abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_89640745
Na onze verwoede pogingen om stevenmac mod te laten worden, hebben we een nieuwe user op het oog om actie voor te voeren, dandybleu genaamd. Niet om hem mod te laten worden, maar om hem te bevrijden. "Kloon van gebande", aldus remlof. Maar wat maakt dat deze user die bijna geen vlieg kwaad doet, maar af en toe door drugsgebruik de weg kwijt is, geen tweede kans krijgt? Help ons mee in onze strijd tegen de onderdrukking van hen die speciaal zijn, zoals JoepiePoepie, Penisbaard en vele anderen die ook ooit geband zijn wegens hun rare gedrag.

Steunen kan door middel van het verspreiden van onze boodschap, bij monde of met gebruik van de UI's:

1.
om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.
Ja toon me deze inhoud
ik accepteer de cookies.
meer informatie

2.
dandyblue.PNG
foto
3.
dandybleu%20avatar.gif
foto
4.
dandybleu1.jpg
foto

Of vraag er één aan, of maak er zelf eentje.

Het videoblog topic in GC: [Videoblog] dandybleu / Edwin Emanuel Posse #2
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_89640772
Ruil jij je postrechten om met zijn ban dan.
Van het concert des levens krijgt niemand een program.
  Moderator dinsdag 7 december 2010 @ 18:13:37 #3
145080 crew  SwJ
Het boegbeeld van FOK!
pi_89640779
Bans worden niet besproken op het forum.
F.K.A. SuperwormJim
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop