Utrecht Kanaalstraat, 4 euroquote:Op maandag 27 december 2010 22:49 schreef Fukjoeman het volgende:
Mijn oplaadkabeltje is kapot
Weet iemand waar ik zon kabeltje kan halen (liefst een fake iets voor een paar euro)? Kan em niet bestellen, want heb mn telefoon nu nodig.
Ja hoor genoeg tutorials in het engels op redmondpie.comquote:Op maandag 27 december 2010 23:03 schreef Santello het volgende:
Ik heb wat gegoogled over Cydia, maar heb niks over 4.2.1 kunnen zien voor op de iphone 4.
Weet ieman of het wel mogelijk is?
iPhone heeft geen radio anders dan over 3G/Wifi (obviously)quote:Op maandag 27 december 2010 23:13 schreef gewoonfaye het volgende:
vraagje, en ik heb em ook gesteld in het HTC Desire HD topic..
HTC Desire HD of iPhone
Op basis van deze eisen:
altijd en overal foto's maken (en goede)
goede mp3speler
snel internet
radio
veel apps
gebruiksgemak
De iPhone heeft het hoogste gebruiksgemak, veruit de beste camera, de beste MP3-speler en de meeste apps. Internet is even snel, radio zal je via je internet moeten luisteren. Daarnaast gaat de batterij van de iPhone 4 met gemak 2 dagen mee, met de Desire HD mag je blij zijn als je het einde van de dag haalt.quote:Op maandag 27 december 2010 23:13 schreef gewoonfaye het volgende:
vraagje, en ik heb em ook gesteld in het HTC Desire HD topic..
HTC Desire HD of iPhone
Op basis van deze eisen:
altijd en overal foto's maken (en goede)
goede mp3speler
snel internet
radio
veel apps
gebruiksgemak
Hoe objectief ben jij? Ik bedoel, heb je ook een Desire HD gehad soms?quote:Op maandag 27 december 2010 23:38 schreef Merkie het volgende:
[..]
De iPhone heeft het hoogste gebruiksgemak, veruit de beste camera, de beste MP3-speler en de meeste apps. Internet is even snel, radio zal je via je internet moeten luisteren. Daarnaast gaat de batterij van de iPhone 4 met gemak 2 dagen mee, met de Desire HD mag je blij zijn als je het einde van de dag haalt.
mag ik wel even zeggen dat de HD een 8.0 mp camera heeft met dual led. iPhone: 5.0 en enkele led flitser. En HD heeft radio die niet via internet looptquote:Op maandag 27 december 2010 23:38 schreef Merkie het volgende:
[..]
De iPhone heeft het hoogste gebruiksgemak, veruit de beste camera, de beste MP3-speler en de meeste apps. Internet is even snel, radio zal je via je internet moeten luisteren. Daarnaast gaat de batterij van de iPhone 4 met gemak 2 dagen mee, met de Desire HD mag je blij zijn als je het einde van de dag haalt.
Nog steeds de iPhone, je kan zoveel specs opnoemen als je wilt maar bij camera's zoals die van de Desire HD wordt de kwaliteit gewoon dramatisch als het een beetje donker is.quote:Op maandag 27 december 2010 23:41 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
mag ik wel even zeggen dat de HD een 8.0 mp camera heeft met dual led. iPhone: 5.0 en enkele led flitser. En HD heeft radio die niet via internet loopt
nieuw oordeel of nog steeds iPhone?
De camera van de iPhone is veel beter, al heeft de Desire HD 80 megapixels. Het blijft een wazige brij met matige kleuren en veel ruis.quote:Op maandag 27 december 2010 23:41 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
mag ik wel even zeggen dat de HD een 8.0 mp camera heeft met dual led. iPhone: 5.0 en enkele led flitser. En HD heeft radio die niet via internet loopt
nieuw oordeel of nog steeds iPhone?
Ik heb een HTC Legend gehad die een even grote batterij had als de Desire HD. Deze had een 3,2"-scherm, de Desire HD heeft een 4,3"-scherm. Het lijkt me onmogelijk dat de Desire HD betere batterijtijd heeft dan de Legend, en daar baseer ik mijn ervaringen op. Bij gemiddeld gebruik verwacht ik dat de iPhone veel langer meegaat met de batterij.quote:Op maandag 27 december 2010 23:40 schreef Stuart het volgende:
[..]
Hoe objectief ben jij? Ik bedoel, heb je ook een Desire HD gehad soms?
De batterij van de iPhone 4 gaat alleen 2 dagen mee als je hem niet veel gebruikt. Ik laad hem eigenlijk standaard dagelijks op
Was even nieuwsgierig en zo vind ik je mening erg waardevol. Dank voor de toevoegingquote:Op maandag 27 december 2010 23:50 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik heb een HTC Legend gehad die een even grote batterij had als de Desire HD. Deze had een 3,2"-scherm, de Desire HD heeft een 4,3"-scherm. Het lijkt me onmogelijk dat de Desire HD betere batterijtijd heeft dan de Legend, en daar baseer ik mijn ervaringen op. Bij gemiddeld gebruik verwacht ik dat de iPhone veel langer meegaat met de batterij.
Ik heb anders een HTC HD2 die op Android draait en wat dat betreft dus enigszins te vergelijken valt met een Desire HD (vanaf SD kaart, dus nog meer batterij verbruik) en haal met normaal gebruik met gemak 1 dag, als ik zuinig doe zelfs 2 dagen. Moet alleen telkens de Wifi handmatig uitzetten omdat de telefoon (waarschijnlijk omdat de HD2 niet officieel met Android geleverd wordt) dan wel binnen 10 uurtjes uitvalt.quote:Op maandag 27 december 2010 23:50 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik heb een HTC Legend gehad die een even grote batterij had als de Desire HD. Deze had een 3,2"-scherm, de Desire HD heeft een 4,3"-scherm. Het lijkt me onmogelijk dat de Desire HD betere batterijtijd heeft dan de Legend, en daar baseer ik mijn ervaringen op. Bij gemiddeld gebruik verwacht ik dat de iPhone veel langer meegaat met de batterij.
quote:Op maandag 27 december 2010 23:43 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nog steeds de iPhone, je kan zoveel specs opnoemen als je wilt maar bij camera's zoals die van de Desire HD wordt de kwaliteit gewoon dramatisch als het een beetje donker is.
Daarnaast is het verschil tussen 8 MP en 5 MP zodanig klein dat het totaal geen nut heeft om dit mee te nemen in je afweging.
waar halen jullie deze wijsheid vandaan?quote:Op maandag 27 december 2010 23:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
De camera van de iPhone is veel beter, al heeft de Desire HD 80 megapixels. Het blijft een wazige brij met matige kleuren en veel ruis.
oké, je hebt een punt daar.. Maar ik gebruik zelfs nog wegwerpcamera's. Ik wil gewoon geen wazige massa dat je denkt: die vlek met 2 puntjes, dat is jouw hoofd!quote:Op maandag 27 december 2010 23:48 schreef TC03 het volgende:
DHD:
[ afbeelding ]
iPhone 4:
[ afbeelding ]
10x betere kleuren.
Die wijsheid haal ik uit persoonlijke ervaring.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:01 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
[..]
waar halen jullie deze wijsheid vandaan?
Kijk, het gaat mij niet om welke telefoon beter is, het gaat mij er om welke beter bij mij past. Ik moet me een slag in de rondte werken om dit te kunnen betalen (mcdonalds en 16 jaar...) En ik wil wel weten dat ik werk voor een telefoon waar ik 100% tevreden mee ben, niet dat ik denk: he fuck, ik had die ander moeten nemen.
Ik heb een twitter/radio/muziekverslaving, maak altijd foto's (feestjes, concerten, uitgaan) Ben ongeduldig als de pest, dus mn telefoon moet snel zijn, snel opstarten, snel internetten en vooral niet vastlopen. En een gebruiksaanwijzing lezen? Duurtlang. Dus ik wil gelijk doorhebben zo en zo. Ik ben een beetje onhandig, dus mn telefoon moet niet gelijk stuk zijn als er weer eens een boek op gedonderd wordt. Feestjes op het strand, smsjes op de fiets in de regen, uuuuuren badderen met een muziekje op de telefoon, snachts onder mijn oor liggen omdat ik anders niet wakker wordt van de wekker.. Mijn telefoon maakt het mee en ik wil niet nog een keer weer vastzitten aan mijn nokia 3310 omdat mij eigen HTCtje (ik had de mda touch) het opgeeft.
nog steeds iPhone? Hij lijkt zo kwetsbaar
Waar op de Kanaalstraat? Das 1 min van mn huisquote:Op maandag 27 december 2010 22:59 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Utrecht Kanaalstraat, 4 euro
Beverwijk Bazaar
Amsterdam Javamarkt
iPhone foto met HDR aan?!quote:Op maandag 27 december 2010 23:48 schreef TC03 het volgende:
DHD:
[ afbeelding ]
iPhone 4:
[ afbeelding ]
10x betere kleuren.
Ik verwacht hier veel voorkeur voor iPhones te vinden.Dat is ook de bedoeling, want ik heb door promotiepraatjes een voorkeur voor de DHD. Bovendien scheelt het met 150 euro en het eerste jaar nog eens 15 euro per maand als ik de HD neem, maar ik wil deze keer geen tweede keus. Dus haal me vooral over om een iPhone te nemen, maar leg me helder uit waarom ik 330 euro extra moet uitgeven voor een iPhone, dat is 2 maanden werken voor mij.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:12 schreef Peem het volgende:
Idd, lijkt op HDR@Faye Je kan hier niet téveel objectiviteit verwachten natuurlijk, maar kwetsbaar is hij niet =) Heb hem trouwens al 4x laten vallen (alle keren mezelf zitten uit schelden uiteraard) waaronder 1x op beton, alleen wat krasjes aan de zijkant (daarom heb ik de bumper er ook op)
Zou het wel met verzekering nemen trouwens :p
mvg,
--PEEM
In jouw situatie zou ik sowieso geen Desire HD of iPhone nemen omdat het gewoon relatief gezien veel te veel geld is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:25 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik verwacht hier veel voorkeur voor iPhones te vinden.Dat is ook de bedoeling, want ik heb door promotiepraatjes een voorkeur voor de DHD. Bovendien scheelt het met 150 euro en het eerste jaar nog eens 15 euro per maand als ik de HD neem, maar ik wil deze keer geen tweede keus. Dus haal me vooral over om een iPhone te nemen, maar leg me helder uit waarom ik 330 euro extra moet uitgeven voor een iPhone, dat is 2 maanden werken voor mij.
Denk niet voor jezelf, maar voor mij. 16 jarig, onhandig, moet mijn hele telefoon kunnen opleuken zonder al te veel poespas, wandelend fotoalbum (puur voor herinnering, niet omdat het zulke technisch mooie foto's zijn.) feestjes, strand, regenbuien en schooltassen waar alles door elkaar in zit. Weetje, als ik een iPhone zie, denk ik: als dat maar goed gaat, daar moet ene hoesje om. Ik wil zo graag het tegendeel horen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |