Ik heb bij de voordeur afscheid genomen, de oudste was toen anderhalf en de jongste drie maanden. Dus de kinderen hadden het niet echt door. Maar ze zijn ook niet anders gewend dat papa altijd pleite is. Een collega van mij is een zoon van een marine vent van de onderzeedienst. De eerste verjaardag waar zijn vader bij was, was toen hij 18 werd.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:46 schreef Clan het volgende:
Toen ik uitgezonden werd toen stonden heel veel kinderen te huilen bij het afscheid.
Ik kan me herinneren dat ik nog, als grap, zo'n teddybeer in VN tenue voor mijn jongste heb gekocht ( hij was toen 17)
Oké, nog maar eens bedankt.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:49 schreef Vronsky het volgende:
Dat zijn de 4 testen die je voorgeschoteld krijgt tijdens de fysieke keuring, is mijn persoonlijke zicht op wat je moet doen om cluster 4 te scoren naar aanleiding van wat ik zelf toentertijd trainde.
Alleen uithoudingsvermogen is nog steeds het belangrijkste, daarom snap ik niet waarom ze niet het Amerikaanse PFT model overnemen: Gewoon pushups, situps en pullups.
Uithoudingsvermogen is ook mentaal, ga maar eens een hele dag saai puin staan te scheppen, of zand.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:49 schreef Vronsky het volgende:
Dat zijn de 4 testen die je voorgeschoteld krijgt tijdens de fysieke keuring, is mijn persoonlijke zicht op wat je moet doen om cluster 4 te scoren naar aanleiding van wat ik zelf toentertijd trainde.
Alleen uithoudingsvermogen is nog steeds het belangrijkste, daarom snap ik niet waarom ze niet het Amerikaanse PFT model overnemen: Gewoon pushups, situps en pullups.
Mijn vader zat bij de Koopvaardij en was ook gewoon 4 à 5 maanden achter elkaar pleite. Dat was iets wat ik (en mijn broertje) van jongs af aan gewend waren. Geen trauma's aan overgehouden hoorquote:Op dinsdag 14 december 2010 23:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik heb bij de voordeur afscheid genomen, de oudste was toen anderhalf en de jongste drie maanden. Dus de kinderen hadden het niet echt door. Maar ze zijn ook niet anders gewend dat papa altijd pleite is. Een collega van mij is een zoon van een marine vent van de onderzeedienst. De eerste verjaardag waar zijn vader bij was, was toen hij 18 werd.
90% zeker, maar echt veel stelt het ook niet voor dus als jij nog een paar maanden de tijd heb red je het heus wel.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:53 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Oké, nog maar eens bedankt.
In hoeverre ben je zeker van deze cijfers?
Hiermee ga ik binnenkort naar de lokale fitnessboer om eens te kijken wat verstandig is. Ik wil sowieso het KCT-programma afwerken (ook al wordt het geen KCT), en daarnaast één of twee keer per week fitnessen.
Die van mij waren dat ook gewend, of op oefening, 's avond wachtlopen, of intern in opleiding.Ik nam wel een 's avonds de jongste mee naar de kazerne als ik wacht liep, dan sliep hij op een bepaald moment op de bank, in het kantoortje, en legde ik hem daarna op de achterbank van de auto. Ook toen ik bij de GGD stage liep in Den Bosch, en een dag op de meldingskamer zat nam ik hem mee, dan zag die me wat vaker.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik heb bij de voordeur afscheid genomen, de oudste was toen anderhalf en de jongste drie maanden. Dus de kinderen hadden het niet echt door. Maar ze zijn ook niet anders gewend dat papa altijd pleite is. Een collega van mij is een zoon van een marine vent van de onderzeedienst. De eerste verjaardag waar zijn vader bij was, was toen hij 18 werd.
Ik denk niet dat het anders is, weg is weg.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:58 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Mijn vader zat bij de Koopvaardij en was ook gewoon 4 à 5 maanden achter elkaar pleite. Dat was iets wat ik (en mijn broertje) van jongs af aan gewend waren. Geen trauma's aan overgehouden hoor
Al is Koopvaardij wel iets anders dan de Krijgsmacht; dat laatste is iets minder qua weten dat iemand terugkomt enzo....
Dat wilde ik net zeggen, de 'wilde vaart' is soms maanden op zee.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:58 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Mijn vader zat bij de Koopvaardij en was ook gewoon 4 à 5 maanden achter elkaar pleite. Dat was iets wat ik (en mijn broertje) van jongs af aan gewend waren. Geen trauma's aan overgehouden hoor
Al is Koopvaardij wel iets anders dan de Krijgsmacht; dat laatste is iets minder qua weten dat iemand terugkomt enzo....
In die luxe positie zit ik niet, ik mag een enkele reis van 240 kilometer doen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:58 schreef Clan het volgende:
[..]
Die van mij waren dat ook gewend, of op oefening, 's avond wachtlopen, of intern in opleiding.Ik nam wel een 's avonds de jongste mee naar de kazerne als ik wacht liep, dan sliep hij op een bepaald moment op de bank, in het kantoortje, en legde ik hem daarna op de achterbank van de auto. Ook toen ik bij de GGD stage liep in Den Bosch, en een dag op de meldingskamer zat nam ik hem mee, dan zag die me wat vaker.
Maar goed, alles went.
Dat komt zeker goed. Coopertest twee maanden geleden was 2650 meter, en toen was ik nog niet eens begonnen met rennen naast het voetballen. Ik ben een ervaren wielrenner, heb op een paar flinke cols afgezien, dus die fietstest gaat me zeker lukken.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:58 schreef Vronsky het volgende:
[..]
90% zeker, maar echt veel stelt het ook niet voor dus als jij nog een paar maanden de tijd heb red je het heus wel.
Zou je dus niet te veel erop gaan focussen: De conditie test is eigenlijk belangrijker.. onderschatten volgens mij veel mensen.
Dat is ook een mooi nummer voor een uitvaart.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:59 schreef AchJa het volgende:
@Clan en Vrons. Nee, die muziek gaat hem niet worden. Dan zou ik nog liever Boudewijn draaien met het testament.
Aaaaah, waar was je toen precies voor gegaan?quote:Op woensdag 15 december 2010 00:05 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat komt zeker goed. Coopertest twee maanden geleden was 2650 meter, en toen was ik nog niet eens begonnen met rennen naast het voetballen. Ik ben een ervaren wielrenner, heb op een paar flinke cols afgezien, dus die fietstest gaat me zeker lukken.
En ja, dit klinkt misschien als onderschatting, maar ik heb 'm zes jaar geleden al eens gedaan.
Als een vriendin van me deze hoort moet ze weer getroost worden:quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:59 schreef AchJa het volgende:
@Clan en Vrons. Nee, die muziek gaat hem niet worden. Dan zou ik nog liever Boudewijn draaien met het testament.
Dat is een aardig lange rit zeg, dat is het halve land af rijden.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:05 schreef AchJa het volgende:
[..]
In die luxe positie zit ik niet, ik mag een enkele reis van 240 kilometer doen.
Officier infanterie lang model. Maar toen was ik 17, een watje en deed ik niets aan fitness. Ik ben blij dat ik er toen zelf een punt achter heb gezet, ik heb nu stukken meer bagage.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:05 schreef Vronsky het volgende:
[..]
Aaaaah, waar was je toen precies voor gegaan?
Dat heb ik met Why worry van de Dire Straits. Was het nummer van mijn broertje die ook al een jaar of 20 onder de grond ligt.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:06 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Als een vriendin van me deze hoort moet ze weer getroost worden:
Haar stiefbroer is vorig jaar gesneuveld. Wel een prachtig nummer.
Van Fryslan naar Limburg!quote:Op woensdag 15 december 2010 00:08 schreef Clan het volgende:
[..]
Dat is een aardig lange rit zeg, dat is het halve land af rijden.
Ik begrijp niet dat jullie allemaal van die programma's volgen, ik heb dat nooit gedaan behalve gewoon hard werk verricht, en ik ben gewoon door de testen heengekomen, en toen was ik al 26!quote:Op woensdag 15 december 2010 00:08 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Officier infanterie lang model. Maar toen was ik 17, een watje en deed ik niets aan fitness. Ik ben blij dat ik er toen zelf een punt achter heb gezet, ik heb nu stukken meer bagage.
Toen zat ik geloof ik zonder noemenswaardige training 13 minuten op de fiets. De krachttest was een flop, maar ik had me niet goed voorbereid. Vandaar dat ik daar ook wat meer tegenaan hik; ik ben nooit een krachtmens geweest, ik moet het meer van souplesse hebben. Afzien kan ik wel (ik ben een keer of zeven dood gegaan op de Tourmalet), maar sterk ben ik niet.
Toen zat je in Weert? Ik geloof Hiversum en Grave zijn de langste stukken die ik heb afgelegd, ik heb altijd in de buurt gewerkt waar ik woonde; Venlo/Roermond/Weert/Veldhoven/Oirschot.quote:
Ik heb niet zo'n fysiek beroep. Van geschiedenisboeken lezen word je niet bepaald groot en sterkquote:Op woensdag 15 december 2010 00:14 schreef Clan het volgende:
[..]
Ik begrijp niet dat jullie allemaal van die programma's volgen, ik heb dat nooit gedaan behalve gewoon hard werk verricht, en ik ben gewoon door de testen heengekomen, en toen was ik al 26!
Je moet tegenwoordig vooral te vinden zijn in het stiekem sterk hok en ontzettend breed worden, want dat schijnt de eis te zijn. Met "basisconditie" schijn je er niet te komen. Hadk jij ook als intake 2800 meter op de coopertest?quote:Op woensdag 15 december 2010 00:14 schreef Clan het volgende:
[..]
Ik begrijp niet dat jullie allemaal van die programma's volgen, ik heb dat nooit gedaan behalve gewoon hard werk verricht, en ik ben gewoon door de testen heengekomen, en toen was ik al 26!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |