Ja, maar je kunt risico proberen in te perken.quote:
Een kerstster kapot schoppen is dan ook bijna heiligschennis. Er zijn niet veel mensen die dat echt zouden doen, maar van jou geloof ik het welquote:Op zondag 12 december 2010 23:46 schreef Soury het volgende:
En dat ik een kerstster kapot geschopt heb geloofd ook niemand.
40 per groep, dat zou in ons geval 200 camera's zijn in het KDV en laten we zeggen per NSO groep 10 is nog eens 80, dan hebben we de gangen, de toiletruimtes, de buitenruimtes etc nog niet eens gehad. En ja dat kan, maar ik schat de kans klein in.quote:Op zondag 12 december 2010 23:48 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, en, je weet wat een webcammetje tegenwoordig kost, als moet je er 40 installeren, wat dan nog ? En ik zeg niet dat je daarmee alles uitsluit, maaar, je maakt het iemand natuurlijk wel heeeel moeilijk
Dan hangen we er ééntje boven je bed ookquote:Op zondag 12 december 2010 23:48 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, en, je weet wat een webcammetje tegenwoordig kost, als moet je er 40 installeren, wat dan nog ? En ik zeg niet dat je daarmee alles uitsluit, maaar, je maakt het iemand natuurlijk wel heeeel moeilijk
En daarmee denken ze dat het opgelost isquote:Op zondag 12 december 2010 23:48 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, en, je weet wat een webcammetje tegenwoordig kost, als moet je er 40 installeren, wat dan nog ? En ik zeg niet dat je daarmee alles uitsluit, maaar, je maakt het iemand natuurlijk wel heeeel moeilijk
Dat is er al, wordt ook gecontroleerd door de GGD. Daarom werken wij nu dagen van 9 uur ipv 8, omdat we te lang alleen stonden op een dag. En dan nog staat er iemand s'ochtends 3 kwartier, tussen de middag 3 kwartier en aan het eind van de dag 3 kwartier alleen op de groep.quote:Op zondag 12 december 2010 23:49 schreef BobdeStreamer het volgende:
[..]
Ja, maar je kunt risico proberen in te perken.
Je kan bijvoorbeeld procedures voor personeel maken waarin je langdurig één op één contact zo veel mogelijk uitsluit.
Weet je, ik zei net; cameratoezicht is een vorm van risico's inperken, niet van ze volledig uitsluiten. Je maakt het potentiële daders moeilijker en doordat je de pakkans vergroot wordt het ook onaantrekkelijker voor een dader. Jouw tegenwerpingen zijn continue gericht op, "maar als ...... dan" Dat is denken in problemen en niet in oplossingen. Het leven is een risico, dat je alleen kunt uitsluiten door er nu een einde aan te maken! Nogmaals het gaat om preventieve,risico verminderende maatregelenquote:Op zondag 12 december 2010 23:51 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
40 per groep, dat zou in ons geval 200 camera's zijn in het KDV en laten we zeggen per NSO groep 10 is nog eens 80, dan hebben we de gangen, de toiletruimtes, de buitenruimtes etc nog niet eens gehad. En ja dat kan, maar ik schat de kans klein in.
Nou ok ... de lamp ging al stuk. Dat was stap 1. Toen dacht ik ach dan maar zonder lamp voor het raam ofzo.. Ik vouwde het uit en hoorde krhhhhhhh scheur ...kapot. Toen was ik het zat en heb mijn Timberland erop gezet. Dat voelde wel goed. !!!! Maar ja morgen moet ik op zoek want het was een cadeautje van me moeder.quote:Op zondag 12 december 2010 23:47 schreef Toverheks het volgende:
[..]
geloof je wel hoor, maar waarom eigenlijk heb je de ster kapot getrapt
Truste Heks !quote:Op zondag 12 december 2010 23:50 schreef Toverheks het volgende:
![]()
![]()
ben me bed in slaap lekker iedereen straks
Heb ik al, een stuk of 3 en een spiegel. Ik neem alles op! Stel je voor dat er misbruik van me gemaakt wordtquote:Op zondag 12 december 2010 23:51 schreef Soury het volgende:
[..]
Dan hangen we er ééntje boven je bed ook
Dat klopt, misschien omdat ik mij er persoonlijk een beetje door voel aangesproken. Je oplossingen zouden goed kunnen werken maar zoals je het brengt dat het allemaal zo makkelijk is, suggereert dat we met wat kleine aanpassingen dit soort dingen kunnen voorkomen. En ik denk dat dat niet kan, je kan het ze moeilijker maken maar daar hangen bezwaren aan, het is niet allemaal zo makkelijk als jij schetst.quote:Op zondag 12 december 2010 23:57 schreef Jian het volgende:
[..]
Weet je, ik zei net; cameratoezicht is een vorm van risico's inperken, niet van ze volledig uitsluiten. Je maakt het potentiële daders moeilijker en doordat je de pakkans vergroot wordt het ook onaantrekkelijker voor een dader. Jouw tegenwerpingen zijn continue gericht op, "maar als ...... dan" Dat is denken in problemen en niet in oplossingen. Het leven is een risico, dat je alleen kunt uitsluiten door er nu een einde aan te maken! Nogmaals het gaat om preventieve,risico verminderende maatregelen
Juist das de pest. Ik heb ook wel es bij mijn ouders geslapen.quote:Op zondag 12 december 2010 23:56 schreef liesje1979 het volgende:
Ik denk dat je het grootste gedeelte misschien zou kunnen voorkomen door het beleid voor de slaapkamers aan te passen, dat je kinderen niet alleen naar bed mag brengen of eruit halen, alleen is dit practisch bijna niet te doen omdat dat moment net het moment is dat 1 van de 2 met pauze is. En dan nog, als iemand iets wil, vindt hij echt wel een andere manier dan.
Over slapen gesproken.quote:Op maandag 13 december 2010 00:01 schreef Soury het volgende:
[..]
Juist das de pest. Ik heb ook wel es bij mijn ouders geslapen.
En je denkt weer in problemen en niet in oplossingenquote:Op maandag 13 december 2010 00:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat klopt, misschien omdat ik mij er persoonlijk een beetje door voel aangesproken. Je oplossingen zouden goed kunnen werken maar zoals je het brengt dat het allemaal zo makkelijk is, suggereert dat we met wat kleine aanpassingen dit soort dingen kunnen voorkomen. En ik denk dat dat niet kan, je kan het ze moeilijker maken maar daar hangen bezwaren aan, het is niet allemaal zo makkelijk als jij schetst.
quote:Op maandag 13 december 2010 00:05 schreef Jian het volgende:
[..]
En je denkt weer in problemen en niet in oplossingenJa maar zo makkelijk is het niet want dan ......... Nou dan ruim je de problemen die zich aandienen uit de weg. Een ouder vertrouwd het meest kostbare wat hij of zij heeft in de wereld aan jou toe. Dus het minste wat jij kunt doen is er alles aan doen wat binnen je vermogen ligt om daar zo voorzichtig mogelijk mee om te gaan. En als dat betekent dat bijvoorbeeld cameratoezicht of andere maatregelen daar zeer toe bij dragen dan denk je in oplossingen en ruim je de zaken die dat in de weg staan op
Managers, pfffffffff
Zequote:Op maandag 13 december 2010 00:01 schreef Soury het volgende:
[..]
Juist das de pest. Ik heb ook wel es bij mijn ouders geslapen.
Gelukkig vrijwillig, anders had ik 'r moeten laten gaan. Pfff, medewerkers die alleen maar met tegenwerpingen komen, vliegen er bij mij sowieso uitquote:
Spuitjequote:Op maandag 13 december 2010 00:09 schreef Jian het volgende:
[..]
Gelukkig vrijwillig, anders had ik 'r moeten laten gaan. Pfff, medewerkers die alleen maar met tegenwerpingen komen, vliegen er bij mij sowieso uit
Nee andermans problemen die spuitertquote:Op maandag 13 december 2010 00:13 schreef Jian het volgende:
[..]
Pfffff, die zwelgt ook in problemen ..........Oooh je bedoelt ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |