quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:14 schreef Gert het volgende:
(SCOOP) SBS6 variant op BB heet The Secret Story in 2011 op TV
dat denk ik ook hoorquote:Op dinsdag 14 december 2010 14:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik niet. Ik denk dat er geen echte zaak was en dan doen valse aangiftes nog meer kwaad aan die nepzaak.
Maar dat denk ik. Ononderbouwd.
Met dat Lombrosohoofd.quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:15 schreef Jian het volgende:
gek hè, terwijl je met zo'n hoofd toch gewoon schuldig bent, dat zie je zo!
Ik zie de gelijkenis niet helemaal met onze seropositieve ex-junk.quote:
Omdat jij ook een Lombrosohoofd hebt! Met je unibrow. .quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:19 schreef Gert het volgende:
Ik zie de gelijkenis niet helemaal met onze seropositieve ex-junk.
[ afbeelding ]
Lombroso was dan ook een notabele, die hebben geen Karpatenkoppen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik zie de gelijkenis niet helemaal met onze seropositieve ex-junk.
[ afbeelding ]
Er zijn ook héél veel begeleiders op kinderdagverblijven die hun handjes thuishouden. Het is maar net waar je de nadruk op legt.quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ja, dat is waar. Maar ook heel veel die dat anders doen. Het is maar net waar je de nadruk op legt.
Beetje kromme vergelijking, je handjes niet thuishouden op een kdv is strafbaar. Nogal wiedes dat een zaak met zoveel slachtoffers in de spotlight staat.quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:44 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Er zijn ook héél veel begeleiders op kinderdagverblijven die hun handjes thuishouden. Het is maar net waar je de nadruk op legt.
Ook dat. Maar als ik sommige reacties zo her en der lees lijkt het wel alsof ouders viezerikken die niet met hun tengels van kleine kindjes af kunnen blijven een vrijbrief geven wanneer ze als ouder hun kindjes 1 of meerdere dagen per week naar een KDV of PSZ brengen! En dat is natuurlijk onzin!quote:Op dinsdag 14 december 2010 13:54 schreef Toverheks het volgende:
hebben jullie er wel eens bij stilgestaan dat als bv een alleenstaande moeder haar kinderen alles wilt geven en dan door blijft werken, ondanks dat de moeder heel graag bij haar kinderen had willen zijn???/ vind het pure en pure onzin dat mensen ouders verwijten omdat ze hun kotter op bv een kdv zetten.
en over dat onderzoek van fbi enzo, het duurt gewoon lang voor 1 kind trekken ze al een jaar uit, en waarom ze moeten bewijs hebben ze moeten alles wel zwart op wit hebben en hard maken, en dan een rechtzaak waar ook veel tijd gaat inzitten.
En nog wat, het gebeurt meer in huiselijke kring kan je vader wezen, oom neef of je buurman die aan je kind zit.
En nee ouders zien dat vaak niet omdat zo een kind gechanteert wordt door de dader, en reken er maar op dat kinderen heel goed toneel kunnen spelen en vrolijk doen.
Misbruik is van alle tijden en alle plaatsen. Er zijn ook ouders die hun kinderen misbruiken, geestelijken die dat doen, mensen die een gezellig zomerkamp leiden en ga zo maar door.quote:Op dinsdag 14 december 2010 15:37 schreef Marrije het volgende:
Hier geen logeerpartijtjes voor mijn baby & peuters. Maar bij een oppas loop je min of meer hetzelfde risico.
Nah... daar zou ik nou geen seconde over twijvelen, geen haar op mijn hoofdquote:Op dinsdag 14 december 2010 15:00 schreef spuitje het volgende:
[..]
En wat die feestjes betreft: ik twijfel er eerlijk gezegd aan wat ik zelf zou hebben gedaan toen onze kinderen die leeftijd hadden, maar als 3 jarige naar een slaapfeestje? Weet echt niet of ik ze had laten gaan.
Ben jij lichtelijk autistisch Pietje?quote:Op dinsdag 14 december 2010 16:05 schreef PietjePuk007 het volgende:
zomg Berlusconi heeft 't weer overleefd
Er wordt gesproken over een pedo-netwerk. Ben benieuwd wie er als volwassenen óók op die slaapfeestjes uitgenodigd werden.quote:Op dinsdag 14 december 2010 15:56 schreef hondjes het volgende:
Het terrein wordt gewoon verlegd, daar waar het het makkelijkst is, daar vind je die gasten.
Volgende keer is het weer ergens anders, daarom moet nu die beerput open.
quote:Op dinsdag 14 december 2010 16:07 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ben jij lichtelijk autistisch Pietje?
la maar...![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2010 16:18 schreef hondjes het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)innenland,buitenland
EN HIER HEBBEN WE DE TWEEDE .
quote:De computer van de man downloadde 24 uur per dag, zeven dagen per week bestanden. „Voldoende digitale bestanden om zeven bibliotheken te kunnen vullen”, meende de officier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |