Praag is ook wel echt hééél mooi ja.quote:Op vrijdag 10 december 2010 21:26 schreef Lo-Fi het volgende:
De mooiste is wellicht wat overdreven, maar Praag heeft mij destijds ook positief verrast.
[ afbeelding ]
Meeeeh......quote:Op vrijdag 10 december 2010 21:38 schreef TNA het volgende:
Hoe cliché ook; Amsterdam blijft prachtig. Praag is qua architectuur ook erg fraai, goede sfeer en mooie straatjes.
Smaken verschillen, maar hoe iemand Brussel de mooiste stad ter wereld kan vinden blijft me volstrekt onbegrijpelijk
quote:
Het mooie van Brussel is de enorme diversiteit in architectuur en stedenbouw. Van allerlei verschillende bouwstijlen kun je in Brussel prachtige voorbeelden vinden. Prachtige Art-Nouveau-architectuur, statige boulevards, imposante paleizen, pittoreske middeleeuwse steegjes, mooie parken, moderne staal-en-glas-hoogbouw, het is er allemaal. Dat maakt het zo'n geweldige stad.quote:Op vrijdag 10 december 2010 21:38 schreef TNA het volgende:
Hoe cliché ook; Amsterdam blijft prachtig. Praag is qua architectuur ook erg fraai, goede sfeer en mooie straatjes.
Smaken verschillen, maar hoe iemand Brussel de mooiste stad ter wereld kan vinden blijft me volstrekt onbegrijpelijk
Dit zijn jouw top 5 mooiste steden, in dat andere topic was het jouw top 1 mooiste stadquote:Op vrijdag 10 december 2010 22:13 schreef Beavis het volgende:
Je valt in herhaling, drol: Mooiste stad ter wereld
Oh, je hebt gelijk.quote:Op vrijdag 10 december 2010 22:23 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Dit zijn jouw top 5 mooiste steden, in dat andere topic was het jouw top 1 mooiste stad
Een stad zonder karakter. Trekt mij totaal niet aan.quote:Op vrijdag 10 december 2010 22:58 schreef FoolWithMokey het volgende:
Wat vinden jullie trouwens van abu dhabi/dubai?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je hebt een punt, alhoewel het mij best leuk lijkt om het een keer in het echt meegemaakt te hebben.quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:03 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Een stad zonder karakter. Trekt mij totaal niet aan.
Dat dus. 7 jaar in Brussel gewerkt maar ik vind het echt een vreselijke stad.quote:Op vrijdag 10 december 2010 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik vind Antwerpen mooier dan Brussel
Bepaalde architectuur is natuurlijk wel heel bijzonder daar, maar ik vermoed dat het verder een sfeerloze bedoeling is daar.quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:05 schreef FoolWithMokey het volgende:
[..]
Je hebt een punt, alhoewel het mij best leuk lijkt om het een keer in het echt meegemaakt te hebben.
Ben er ook wel 's geweest, wel mooi. Maar niet echt bijzonder. (kan ook omdat ik daar niet lang ben gebleven.)quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:11 schreef Lo-Fi het volgende:
Keulen heb ik ook goede herinneringen aan en ik heb het daar altijd gezellig gevonden.
[ afbeelding ]
Yep. Grote broer Montreal schijnt ook geweldig te zijn,quote:
quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:36 schreef ajacied4lf het volgende:
Ohja, ben er niet geweest, maar lijkt me wel geweldig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Machtig mooie foto's maar of het ook een mooie stad is betwijfel ik. Erg pompueus amerikaans..
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |