Ik dacht al lang dat dat duidelijk was eigenlijk. Zoals ik gisteren al zei hoop ik van harte dat ze die man goed aan de tand gaan voelen, want het riekt naar onraad. (Persoonlijk ben ik er bijna zeker van dat hij ermee te maken heeft, maargoed, das een gevoel en kwestie van 1+1=2 in mijn hoofd).quote:Op woensdag 15 december 2010 10:47 schreef r_one het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd twijfelde ik, toen ik het las over die slaapfeestjes, er geen moment aan dat dit eenendezelfde directeur was.
Maar die medewerkers werden weggehouden bij de slaapfeestjes (die doorgaans ook niet 's middags gehouden wordenquote:Op woensdag 15 december 2010 10:57 schreef lezzer het volgende:
[..]
En eerlijk gezegd denk ik dan ook, als die ouders die medewerkers helemaal vertrouwen, dan hebben ze ook lekker hun kids een middag onder de pannen. 1 en 1 is 2 dan.
Daar staat dat een aanzienlijk deel van de plegers zelf is misbruikt, niet dat een aanzienlijk deel van de misbruikten pleger wordt.quote:Op woensdag 15 december 2010 09:55 schreef keesjeislief het volgende:
[..]
Ah, dank je.. Blijkbaar is niet iedereen dezelfde mening toegedaan, volgens seksueelmisdrijf.nl:
Met medewerkers bedoel ik natuurlijk ook de directeur zelf. Het kdv als geheel.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:01 schreef r_one het volgende:
[..]
Maar die medewerkers werden weggehouden bij de slaapfeestjes (die doorgaans ook niet 's middags gehouden worden).
Zij zouden toch moeten weten waar je anoniem meldingen kunt doen over misstanden op het werk? Ik mag toch hopen dat je iets meekrijgt over gedrag t.o.v. peuters op het kdv tijdens je opleiding?quote:Op woensdag 15 december 2010 10:56 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat die slaapfeestjes in eerste instantie georganiseerd werden door de ex van de directeur. Er zullen, later, vast wel belletjes zijn gaan rinkelen maar wellicht waren ze niet in dze positie wat met deze kennis te doen. Bij wie hadden ze dan moeten aankloppen?
Afgezien van de gemeente, welke andere overkoepelende instanties treft dit verwijt?quote:Op woensdag 15 december 2010 11:01 schreef Qebbel het volgende:
Wederom de lakse houding van overkoepelende instanties
Eerlijk gezegd vind ik zelf, met wat ik nu weet, dat de GGD (ik weet niet of dat daar nog van de gemeente is, hier niet) ook wel erg afwachtend is geweest.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:06 schreef r_one het volgende:
[..]
Afgezien van de gemeente, welke andere overkoepelende instanties treft dit verwijt?
Als het al niet van de gemeente is, is het wel aan de gemeente geliëerd. Die eerste G staat er niet voor nietsquote:Op woensdag 15 december 2010 11:07 schreef lezzer het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik zelf, met wat ik nu weet, dat de GGD (ik weet niet of dat daar nog van de gemeente is, hier niet) ook wel erg afwachtend is geweest.
De GGD gaat wel over die waarschuwingen aan het adres van dat KDV anders.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:09 schreef r_one het volgende:
[..]
Als het al niet van de gemeente is, is het wel aan de gemeente geliëerd. Die eerste G staat er niet voor niets
Bovendien gaat de GGD niet over slaapfeestjes en is ook niet de partij die interne klachten van ouders behandelt.
Als ze de weg al weten, zullen ze de weg niet aflopen. Klokkenluiders zijn niet echt gewenst en worden voortijdig gewieberd.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:05 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Zij zouden toch moeten weten waar je anoniem meldingen kunt doen over misstanden op het werk? Ik mag toch hopen dat je iets meekrijgt over gedrag t.o.v. peuters op het kdv tijdens je opleiding?
quote:'Robert M. meer slachtoffers onder valse naam'
Kindermisbruikverdachte Robert Mikelsons heeft onder een valse naam meer slachtoffers gemaakt. De politie heeft daar serieuze aanwijzingen voor en onderzoekt deze, schrijft het AD woensdag.
De politie onderzoekt ook wat zich heeft afgespeeld bij de slaapfeestjes die de Amsterdamse crèche 't Hofnarretje organiseerde. De slaapfeestjes werden gehouden in het huis van de dinsdag opgestapte directeur Albert Drent en in het clubhuis van de Saense Handboog Skutters. Volgens De Telegraaf organiseerde Mikelsons feestjes op die laatste locatie samen met zijn man Richard van O. en Edwin R., eveneens verdachte.
Stadszender AT5 berichtte dinsdag voor het eerst over de feestjes. In het AD stelt de woordvoerder van Drent dat er altijd vrouwelijke leiders bij de feestjes aanwezig waren. De ex-vrouw van Drent bevestigt dat. De Volkskrant heeft een fragment van een uitnodiging voor een afzwaaifeest geplaatst. Het zou gaan om een feestje van 11.00 uur 's ochtends tot 20.00 uur 's avonds.
De Telegraaf heeft op de voorpagina een foto van de villa waar de feestjes werden gehouden en daar in rode letters 'pedopaleis?' boven geschreven. Overigens woont Drent zelf niet meer in de villa. Zijn ex-vrouw nog wel.
De man van Mikelsons, Richard van Olffen, heeft zich volgens de krant langzaamaan de waterpolowereld ingewurmd. Daar was hij actief als scheidsrechter. De Koninklijke Nederlandse Zwembond zegt in de krant dat Van Olffen alleen bij seniorenduels heeft gefloten. Een vrouw beweert in de krant echter dat haar zoontje ook ooit bij een wedstrijd door Van Olffen is aangesproken.
De lokale zender AB-radio van de gemeente Bloemendaal meldt dat Van Olffen kinderporno verspreidde via een privéwebsite die hij had opgezet voor collega-buschauffeurs. De collega's konden het materiaal niet zien, voor hen was het gewoon een site met nieuws en een forum voor chauffeurs uit Haarlem, Velsen, Uithoorn en Schiphol.
Toen ze hoorden dat Van Olffen meerdere sites gebruikte om kinderporno te verspreiden, namen ze contact op met de hosting-provider. Die zag dat er inderdaad kinderporno op de site stond verstopt. De site amstellandmeerlanden.nl is uit de lucht gehaald. Het materiaal is volgens AB-radio overgedragen aan de politie.
Landelijk programmamanager kinderporno van de Nederlandse politie Peter Reijnders zegt in de Volkskrant dat een verdubbeling van het aantal rechercheurs voor de bestrijding van kinderporno nog niet genoeg zou zijn om alle zaken aan te kunnen. Nu richten 75 rechercheurs zich op kinderporno. Er wachten nog 919 kinderpornozaken op behandeling.
De Letse politie wil helpen in de zedenzaak, aangezien hoofdverdachte Robert Mikelsons oorspronkelijk uit Letland komt. Maar zolang Nederland niet formeel om hulp heeft gevraagd, kan de politie daar niets doen, zegt hoofdinspecteur zedenzaken in Riga Armands Lubarts in het Nederlands Dagblad.
De in Letland geboren man werkte onder meer bij twee kinderdagverblijven in Amsterdam. Ook bood hij zijn oppasdiensten via internet aan. De man werd vorige week dinsdag in zijn woning aangehouden. Richard van Olffen, de man van de verdachte, is opgepakt voor bezit van kinderporno. De twee hadden een adoptieverzoek lopen, maar dat werd deze maand afgewezen door de Raad voor de Kinderbescherming.
De GGD gaat over die waarschuwingen, klopt.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:14 schreef lezzer het volgende:
De GGD gaat wel over die waarschuwingen aan het adres van dat KDV anders.
En de GGD was ook op de hoogte van de aangiften van die twee vrouwen.
Of een GGD aan een gemeente geliëerd is, is een andere discussie. Volgens mij maakt het ook niet zoveel uit welke instantie er nou niet ingrijpt. Het is allemaal overheid.
Van welk strafbaar feit wil je dan melding of aangifte doen?quote:Op woensdag 15 december 2010 11:24 schreef Bastard het volgende:
Je zou toch denken dat als ouder je onraad ruikt als de opvang zegt " Kom bij ons thuis voor een slaapfeestje " ???
Never nooit niet dat ik zou toelaten bij de directeur thuis.. sterker nog, ik denk dat ik meteen al naar de politie zou stappen als een dergelijk voorstel gedaan werd!
Dus je werkt bij de GGD, er komt een melding van twee vrouwen, die zeggen aangfite gedaan te hebben wegens sexueel misbruik van hun kinderen op KDV [insert naam]quote:Op woensdag 15 december 2010 11:19 schreef r_one het volgende:
[..]
De GGD gaat over die waarschuwingen, klopt.
Over de aangiften van die twee vrouwen gaat de politie, dan gaat de GGD zich daar niet in mengen.
Dat is nou juist waar die mensen (pedo's) dus heel goed in zijn. Het vertrouwen winnen van mensen, vriendjes worden.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:24 schreef Bastard het volgende:
Je zou toch denken dat als ouder je onraad ruikt als de opvang zegt " Kom bij ons thuis voor een slaapfeestje " ???
Never nooit niet dat ik zou toelaten bij de directeur thuis.. sterker nog, ik denk dat ik meteen al naar de politie zou stappen als een dergelijk voorstel gedaan werd!
Welke actie moet de GGD daarop dan ondernemen?quote:Op woensdag 15 december 2010 11:27 schreef lezzer het volgende:
Dus je werkt bij de GGD, er komt een melding van twee vrouwen, die zeggen aangfite gedaan te hebben wegens sexueel misbruik van hun kinderen op KDV [insert naam]
Daar doe je niks mee.
Jij vindt dat dat oké is?
Daar treft de GGD inderdaad een verwijt, dat zeg ik ook.quote:Nou komen er ook meldingen dat er een permanente onderbezetting is qua personeel (wat niet mag). Je geeft keer op keer een waarschuwing.
Dat is gewoon falen hoor...
De politie! Ze hadden op zijn minst M. kunnen ondervragen, of e.e.a. over hem kunnen uitzoeken, i.p.v naar de directeur luisteren met z'n kinder-hebben-fantasie-verhaal.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:06 schreef r_one het volgende:
[..]
Afgezien van de gemeente, welke andere overkoepelende instanties treft dit verwijt?
Verdenkingen zou ik hebben. En als dat op een of andere manier genoteerd kan gaan worden, prima!quote:Op woensdag 15 december 2010 11:26 schreef r_one het volgende:
[..]
Van welk strafbaar feit wil je dan melding of aangifte doen?
Ja blijkbaar ja. En ja deze knul ziet er ook "normaal" uit ook, ik kan mij voorstellen dat je met zo iemand in zee gaat als opvang. (dit tov van die kerel van die pedo partij met zn scheve tanden bijvoorbeeld)quote:Op woensdag 15 december 2010 11:27 schreef lezzer het volgende:
Dat is nou juist waar die mensen (pedo's) dus heel goed in zijn. Het vertrouwen winnen van mensen, vriendjes worden.
Ik heb het eigenlijk over een combinatie van die twee. Dat zou moeten leiden tot sluiting van dat KDV. Daar gaat de GGD bij mijn weten wel over namelijk.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:36 schreef r_one het volgende:
[..]
Welke actie moet de GGD daarop dan ondernemen?
Er is wel aangifte gedaan.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:43 schreef clumsy_clown het volgende:
Na die melding (geen aangifte, telefonische melding) van de ouders bij de politie is die in samenwerking met de GGD en een pedagogisch medewerker op onderzoek gegaan heur. Dat er toen geen verdere aanwijzingen waren om dieper te graven is wat anders.
En wie is het hoofd van politie? De gemeente (in de persoon van de burgemeester).quote:Op woensdag 15 december 2010 11:43 schreef Qebbel het volgende:
[..]
De politie! Ze hadden op zijn minst M. kunnen ondervragen, of e.e.a. over hem kunnen uitzoeken, i.p.v naar de directeur luisteren met z'n kinder-hebben-fantasie-verhaal.
Verdenkingen van welk strafbaar feit?quote:Op woensdag 15 december 2010 11:43 schreef Bastard het volgende:
[..]
Verdenkingen zou ik hebben. En als dat op een of andere manier genoteerd kan gaan worden, prima!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |