Johan tweedequote:Op woensdag 29 december 2010 13:33 schreef bascross het volgende:
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)efd-op-televisie.htm
Arme Sjek.
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)ateloos-populair.htmquote:
quote:Op woensdag 29 december 2010 13:50 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)ateloos-populair.htm
Hier staat hij ook tweede
You either love him or hate him..
quote:Hugo Borst stopt met tv-werk en column AD
Uitgegeven: 6 januari 2011 17:52
Laatst gewijzigd: 6 januari 2011 18:12
AMSTERDAM - Hugo Borst stopt per direct met zijn televisiewerk. Ook maakt hij na vijftien jaar een einde aan zijn zaterdagse voetbalcolumn in het AD.
"Ik ben al maanden doodmoe. Zat tegen een burnout aan. Ik ben dus erg voorzichtig", legt de 48-jarige Borst uit op de website van het AD. "Dat ik met tv maken stop, heeft meer redenen trouwens. Ik betrapte mezelf in 2010 op een gebrek aan inspiratie. Ik ben erg kritisch op mezelf."
"Ik vind dat een mens alles wat hij doet gepassioneerd moet doen. Dat was te vaak niet meer het geval", licht Borst toe.
Hard Gras
Borst blijft wel algemeen columnist bij het AD. Hij zegt dat hij in goed overleg het contract voor Studio Voetbal bij de NOS, waar hij sinds 2002 te zien was, heeft beëindigd. Ook de voor de zomer geplande vierde serie Over vaders en zonen (VPRO) gaat niet door.
De zes afleveringen van Hard Gras, die voor april op de planning staan, moet presentator Henk Spaan zonder Borst doen. De Rotterdammer besloot in december al te stoppen als tafelheer bij De Wereld Draait Door (DWDD) van de VARA.
Lekker schrijven
Borst kan niet zeggen of hij ooit weer terugkeert op televisie. "Ik zie wel. Ik ga lekker schrijven", zegt hij. Want daar ligt zijn passie.
"Ik heb wel zeven boeken in mijn hoofd zitten. Goede non-fictie, daar ga ik nu eindelijk weer de tijd voor vinden.''
© ANP/Novum
Misschien eisen die wel het recht om een eigen mening te hebben. Want boeiende discussies waarbij mensen elkaar echt minder aardig van kunnen gaan vinden zijn natuurlijk niet de bedoeling. Het moet wel gezellig blijven!quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:31 schreef alors het volgende:
Tom vind ik ook maar saai, waarom geven ze Toine geen kans? Of Henri Schut, die vond ik het tijdens het WK heel prima doen
Toine heeft het al een paar keer gedaan, en dat gaat vrij goed - Maar volgens mij komt hij al vaak op radio en doet hij daarom minder studio voetbalquote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:31 schreef alors het volgende:
Tom vind ik ook maar saai, waarom geven ze Toine geen kans? Of Henri Schut, die vond ik het tijdens het WK heel prima doen
quote:Op zondag 23 januari 2011 22:15 schreef GGMM het volgende:
Altijd maar weer dat "zielige" feyenoord. Terwijl ze dit hele seizoen al kut spelen. Accepteer gewoon dat het een degradatiekandidaat is en move on.
quote:
quote:Op zondag 23 januari 2011 22:15 schreef GGMM het volgende:
Altijd maar weer dat "zielige" feyenoord. Terwijl ze dit hele seizoen al kut spelen. Accepteer gewoon dat het een degradatiekandidaat is en move on.
Wel erg matig geluid hier.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:17 schreef Type-R het volgende:
Euj, nieuw decor. Werd tijd ook, die oude was veel te claustrofobisch
Leg eens uit.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:21 schreef Averroes het volgende:
Gatverdamme die verschrikkelijke partijdigheid van die Youri altijd als het om Twente gaat.
En zo heeft Waterreus dat bij PSV, en Jack bij Ajaxquote:Op zondag 23 januari 2011 22:21 schreef Averroes het volgende:
Gatverdamme die verschrikkelijke partijdigheid van die Youri altijd als het om Twente gaat.
En niemand bij Feyenoordquote:Op zondag 23 januari 2011 22:28 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
En zo heeft Waterreus dat bij PSV, en Jack bij Ajax
Klopt, al even irritant.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:28 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
En zo heeft Waterreus dat bij PSV, en Jack bij Ajax
AC Milaan heeft echt geen team met allemaal topspelers hoor.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:31 schreef Type-R het volgende:
Die Urby, die krijgt echt 0 speelminuten daar in San Siro. Wel mooi shirt om in te lijsten voor aan de muur
dat klopt ook wel, maar ik betwijfel of hij het daar aan kanquote:Op zondag 23 januari 2011 22:33 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
AC Milaan heeft echt geen team met allemaal topspelers hoor.
Waar moet ik 'm van kennen buiten dat het de broer van Youp van't Hek is?quote:Op zondag 23 januari 2011 22:38 schreef Barcafan het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Krijg echt kippenvel over mijn rug als ik die vent zie.... wat een droeftoeter.......
Zeer zeker.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:32 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Niet verwacht deze transfer, maar gun het hem wel
Dit dus.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 22:49 schreef BansheeBoy het volgende:
Maar dat vochtige gehuil op die verse gelaten van die jonge boys is eigenlijk tenenkrommend. Krijg ik hetzelfde ongemakkelijke gevoel bij als ik vroeger naar Full House keek en die pa weer eens klopte op de slaapkamerdeur van Michelle en zei:"Please, can I come in?".²
De beste Nederlandse hockeyer ooit. Querulant en pain in the ass van de bobo's.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waar moet ik 'm van kennen buiten dat het de broer van Youp van't Hek is?
Maar die jongen is écht goed. Ik weet niet hoe oud hij is, maar los van zijn hitsigheid, topvoetballer.quote:
Excl. salaris.quote:Op zondag 23 januari 2011 22:45 schreef DrDentz het volgende:
Oei, heeft die El Ahmadi 5 miljoen gekost
Ik ben dus niet de enige...quote:Op zondag 23 januari 2011 23:23 schreef laucas het volgende:
Vergelijking goal Janko en gol Cruijff![]()
Morgen weer VI, wat een verademing.
Hockeyquote:Op zondag 23 januari 2011 22:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Waar moet ik 'm van kennen buiten dat het de broer van Youp van't Hek is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |