosten, wat is daar zo raar aan? Je moet ergens een grens trekken, anders kun je een zesdubbele master ook nog wel subsidiëren. Het probleem is alleen dat de grens nu naar onder worden bijgesteld, en door gewenning houden we totaal niet van dit soort verandering. Het is dus nu even moord en brand schreeuwen en over een jaar over 2 is iedereen het weer vergeten.quote:Op donderdag 16 december 2010 13:45 schreef Picchia het volgende:
Het irritantste vind ik nog dat doorstuderen / het volgen van een tweede master zo moeilijk wordt gemaakt. Dat zijn juist de studenten die zichzelf willen doorontwikkelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |