quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:06 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Uhm, de volledige app is wat duurder. Volgens mij is het enige dat je niet op bepaalde stukken automatische andere audio aankan zetten, bijvoorbeeld als je sneller gaat lopen of zo. Voor de rest werkt de gratis helemaal perfect. Ik luister toch altijd een podcast tijdens het lopen dus die functie maakt me niet uit. Geen in-app aankopen.
Ik zeg het verkeerd. Je hebt Runkeeper Pro en die kost 7,99. Je hebt daarnaast ook Runkeeper Free. Die gratis versie werkt voor mij helemaal perfect. Ik kan mijn route terugkijken, mijn snelheden, via hun website en de app heb je een soort dashboard waar je vorige sessies mee kunt bekijken. Voor mij geen reden om 8 euro uit te geven.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:14 schreef o.us het volgende:
Dus je hebt een volledige app en gratis app? Hmkay, ik ga het zo even checken dan.
Best leuk!quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:21 schreef Stuart het volgende:
Ik zal morgen eens de gratis Suske en Wiske installeren
quote:Op vrijdag 10 december 2010 20:16 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik heb de laatste tijd continue dat als ik in itunes een app koop dat die nergens terug te vinden is. Als ik hem dan op de ipad/iphone download en sync staat ie wel in itunes bij de programma's.
EDIT: Nu kwamen ze niet eens in itunes en waren ze ook op de ipad weg :S . HELP.
moet ik ook nog doenquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:21 schreef Stuart het volgende:
Ik zal morgen eens de gratis Suske en Wiske installeren
Ik snap je niet. Waar op je iPhone staan die .ipa's?quote:Op dinsdag 14 december 2010 12:46 schreef skittelman het volgende:
Ik snap er de ballen niet meer van.
Ik heb een aantal leuke .ipa files die schijnbaar op mijn iPhone staan.
Maar ik kan ze met geen mogelijkheid openen? hoe wil ik ze dan installeren?
Ik hoop dat ik gewoon blind ben of stom doe (ik verlang al een klein beetje terug naar mn android)
met ftp programma daar naartoe gesleept. Fileapp ziet ze staan maar openen ho maarquote:Op dinsdag 14 december 2010 12:49 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik snap je niet. Waar op je iPhone staan die .ipa's?
Jailbreak? Want dat mogen we hier niet bespreken.quote:Op dinsdag 14 december 2010 13:10 schreef skittelman het volgende:
[..]
met ftp programma daar naartoe gesleept. Fileapp ziet ze staan maar openen ho maar
jailbreak is toch legaal? maar ja anders kan je niks kopieren, dacht ik...quote:Op dinsdag 14 december 2010 13:11 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Jailbreak? Want dat mogen we hier niet bespreken.
Waarom installeer je die dan ook niet via iTunes, als ze toch al op je computer staan?quote:Op dinsdag 14 december 2010 12:46 schreef skittelman het volgende:
Ik snap er de ballen niet meer van.
Ik heb een aantal leuke .ipa files die schijnbaar op mijn iPhone staan.
Maar ik kan ze met geen mogelijkheid openen? hoe wil ik ze dan installeren?
Ik hoop dat ik gewoon blind ben of stom doe (ik verlang al een klein beetje terug naar mn android)
vage foutmelding van itunes, maar heb het nu gefixt... beetje omslachtig allemaal, hopelijk hoef ik het niet nog een keer te doen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 13:31 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Waarom installeer je die dan ook niet via iTunes, als ze toch al op je computer staan?
Staat je volume over het algemeen niet laag? Zeg maar met die knoppen linksboven aan je iPhone?quote:Op dinsdag 14 december 2010 15:35 schreef Santello het volgende:
mijn Iphone 4 wekker gaat niet over, hij staat aan, het geluid staat ook aan bij instellingen.
Sinds een paar dagen doet hij dat, tevens hoor ik het toetsenbord en de slidelock ook niet meer, iemand een idee?
Alles max, hij blijft op tril als iemand belt, zonder ringtone :squote:Op dinsdag 14 december 2010 15:41 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Staat je volume over het algemeen niet laag? Zeg maar met die knoppen linksboven aan je iPhone?
Wat doe je er allemaal voor onzedelijke dingen mee?quote:Op dinsdag 14 december 2010 20:10 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Volgende week krijg ik alweer mijn 3e nieuwe iPhone 4.
Vraag me net als hierboven af wat je er dan in godsnaam mee doetquote:Op dinsdag 14 december 2010 20:10 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Volgende week krijg ik alweer mijn 3e nieuwe iPhone 4.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |