Vooral de manier waaropquote:Op maandag 4 juli 2011 10:40 schreef Dopekoe het volgende:
Blijft jammer dat starscream het niet overleefd heeft....
Was vroeger al mijn favoriet in de tekenfilms....
Omdat sommigen dit in begin jaren tachtig keken en toch nieuwsgierig zijn.quote:Op maandag 4 juli 2011 23:53 schreef captainkid het volgende:
bedankt voor de spoiler.
En waarom ga je in GODSNAAM geld betalen voor zo'n KUT commerciele bagger film.
meer halver wegen de 90s de herhalingen ervan en beastwarsquote:Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Omdat sommigen dit in begin jaren tachtig keken en toch nieuwsgierig zijn.
Dit is deel 3 al hoor.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Omdat sommigen dit in begin jaren tachtig keken en toch nieuwsgierig zijn.
Omdat niet elke film hoogstaande filosofische boodschappen hoeft te bevatten, maar gewoon lomp entertainment mag verkopen?quote:Op maandag 4 juli 2011 23:53 schreef captainkid het volgende:
bedankt voor de spoiler.
En waarom ga je in GODSNAAM geld betalen voor zo'n KUT commerciele bagger film.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.N.B.2: Pluspuntje was wel dat Sam deed wat veel mannen, die een Grey's Anatomy fan thuis hebben zitten, zouden willen doen: McDreamy met een stalen pijp neermeppen.
quote:Op donderdag 7 juli 2011 16:01 schreef Chevalric het volgende:
Wat ik ook een misser vond, was dat de Wreckers alleen maar irritant waren en niet eens even samen konden gaan om een big ass transformer te vormen, zoals de Constructicons of Dinobots in de tekenfilm serie.
N.B.: Het einde is ook kut, maar je weet wel zeker dat er geen deel 4 gaat komenVolgens mij konden de Dinobots dat niet. Er waren overigens wel dinosaurusbots die dat konden, maar dan heb je het over de Predacons die in PredaKing konden veranderen. Help meSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
En over de spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
quote:Op donderdag 7 juli 2011 16:10 schreef Pheno het volgende:
[..]
Volgens mij konden de Dinobots dat niet. Er waren overigens wel dinosaurusbots die dat konden, maar dan heb je het over de Predacons die in PredaKing konden veranderen. Help me
En over de spoilerJe hebt gelijk, de Dinobots konden het niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En Galvatron moet ver weg blijven, net als Rodimus Prime.![]()
gewoon een nieuwe tijdlijn ja, beginnend op cybertron met transformers in de HOOFDROL ipv supportingquote:Op donderdag 7 juli 2011 16:27 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, de Dinobots konden het niet.
En Galvatron moet ver weg blijven, net als Rodimus Prime.
Wat zijn Space-Nike-schoentjes?quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:01 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb em gezien en vond em erg tegenvallen. Maar dat vond ik van deel 1 en 2 ook. Vooral die hoofdrolspeler zet een erg irritante personage neer. De figuren waren erg cartoonesque. En de excuusnegers waren ook volop v/d partij. Noem me serieus of een zeikerd maar de hele mix spreekt me niet aan. Ik kijk nog liever naar oude Japanse Godzilla's. Het mist op de een of andere manier iets. Het is net zoiets als Space-Nike-schoentjes. Het is Nike dus tof en iedereen koopt het. Maar tegelijkertijd is het ook wear achterlijk en niet mooi. Waar geef jeje geld aan uit?
dit soort modellen en erger.quote:
Als jij eens een sportschoenenwinkel binnenloopt gewoon anno nu. Zul je zien dat die achterlijke trend nog volop aanwezig is.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:18 schreef Tim86 het volgende:
Dat is jaren 90 mode joh, wat een kutvergelijking..ben je al buiten geweest de afgelopen 15 jaar?
quote:Op donderdag 7 juli 2011 16:01 schreef Chevalric het volgende:
N.B.2: Pluspuntje was wel dat Sam deed wat veel mannen, die een Grey's Anatomy fan thuis hebben zitten, zouden willen doen: McDreamy met een stalen pijp neermeppen.
bumblebee ownde hem tijdens die executiequote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:10 schreef Kontiki het volgende:
Ik heb wat gemist denk ik, ik kan me niet meer herinneren wat er met Soundwave gebeurt in de film.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |