Dat is ook zeker wat ik zal doen, geen twijfel over mogelijk, maar daar gaat dit topic niet over.quote:Op maandag 13 december 2010 03:19 schreef Stokstaart het volgende:
Mijn eerste gedachte was direct : Abortus.
TS ziet zichzelf nog niet als papa en vanwege mijn leeftijd en die van haar (met uiteraard het geld etc meegerekend) is het gewoon heel moeilijk om dan een kind op te voeden.
Lafaard . Gewoon werken en je verantwoording dragen als een man. Pappie
Ik snap je niet goed . Waarom wil je bij haar blijven dan ? Vanwege dat kind ? Je kan toch een omgangsregeling afspreken ?quote:Op maandag 13 december 2010 03:21 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat is ook zeker wat ik zal doen, geen twijfel over mogelijk, maar daar gaat dit topic niet over.
Dit ja.. als jullie beide volwassen zijn en goed naar het kind kunnen kijken dan hoef je ook geen 'weekend papa' te zijn.quote:Op maandag 13 december 2010 03:27 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Je kan toch een omgangsregeling afspreken ?
Zij wou het absoluut niet omdat ze het moord vond.quote:Op maandag 13 december 2010 03:30 schreef twiFight het volgende:
Mag ik vragen waarom jullie besloten hebben toch het kind te houden? Klinkt als een ideale situatie om toch voor de abortus te gaan namelijk. Dat hele "lafaard" en "je moet verantwoordelijkheid nemen" gezanik is voor je kind niks waard. Vaders (en moeders) gaan regelmatig uit elkaar na de geboorte en dan zit je dan als kind met de shit, neem het aan van een ervaringsdeskundige.
Dus omdat jij gefaald hebt falen anderen ook zomaar ?quote:Op maandag 13 december 2010 03:30 schreef twiFight het volgende:
Mag ik vragen waarom jullie besloten hebben toch het kind te houden? Klinkt als een ideale situatie om toch voor de abortus te gaan namelijk. Dat hele "lafaard" en "je moet verantwoordelijkheid nemen" gezanik is voor je kind niks waard. Vaders (en moeders) gaan regelmatig uit elkaar na de geboorte en dan zit je dan als kind met de shit, neem het aan van een ervaringsdeskundige.
Nergens. Haar ouders heb ik nog nooit ontmoet omdat ze dit telkens niet wou.quote:Op maandag 13 december 2010 03:31 schreef WallOfStars het volgende:
waar zijn haar ouders in dit verhaal?
Of je had in stukken gelegen in de container.quote:Op maandag 13 december 2010 03:32 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Nergens. Haar ouders heb ik nog nooit ontmoet omdat ze dit telkens niet wou.
Ik heb meerdere keren aangegeven dat ik ze wil ontmoeten nadat het bekend was bij haar ouders.
Heel vreemd allemaal, dat heb ik haar ook duidelijk gemaakt.
Als jij erachter komt dat jouw kind zwanger is, dan bel je die gozer toch op en laat je hem dezelfde avond toch aan de koffietafel zitten ?
True...quote:Op maandag 13 december 2010 03:32 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Nergens. Haar ouders heb ik nog nooit ontmoet omdat ze dit telkens niet wou.
Ik heb meerdere keren aangegeven dat ik ze wil ontmoeten nadat het bekend was bij haar ouders.
Heel vreemd allemaal, dat heb ik haar ook duidelijk gemaakt.
Als jij erachter komt dat jouw kind zwanger is, dan bel je die gozer toch op en laat je hem
dezelfde avond toch aan de koffietafel zitten ?
Ik zie een gezin met haar wel gebeuren. Maar dan zou ze wel dat onredelijke gedrag niet meer moeten hebben dan.quote:Op maandag 13 december 2010 03:33 schreef Franneh het volgende:
[..]
Of je had in stukken gelegen in de container.
Maar zie je jezelf met haar samen een gezin hebben dan?
Ik ben er zeker van, ik stond bij haar in de badkamer, en we hebben de test op tafel gelegd, en we zagen het 2e streepje zo verschijnenquote:Op maandag 13 december 2010 03:33 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
True...
Hoe zeker ben je van haar zwangerschap, ze zou niet de eerste zijn die een streepje met de pen bijtekend?
Het kan niet van een ander zijn, tenzij ze niet eerlijk is naar mij. En het lijkt me dat je in zo'n geval helemaal open kaart moet spelen en er niet om liegt...quote:Op maandag 13 december 2010 03:35 schreef Stokstaart het volgende:
Het kan ook van een andere zijn TS . Dat is helemaal bizar .
Zijn die driftbuien van haar pas begonnen na een poosje zwanger te zijn ? Die hormonen kunnen van een leuke lieve meid wel een draak maken natuurlijk
Ik zou het anders bespreekbaar maken als je het wel ziet zitten.. en als het uit te houden valt wachten of ze nog gaat veranderen nadat het kind er is. Die beslissing om uit elkaar te gaan kunnen jullie dan altijd nog maken. Wellicht eerst door de zure appel bijten en dan kijken hoe of wat.quote:Op maandag 13 december 2010 03:36 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik zie een gezin met haar wel gebeuren. Maar dan zou ze wel dat onredelijke gedrag niet meer moeten hebben dan.
Dat klinkt wel als iets positiefs ja. Deze schrijf ik opquote:Op maandag 13 december 2010 03:39 schreef Franneh het volgende:
[..]
Ik zou het anders bespreekbaar maken als je het wel ziet zitten.. en als het uit te houden valt wachten of ze nog gaat veranderen nadat het kind er is. Die beslissing om uit elkaar te gaan kunnen jullie dan altijd nog maken. Wellicht eerst door de zure appel bijten en dan kijken hoe of wat.
Dan stonden jullie er dus niet beide achter en was het hele idee al gedoemd om te mislukken, als je het mij vraagt.quote:Op maandag 13 december 2010 03:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Zij wou het absoluut niet omdat ze het moord vond.
Ik ben ervaringsdeskundige, omdat ik zo'n kind ben, niet een vader.quote:Op maandag 13 december 2010 03:32 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Dus omdat jij gefaald hebt falen anderen ook zomaar ?
de meeste meisjes van 19, die horen dat ze zwanger zijn, schieten helemaal in paniek en rennen gelijk naar de abortus kliniek om alles te laten verwijderen. . . wat ik bedoelde was: gelukkig heb je er ook die als ze op 19 jarige leeftijd zwanger worden blij zijn met hun kind
Ze is nu ongeveer 9 weken, ze heeft over 3 weken de eerste echoquote:Op maandag 13 december 2010 03:40 schreef twiFight het volgende:
[..]
Dan stonden jullie er dus niet beide achter en was het hele idee al gedoemd om te mislukken, als je het mij vraagt.
[..]
Ik ben ervaringsdeskundige, omdat ik zo'n kind ben, niet een vader.
En ja, gelukkig met je kind als je het op zo'n moment kunt bolwerken ja. Een kind in een arm gezin, met onredelijke moeder en ouders die het niet met elkaar kunnen vinden daar krijgt niemand een gelukkig leven van.
Hoe lang is ze al zwanger trouwens? Die hormonen komen ook niet in twee weken namelijk..
Dat ook zeker iddquote:Op maandag 13 december 2010 03:41 schreef WallOfStars het volgende:
als ik TS was zou ik maar eens contact opnemen met haar ouders.
Dat is ook zeker waar ik mee begin, even de afstand bewaren, en zelf de rust pakken en de tijd nemen om er mee bezig te zijn.quote:Op maandag 13 december 2010 03:41 schreef Stokstaart het volgende:
Als je huilend in elkaar stort lijkt het me wel in je eigen belang om even flink afstand te nemen kerel.
Om te beginnen.
Daarna zie je wel weer verder . Praat het uit maar stel wel grenzen . Hormonen kunnen een probleem zijn maar je moet wel duidelijk maken dat je shit zoals na die bewuste avond niet pikt en anders weg bent .
Je moet duidelijke grenzen stellen bij de vrouwmenschen .
Ik ga ze morgen ook bellen, om een keertje af te spreken met alleen haar ouders en mezelf, om even voor te stellen en bepaalde dingen te bespreken.quote:Op maandag 13 december 2010 03:41 schreef WallOfStars het volgende:
als ik TS was zou ik maar eens contact opnemen met haar ouders.
het zou met niet verbazen dat haar ouders een andere papa te zien hebben
gekregen dan de TS en ze daarom zo doet.
Ik wil inderdaad doen wat het beste is voor het kind, en die regeling lijkt mij ook wel een oplossing. Enkel is dit een hele zware keuze, en zie ik dit wel als laatste optie om eerlijk te zijn.quote:Op maandag 13 december 2010 03:44 schreef PKRChamp het volgende:
Dat hele verhaal heb ik ongeveer zelf meegemaakt.
Ik zeg je nu alvast een ding het is het niet waard om met die stress te leven, een kind opvoeden is een maar omdat samen te doen met een meisje die niet volwassen is is gewoon niet te doen.
Je maakt jezelf alleen maar kapot omdat je in de ogen van die meid nooit iets goed kan doen. Wanneer het kind er eenmaal is begint de ellende pas echt, dan wil ze ook even eruit en gaat jou dan ter verantwoording roepen als jij eens zin heb om iets te doen. Plus het feit dat je haar nog maar zo kort ken maakt het helemaal lastig. Je weet gewoon niet wie zij echt is.
Beter ga je weg en maak je een goede regeling met haar en zorg je voor je kind op de manier dat het beste voor iedereen werkt.
Schakel je ouders en broer in als je het even niet meer weet, maar bemoei je zo min mogelijk met die meid en blijf voorlopig maar lekker thuis wonen.
Zorg dat je elke maand geld heb om de allimentatie te betalen en nog eens 50 euro extra om op zijn spaarrekening te storten. Met andere woorden het stapleven is ver voorbij evenals de mooie kleren en dikke auto`s.
Je kan dit allemaal omzeilen door het kind niet te erkennen maar dat vind ik persoonlijk een echte hufter streek. Je was man genoeg om haar te neuken nu moet je ook man genoeg zijn om er voor je kind te zijn.
Als er geen buien zijn, hebben we het wel leuk. Het is goed op dat moment.quote:Op maandag 13 december 2010 03:45 schreef Stokstaart het volgende:
En die afstand kun je ook nemen in het belang van je toekomstige kind .
Al die stress die dergelijke ruzies met zich meebrengen zijn ook slecht voor het ongeboren kind .
Wil ze eigenlijk wel verder met je ? Ik bedoel buiten die buien om .... Doet ze dan wel normaal en hebben jullie 'normale' gesprekken ? Of is het een niet aflatend negatief gedram waar ze je mee confronteert ?
Weet je wat het met jou is? Je bent verliefd en het feit dat zij zwanger is maakt het allemaal veel erger. Vraag je ouders of je vrienden wat ze hier nu echt van vinden. Vraag maar aan hun of jij zonder dat ze letten op jou gevoelens echt de beste keuze aan het maken bent.quote:Op maandag 13 december 2010 03:48 schreef Monopoly het volgende:
Ik wil inderdaad doen wat het beste is voor het kind, en die regeling lijkt mij ook wel een oplossing. Enkel is dit een hele zware keuze, en zie ik dit wel als laatste optie om eerlijk te zijn.
Ik wil het echt proberen, alleen als het echt beter is om een regeling te treffen, dan zal ik dat zeker doen.
daar dacht ik ook aan, borderliner...quote:Op maandag 13 december 2010 03:52 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Weet je wat het met jou is? Je bent verliefd en het feit dat zij zwanger is maakt het allemaal veel erger. Met een beetje pech heb jij daar een borderliner te pakken en dat is alles behalve relaxt.
Ik ga even googlen, Eens kijken wat het precies inhoudt.quote:Op maandag 13 december 2010 03:52 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Weet je wat het met jou is? Je bent verliefd en het feit dat zij zwanger is maakt het allemaal veel erger. Vraag je ouders of je vrienden wat ze hier nu echt van vinden. Vraag maar aan hun of jij zonder dat ze letten op jou gevoelens echt de beste keuze aan het maken bent.
Ik las net al dat je haar schulden heb betaald. Waar komen die schulden vandaan op 18 jarige leeftijd? Denk daar maar eens over na. Het is moeilijk om op je achtiende schulden te hebben, dat riekt naar onverantwoordelijkheid. En sorry dat ik het zeg maar zij is na zo een korte tijd direct zwanger, wederom riekt dat naar onverantwoordelijkheid. Met een beetje pech heb jij daar een borderliner te pakken en dat is alles behalve relaxt.
run forest...run...quote:Op maandag 13 december 2010 03:55 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik ga even googlen, Eens kijken wat het precies inhoudt.
BPS idd ja . Maar als dat het geval is heeft TS echt een enorm probleem .quote:Op maandag 13 december 2010 03:52 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Weet je wat het met jou is? Je bent verliefd en het feit dat zij zwanger is maakt het allemaal veel erger. Vraag je ouders of je vrienden wat ze hier nu echt van vinden. Vraag maar aan hun of jij zonder dat ze letten op jou gevoelens echt de beste keuze aan het maken bent.
Ik las net al dat je haar schulden heb betaald. Waar komen die schulden vandaan op 18 jarige leeftijd? Denk daar maar eens over na. Het is moeilijk om op je achtiende schulden te hebben, dat riekt naar onverantwoordelijkheid. En sorry dat ik het zeg maar zij is na zo een korte tijd direct zwanger, wederom riekt dat naar onverantwoordelijkheid. Met een beetje pech heb jij daar een borderliner te pakken en dat is alles behalve relaxt.
Met je ogen dicht zonder achterom te kijken .quote:
Een erg groot probleem ja, het klinkt mischien hard maar get out while you still can!!!quote:Op maandag 13 december 2010 03:58 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
BPS idd ja . Maar als dat het geval is heeft TS echt een enorm probleem .
Nergens word het woord schuld gebruik op deze pagina door de TS.quote:Op maandag 13 december 2010 04:09 schreef twiFight het volgende:
Waar lezen jullie trouwens dat TS schulden heeft afbetaald? Ik lees alleen iets over rekeningen, maar dat vind ik niet zo heel raar als je net besloten hebt samen een kind op te gaan voeden.
Niet in de eerste 3 maanden dan is ze nog te "zwakjes en misselijk"quote:Op maandag 13 december 2010 04:08 schreef Stokstaart het volgende:
Voor we de toekomstige ex-vriendin van TS nu met zn allen een label opplakken .....
Er is toch ook zo'n topic in OUD . Waar zwangere vrouwen vol 'trots' vertellen over de hormonale dwalingen gedurende hun zwangerschap ?
Want laten we eerlijk zijn . De gemiddelde zwangere vrouw doet qua stemmingswisselingen en opvliegerig gedrag natuurlijk niet onder voor een beetje Borderliner .
Thanks!quote:Op maandag 13 december 2010 04:10 schreef mootie het volgende:
Ten eerste, thumbs up for TS. Heel goed dat je je verantwoordelijkheid neemt en alles zo goed mogelijk wil regelen.
Het ziet er inderdaad niet best uit!quote:Ten tweede, deze relatie lijkt me gedoemd te mislukken, na 2,5 al zulke drama's, nee, dat gaat hem niet worden.
Dit is een ondwerp die de laatste tijd ook wel rondspookt in mijn gedachten.quote:Ten derde, is adoptie een idee?
Trouwens, in dit geval zou abortus nog wel eens een goede oplossing kunnen zijn, als adoptie jullie niet aanstaat. Beter niet geboren worden dan geboren worden in een gezin wat er eigenlijk nooit had moeten zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |