FOK!forum / Digital Corner / HTC Wildfire #2 - Binnenkort ook op Android 2.2
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 15:05
Specs:

-528MHZ Qualcomm MSM7225 CPU
-384 MB RAM
-512MB ROM (uitbreidbaar via MicroSD tot 32GB)
-3.2" Touchscreen met multitouch
-Android 2.1 met HTC Sense interface (update naar 2.2 waarschijnlijk mogelijk)
-5megapixel camera met flits en autofocus
-GPS met geotagging
-Google Maps (met navigatie)

Pics:

htc-wildfire-1.png
htc-wildfire-4.png
HTC-Wildfire-A.jpg

Meer:



Prijzen:

-Los vanaf ¤234,-
-Gratis met veel abonnementen

Link:
http://www.htc.com/nl/product/wildfire/overview.html
http://www.kieskeurig.nl/gsm/htc/wildfire/specificaties/900900/
http://tweakers.net/price(...)ruin.html#tab:prices
tntkillermaandag 13 december 2010 @ 15:11
nou we wachten al een tijdje op 2.2.......wachten een beetje heel lang al :)

voor de rest een leuke telefoon ik heb hem en mijn vrouw...
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 15:20
Als we de geruchten mogen/moeten geloven komtie nog dit jaar.

Maar goed, het zou eerst ook Q3 worden nog (dus eind september) :')
captainkidmaandag 13 december 2010 @ 15:23
Heb er ook net 1tje gekocht.
Wel geinig apparaatje maar wel veeeeel minder software dan Windows.
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 15:26
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 15:23 schreef captainkid het volgende:
Heb er ook net 1tje gekocht.
Wel geinig apparaatje maar wel veeeeel minder software dan Windows.
Hoe bedoel je? Qua apps loopt Android ondertussen volgens mij wel flink voor op Windows Mobile... zeker op WP7
captainkidmaandag 13 december 2010 @ 15:28
quote:
14s.gif Op maandag 13 december 2010 15:26 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Hoe bedoel je? Qua apps loopt Android ondertussen volgens mij wel flink voor op Windows Mobile... zeker op WP7
Dat lijkt me toch niet..
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 15:33
Android is ruim de 100.000 apps voorbij hé. WP7 had er volgens mij bij launch een paar honderd...
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 15:34
WP7; http://webwereld.nl/nieuw(...)windows-phone-7.html
Android; http://www.engadget.com/2(...)-billion-download-m/
captainkidmaandag 13 december 2010 @ 15:56
Had het ook niet over Windows 7..
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 15:56
Ik betwijfel of WM 6.x ooit de 100.000 heeft gehaald, maar goed... Het wordt nu een beetje welles/nietes en aangezien WM6.x verleden tijd is...
ReflectieveReflectormaandag 13 december 2010 @ 15:59
Vind niemand die lage resolutie vervelend? 240 x 320 is weinig..
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 16:00
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 15:59 schreef ReflectieveReflector het volgende:
Vind niemand die lage resolutie vervelend? 240 x 320 is weinig..
Geen last van eigenlijk. Zoals al zo vaak gezegd hier; tis net wat je wensen zijn en wat je gewend ben. Kom je van een Desire of Galaxy S af dan zal je het best merken. Is dit je eerste smartphone of had je een oud toestel dan denk ik niet dat je het snel 'erg' gaat vinden.
senestamaandag 13 december 2010 @ 16:00
Nee, geen last van.
Ik bedacht me trouwens net een ander minpuntje. Ik vind de camera erg slecht.
ReflectieveReflectormaandag 13 december 2010 @ 16:02
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:00 schreef senesta het volgende:
Nee, geen last van.
Ik bedacht me trouwens net een ander minpuntje. Ik vind de camera erg slecht.
Die gebruik ik over het algemeen nooit :)

Ik heb nu een Xperia X1, al wat verouderd zeg maar..
Ynskemaandag 13 december 2010 @ 16:15
had iemand nog een idee hoe ik de widget van t weer weer terug kan krijgen?
Falcomaandag 13 december 2010 @ 16:22
Tvp. Tof toestel, nog steeds :Y
YoshiBignosemaandag 13 december 2010 @ 19:27
TVP waar blijft angry birds lite?
#ANONIEMmaandag 13 december 2010 @ 20:55
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:15 schreef Ynske het volgende:
had iemand nog een idee hoe ik de widget van t weer weer terug kan krijgen?
Gewoon weer toevoegen? :D

Of verwijderen (volgens mij staat hij als app) en dan gewoon opnieuw downloaden (in het widget toevoegen scherm heb je een optie om meer widgets te zoeken ofzo)
Devzdinsdag 14 december 2010 @ 18:33
Ik kreeg zojuist een update van ruim 17 MB, is dit Froyo of iets anders?
Enfermeradinsdag 14 december 2010 @ 18:40
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 19:27 schreef YoshiBignose het volgende:
TVP waar blijft angry birds lite?
Daar ben ik ook benieuwd naar!

Verder nog steeds een geweldig ding O+ :D
Ynskedinsdag 14 december 2010 @ 18:41
ik heb alleen van de week die update naar 2.1-update1 gehad, staat nu ook niets klaar
Devzdinsdag 14 december 2010 @ 18:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:41 schreef Ynske het volgende:
ik heb alleen van de week die update naar 2.1-update1 gehad, staat nu ook niets klaar
Hmm, denk dat dat deze was dan. Blijkbaar had ik die nog niet. Was die ongeveer 17 MB groot? Duurde aardig lang om te installeren. Maar volgens mij is Froyo nog enkele tientallen MB's groter.

Weet iemand dan wat er nieuw is in update1?
Ynskedinsdag 14 december 2010 @ 18:48
Wanneer je iemand belt is de Facebook-status zichtbaar. Dit is verbeterd in de nieuwe update. Daarnaast is de support voor services als Google Talk en Android Market geperfectioneerd. Tenslotte combineert de nieuwste versie contacten uit Outlook en andere bronnen nog beter. De nieuwste versie heeft als softwarenummer 1.25.405.1. http://www.eurodroid.com/(...)te-for-htc-wildfire/
Dromerdinsdag 14 december 2010 @ 19:35
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 15:59 schreef ReflectieveReflector het volgende:
Vind niemand die lage resolutie vervelend? 240 x 320 is weinig..
Ik dacht dat ik het een probleem zou vinden, maar in de praktijk merk ik er niks van. Terwijl ik eerst een Samsung Spica gebruikte met een hogere resolutie.
zatoichimaandag 20 december 2010 @ 10:46
Is er een goede site met een overzicht van apps met een user ranking?
ikbennieuwopfokmaandag 20 december 2010 @ 18:30
Ik heb 'm ook! Leuk dingetje voor dat geld. :)
VGA4xZoommaandag 20 december 2010 @ 18:44
2.2 update!

Froyo is binnen *O*
#ANONIEMmaandag 20 december 2010 @ 18:53
Hier ook :Y

quote:
Wildfire-eigenaren hebben er even op moeten wachten, maar nadat de Desire- en Legend-eigenaren de update naar Froyo (Android 2.2) hebben gekregen, is nu dan eindelijk de Wildfire aan de beurt. HTC heeft al eens beloofd dat de update voor het kleine broertje in de familie nog dit jaar zou komen en die belofte lijkt geen schuld te maken. De update voor de unbranded Wildfire is nú van start gegaan.

De update uitvoeren
Je telefoon geeft als het goed is automatisch een melding wanneer de update beschikbaar is. Kan je niet wachten, dan kan je het altijd proberen door te gaan naar Instellingen > Over deze telefoon > Systeem updates > Nu controleren. Met een beetje geluk geeft je telefoon dan aan dat er een update beschikbaar is.

HTC raadt aan dat je een backup maakt voordat je de update uitvoert. Als alles goed gaat gaan er geen gegevens verloren, maar mocht er wat verkeerd gaan, dan kan je natuurlijk altijd je backup gebruiken. Tevens raadt HTC aan om de update uit te voeren via een Wi-Fi netwerk. Als de update succesvol is verlopen zou je build-nummer 2.22.405.1 moeten zijn. Dit kan je controleren door te gaan naar Instellingen > Over deze telefoon > Software informatie > Build-nummer.

We krijgen steeds meer meldingen binnen van de update, so go get your Froyo:

Froyo is beschikbaar voor de HTC Wildfire (OTA update). Heb hem zojuist binnengehaald, naar aanleiding van diverse forum posts op de XDA site. Ik heb een unbranded HTC Wildfire.

De update voor de HTC Wildfire Froyo is beschikbaar! Ben de update nu aan het installeren. De update is ongeveer 56 MB groot.

Vernieuwingen in Froyo
Met de komst van Froyo naar de Wildfire zijn er wat nieuwe dingen mogelijk. Zo beschikt de Wildfire nu ook over de JIT-compiler, één van de belangrijkste vernieuwingen om Android nog sneller te maken. Ook zullen er verbeteringen zijn in de browser, is er een zaklamp-app toegevoegd en kunnen apps nu naar de SD-kaart worden verplaatst. Daarnaast kan de Wildfire nu ook dienen als Wi-Fi hotspot.

Branded vs. unbranded
De update is op dit moment alleen beschikbaar voor mensen die beschikken over een unbranded Wildfire. Dat wil zeggen dat je je telefoon niet via bijvoorbeeld Vodafone of T-Mobile hebt verkregen. Heb je dat wel, dan zal je helaas toch nog even moeten wachten tot je provider de update heeft goedgekeurd. Uiteraard hoor je van ons wanneer dat moment is aangebroken.

Update: We krijgen op dit moment diverse berichten binnen dat op de Vodafone branded HTC Wildfire ook FroYo aan het binnenrollen is. Heb jij een branded HTC Wildfire en heb je de FroYo update al geïnstalleerd? Laat het ons even weten in de comments!
Ynskemaandag 20 december 2010 @ 19:01
Bevroren Yoghurt draait O+

[ Bericht 90% gewijzigd door Ynske op 20-12-2010 19:30:13 ]
#ANONIEMmaandag 20 december 2010 @ 19:51
Hier ook :Y soepeltjes, en alle apps e.d. zijn er nog gewoon zonder aparte backup O+
kwakz0rmaandag 20 december 2010 @ 19:56
woei! froyo is aan t downloaden.

ik heb mn wildfire sinds een maandje ongeveer en ben erg tevreden (kom van een oude telefoon). ik wilde wel een smartphone, maar persé geen 2-jaar abbonnement, een gratis toestel, en t hoeft allemaal niet hypersnel enzo. wil gewoon kunnen checken hoe laat mn treinen gaan enzo, en mn mail checken onderweg, meer niet. eventueel beetje facebooken. nou dat functioneert allemaal prima. en over een jaartje ga ik lekker goedkoop weer sim-only bellen :Y

wel een probleempje: mn headset doet t niet meteen als ik m aansluit - wel met bellen, niet met de muziekspeler of de radio. dan moet ik de telefoon eerst opnieuw opstarten. en mn wekker heeft ook kuren met t geluid. eigenlijk zou ik m op moeten sturen daarvoor, maar ik heb er eigenlijk geen zin in...
Ynskemaandag 20 december 2010 @ 19:57
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 19:56 schreef kwakz0r het volgende:
woei! froyo is aan t downloaden.

ik heb mn wildfire sinds een maandje ongeveer en ben erg tevreden (kom van een oude telefoon). ik wilde wel een smartphone, maar persé geen 2-jaar abbonnement, een gratis toestel, en t hoeft allemaal niet hypersnel enzo. wil gewoon kunnen checken hoe laat mn treinen gaan enzo, en mn mail checken onderweg, meer niet. eventueel beetje facebooken. nou dat functioneert allemaal prima. en over een jaartje ga ik lekker goedkoop weer sim-only bellen :Y

wel een probleempje: mn headset doet t niet meteen als ik m aansluit - wel met bellen, niet met de muziekspeler of de radio. dan moet ik de telefoon eerst opnieuw opstarten. en mn wekker heeft ook kuren met t geluid. eigenlijk zou ik m op moeten sturen daarvoor, maar ik heb er eigenlijk geen zin in...
radio met headset had ik ook dat ie t niet deed :X
kwakz0rmaandag 20 december 2010 @ 19:58
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 19:57 schreef Ynske het volgende:

[..]

radio met headset had ik ook dat ie t niet deed :X
hij doet t dus wel als ik m erin doe, en dan de tel uit en weer aan zet. op zich kan ik daar wel mee leven, gebruik m nauwelijks als muziekspeler...
Ynskemaandag 20 december 2010 @ 19:58
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 19:57 schreef Ynske het volgende:

[..]

radio met headset had ik ook dat ie t niet deed :X
testen *O* in Froyo werkt hij wel *O* *O* *O*
kwakz0rmaandag 20 december 2010 @ 19:59
kijk, dat hoop ik ook! en meteen mn wekkerprobleempje ook hoop ik...
Ynskemaandag 20 december 2010 @ 20:00
wat heb je daar voor probleem mee dan?
kwakz0rmaandag 20 december 2010 @ 20:01
die deed t goed, maar tegenwoordig word ik "gewekt" zonder geluid. zzzzzzzzzzzzz
#ANONIEMmaandag 20 december 2010 @ 20:26
Heb je een app killer? en staat er wel daadwerkelijk een 'ringtone' ingesteld bij je alarm?
kwakz0rmaandag 20 december 2010 @ 21:01
heb geen app killer :@ snap niet zoveel van die dingen. ringtone is niks aan veranderd. is nog steeds dezelfde als eerst
kwakz0rmaandag 20 december 2010 @ 21:03
is er trouwens een goed werkende swipe-achtige app voor wildfire?
Devzmaandag 20 december 2010 @ 21:15
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 21:03 schreef kwakz0r het volgende:
is er trouwens een goed werkende swipe-achtige app voor wildfire?
Nee. Wel Slide-It, maar die werkt niet goed naar mijn mening.
Ynskedinsdag 21 december 2010 @ 20:10
vraagje, kan ik er op de een of andere manier voor zorgen dat ik mailtjes (via eigen domein, op one.com) op mn foon kan blijven zien behalve door alle mail op de server te laten staan?
Dromerdinsdag 21 december 2010 @ 20:53
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 21:15 schreef Devz het volgende:

[..]

Nee. Wel Slide-It, maar die werkt niet goed naar mijn mening.
Ik vind 'm wel aardig werken. Heb Swype op m'n Samsung en vind het er flink op lijken.
#ANONIEMdinsdag 21 december 2010 @ 21:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 20:10 schreef Ynske het volgende:
vraagje, kan ik er op de een of andere manier voor zorgen dat ik mailtjes (via eigen domein, op one.com) op mn foon kan blijven zien behalve door alle mail op de server te laten staan?
Via pop/imap ophalen en lokaal op je telefoon opslaan ofzo? Ik weet niet of dat tweede kan, gebruik alleen gmail eigenlijk. En de webmail van m'n werk, maar die bezoek ik dus gewoon webbased, die haal ik niet direct op met mn tel
michael030zondag 2 januari 2011 @ 18:27
Ik wil deze telefoon gaan kopen. Ik heb t idee dat het scherm een beetje klein is. is dit het geval of valt het mee?
SteelDoggzondag 2 januari 2011 @ 19:19
Naja, als ik mn iPhone ernaast hou merk ik wel verschil, vooral in 't browsen met lage resolutie, en ik steeds moet inzoomen. Maar voor 't geld wat je ervoor betaald zeker een aanrader! :)
michael030maandag 3 januari 2011 @ 21:29
Heeft iemand al geprobeerd de wildfire als wifi hotspot te gebruiken?
Devzmaandag 17 januari 2011 @ 19:22
Nu ik de Wildfire een tijd gebruik vind ik de performance toch wel steeds meer tegenvallen. Hij is gewoon erg langzaam, vaak bijv. al in een browser of bij meerdere geopend apps. Games zijn helemaal nagenoeg onspeelbaar, of heel hakkelig. De ontvangst, zowel bellen als internet, is daarnaast ook vaak slecht (valt op sommige punten volledig weg).

Resolutie klaag ik verder niet over. Dat wist ik van tevoren en daar stoor ik me ook niet zo aan.

Voor de prijs is het een leuke telefoon, maar absoluut niet opgewassen tegen de serieuze smartphones.
kwakz0rdonderdag 20 januari 2011 @ 16:02
ik heb m als wifi hotspot gebruikt in de trein. werkte behoorlijk goed.

verder eens met Devz, hij loopt me iets te vaak vast of hapert en wisselen van programma en in de menu's duurt gewoon lang...
SteelDoggvrijdag 21 januari 2011 @ 00:12
Een overclock doet wel wonderen hier! Draait nu als een tierelier op 700 Mhz hier! :)
Devzvrijdag 21 januari 2011 @ 09:27
Hoe doe je dat en is dat risicovol voor je tel?
SteelDoggvrijdag 21 januari 2011 @ 14:22
Risico valt wel mee, als je weet waar je mee bezig bent raad ik het iedereen aan om te doen, want het is een wereld van verschil! :)
Parafernaliadinsdag 8 februari 2011 @ 09:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 00:12 schreef SteelDogg het volgende:
Een overclock doet wel wonderen hier! Draait nu als een tierelier op 700 Mhz hier! :)
hoe doe je dat
Rnievrijdag 18 februari 2011 @ 16:04
Een vraag....

ik heb de update van 2.2 voor de wildfire nog niet gehad...kan ik die gewoon ergens apart downloaden?
Againzendervrijdag 18 februari 2011 @ 16:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 februari 2011 16:04 schreef Rnie het volgende:
Een vraag....

ik heb de update van 2.2 voor de wildfire nog niet gehad...kan ik die gewoon ergens apart downloaden?
Vanaf je hoofdscherm, menu, Instellingen, Over de telefoon, Systeemsoftware-updates
krijg je hem dan aangeboden?
Rnievrijdag 18 februari 2011 @ 16:39
nope...
#ANONIEMvrijdag 18 februari 2011 @ 20:16
Binnenkort het zusje verkrijgbaar. Vergelijkbare specs, maar HTC heeft het wel het grootste 'minpunt' van de huidige Wildfire aangepakt; het display: http://www.htc.com/nl/product/wildfires/overview.html

320*480 LCD vs 320*240 QVGA

De nieuwe gaat dus wel flink beter scherm hebben. Verder iets rappere CPU (600mhz vs 528), en waarschijnlijk het 'nieuwe' Sense en Android 2.3

[ Bericht 25% gewijzigd door #ANONIEM op 18-02-2011 20:20:57 ]
Falcozaterdag 2 juli 2011 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 17 januari 2011 19:22 schreef Devz het volgende:
Nu ik de Wildfire een tijd gebruik vind ik de performance toch wel steeds meer tegenvallen. Hij is gewoon erg langzaam, vaak bijv. al in een browser of bij meerdere geopend apps. Games zijn helemaal nagenoeg onspeelbaar, of heel hakkelig. De ontvangst, zowel bellen als internet, is daarnaast ook vaak slecht (valt op sommige punten volledig weg).

Resolutie klaag ik verder niet over. Dat wist ik van tevoren en daar stoor ik me ook niet zo aan.

Voor de prijs is het een leuke telefoon, maar absoluut niet opgewassen tegen de serieuze smartphones.
Dit gevoel heb ik nu ook. Ik houd hem nog wel een jaartje denk ik, want het is toch wel een chille smartphone. Alleen... nu heeft de camera kuren vreemd genoeg. Afbeeldingen die ik maak zien er overbelicht/groenig uit. Instellingen heb ik al gecontroleerd en Standaardwaarden heb ik ook al uitgeprobeerd, maar datgene wat wit hoort te zijn, ziet er groenig uit. Heel vreemd... Iemand een idee wat er aan de hand is?
Falcozondag 3 juli 2011 @ 19:34
quote:
2s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 20:05 schreef Falco het volgende:

[..]

Dit gevoel heb ik nu ook. Ik houd hem nog wel een jaartje denk ik, want het is toch wel een chille smartphone. Alleen... nu heeft de camera kuren vreemd genoeg. Afbeeldingen die ik maak zien er overbelicht/groenig uit. Instellingen heb ik al gecontroleerd en Standaardwaarden heb ik ook al uitgeprobeerd, maar datgene wat wit hoort te zijn, ziet er groenig uit. Heel vreemd... Iemand een idee wat er aan de hand is?
Hmm, uit- en aanzetten was de truuk. Nu maakt ie weer normale foto's :s).
VGA4xZoomdinsdag 5 juli 2011 @ 12:45
Hebben jullie ook af en toe last van haperen/vastlopen wanneer je gebeld wordt en je wilt opnemen?
Ik krijg de slider balk bijv. niet naar beneden waardoor ik dus oproepen mis. :{
HTC Sense heeft er trouwens ook een handje van om vast te lopen.
coolzzzdinsdag 5 juli 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 juli 2011 12:45 schreef VGA4xZoom het volgende:
Hebben jullie ook af en toe last van haperen/vastlopen wanneer je gebeld wordt en je wilt opnemen?
Ik krijg de slider balk bijv. niet naar beneden waardoor ik dus oproepen mis. :{
HTC Sense heeft er trouwens ook een handje van om vast te lopen.
Inderdaad bekend. Het niet kunnen opnemen is echt een drama met dit apparaatje. Vriendin heeft er ook vaak last van ;-)
Misschien dat 2.2 het iets beter maakt.
VGA4xZoomdinsdag 19 juli 2011 @ 17:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 juli 2011 14:13 schreef coolzzz het volgende:

[..]

Inderdaad bekend. Het niet kunnen opnemen is echt een drama met dit apparaatje. Vriendin heeft er ook vaak last van ;-)
Misschien dat 2.2 het iets beter maakt.
2.2 Stond er bij mij alweer een tijdje op, maar echt beter werd het dus niet.
Ik heb nu wel een fijne oplossing, ik heb m'n wildfire gister geroot en heb CyanogenMod 7 erop gezet en het loopt nu als een tiet! :* (en geen vastlopende HTCsense meer ).
Had dit veel eerder moeten doen. :Y Ik heb deze tutorial ervoor gebruikt btw: http://joel5121.blogspot.(...)2-root-tutorial.html.
Dromerdinsdag 19 juli 2011 @ 19:59
Ik heb de Cyanogenmod al zo ongeveer ik het ding kreeg erop staan en nooit problemen ondervonden. :)
Spoortiedonderdag 21 juli 2011 @ 23:18
Welke is beter aan te raden? De Wildfire of de Wildfire S, voor de gebruikers/kenners onder ons? Ook; hoe groot zijn ze allebei? Al die foto's waar je een witte achtergrond hebt geven niet echt een goede inschatting..
#ANONIEMdonderdag 21 juli 2011 @ 23:23
Wildfire S is de opvolger van de Wildfire, dat lijkt me genoeg antwoord
Dutchguydonderdag 21 juli 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 23:18 schreef Spoortie het volgende:
Welke is beter aan te raden? De Wildfire of de Wildfire S, voor de gebruikers/kenners onder ons? Ook; hoe groot zijn ze allebei? Al die foto's waar je een witte achtergrond hebt geven niet echt een goede inschatting..
Ik ben geen gebruiker (wel van Android) of kenner maar de Wildfire S is stukken beter alleen al door het scherm. Voor maten hebben ze een handig tooltje (size comparison) bij phonearena.com.
GSMArena.com heeft ook goede reviews waar je veel uit kan halen.
Spoortiedonderdag 21 juli 2011 @ 23:25
Bedankt beiden. :)
Jojoortjezaterdag 23 juli 2011 @ 12:36
Mijn weer op de achtergrond is verdwenen :( Gewoon ineens!! En heb ook geen idee hoe ik hem terug krijgt.

Tips?
VGA4xZoomzaterdag 23 juli 2011 @ 17:53
quote:
19s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 12:36 schreef Jojoortje het volgende:
Mijn weer op de achtergrond is verdwenen :( Gewoon ineens!! En heb ook geen idee hoe ik hem terug krijgt.

Tips?
Dat had ik ook opeens voordat ik hem rootte. Reboots en dat htc weather ding uitschakelen/opstarten hielp ook helemaal niet :?
Jojoortjezaterdag 23 juli 2011 @ 17:54
Ik heb hem nu al weer, via achtergrond instellen. Moest ik wel al mijn apps er weer op doen, maar mijn weer is iig weer terug :)
Dromerzaterdag 23 juli 2011 @ 18:42
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 23:18 schreef Spoortie het volgende:
Welke is beter aan te raden? De Wildfire of de Wildfire S, voor de gebruikers/kenners onder ons? Ook; hoe groot zijn ze allebei? Al die foto's waar je een witte achtergrond hebt geven niet echt een goede inschatting..
http://www.htcwildfires.n(...)e-s-vs-htc-wildfire/

De hogere resolutie vind ik zelf het meest interessant aan de S.
Enfermerazaterdag 23 juli 2011 @ 19:25
quote:
19s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 17:54 schreef Jojoortje het volgende:
Ik heb hem nu al weer, via achtergrond instellen. Moest ik wel al mijn apps er weer op doen, maar mijn weer is iig weer terug :)
Kan je met de wildfire dan het weer op de achtergrond hebben? :o Ik heb wel zo'n app maar niet het weer, das ook wel gaaf :D Hoe doe je dat? :@
#ANONIEMwoensdag 7 september 2011 @ 00:16
Hopelijk zijn hier nog een paar mensen aanwezig die ervaring hebben met de Wildfire S. Ik heb net m'n abonnement weer verlengd en ben van een Wildfire naar een Wildfire S gegaan omdat ik gewoon tevreden ben met deze smartphone en niet per se een duur toestel wil. Nu valt mij op dat bij de S-versie de aan-knop veel losser zit dan bij de oude versie. Mijn vraag is dit normaal? Als ik de telefoon zeg maar een beetje zit te schudden hoor ik de knop bij de S-versie rammelen terwijl dit bij de oude absoluut niet het geval was, daar lijkt hij veel steviger te zijn bevestigd.
Faalhaasjezaterdag 10 september 2011 @ 11:08
Er is nu ook een root beschikbaar voor de Wildfire met Android 2.2.1! Hier staat alles:

http://theunlockr.com/2011/08/02/how-to-gain-s-off-flash-a-custom-recovery-and-root-your-android-phone-using-the-revolutionary-method/
juxtapositionzondag 25 september 2011 @ 21:00
Ik heb sinds twee dagen deze telefoon, en het typen is echt een ramp! Hadden meer mensen hier last van in het begin? En wordt dat snel beter? Ik had eerst een telefoon met een fysiek toetsenbordje, en daar kon ik heel snel op typen... heb zo het vermoeden dat ik nooit meer zo snel zal gaan typen. Typ steeds mis, krijg bizarre autocorrecties maar omdat ik mis typ is die autocorrect toch wel handig... en ik typ vooral heel langzaam, als ik alles goed wil schrijven. Ik twijfel of ik over zal gaan op de Desire Z, omdat die ook een fysiek toetsenbordje heeft, maar dan zal ik moeten gaan bijbetalen... maar heb geen zin hier nog twee jaar aan vast te zitten.
Enfermeramaandag 26 september 2011 @ 09:26
quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 21:00 schreef juxtaposition het volgende:
Ik heb sinds twee dagen deze telefoon, en het typen is echt een ramp! Hadden meer mensen hier last van in het begin? En wordt dat snel beter? Ik had eerst een telefoon met een fysiek toetsenbordje, en daar kon ik heel snel op typen... heb zo het vermoeden dat ik nooit meer zo snel zal gaan typen. Typ steeds mis, krijg bizarre autocorrecties maar omdat ik mis typ is die autocorrect toch wel handig... en ik typ vooral heel langzaam, als ik alles goed wil schrijven. Ik twijfel of ik over zal gaan op de Desire Z, omdat die ook een fysiek toetsenbordje heeft, maar dan zal ik moeten gaan bijbetalen... maar heb geen zin hier nog twee jaar aan vast te zitten.
Draai je je wildfire? Ik draai 'm bijna altijd op z'n kant zodat het toetsenbord breder is, daar kan ik nu ook megasnel op typen. Gewoon rechtop is het schermpje idd wat klein om foutloos te typen :P
the-brother-of-uzunumakizondag 2 oktober 2011 @ 17:48
ik vroeg me eigenlijk af kan ik ook een nummer instellen als beltoon bij mn HTC wildfire ik zie het nergens staan :?
DaMartvrijdag 7 oktober 2011 @ 19:43
Sinds een paar weken besluit mijn Wildfire om spontaan te rebooten. Er is niet echt een patroon in te ontdekken wanneer hij dat doet. Vorige week zaterdag bijvoorbeeld drie keer op een avond, maar van de week ook een keer per drie dagen.

Meer mensen die hier last van hebben? Ik las al dat Vodafone eerder dit jaar problemen had, maar Vodafone lijkt me niet de veroorzaker, aangezien mijn provider Telfort is :P.
kwakz0rvrijdag 7 oktober 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2011 19:43 schreef DaMart het volgende:
Sinds een paar weken besluit mijn Wildfire om spontaan te rebooten. Er is niet echt een patroon in te ontdekken wanneer hij dat doet. Vorige week zaterdag bijvoorbeeld drie keer op een avond, maar van de week ook een keer per drie dagen.

Meer mensen die hier last van hebben? Ik las al dat Vodafone eerder dit jaar problemen had, maar Vodafone lijkt me niet de veroorzaker, aangezien mijn provider Telfort is :P.
ik heb Hi en hij doet t ook sinds een paar weken. bijzonder irritant. ik wil eigenlijk zsm een andere telefoon...

zal dus wel iets mis zijn met een firmware update ofzo?
Jojoortjezondag 9 oktober 2011 @ 20:38
quote:
11s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 19:25 schreef Enfermera het volgende:

[..]

Kan je met de wildfire dan het weer op de achtergrond hebben? :o Ik heb wel zo'n app maar niet het weer, das ook wel gaaf :D Hoe doe je dat? :@
Ik heb werkelijk waar geen idee :@ Het kwam vanzelf :o
Jojoortjezondag 9 oktober 2011 @ 20:39
Zomfg wat een late reactie van mij :D
DaMartzondag 9 oktober 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2011 21:28 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

ik heb Hi en hij doet t ook sinds een paar weken. bijzonder irritant. ik wil eigenlijk zsm een andere telefoon...

zal dus wel iets mis zijn met een firmware update ofzo?
Ik kan me eigenlijk niet herinneren dat er recentelijk een firmware-update is geweest. Volgens mij was de laatste van voor de zomer.
Enfermerazondag 9 oktober 2011 @ 21:19
quote:
19s.gif Op zondag 9 oktober 2011 20:38 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ik heb werkelijk waar geen idee :@ Het kwam vanzelf :o
Wowza. Ik heb het namelijk nergens kunnen ontdekken en dacht dat het niet kon met de wildfire :P :+ Nja. Ik zal het nog wel eens aan mn man vragen XD
quote:
19s.gif Op zondag 9 oktober 2011 20:39 schreef Jojoortje het volgende:
Zomfg wat een late reactie van mij :D
Haha ja _O-
Againzenderzondag 9 oktober 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2011 19:43 schreef DaMart het volgende:
Sinds een paar weken besluit mijn Wildfire om spontaan te rebooten. Er is niet echt een patroon in te ontdekken wanneer hij dat doet. Vorige week zaterdag bijvoorbeeld drie keer op een avond, maar van de week ook een keer per drie dagen.

Meer mensen die hier last van hebben? Ik las al dat Vodafone eerder dit jaar problemen had, maar Vodafone lijkt me niet de veroorzaker, aangezien mijn provider Telfort is :P.
ik heb het af en toe maar is eens per twee weken of zo. KPN trouwens, maar denk niet dat dat aan de provider ligt.